تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 36 از 40 اولاول ... 26323334353637383940 آخرآخر
نمايش نتايج 351 به 360 از 398

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید کابل، رابط ، آمپ و داک قابل حمل

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

من فکر میکردم 96 یا 192 فرکانس نمونه برداری هست .
    منم تا اونجا كه يادمه واژه اصلي همونه كه فرموديد، من از واژه ضبط استفاده كردم تا احساس و مفهوم رو دقيق تر برسونم. يعني غلط شده مفهومش؟ يا بر مفهوم ديگه ايي دلالت پيدا كرده؟
    جديدا دارم اينطوري رفتار مي كنم، نمي دونم چرا. مثلا ديگه دوست ندارم بگم سوند استيج؛ دوست دارم بگم حس فضا كلا جديدا دوست دارم خام ترين واژه هاي موجود رو به كار ببرم،
    Last edited by rave-87; 18-04-2014 at 14:40.

2. 2 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن MP3 Player t-jays's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

جديدا دارم اينطوري رفتار مي كنم، نمي دونم چرا. مثلا ديگه دوست ندارم بگم سوند استيج؛ دوست دارم بگم حس فضا كلا جديدا دوست دارم خام ترين واژه هاي موجود رو به كار ببرم،
    انحراف تو این صنعت از همین جا شروع میشه
    یه چند روز دیگه هم صدای بیتس رو می پسندی

4. 5 کاربر از t-jays بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

نشون می ده که اون وسیله قابلیت پخش آهنگ هایی که با کیفیت 24/192 ضبط شدن رو داره. حالا فرقی نمی کنه فرمتش فلک باشه، wav باشه یا هرچی دیگه.
    24/96 با 24/192 از لحاظ تئوری توی گستره فرکانسی که ضبط شده تفاوت دارن. یکی تا 96 کیلو هرتز و اونیکی تا 192 کیلوهرتز رو ضبط کرده.
    از لحاظ تئوری دلایل بسیرا بسیار زیادی وجود داره که امروزه، توی بازپخش صدا (یعنی گوش دادن به آهنگ)، کیفیت های بالاتر از 16/44100 تأثیری ندارن و حتی توی مواردی باعث کاهش کیفیت نهایی هم می شن.
    خوب الان fiio e10 زده Maximum support: 96k/24bit digital audio signal ، تاثیر خاصی تو صدا داره ؟ یا باید خیلی audiophile باشی تا بفهمی ؟
    مثلا Fiio e17 زده SPDIF in, support 192k/24bit
    بعدا به عوامل دیگه هم بستگی داره ؟ مثلا player

ببخشید که سوالای تومخی می پرسم

6. این کاربر از haj_amir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت hhatami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دوستان ، پس از تحقیق بسیار موفق شدم هدفون HiFiMan He-500 رو بگیرم . آیا کسی آمپلی فایر(هدفون) قدرتمندی داره که بتونه این هدفون رو درایو کنه؟ حتی Valhalla هم براش کمه. Lyr براش گزینه مناسبیه. کسی از دوستان می تونه کمکی کنه ما صدای اصلی این بی زبون رو بشنویم و حسرت به دل نمیریم؟

8. این کاربر از hhatami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

خوب الان fiio e10 زده Maximum support: 96k/24bit digital audio signal ، تاثیر خاصی تو صدا داره ؟ یا باید خیلی audiophile باشی تا بفهمی ؟
    مثلا Fiio e17 زده SPDIF in, support 192k/24bit
    بعدا به عوامل دیگه هم بستگی داره ؟ مثلا player

ببخشید که سوالای تومخی می پرسم
    نه خواهش می کنم.
    کلاً به اعداد و ارقام توجه نباید کرد. چونکه اینقدر فاکتورهای مختلف دخیلن، که با 4 تا عدد نمی شه تصمیم نهایی رو گرفت.
    اینکه تفاوت بین 24/96 و 24/192 رو بشه فهمید یک بحثه. اینکه بشه تفاوت e10 با e17 رو فهمید بحث دیگه ایی.
    من خودم هر دو رو مقایسه نکردم که بگم چقدر تفاوت وجود داره. اگر می دونید m50 آخرین هدفونتون برای لااقل 3 سال آیندست. و اختلاف قیمت e10 و e17 براتون قابل در نظر گرفتنه، خوب e10 رو بگیرید.
    منظورتون از پلیر، نرم افزار کامپیوتر هستش؟ با نرم افزار foobar2000 یا وینمپ کار کنین کافیه.
    دوستان ، پس از تحقیق بسیار موفق شدم هدفون HiFiMan He-500 رو بگیرم . آیا کسی آمپلی فایر(هدفون) قدرتمندی داره که بتونه این هدفون رو درایو کنه؟ حتی Valhalla هم براش کمه. Lyr براش گزینه مناسبیه. کسی از دوستان می تونه کمکی کنه ما صدای اصلی این بی زبون رو بشنویم و حسرت به دل نمیریم؟
    بسیار بسیار مبارکه. چقدر به دلار؟ چقدر به تومان؟
    من خودم این هدفون رو هدفون ایده آلم می دونم. (چونکه با توجه به کیفیت ضبط و مستر آهنگ هایی که گوش می دم، فکر نکنم بالاتر از اون برام مفید باشه.) اون هدفون آمپلی خیلی قدرتمندی نمی خواد، فیو e12 روی کاغذ فکر کنم به اندازه کافی توان داره. الأن دقیق محاسبه نکردم البته. ولی تا اونجا که یادمه e12 واقعاً قدرتمند بود. از جایی خوندین که valhala کمه براش؟
    شاید باید تا گردهمایی صبر کنین اون هم تازه ببینیم دوستان می تونن آمپ های هدفونشون رو با خودشون بیارن یا نه. من که خودم vali دارم. ولی شاید مچ خوبی برای این هدفون نباشه. نمی دونم البته. شاید شاید
    ویرایش: من الأن مشخصات همشون رو نگاه کردم. valhala گزینه بسیار بدی برای he-500 هست. e12 قدرت بسیار زیادی داره در مقابل ابعادش. و بسیار بیشتر از اون چیزی که شما بخواین صدای he-500 رو زیاد خواهد کرد.
    Last edited by rave-87; 19-04-2014 at 18:55.

10. 2 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

نه خواهش می کنم.
    کلاً به اعداد و ارقام توجه نباید کرد. چونکه اینقدر فاکتورهای مختلف دخیلن، که با 4 تا عدد نمی شه تصمیم نهایی رو گرفت.
    اینکه تفاوت بین 24/96 و 24/192 رو بشه فهمید یک بحثه. اینکه بشه تفاوت e10 با e17 رو فهمید بحث دیگه ایی.
    من خودم هر دو رو مقایسه نکردم که بگم چقدر تفاوت وجود داره. اگر می دونید m50 آخرین هدفونتون برای لااقل 3 سال آیندست. و اختلاف قیمت e10 و e17 براتون قابل در نظر گرفتنه، خوب e10 رو بگیرید.
    منظورتون از پلیر، نرم افزار کامپیوتر هستش؟ با نرم افزار foobar2000 یا وینمپ کار کنین کافیه.
    اره موافق حرفتون هستم ، زیاد به اعداد کاری ندارم
    m50 رو گفتم یکی از فامیل ها بیاره از بلاد کفر . در رابطه با انتخاب برای چند ساله آینده هم یه شعر هست که میگه :
    چشام بازه یعنی صبح شده
    یه روزی تازه، یعنی صبح شده
    چقدر خوبه حتی فکرش منو میسازه
    یعنی صبح شده
    من هرشب که میخوابم انگار یه چیزی کمه
    صحبت جیبم نیست، یه جای خالی تو قلبمه
    یه جای خالی که پر میشه با لبخند، با عشق
    یه حس و حالی که نزدیکه از اینجا تا عشق

عشق = موزیک البته
    منظورم از پلیر هم نرم افزاری هم سخت افزاری (mp3 player)
    راستی چون احتمالا آمپ رو هم از خارج کشور تهیه کنم تو آمازون که فرق چشمگیری ندارن تو بحث قیمتی
    Last edited by haj_amir; 19-04-2014 at 21:07.

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

بسیار بسیار مبارکه. چقدر به دلار؟ چقدر به تومان؟
    من خودم این هدفون رو هدفون ایده آلم می دونم. (چونکه با توجه به کیفیت ضبط و مستر آهنگ هایی که گوش می دم، فکر نکنم بالاتر از اون برام مفید باشه.) اون هدفون آمپلی خیلی قدرتمندی نمی خواد، فیو e12 روی کاغذ فکر کنم به اندازه کافی توان داره. الأن دقیق محاسبه نکردم البته. ولی تا اونجا که یادمه e12 واقعاً قدرتمند بود. از جایی خوندین که valhala کمه براش؟
    شاید باید تا گردهمایی صبر کنین اون هم تازه ببینیم دوستان می تونن آمپ های هدفونشون رو با خودشون بیارن یا نه. من که خودم vali دارم. ولی شاید مچ خوبی برای این هدفون نباشه. نمی دونم البته. شاید شاید
    ویرایش: من الأن مشخصات همشون رو نگاه کردم. valhala گزینه بسیار بدی برای he-500 هست. e12 قدرت بسیار زیادی داره در مقابل ابعادش. و بسیار بیشتر از اون چیزی که شما بخواین صدای he-500 رو زیاد خواهد کرد.[/QUOTE]

ممنونم. آخرین قیمتی که از سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دارم 600 دلاره. قبلا 700 دلار بود. ولی این دوست من 6000 کرون (28000000 ریال) گرفت از سوئد که با زور و اصرار از من 14000000 ریال گرفت. من خوندم برای درایو کردنش 1 وات روی 38 اهم لازمه.
    نمی دونم e12 چقدر می تونه مناسب باشه. لیر 6 وات خروجی داره ولی همه نظرشون اینه که این هدفون با لیر صدای خیلی خوبی داره . توی ریویو هاش خوندم که تریبل بسیار زیبا و بیس قشنگی داره و مدتی هم با HD800 مقایسه می شد. الان که فعلا با کارت صدای Xonar Essence st استفاده می کنم که حتی با گین 600-300 اهم هم قدرت نداره( یعنی صدا بلند هست ولی Bold نیست ) تریبل و شفافیت خوبه حتی بسیار بهتر از HD 598 ولی بیس ضعیفه که از نقاط ضعف کارت Xonar Essence St هست. اگه لیر به دستم برسه می تونم از خروجی RCA کارت صدا به آمپ وصل کنم و فقط از داک کارت استفاده کنم. چون داک خیلی خوبی داره.

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

اره موافق حرفتون هستم ، زیاد به اعداد کاری ندارم
    m50 رو گفتم یکی از فامیل ها بیاره از بلاد کفر . در رابطه با انتخاب برای چند ساله آینده هم یه شعر هست که میگه :
    چشام بازه یعنی صبح شده
    یه روزی تازه، یعنی صبح شده
    چقدر خوبه حتی فکرش منو میسازه
    یعنی صبح شده
    من هرشب که میخوابم انگار یه چیزی کمه
    صحبت جیبم نیست، یه جای خالی تو قلبمه
    یه جای خالی که پر میشه با لبخند، با عشق
    یه حس و حالی که نزدیکه از اینجا تا عشق

عشق = موزیک البته
    منظورم از پلیر هم نرم افزاری هم سخت افزاری (mp3 player)
    راستی چون احتمالا آمپ رو هم از خارج کشور تهیه کنم تو آمازون که فرق چشمگیری ندارن تو بحث قیمتی
    خب پس بهترین محصول رو بخرین که خیالتون راحت باشه. تازه می تونین از پلیرهای فیو هم تهیه کنین. که هم به عنوان پلیر استفاده کنین ازشون، و هم اگر با کامپیوتر خواستین استفاده کنین، به عنوان دک/آمپ قابل استفادن.

ممنونم. آخرین قیمتی که از سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دارم 600 دلاره. قبلا 700 دلار بود. ولی این دوست من 6000 کرون (28000000 ریال) گرفت از سوئد که با زور و اصرار از من 14000000 ریال گرفت. من خوندم برای درایو کردنش 1 وات روی 38 اهم لازمه.
    نمی دونم e12 چقدر می تونه مناسب باشه. لیر 6 وات خروجی داره ولی همه نظرشون اینه که این هدفون با لیر صدای خیلی خوبی داره . توی ریویو هاش خوندم که تریبل بسیار زیبا و بیس قشنگی داره و مدتی هم با HD800 مقایسه می شد. الان که فعلا با کارت صدای Xonar Essence st استفاده می کنم که حتی با گین 600-300 اهم هم قدرت نداره( یعنی صدا بلند هست ولی Bold نیست ) تریبل و شفافیت خوبه حتی بسیار بهتر از HD 598 ولی بیس ضعیفه که از نقاط ضعف کارت Xonar Essence St هست. اگه لیر به دستم برسه می تونم از خروجی RCA کارت صدا به آمپ وصل کنم و فقط از داک کارت استفاده کنم. چون داک خیلی خوبی داره.
    یک وات عدد بسیار زیادی برای این هدفونه. من چنین عددی رو برای he6 شنیده بودم. ما در مورد آمپ کلاً 2 تا بحث داریم. یکی توان آمپ و اونیکی کیفیت آمپ. از لحاظ توان و کیفیت، e12 آمپ خوبیه. خب البته نهایت آمپ های دنیا نیست. حالا اگر در حال تهیه لیر هستین، که چه بهتر.

14. این کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

Model HE-4 HE-5LE HE-500 HE-6
    Rec. power 2 watts 2 watts 1 watt 8 watts
    Drive magnetostatic; magnets on one side; aluminum traces magnetostatic; magnets on both sides; aluminum traces magnetostatic; magnets on both sides; aluminum traces magnetostatic; magnets on both sides; gold traces
    Response 10Hz - 60kHz 10Hz - 60kHz 10Hz - 40kHz 8Hz - 65kHz
    Impedance 38Ω 38Ω 38Ω 50Ω
    Sensitivity 86dB/1mW 87.5dB/1mW 89dB/1mW 83.5dB/1mW
    Weight w/o cable ca. 350g ca. 400g ca. 500g ca. 500g
    Price €399 €599 €749 €999

خیلی دوست دارم بدونم آیا آمپ دوست عزیز flipp توان تغذیه HE-500 رو داره یا نه
    Last edited by hhatami; 20-04-2014 at 06:37.

16. این کاربر از hhatami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

^^^
    جالبه. ممنون

اما منبع؟
    البته فکر کنم من هم قدیم ها از این اعداد عجیب و قریب دیده بودم تو بعضی سایت هایی که فروشنده بودن. ولی توجه داشته باشین که با یک محاسبه ساده، می شه فهمید براساس حساسیت و امپدانس اون هدفون، 1 وات عدد بسیار بزرگیه. از فرمول های توی تاپیک برادر t-jays استفاده کنین.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •