تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 40 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 398

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید کابل، رابط ، آمپ و داک قابل حمل

داره خودمونی میشه PSPMAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوستان نظرشون در مورد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چیه؟
    یکی از اونور میاره
    میگه 480 تومن ( 160 دلاره)
    ارزش داره
    تا 200 دلار (که بیاد ایران میشه 500 تومن) چه آمپ دسکتاپی پیشنهاد میکنید؟

کاربر فعال انجمن MP3 Player t-jays's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان نظرشون در مورد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چیه؟
    یکی از اونور میاره
    میگه 480 تومن ( 160 دلاره)
    ارزش داره
    این مدلی که شما لینک دادین هم دکه هم آمپ
    اگه فقط به آمپ نیاز دارین دستگاهی بخرین که فقط آمپ باشه تا پول کمتری بدین
    این مدل آمپ ها رو باید چند وقت یکبار لامپشون رو عوض کنید و لامپهای گرون قیمتی هم هستند. ولی مزایای خاص خودشون رو دارند.
    مدل هدفونتون و سورستون رو مشخص کنید تا بهتر بتونم راهنماییتون کنم.

3. 3 کاربر از t-jays بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام و درود خدمت دوستان عزیزمن دیروز بلاخره تونستم پلیر j3 و هدفون m50 را بگیرم. حالا بنظرتون چه امپلی فایری تهیه کنم؟ به نظرتون برتری فییو e17 نسبت e11 به قدری هست که من بخوام تفاوت هزینشو متحمل بشم یا این تفاوت بخاطر dac هست (که البته واسه من بلا استفادست و هزینه اضافیه).آیا امپ ثابتی وجود داره که کیفیت بالاتری داشته باشه حجم و وزنش خیلی بالا نباشه و حملش راحت باشه چون راستش واسه مغازه میخام. با تشکر!

داره خودمونی میشه PSPMAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام و درود خدمت دوستان عزیزمن دیروز بلاخره تونستم پلیر j3 و هدفون m50 را بگیرم. حالا بنظرتون چه امپلی فایری تهیه کنم؟ به نظرتون برتری فییو e17 نسبت e11 به قدری هست که من بخوام تفاوت هزینشو متحمل بشم یا این تفاوت بخاطر dac هست (که البته واسه من بلا استفادست و هزینه اضافیه).آیا امپ ثابتی وجود داره که کیفیت بالاتری داشته باشه حجم و وزنش خیلی بالا نباشه و حملش راحت باشه چون راستش واسه مغازه میخام. با تشکر!
    اولا مبارکت باشه
    دوما آقا رضا اصلا خرید امپ-داک یکپارچه رو پیشنهاد نمیکنن
    من بودم E11 رو میگرفتم
    راستی J3 و M50 رو چند و از کجا خریدی؟
    E11 و E17 رو چند قیمت دادن بهت؟
    ممنون

6. این کاربر از PSPMAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

Contentتشکر از پاسخ گوییتون!j3 را از یکی از دوستام گرفتم m50 250T گرفتم متاسفانه تو حافظ وجمهوری آمپ ندیدم یا باید از اون ور آب جور کنم (که خیلی طول میکشه) یا برم ولیعصر که فک کنم چند برابر قیمت واقعیش باید هزینه کنم البته اشکالی نداره یک بار برای همیشه ست (خدا کنه!) راستی آمپی وجود داره که مستقیم به برق وصل شه و بشه حملش کرد تو جیبم جا نشه مثله ای نیست تو تهرانم بشه گیرش اورد.

تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

برتری fiio e17 نسبت به e11 فقط اینه که e17 دک داخلی داره
    ولی قدرتش از e11 پایین تره
    ولی با e17 میتونید m50 رو کامل درایو کنید
    اگر استفاده ندارید e11 یرای شما بهتره.
    من خودم با m50 استفاده میکنم راضیم.
    معمولا آمپ هایی که برای هدفون ساخته میشوند یا قابل حمل هستند یا روی میزی
    روی میزی ها رو به علت وزن زیاد و حجمشون نمیشه به راحتی حمل کرد. ولی قدرت بیشتری دارند.
    اگه توی این رده ی قیمتی مد نظرتون باشه غیر از fiio گزینه ی خاصی نمیتونید تهیه کنید.
    میتونید اگر علاقه دارید خودتون به ساخت آمپ اقدام کنید.

9. 2 کاربر از t-jays بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

بروی میزی ها رو به علت وزن زیاد و حجمشون نمیشه به راحتی حمل کرد. ولی قدرت بیشتری دارند.
    اگه توی این رده ی قیمتی مد نظرتون باشه غیر از fiio گزینه ی خاصی نمیتونید تهیه کنید.
    میتونید اگر علاقه دارید خودتون به ساخت آمپ اقدام کنید.
    تا 200$
    فقط برای معرفی:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

i [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینها رو فقط جهت معرفی اسم بردم، و اینکه توی هدفایی فراگیر هستن توی این رده
    حالا هرکی با توجه به نیازش بعضی ها رو حذف کنه و اونیکی ها که میمونه رو بره توی هدفایی درموردشون بخونه (من کامل نخوندم تا حالا)

Contentتشکر از پاسخ گوییتون!j3 را از یکی از دوستام گرفتم m50 250T گرفتم متاسفانه تو حافظ وجمهوری آمپ ندیدم یا باید از اون ور آب جور کنم (که خیلی طول میکشه) یا برم ولیعصر که فک کنم چند برابر قیمت واقعیش باید هزینه کنم البته اشکالی نداره یک بار برای همیشه ست (خدا کنه!) راستی آمپی وجود داره که مستقیم به برق وصل شه و بشه حملش کرد تو جیبم جا نشه مثله ای نیست تو تهرانم بشه گیرش اورد.

شما اگر خروجی از سوکت 3.5 میلیمتری j3 بگیرین و به آمپ وصل کنین دو تا چیز رو بدست میارین؛ 1- درایو شدن کامل هدفونتون 2- رنگی شدن صدا (بیس دلنشین تر شاید یا ...)
    ولی مطمئناً یک چیز رو بدست نمیارین و اون اینه: افزایش کیفیت صدا
    اگر مواقعی که قصد استفاده از m-50 رو دارین؛ اکثراً لپ تاپ در کنارتون هست، توصیۀ من اینه که دک/آمپ تهیه کنین و نه فقط آمپ خالی

Last edited by rave-87; 16-06-2012 at 19:00.

11. 3 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ali.cheguevara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با درود.
    اول اینکه تاپیک هدفون اینجا خیلی غنی و قابل رقابت با بهترین فروم های هدفون دنیاست.در مورد پلیر هم بسیار خوب هست؛ ولی فقط پلیر های موجود در ایران برسی و اولویت گذاری شده.و کسی اگر بخواد بهترین سورس پلیر پورتابل حرفه ای رو داشته باشه و بهترین DAP های موجود در جهان رو برسی کنه و کلا به دنبال دیوایس های حرفه ای باشه ؛ مجبوره بره فروم های خارجی رو بخونه که برای هر کسی مقدور نیست.مخصوصا پست گذاشتن تو اون تاپیک ها و سوال جواب و وارد بحث شدن در آنجا؛واقعا برای افراد کمی مقدوره.راجع به دک و آمپ و آمپ پورتابل ولی کاملا این فروم ضعف داره.لیستی از بهترین دک ها و آمپ های پورتابل و غیر پورتابل جهان باید اینجا بوجود بیاد.اقلا لیستی از بهترین آمپ های پورتابل جهان با توجه به سایز و لیست دیگری با توجه به قیمت اینجا الزامیه.درسته دسترسی و مقایسه عملی در اینجا تقریبا غیر ممکن است.ولی با توجه به ریویو های خارجی میشه لیست تهیه کرد.مثلا RAVE که راجع به پورتابل ترین ها تحقیق کرده ؛به نظرم حاصل تحقیقاتشون رو میتونند اینجا در اختیار بقیه بگذارند.و اینکه نظرات خودشون رو در مورد هر کدوم از اون دیوایس ها در اون کلاس آمپ؛ اینجا به اشتراک بگذارند.یا مثلا رضا ما رو از دانش و اطلاعات گرانبهاشون در این رابطه محروم نکنند.
    با سپاس از همه عزیزانی که اینجا برای فروم زحمت میکشند.
    موفق باشید.

13. 4 کاربر از ali.cheguevara بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

15. این کاربر از t-jays بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سعی میکنم تا دو هفته ی آینده این آمپو خودم بسازم و مراحل کار رو هم بزارم.
    خیلی آمپ خوبیه و خیلی هم خوش قیمت در میاد
    همه ی قطعاتشم تو ایران موجوده
    یه 2 ماهی هست تو فکرشم ولی درسا نمیزاره

17. این کاربر از t-jays بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •