تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 40 اولاول ... 612131415161718192026 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 398

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید کابل، رابط ، آمپ و داک قابل حمل

داره خودمونی میشه h.khafan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب امروز چشم بازار رو در اوردم برای چاپ کردن برد o2 ...پایینترین قیمت سانتی متر مربعی 120 تومان بود...که برد رو برام به صورت دو رو چاپ بزنن و خلاصه اماده تحویل بدن...شما برای برد چقدر هزینه کردید؟ 120 سانتی خوبه؟

قطعات هم ک چشمتون روز بد نبینه...گویا این دوستان قطعه فروش خیلی سیر تشریف دارن..زحمت نگاه کردن به لیست رو هم به خودشون ندادن ..به زور چند مدلی رو براشون خوندم گفتن نا یابه باید از چین برات بیاریم! شما همه ی قطعات رو از داخل کشور تونستی تهیه کنی؟

من از فردا میرم سراغ خرید قطعات ببینم چیا گیرم میاد تا بعد اگر چیزی موند سفارش بدم...

واینکه یک سوال...توی لیست قطعات اونهایی ک هیچ چیز توی Reference اشون نزده و اونهایی ک گفته برای ورژن دسکتاپ لازمه هم باید خریداری شه دیگه ؟درسته؟

اونهایی که n/a زده اونهایی هستن که به طور مستقیم به مدار وصل نمیشن و به بقیه قطعات وصل میشن درسته؟

یه توضیح مختصر بدی ممنون میشم

سوال دیگه اینکه اینهایی ک کار چاپ مدار میکنن میگن باید فایل pcb بدی...اما این پک فایلهای pcb که برای o2 هست برای چه نرم افزاریه؟ یا پروتل که باز نمیشه...
    Last edited by h.khafan; 06-01-2013 at 23:19.

2. این کاربر از h.khafan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز.
    من یه ipod-nano 6th-16 gb و هدفون Pioneer DJ-1000 دارم و میخوام صدای واضحتر و قویتر و کلا حرفه ای تر بگیرم.(با یه آمپلی فایر هدفون)
    نظرم رو 2 مورد جلب شده: Fiio e11 و Fiio e1
    مزیت e1 اینه که دکمه های کنترل داره و e11 خیلی قویتره.ولی برا e11 کابل L9 لازم دارم که گیر نمیاد.
    میتونید منو راهنمایی کنید که اگه e11 بگیرم و مجبورا از کابل داخلش(3.5 به 3.5mm) استفاده کنم خوب جواب میگیرم یا نه همون e1 بگیرم (که مستقیم Dock Connector داره)؟
    ممنونم.

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امروز روز خوبی بود! هر چی قطعه فروش خوش نام توی جمهوری بود زیرو رو کردم اما فقط 2 تا از قطعات پیدا شد!

به هر کی رسیدم گفت اینا دیگه چیه! برای چی میخوای؟! باید بدی یکی از خارج برات بیاره...رفتم یکجا برای سفارش خرید از خارج کشور اونها هم گفتن سفارش خارجی با این تعداد (مثلا تعداد یکی دو تا خازن) امکان پذیر نیست شرکت سازنده همکاری نمیکنه با این تعداد...خلاصه فعلا قرار شد مکاتبه کنن ببینیم چی میشه...

برای چاپ برد هم یکی رو پیدا کردم که فایلهای گربر (gerber) که توسط طراح o2 توی گوگل داک قرار گرفته رو برام رو برد بزنه...چون فایله پروتل نیست گفت کمی هزینه اش بیشتر میشه..برای 1 دونه اش 20 هزار تومن و برای هر دونه ای ک اضافه بشه به اون یک دونه ی اول،5 هزار تومن اضافه میشه...یعنی دو تاش میشه 25 و 3 تا میشه 30 تومان ...

هنوز نمیدونم اون قطعاتی که توی لیست قطعات روبروش نوشته برای مدل رو میزی رو هم باید تهیه کنم یا نه؟ هرچی قطعه تو لیست هست باید تهیه شه؟

تی جیز شما همه ی قطعاتت رو تونستی تکمیل کنی از داخل؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    راستش دوتا هدفون powerbeats و Detox که هر دو اصل هستن دارم و دنبال یه امپ قابل حمل هستم که به درد اینا بخوره .
    از دوستانی که اطلاع دارن تقاضا دارم که اگر مدل خوبی میشناسن که تو ایران موجود باشه معرفی کنن و در صورت امکان قیمتشم بگن .
    و این که اصلا امپ های قابل حمل خوب هستن ؟
    مدل Fiio E11 و Fiio E6 چطوره و فرقشون با هم تو چیه ؟این دو مدل رو سایت چاره داره و به ترتیب 308 و 116 میده که قیمتش نجومیه به نظرم چون E11 قیمتش 60 دلار بیشتر نیست .
    دیگه کجا ها تو تهران امپ دارن ؟
    فقط خود امپ رو بگیرم میتونم به ipod classic وصل کنم یا چیز دیگه هم میخواد ؟
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی دوستان .

کاربر فعال انجمن MP3 Player t-jays's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز.
    من یه ipod-nano 6th-16 gb و هدفون Pioneer DJ-1000 دارم و میخوام صدای واضحتر و قویتر و کلا حرفه ای تر بگیرم.(با یه آمپلی فایر هدفون)
    نظرم رو 2 مورد جلب شده: Fiio e11 و Fiio e1
    مزیت e1 اینه که دکمه های کنترل داره و e11 خیلی قویتره.ولی برا e11 کابل L9 لازم دارم که گیر نمیاد.
    میتونید منو راهنمایی کنید که اگه e11 بگیرم و مجبورا از کابل داخلش(3.5 به 3.5mm) استفاده کنم خوب جواب میگیرم یا نه همون e1 بگیرم (که مستقیم Dock Connector داره)؟
    ممنونم.
    سلام دوست عزیز
    نکته ای که هست اینه که معمولا امپ های قابل حمل ارزون مثل fiio با استفاده از کابل 3/5 تاثیر زیادی روی کیفیت صدا نخواهند گذاشت.
    و بیشتر در توان خروجی دستگاه شما تاثیر گذار خواهند بود که تاثیر اون رو بیشتر روی فرکانس های پایین مشاهده خواهید کرد.
    اگر بلندی صدایی که مد نظرتونه رو همین الان هم دارید e01 گزینه ی بهتریه و صدای شفاف تری خواهید گرفت و خوب در نظر داشته باشید که باتری دستگاهتون رو مصرف خواهد کرد.
    ولی اگر میخواین صدا به قدر قابل توجهی زیاد بشه و از bass boost استفاده کنید . بهتره از e6 استفاده کنی که هم ارزونتره هم اندازه ی خود ipod هستش.

من خودم e11 رو با کابل 3/5 استفاده میکنم و به خوبی جواب میده.
    ولی خوب کیفیت سیگنالی که از دستگاهتون می گیرید به نسبت داک کانکتور پایینتر خواهد بود.
    البته به نظر من هدفون شما به توان بیشتر برای درایو شدن احتیاج نداره.

امروز روز خوبی بود! هر چی قطعه فروش خوش نام توی جمهوری بود زیرو رو کردم اما فقط 2 تا از قطعات پیدا شد!

به هر کی رسیدم گفت اینا دیگه چیه! برای چی میخوای؟! باید بدی یکی از خارج برات بیاره...رفتم یکجا برای سفارش خرید از خارج کشور اونها هم گفتن سفارش خارجی با این تعداد (مثلا تعداد یکی دو تا خازن) امکان پذیر نیست شرکت سازنده همکاری نمیکنه با این تعداد...خلاصه فعلا قرار شد مکاتبه کنن ببینیم چی میشه...

برای چاپ برد هم یکی رو پیدا کردم که فایلهای گربر (gerber) که توسط طراح o2 توی گوگل داک قرار گرفته رو برام رو برد بزنه...چون فایله پروتل نیست گفت کمی هزینه اش بیشتر میشه..برای 1 دونه اش 20 هزار تومن و برای هر دونه ای ک اضافه بشه به اون یک دونه ی اول،5 هزار تومن اضافه میشه...یعنی دو تاش میشه 25 و 3 تا میشه 30 تومان ...

هنوز نمیدونم اون قطعاتی که توی لیست قطعات روبروش نوشته برای مدل رو میزی رو هم باید تهیه کنم یا نه؟ هرچی قطعه تو لیست هست باید تهیه شه؟

تی جیز شما همه ی قطعاتت رو تونستی تکمیل کنی از داخل؟
    سلام
    من برد رو طراحی کردم احتیاجی نیست شما دوباره طراحی کنی
    من بعضی از مقاومت ها رو نتونستم تهیه کنم که احتمالا باید معادلش رو تهیه کنم
    متاسفانه الان فایلش و قطعات پیشم نیست که بتونم توضیح بدم
    اگر یه کم صبر کنید مراحل کامل ساخت رو یه 2 هفته دیگه توضیح میدم
    چون خودمم هنوز نساختم.
    موفق باشید
    سلام
    راستش دوتا هدفون powerbeats و Detox که هر دو اصل هستن دارم و دنبال یه امپ قابل حمل هستم که به درد اینا بخوره .
    از دوستانی که اطلاع دارن تقاضا دارم که اگر مدل خوبی میشناسن که تو ایران موجود باشه معرفی کنن و در صورت امکان قیمتشم بگن .
    و این که اصلا امپ های قابل حمل خوب هستن ؟
    مدل Fiio E11 و Fiio E6 چطوره و فرقشون با هم تو چیه ؟این دو مدل رو سایت چاره داره و به ترتیب 308 و 116 میده که قیمتش نجومیه به نظرم چون E11 قیمتش 60 دلار بیشتر نیست .
    دیگه کجا ها تو تهران امپ دارن ؟
    فقط خود امپ رو بگیرم میتونم به ipod classic وصل کنم یا چیز دیگه هم میخواد ؟
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی دوستان .
    سلام دوست عزیز
    اصلا برای چی می خواین امپ تهیه کنید؟
    از خروجی صدایی که از ایپاد با این هدفونها می گیرید راضی نیستید؟
    فعلا فقط امپ های فیو در کشور موجوده
    برای وصل کردنش یه کابل هست که تو جعبه ی امپ موجوده.
    موفق باشید.
    Last edited by t-jays; 08-01-2013 at 18:17.

7. 2 کاربر از t-jays بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    نکته ای که هست اینه که معمولا امپ های قابل حمل ارزون مثل fiio با استفاده از کابل 3/5 تاثیر زیادی روی کیفیت صدا نخواهند گذاشت.
    و بیشتر در توان خروجی دستگاه شما تاثیر گذار خواهند بود که تاثیر اون رو بیشتر روی فرکانس های پایین مشاهده خواهید کرد.
    اگر بلندی صدایی که مد نظرتونه رو همین الان هم دارید e01 گزینه ی بهتریه و صدای شفاف تری خواهید گرفت و خوب در نظر داشته باشید که باتری دستگاهتون رو مصرف خواهد کرد.
    ولی اگر میخواین صدا به قدر قابل توجهی زیاد بشه و از bass boost استفاده کنید . بهتره از e6 استفاده کنی که هم ارزونتره هم اندازه ی خود ipod هستش.

من خودم e11 رو با کابل 3/5 استفاده میکنم و به خوبی جواب میده.
    ولی خوب کیفیت سیگنالی که از دستگاهتون می گیرید به نسبت داک کانکتور پایینتر خواهد بود.
    البته به نظر من هدفون شما به توان بیشتر برای درایو شدن احتیاج نداره.

سلام
    من بعضی از مقاومت ها رو نتونستم تهیه کنم که احتمالا باید معادلش رو تهیه کنم
    متاسفانه الان فایلش و قطعات پیشم نیست که بتونم توضیح بدم
    اگر یه کم صبر کنید مراحل کامل ساخت رو یه 2 هفته دیگه توضیح میدم
    چون خودمم هنوز نساختم.
    موفق باشید

سلام دوست عزیز
    اصلا برای چی می خواین امپ تهیه کنید؟
    از خروجی صدایی که از ایپاد با این هدفونها می گیرید راضی نیستید؟
    فعلا فقط امپ های فیو در کشور موجوده
    برای وصل کردنش یه کابل هست که تو جعبه ی امپ موجوده.
    موفق باشید.
    ممنون از راهنماییتون .
    میخوام شفافیت و بلندی صدا بیشتر بشه .
    امروز مدل e11 رو ۲۵۰ و e7 رو ۳۸۰ قیمت گرفتم . فرقشون چیه و کدوم بهتره ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

طراحیه برد که موجود بود تو همون وبلاگ o2 فقط فایلهاش گربر بود که همه جا انجام نمیدن چاپش رو...ولی من یکیو پیدا کردم که بزنه همونو...پروتل کردیش شما؟

فعلا که از همه طرف کاری جز صبرکردن از ما بر نمیاد...خوش به حالتون که همه ی قطعات رو پیدا کردید...برای من که داستان شده فعلا...

ممنون از توضیحت...فقط اگر فایلهاش در دسترس بود بگو که کدوم قطعات نیازی نیست چون احتمالا من سفارش بدم از خارج بیارن نمیخوام باز ناقص بیاد یا اینکه اضافه خرید کنم....

تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون .
    میخوام شفافیت و بلندی صدا بیشتر بشه .
    امروز مدل e11 رو ۲۵۰ و e7 رو ۳۸۰ قیمت گرفتم . فرقشون چیه و کدوم بهتره ؟
    مدل e7 یک داک امپ هستش
    داک وظیفش اینه که اطلاعات کامپیوتر رو تبدیل به موج کنه و امپ وظیفش اینه که این امواج رو تقویت کنه
    مدل e7 قسمت داکش فقط وقتی کار میکنه که به کامپیوتر متصل باشه
    به عیارت دیگه اگر شما بیاین و به ایپاد وصلش کنید دارید فقط از قسمت امپش استفاده میکنید
    پس بهتره پول چیزیرو که احتیاجی بهش ندارید رو پرداخت نکنین.
    من فکر میکنم همون مدل e01 بهترین انتخاب برای شما باشه
    ولی اگر بتونین قبل از خرید یه تست بکنین که مطمئن بشین بهتره
    موفق باشید.

11. این کاربر از t-jays بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

طراحیه برد که موجود بود تو همون وبلاگ o2 فقط فایلهاش گربر بود که همه جا انجام نمیدن چاپش رو...ولی من یکیو پیدا کردم که بزنه همونو...پروتل کردیش شما؟

فعلا که از همه طرف کاری جز صبرکردن از ما بر نمیاد...خوش به حالتون که همه ی قطعات رو پیدا کردید...برای من که داستان شده فعلا...

ممنون از توضیحت...فقط اگر فایلهاش در دسترس بود بگو که کدوم قطعات نیازی نیست چون احتمالا من سفارش بدم از خارج بیارن نمیخوام باز ناقص بیاد یا اینکه اضافه خرید کنم....
    بله فایلش با فرمت pcb رو باید داشته باشی تا رو برد بتونن بزنن
    یه دو هفته ای باید صبر کنی
    موفق باشید.
    Last edited by t-jays; 09-01-2013 at 01:02.

اگه نباشه جاش خالی می مونه fereydoon1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بهشهر

پيش فرض

کابل صدای ie8 خودم صمت چپش قطع و وصل میشه کابل اضافه ندارین ؟هر مدلی که جواب بده !!هر کی میتونه برام تهیه کنه پیام بده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •