تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 30 از 40 اولاول ... 20262728293031323334 ... آخرآخر
نمايش نتايج 291 به 300 از 398

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید کابل، رابط ، آمپ و داک قابل حمل

کـاربـر بـاسـابـقـه Vallio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

از امفنول هم میشه استفاده کرد. از هر نظر (کیفیت، قیمت، دوام) از نوتریک بهتره:

این فکر کنم 11 تومن باشه. کیفیت؟ عــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــالــــــــــ ـــــــــــی!
    سلام ، چند وقتیه کل ایران رو دنبال سوکت خوب هستم ، این مدل ها رو از کجا میشه خرید ؟! چنده ؟! شما میتونی برام تهیه کنی ؟!

2. 2 کاربر از Vallio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام ، چند وقتیه کل ایران رو دنبال سوکت خوب هستم ، این مدل ها رو از کجا میشه خرید ؟! چنده ؟! شما میتونی برام تهیه کنی ؟!
    سلام؛
    نمایندگی رسمی در ایران نداره Amphenol ولی یه فروشنده خودش شخصا وارد میکنه ولی یه کمی نسبت به قیمت دلاریش گرونتره ولی واقعا میارزه. Neutrik ساخت سوئیس یکی از شناخته شده ترین کمپانی های تولید کننده کانکتورهای حرفه ای صوتی و تصویری هست ولی Amphenol ساخت استرالیا براحتی کیفیت نوتریک رو پشت سر میزاره و یه سر و گردن بالاتر قرار میگیره (حداقل در اون مدلهایی که من تابحال داشتم و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ).
    اگر تهران هستید میتونم آدرس رو براتون پیغام خصوصی بفرستم که خودتون تهیه کنید، اگر هم تهران نیستید میتونم براتون بگیرم. قیمتش رو دقیق یادم نیست فکر میکنم 11 تومن بود اگه اشتباه نکنم. خودم نوع بزرگش رو استفاده کردم و خیلی راضی هستم، این سایزش رو 17 تومن گرفتم:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by flipp; 09-09-2013 at 18:53.

4. 7 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

سلام؛
    نمایندگی رسمی در ایران نداره Amphenol ولی یه فروشنده خودش شخصا وارد میکنه ولی یه کمی نسبت به قیمت دلاریش گرونتره ولی واقعا میارزه. Neutrik ساخت سوئیس یکی از شناخته شده ترین کمپانی های تولید کننده کانکتورهای حرفه ای صوتی و تصویری هست ولی Amphenol ساخت استرالیا براحتی کیفیت نوتریک رو پشت سر میزاره و یه سر و گردن بالاتر قرار میگیره (حداقل در اون مدلهایی که من تابحال داشتم و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ).
    اگر تهران هستید میتونم آدرس رو براتون پیغام خصوصی بفرستم که خودتون تهیه کنید، اگر هم تهران نیستید میتونم براتون بگیرم. قیمتش رو دقیق یادم نیست فکر میکنم 11 تومن بود اگه اشتباه نکنم. خودم نوع بزرگش رو استفاده کردم و خیلی راضی هستم، این سایزش رو 17 تومن گرفتم:

ممنونم ازت ، میتونی یه عکس از باز شدش برام بذاری ، میخام ببینم چجوری باید لحیمش کنم ، آخه من زیاد وارد نیست توی این کارا !

6. 2 کاربر از Vallio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

ممنونم ازت ، میتونی یه عکس از باز شدش برام بذاری ، میخام ببینم چجوری باید لحیمش کنم ، آخه من زیاد وارد نیست توی این کارا !
    خواهش میکنم.
    دوست عزیز چیز خاصی نیست. کلا 3 تا لحیم باید بزنید، یه شیلد و دوتا مغزی. شما توی گوگل سرچ کن how to fix headphone jack یا how to solder headphone stereo jack حتما مطالب زیادی همراه با عکس پیدا میکنید.
    اگر خواستید بگید براتون تهیه کنم بفرستم. میتونم یه تکه سیم لحیم نقره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم اندازه 3 تا خال لحیم باهاش بفرستم که اتصالت بهتری بدست بیارید.

8. 3 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

خواهش میکنم.
    دوست عزیز چیز خاصی نیست. کلا 3 تا لحیم باید بزنید، یه شیلد و دوتا مغزی. شما توی گوگل سرچ کن how to fix headphone jack یا how to solder headphone stereo jack حتما مطالب زیادی همراه با عکس پیدا میکنید.
    اگر خواستید بگید براتون تهیه کنم بفرستم. میتونم یه تکه سیم لحیم نقره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم اندازه 3 تا خال لحیم باهاش بفرستم که اتصالت بهتری بدست بیارید.
    وای خیلی ممنونم ازت ، یه چند روزی حالم خوب نیست ، همش افتادم توی رخت خواب ، خوب که شدم حتماً خبرت میکنم ، حداکثر تا شنبه ، دستت درد نکنه

10. این کاربر از Vallio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

وای خیلی ممنونم ازت ، یه چند روزی حالم خوب نیست ، همش افتادم توی رخت خواب ، خوب که شدم حتماً خبرت میکنم ، حداکثر تا شنبه ، دستت درد نکنه
    خواهش میکنم
    امروز رفته بودم امجد یدونه برات گرفتم. قیمتش 13 بود من فکر کردم 11 تومنه. البته نسبت به قیمت دلاریش مناسبه که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زده 3.11 یورو.

12. 2 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

رفقا میخواستم سفارش بدم جنسارو گفتم یه مشورت نهایی بکنم باهاتون، اینا با هم به نظرتون خوبه؟
    sansaclip zip
    sennheiser hd598
    schiit magni/modi البته تا کار flipp عزیز تموم بشه برای لامپی
    از دک هم میخوام وقتی از لپ تاپ استفاده میکنم استفاده کنم
    اگر چیزه دیگه ای به نظرتون لازمه سفارش بدم بگین(کابلی چیزی . . .)
    Last edited by Hesam_valadkhani; 23-09-2013 at 12:35.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

کسی نیست کمک کنه؟ راستی یه کابل هم خود آمازون پیشنهاد کرده با آمپ و دک بگیرم اگه میشه بگید چیه و لازمه یا نه؟
    پیشاپیش ممنون

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

رفقا میخواستم سفارش بدم جنسارو گفتم یه مشورت نهایی بکنم باهاتون، اینا با هم به نظرتون خوبه؟
    sansaclip zip
    sennheiser hd598

کسی نیست کمک کنه؟ راستی یه کابل هم خود آمازون پیشنهاد کرده با آمپ و دک بگیرم اگه میشه بگید چیه و لازمه یا نه؟
    پیشاپیش ممنون
    sansaclip zip
    sennheiser hd598
    اگر بخواین آمپ رو با سانسا استفاده کنین. چون آمپ فقط ورودی rca داره، پس لازمه این کابل رو بگیرین:

اگر بخواین دک رو با آمپ استفاده کنین، چون خروجی دک از نوع rca هستش، باید این کابل رو بگیرین:

البته فکر کنم این کابل ها (مخصوصاً این دومی) توی ایران گیر بیاد.

پیشاپیش ممنون

16. این کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اگر بخواین آمپ رو با سانسا استفاده کنین. چون آمپ فقط ورودی rca داره، پس لازمه این کابل رو بگیرین:

اگر بخواین دک رو با آمپ استفاده کنین، چون خروجی دک از نوع rca هستش، باید این کابل رو بگیرین:

البته فکر کنم این کابل ها (مخصوصاً این دومی) توی ایران گیر بیاد.
    با جفتش میخوام استفاده کنم به نظرتون از اونجا بگیرم کیفیتش بهتره یا از همینجا بگیرم هست و کفایت میکنه؟
    در کل شما نظر خاصی رو کل چیزایی که میخوام بگیرم نداری؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •