تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 12 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 120

نام تاپيک: گالری عکس و مباحث مربوط به سیستم های صوتی اعضای انجمن

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamad reza_2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ورامین
    Last edited by mohamad reza_2010; 17-10-2013 at 13:51.

2. 10 کاربر از mohamad reza_2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

باند : T696L جایگزین 595 لیمیتد

ساب : جی بی ال GT5-1214

و ,........

4. 8 کاربر از m-530 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای hoseinsps's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    AhwaZz

پيش فرض

سلام خدمت همگی
    اینم بچه سیستم ما که البته در اینده تغیرات خفنی درش ایجاد میشه
    اجزای فعلی
    پخشkenwood8019
    کامپrs165
    امپ mafco mp104
    سابrs12 + باکس 50 لیتری پورتد
    هزینه تا الان 2300 که دو تومنش مال چیزای بالا و 300 تومنش اکسسوریه
    امپ هم از 3 سال پیش داشتم که فقط کار راه اندازه!!!
    نصب هم با خودم بود که بدک نشد
    چیزایی که در اینده اضافه میشه
    امپ مونو 1201jbl
    اسپیکر co 609
    امپ 4 کانال که هنوز نمیدونم چی بگیرم
    حمید اقا هم که دیگه فک کنم چشم دیدنمو نداره انقدر که اذیتش کردم و واقعا ازشون تشکر میکنم

سیستم هم برج 6 بسته شد.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by hoseinsps; 10-11-2013 at 22:13.

6. 12 کاربر از hoseinsps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

اینم از سیستمک من

8. 8 کاربر از BIG-BANG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    امشب فرصتی دست داد تا عکسهای سیستمم رو که از روی آپلود سنتر قبلی پاک شده بودن مجددا قرار بدم.
    تو عکسهام به عکس یه کیک پنل برای L90 که کار یکی از دوستان هست و در منزل و به طور سفارشی کار میکردند برخوردم.متاسفانه الان خبری از ایشون ندارم.
    مید باسهای 20cm گراندزیرو و سوپر تیوترهای این برند رو ملاحظه میفرمائید که چه زیبا نصب شدن.

این هم عکس P80RS II خودم که الان جای P80 قبلیم نصب هست و داره انجام وظیفه میکنه
    Last edited by hamidR15; 22-12-2013 at 01:42.

10. 12 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    مدتی بود میخواستم عکسهای پروزه دوست خوبم آقا جواد(Adib) رو بزار که وقت نمیشد.امشب براتون عکسهای این سیستم با کیفیت رو قرار میدم.

آمپلیفایرهای ML 75.4 و Kenwood 8106 ابتدا روی تخته MDF نصب شدن و سپس با دیاقهای مناسب به بدنه متصل شدند تا هیچپگونه حرکتی نداشته باشن.

ساب ووفر گلیدن RS12Free Air داخل باکس سیلد 40 لیتری

تیوتر کامپوننت MX165 روی قاب آئینه.

و در انتها پخش 7016

12. 11 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ادامه عکسهای پروژه سیستم صوتی گلیدن ،آدیو سیستم آقا محمد علی.

داره خودمونی میشه hossein.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

به نام خدا

بالاخره کار نصب سیستم ما توسط خودم روی هاچ بک تموم شد .
    واقعا جا داره از کمک های بچه ها مخصوصا آقا حسین و دیگر دوستان نهایت تشکر رو به عمل بیارم که خیلی تو انتخاب کمکم کردن

خوب حالا بریم سر سیستم :
    پخش : پایونیر 2650 که صدای خیلی واضح و تنظیمات زیادی از جمله تنظیمات HPF و bass bost رو داره . میکس ترکس و دو جفت خروجی rca هم داره .

آمپلی : آمپلی فایر 5602 پایونیر که دو کانال هست و دارای 2 عدد خروجی 150 وات rms هست . ما جهت دور کردن آمپلی از دست دزدان محترم آمپلی رو زیر صندلی شاگرد گذاشتیم .جای باز و دنجی هست .

باند : یک جفت کواکسیال تایپ جی آلپاین که دارای 90 وات توان واقعی و 3 way هست . صدایی بسیار شفاف و بیس عالی .

نمای نزدیک !!!!

و پک سیم که اینجا فیوز رو مشاهده میفرمایید

باز هم از کمک دوستان متشکرم .
    Last edited by hossein.asghari; 22-07-2014 at 10:34.

15. 9 کاربر از hossein.asghari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان پی 30 ورلد بخصوص آقا حمید گل و قبولی عزاداری‌ها تمامی دوستان در درگاه حضرت اباعبدالله الحسین

توضیحات زیر تجربه اینجانب در زمینه نصب و راه اندازی یک نیمچه سیستم صوتی در تندر90 هست، اولین مرحله انتخاب هدیونیت مناسب بود، پس از بررسی‌ و مشاوره با دوستان این فروم و فرومهای دیگه هدیونیت کنوود 7056 انتخاب شد وچون از ابتدا تصمیم جدی به عدم دستکاری و برشکاری در بدنه و قطعات رو داشتم برای انتخاب اسپیکر دو جفت کامپوننت مد نظرم قرار گرفت که کیفیت صدا نیز خوب باشه، مدت چند ماه انتظار برای آدیوسیستم و آمپها نتیجه نداد بنابراین گزینه بعدی یعنی هرتز مدنظر بود آمپ HDP4 به همراه دو جفت هرتز سری انرژی ESK165L.5 خریداری شد هرچند خرید کامپها با ترس و لرز بود چون در مورد حجم صدا مورد تردید بودند اما خوشبختانه برای من که از کواک 6975 بدون آمپ به کامپوننت کوچ کرده بودم واقعا راضی کننده بود.

از بابت کیفیت پایین عکسها از دوستان معذرت میخوام پارکینگ نور کم داشت موبایل بنده هم کیفیت عکسهاش خیلی کمه

ووفر

تویتر

هرتز hdp4

سیم پک 4گیج استریت وایرز و آر سی گلیدن

تجربه نصب سیستم هم اولین تجربه من بود و دست تنها و با مزاحمتهای وقت و بی وقتم برای آقا حمید بود که از همون ابتدا برای انتقال سیم از موتور به داخل اتاق تا مراحل آخر نصب بود.
    پک سیم استریت وایرز به همراه 12 متر سیم اسپیکر با جنس خوب برای سیم کشی سیستم استفاده شد، چون قفل در صندوق عقب تندرالکیه تصمیم گرفتم برای امنیت بیشتر آمپلی فایر رو زیر صندلی ببندم علاوه بر کیفیت و قدرت آمپلی یکی از دلایل انتخاب این آمپلی اندازه کوچکش بود که براحتی زیر صندلی ماشین جا میشه، صندلی شاگرد رو باز کردم و یک تیکه mdf رو زیرش بستم چند تا واشر بزرگ تهیه کردم و mdf رو به فنرهای زیر صندلی بستم و آمپلی رو با پیچ خاری به mdf بستم سیم کشی با توجه به قطر سیمها با کمی سختی انجام دادم فکر میکردم روز جمعه بعد از ظهر بشه نصب سیستم رو تمامش کرد اما فقط سیم کشی انجام شد. سیم برق از سمت راننده و نزدیک صندلیهای عقب به سمت شاگرد کشیده شد و تمام سیم گیج 4 پک مصرف شد سیم رو هم به جز برای نصب فیوز هولدر تکه نکردم. برای اتصال منفی هم جای پیچ عقب صندلی شاگرد طرف کنسول وسط رو کاملا سنباده زدم و رنگ پاکش شد و فلز براق دیده بشه متاسفانه ازش عکس نگرفتم.
    تست صدا از استیج جلو کیفیت صدا واقعا خوب بود و حسابی داشت خستگی رو از تنم بیرون میکرد که متاسفانه نویز از ولوم 15-16 به بعد تو حجم معینی از صدا حالمو گرفت سیم کشی‌ها و آر سی ها رو چک کردم مشکلی نبود اما صدا باز مشکل داشت مشورت با آقا حمید هم انجام شد فردا مجدد بررسی کردم سیم اتصال بدنه پخش رو انجام دادم نتیجه نداد تقریبا یکبار دیگه نصب انجام شد و نویز از بین رفت اما مجدد دو روز بعد نویز برگشت چون قبلا یکبار تو جاده با باندها فابریک همچین نویزی افتاده بود شکم به پخش بود که دوستان تندر دارم هیچکدام پخش رو تغییر نداده بودن به ناچار به ماشین رو دادشم برد پیشه یک نصاب برداشته بود دو تا سیم هر کراس کامپها رو یک جفتشو به منفی و یک جفتشو به مثبت زده بود و نسبت به کاتالوگ کاملا اشتباه بود اما کیفیت صدا خوب بود سیمها رو من خودم مجدد طبق کاتالوگ نصب کردم نویز برگشت و چراغ آلارم روشن شد دیگه داشت باورم میشد که هرتز سیمها رو داخل آمپلی 800هزار تومانی اشتباه وصل کرده، با شرکت کندلوس الکترونیک نمایندگی هرتز تماس گرفتم آقای تهمتن تاکید کردن غیر ممکنه همچین چیزی و نصب باید طبق کاتالوگ باشه و نمایندگی همدان رو معرفی کرد که طرف اصلا هرتز رو نمیدونست چیه و گفت ما اصلا اجناسشو نمیشناسیم و مارک متفرقه است!!! خلاصه وقتی فهمید که نمایندگی این محصولات رو هم داره و خودش خبر نداره یه نصب معرفی کرد ایشان هم کمی با آمپلی وپخش ور رفت و گفت ممکنه سیمها اشتباه باشه وبی نتیجه برگشتم، شب با آقا حمید در مورد نویز مشورت کردم و قرار شد کامپهای عقب رو هم که آکبند بودن باز کنم و رو صندلی عقب ازشون تست صدا بگیرم تا مشخص بشه نویز از آمپلیه یا نصب کامپها رو طبق کاتالوگ نصب کردم و صدا خوب بود پس ایراد از نصب بود ووفر کامپها جلو رو یکی یکی باز کردم و تست گرفتم بله مشکل از ووفرها بود چون سوراخهای فابریک کوچک بود ووفرها رو که میبستیم ترمینال ووفرفاصله خیلی کمی در حد یک میل داشته و با تکان ماشین میچسبید به بدنه و این اتصال باعث نویز میشد و اینکه بعضی وقتها نبود هم علتش این بود ترمینال رو حسابی چسب کاری کردم و زیرش mdf گذاشتم که تکون نخوره و ترمینال رو بالا انداختم و نصب رو با نصب استیج عقب کامل کردم از نویز خبری نبوده.

سیمهای برق و اسپیکرها زیر صندلی شاگرد

سیم اسپیکرها بردنش به داخل در کمی اذیت کرد چون سیم زخیم بود آخرش خرطومی رو از در و بدنه جدا کردم تا ردشد ازش

روردی رو به خاطر آبندیش اصلا باز نکردم

mdfها برای تثبیت ووفرها که مراحل آخر اضافه شد البته رینگ بهتر نتیجه میده ولی باید رودری باز بشه یا رینگ دو تکه استفاده بشه من چون عجله داشتم اینها رو استفاده کردم

تخته آمپلی زیر صندلی

این هم آمپلی بسته شده رو mdf که بعدا نویز باعث شد باز بشه اما آخر کار دوباره برگشت سرجاش یعنی زیر صندلی شاگرد. فقط سیم اتصال منفی اجازه نمیده کاملا صندلی تا انتها عقب بره که با کابلشو بزرگتر میشه حلش کرد اما تا همین حد هم برای خود من که 184 سانت قدم هست صندلی جلو کاملا راحته و نیاز به عقب رفتن بیشتر نیست.

این هم فیوز و فیوز هولدر فکر کنم یه مقدار سیم بین فیوز و سرباطری رو کوتاه گرفتم

تویترهای جلو سعی کردم هر طرف رو به سمت طرف مقابل تنظیم کنم با چسب دو طرف رو داشبورد چسبانده شد قاب ستون رو مجبور شدم باز کنم تا سیمشو انتقال بدم

این هم ووفرهای جلو. تو بسته بندی اون دوتا نوار مشکی مشابه چسب دو طرفه مشکی بود که کلی مخمو مشغول کرده بود که به چه دردی میخورن تنها کاری که نصاب کرد این ابهام رو برام از بین برد معلوم شد قیرند و برای فیکس کردن گریل استفاده میشن!!

این هم نصب جناب نصاب سیمهای بالا مثبت هستند و پایینیها منفی بالاییها ماله چپه پایینیها ماله راست جالبه این کار نویز رو از بین برده بود و چراغ آلارم آمپلی رو خاموش کرده بود حالا چطورمن که نمیدونم کسی میدونه؟؟

قنداق پیچ کردن ترمینال در چسب و بالا نصب کردنش نویز رو از بین برد

این هم استیج عقب که پسر خوبی بود و اصلا اذیت نکرد

کراس اورهای عقب که با چسب پارچه ای به نمد پشت صندلیهای چسبانده شد که راحت هم جدا بشه ماله جلو هم به پیشنهاد آقا حمید داخل پلاستیک و بالای نمد زیر فرمان برای طرف راننده و پشت داشبورد برای طرف شاگرد گذاشته شد تا اصلا به چشم نیان

عکس آخر آمپلی فایر در زیر صندلی مقداری سیمها رو بلندتر گرفتم تا درصورت نیاز راحتتر آمپلی خارج و تنظیم بشه

اما کیفیت صدا:
    کیفیت و حجم صدا از نظر من خیلی خوبه هرچند کمبود بیس حس میشه اما برای من بیس چندان مهم نیست یه مقدار هم تویترها به نظر من رو مخ بود و نمیشد با صدای بلند طولانی مدت آهنگ گوش داد که با تنظیم رو منفی 2دسیبل از داخل کراس تویترها صداشون خیلی خوب شد و الان فقط دوست دارم با ولوم بالا آهنگ گوش بدم تفکیک و شفافیت صدا هم خوبه و قابل مقایسه با کواک رو پرایدم نیست با توجه به کل هزینه انجام شده که حدود 2 میلیون است و صدای گرفته شده راضیم در ابتدا فکر میکردم تناسبی بین آمپ و کامپها وجود نداره اما الان حس میکنم که درسته هزینه زیادی برای آمپلی کردم اما ارزششو داشته ودستمو برای ارتقا کامپها باز گذاشته. نکته دیگه در مورد این سیستم کیفیت فایل موسیقی است که واقعا در صدا تاثیر گذاره قبلا هر فایلی رو پخش میکردم با کواک اصلا تفاوت چشمگیری احساس نمیکردم نهایت چند واحد ولوم صدا به حد فایل با کیفیت میرسید بهمین علت بیشتر فایلهام کم حجم و حتی wma بودند اما الان فقط فایلهای با کیفیت و ریپ 320 از رو سی دیهای اصلی رو میگردم جمع آوری کنم چون با کامپ تفاوت یک فایل بی کیفیت و با کیفیت فوق العاده زیاده چه در ولوم پایین چه در ولوم بالا میشه گفت تمامی صداها خطی افزایش می یابند پس هر چه فایل نویزش کمتر باشه صدا دلنشین تر خواهد بود.
    در پایان از آقا حمید عزیز تشکر میکنم که واقعا حسابی مزاحمشون میشدم و ایشان هم دوستانه با سعه صدر جواب سوالات منو میدادند امیدوارم دوستان عزیز هم از راهنماییهای ایشان کمال استفاده رو ببرن و از سیستم صوتیشون لذت وافر ببرند.

Last edited by reza77; 03-11-2014 at 22:29.

17. 8 کاربر از reza77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    فروردین ماه امسال بود که یه باکس پورتد 50 لیتر رو فرکانس 35 هرتز برای محمد جان با ایدیه سایبریا طراحی و دادم ساختن.ساب هم گلیدن سریه Rs بود.یه کلیپ از اجرای بیس و لو باس گرفته بودم که هر چی گشتم پیداش نکردم.البته عکس هم از نصب گرفته بودم که فراموش کردم براتون قرار بدم.به آقا رضا قول کلیپ رو داده بودم که فعلا اون رو آپلود کردم بعدا عکسها رو هم براتون میزارم.

================================================== ===
    سلام مجدد.طبق قولی که دادم عکسهای نصب رو براتون قرار میدم.از تاخیر هم عذرخواهی میکنم.

19. 13 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •