تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 40 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 398

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید کابل، رابط ، آمپ و داک قابل حمل

کاربر فعال انجمن MP3 Player rezaomido's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

اون قضیه که گفتم رو با درصد خیلی بالایی مطمئنم
    حالا ممکنه دلیلی که توی پرانتز اعلام کردم، دلیل درستش نباشه، چونکه اون رو پراکنده دیدم و حدس زدم

در مورد اینکه لاین اوت واقعی نمیشه از آیپاد کلاسیکای تا نسل 6 (در مورد نسل 7 نمیدونم) گرفت، منبعم اینه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معمولاً منبع میزارم، ولی اون موقع واقعاً حسش نبود

اصلاً یکی از اصلی ترین دلایلی که imod بوجود اومد، همین بود

فقط توی لینک بالا دلیل ساختاری ایی که موجب شده لاین اوت واقعی نشه از اون آیپاد ها گرفت رو ذکر نکرده و من تنها احتمالی که میدادم این بود که شاید به دلیل آنالوگ بودن ساختار ولومشونه
    تا جایی که خاطرم هست خروجی Line Out در تمام مدلهایی از محصولات اپل که از Dock استفاده میکردند وجود داره و داشته ولی احتمال اینکه خروجی آمپ به سمت Line Out منتقل شده باشه یک اشتباه بسیار بزرگ بوده که از اپل چنین اشتباهی بعید هست چون هم سطح سیگنال این خروجی نه تنها به طور استاندارد از پیش تعریف شده هست بلکه در صورتیکه افزایش یا کاهش داشته باشه غیر قابل استفاده هست. مگر اینکه سطح سیگنال خروجی DAC درون iPod به حدی ضعیف بوده باشه که مجبور به استفاده از یک واسط شده باشند و ناشیانه ترین حرکت استفاده از خروجی آمپ هست که احتمال این مورد بسیار کمه هر چند غیر ممکن هم نیست اما برای من به سادگی قابل باور نیست

و اینکه طبق توضیحاتی که درباره iMod داده شده در حقیقت هیچ نوع دستکاری در iPod انجام نمیشه و اینکه یک رابط تبدیل هست که به Dock خود iPod متصل میشه و چطور این رابط می تونه خروجی احیانآ آمپ رو با خروجی DAC از بیرون از سخت افزار پلیر iPod جابجا کنه کمی جای سوال داره البته شاید من اشتباه برداشت کرده باشم

شما هم موفق باشید.

2. این کاربر از rezaomido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ali.cheguevara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

درود بر شما
    اول از همه بسیار تشکر بابت ریویوی خلاصه شده شما

تا جایی که حافظه یاری میکنه با هیچ برندی مخالف و موافق 100% نبوده و نیستم و نخواهم بود چون دیدم اینگونه و سلیقه ای نیست بلکه هدفم فقط بدست آوردن بالاترین کیفیت با کمترین هزینه ممکن (یعنی راندمان) هست و هیچ فرقی نمیکنه این موارد رو در یک برند گمنان و یا بد نام پیدا کنم یا . . .

علت اینکه با هزینه کردن شما برای E17 موافق 100% نبودم اینه که دوست داشتم به شما کمک کرده باشم تا با اختلاف هزینه ای مدل بهتر و با کیفیت تر از مدل انتخابی خودتون رو صاحب بشید نه اینکه با برند Fiio مخالفت کرده باشم چه بسا اگر این برند آمپ با کیفیت تری هم میداشت همون رو به شما پیشنهاد داده بودم

مطمئنن کاربرد شما پرتابل بوده که چنین آمپی انتخاب کرده بودید و کاملآ مشخص ولی چقدر دوست داشتنی خواهد بود صدای آمپی پرتابل که لذت بخش نیست؟

شما هم موفق باشید.
    درود رضا جان.
    سرد شدم کاملا. :(
    خوب شما چه پیشنهادی دارید؟با تجربیات من پیشنهاد های شما همیشه عالی بوده.
    مثلا یه کوون ایکس 7 بگیرم با این بودجه و بی خیال ای17 بشم؟(چون ایکس7 رو خیلی دوست دارم)یا شما یه آمپ پروتابل بهتر پیشنهاد میکنید؟ریویوهای ای17 رو خوندید؟زمین تا آسمون با ای7 تفاوت داره و خیلی بهتر شده.واسه همین گفتم شاید بهترین گزینه باشه.چی کار کنم؟ای17 رو کنسل کنم؟چی بجاش بخرم؟یه پلیر خوب یا یه آمپ بهتر؟همون طور که گفتید من از دک اون هیچ استفاده ای ندارم.وفقط کاربرد پروتابل هست.لطفا نظر شخصی خودتون را با ما به اشتراک بگذارید.
    با سپاس فراوان.
    موفق باشید.

کاربر فعال انجمن MP3 Player rezaomido's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

دورد بر شما

این نظر لطف شما نسبت به من بوده و هست و جای خوشحالی داره اما تصمیم گیرنده نهایی شما هستید ولی به عنوان پیشنهاد برای شما فکرمیکنم بهترین انتخاب این باشه که یک آمپ خوب هر چند با قیمت بالاتر تهیه کنید تا یک DAC/AMP که چندان با کاربرد شما هماهنگ نیست و اضافه هزینه ای برای شما خواهد داشت

و اینکه بعید میدونم Cowon X7 به جای آمپ انتخاب یا تصمیم صحیحی باشه چون این پلیر توان راه ندازی هدفون پرقدرتی مثل EX1000 رو نداره و به نظرم تصمیم شما با توجه به عجله شما صحیح نیست و بهتره کمی فرصت بدید و با دقت بیشتری انتخاب کنید

در آخر نظر شخصی من تهیه بهترین آمپ ممکنه با توجه به کاربرد و بودجه هست که متاسفانه از نهایت بودجه در نظر گرفته شما اطلاعی ندارم اما اگر بودجه شما مساوی و یا کمی بیشتر از E17 باشه آمپ چندان بهتری نمیشه پیدا کرد

شما هم موفق باشید.

5. این کاربر از rezaomido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دورد بر شما

این نظر لطف شما نسبت به من بوده و هست و جای خوشحالی داره اما تصمیم گیرنده نهایی شما هستید ولی به عنوان پیشنهاد برای شما فکرمیکنم بهترین انتخاب این باشه که یک آمپ خوب هر چند با قیمت بالاتر تهیه کنید تا یک DAC/AMP که چندان با کاربرد شما هماهنگ نیست و اضافه هزینه ای برای شما خواهد داشت

و اینکه بعید میدونم Cowon X7 به جای آمپ انتخاب یا تصمیم صحیحی باشه چون این پلیر توان راه ندازی هدفون پرقدرتی مثل EX1000 رو نداره و به نظرم تصمیم شما با توجه به عجله شما صحیح نیست و بهتره کمی فرصت بدید و با دقت بیشتری انتخاب کنید

در آخر نظر شخصی من تهیه بهترین آمپ ممکنه با توجه به کاربرد و بودجه هست که متاسفانه از نهایت بودجه در نظر گرفته شما اطلاعی ندارم اما اگر بودجه شما مساوی و یا کمی بیشتر از E17 باشه آمپ چندان بهتری نمیشه پیدا کرد

شما هم موفق باشید.
    با درود.
    ممنون از جواب های سریعتون.
    اگر منظور شما از آمپ؛ آمپ دسکتاپ باشه که ام استیج رو با مشورت شما سفارش دادم.
    اگر آمپ پروتابل باشه؛نمیدونم پیشنهاد شما چیه .چون توی این تاپیک دنبال یک پروتابل با کیفیت بودم که بحث ای17 رو مطرح کردم.حالا نمیدونم چیکار کنم.اگر پیشنهادی دارید بگید که ای17 رو کنسل کنم(تا وقت هست و از اون ور هنوز خریدی انجام نشده) و یه پلیر جدید یا آمپ پروتابل با کیفیت برای پلیر قدیمیم و گوشی ام بگیرم.
    نظرتون راجع به Hifiman hm601 چیه؟آیا پیشنهاد میکنید به جای آمپ پروتابل؛این پلیر را بخرم؟از ترکیب ای17 با پلیر Sony A845 و یا آیفون 4s بهتره؟من واقعا نیاز به یک خروجی پروتابل اول باکیفیت و دوم با حجم صدای بلند دارم.اگه ای17 نخرم چی کار کنم؟j3 و Ex1000 رو شما داريد.آيا J3 ميتونه EX1000 رو درايو كنه؟حجم صداي زيادي داره؟آخه تو 32 اوهم فقط 29 ميلي وات خروجي داره ولي EX1000 تو 32 اوهم 200 ميلي وات.QLS چطور؟آخه E17 نخرم واقعا بايد واسه پروتابل چه فكري بكنم؟تا 300 دلار بودجه واسه ارتقاي پروتابل شما چه پيشنهادي داريد؟
    منتظر پیشنهاد شما هستم.
    با سپاس از زحماتتون.
    موفق باشید.
    Last edited by ali.cheguevara; 08-03-2012 at 13:40.

7. 3 کاربر از ali.cheguevara بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

تا جایی که خاطرم هست خروجی Line Out در تمام مدلهایی از محصولات اپل که از Dock استفاده میکردند وجود داره و داشته ولی احتمال اینکه خروجی آمپ به سمت Line Out منتقل شده باشه یک اشتباه بسیار بزرگ بوده که از اپل چنین اشتباهی بعید هست چون هم سطح سیگنال این خروجی نه تنها به طور استاندارد از پیش تعریف شده هست بلکه در صورتیکه افزایش یا کاهش داشته باشه غیر قابل استفاده هست. مگر اینکه سطح سیگنال خروجی DAC درون iPod به حدی ضعیف بوده باشه که مجبور به استفاده از یک واسط شده باشند و ناشیانه ترین حرکت استفاده از خروجی آمپ هست که احتمال این مورد بسیار کمه هر چند غیر ممکن هم نیست اما برای من به سادگی قابل باور نیست

و اینکه طبق توضیحاتی که درباره iMod داده شده در حقیقت هیچ نوع دستکاری در iPod انجام نمیشه و اینکه یک رابط تبدیل هست که به Dock خود iPod متصل میشه و چطور این رابط می تونه خروجی احیانآ آمپ رو با خروجی DAC از بیرون از سخت افزار پلیر iPod جابجا کنه کمی جای سوال داره البته شاید من اشتباه برداشت کرده باشم

شما هم موفق باشید.
      محتوای مخفی: چیز جدیدی برای گفتن ندارم 
    1- اون لینکی که گذاشتم نوشتۀ یکی از مدیران هدفای هستش که من بهش اعتماد دارم.

2- imod حاصل از تغییر ساختاری آیپاد های قدیمی هست که مسیر از دک به آمپ و بعداً خروجی هدفون، کاملاً ساده سازی (و احیاناً تعویض با قطعات مرغوبتر) میشه

اون کابل هایی که میبینین به عنوان کابل imod توی سایت هایی مثل alo audio فروخته میشه، وقتی کاربرد دارن که اونها رو به همون imod ها وصل کنید، توی توضیحات اون کابل ها هم ذکر شده که اگر به آیپاد معمولی وصل بشن، مثل یک کابل لاین اوت معمولی عمل می کنن
    حالا اینکه چرا برای imod یک سری کابل مخصوص توصیه می کنن، علتی که توی سایت red wine audio اعلام کرده، خواص الکتریکی اون کابل هاست ( هرچند قضیه تجاری هم هست) تا اونجا که اون سایت گفته که اگر از کابل های لاین اوت معمولی استفاده بشه و به دک آسیبی برسه؛ از گارانتی خارج میشه.
    سایت red wine audio از اصلی ترین مراجع تولید imod هستش که یا شما آیپاد قدیمیتون رو براشون میفرستین و اونها تبدیلش میکنن به imod یا خودشون یدونه imod براتون میفرستن
    توی هدفای و قسمت diy توضیحات خوبی برای کسایی که می خوان خودشون آیپادشون رو به imod تبدیل کنن، هست.
    Last edited by rave-87; 06-03-2012 at 11:18.

9. 2 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شما هم موفق باشید.
    درود.
    با سپاس از پیشنهادتون.
    من واقعا نمیدونم بهترین آمپ چبه.لطف کنید وچند گزینه معرفی کنید.
    تو پست قبل(ارتقای پروتابل) پیشنهاد شما رو واسه داشتن یه پروتابل خوب(اول اضافه کردن آمپ پیشنهاد شما به پلیر قبلیم,دوم ارتقای پلیر به یک گزینه آئودیوفیل) با بودجه 300 تا خواستم ,اصلا جواب ندادید.چند تا هم گزینه مطرح کردم.خوب بودجه رو 400 دلار بکنیم.حالا میشه آمپ یا پلیر خوب پیشنهاد کرد؟
    با سپاس فراوان

داره خودمونی میشه والـ Vallio ـیو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفـ Esf ـهان

پيش فرض

سلام ، لازم به ذکره من کل ایران رو زیرو رو کردم ، آمپلی فایر هدفون پیدا نکرم !
    اصفهان ( مرکز پلیر و هدفون مارک اصلی ) ، تهران ، بندر ، قشم ، کیش ، شمال ، غرب ، نت رو که دیگه ترکوندم !
    نبود که نبود ، دنبالش نگردید !

باور کنید بیش از 1000 فروشگاه رو گشتم !

داره خودمونی میشه والـ Vallio ـیو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفـ Esf ـهان

پيش فرض

اگر کسی میتونه آمپ زیر 50 دلار پیدا کنه واسم حتماً خبرم کنه !

اگه نباشه جاش خالی می مونه kindlinessangel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض آمپ های Fiio

سلام به همگی
    من دوباره بعد کلی وقت اومدم
    باز هم نمیدونم چیزی که میخوام بگم رو بچه ها میدونند یا نه. اگه تکراری بود دوستان ببخشند
    خبر خوب : تعدادی آمپ fiio موجود شده
    خبر بد : فکر کنم با دلاری 4-5 هزار تومن وارد شده
    e11 ...................... 260
    e6.........................100
    e1.........................100
    e3..........................40

فکر کنم قسمت بدش بیشتر باشه.

همگی خوش و خرم باشید.

14. 5 کاربر از kindlinessangel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال هدفون salar_221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام به همگی
    من دوباره بعد کلی وقت اومدم
    باز هم نمیدونم چیزی که میخوام بگم رو بچه ها میدونند یا نه. اگه تکراری بود دوستان ببخشند
    خبر خوب : تعدادی آمپ fiio موجود شده
    خبر بد : فکر کنم با دلاری 4-5 هزار تومن وارد شده
    e11 ...................... 260
    e6.........................100
    e1.........................100
    e3..........................40

فکر کنم قسمت بدش بیشتر باشه.

همگی خوش و خرم باشید.
    با تشکر از خبر خوبتون
    بله من قبلا تو مجتمع پایتخت طبقه سوم دیده بودم با همین قیمتها اگه شما جایه دیگه ای دیدین بهمون اطلاع بدین لطفا.اگه چند جایه دیگه هم موجود کنن ممکنه بخاطر رقابت قیمتها کاهش پیدا کنه.

16. 2 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •