تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: بوت شدن لپ تاپ رو cd

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض بوت شدن لپ تاپ رو cd

با سلام به همه دوستان

برای اولین بار لپ تاپ گرفتم میخوام بوتش کنم رو سی دی تا ویندوزشو عوض کنم.
    موقعی که روشن میشه esc رو میزنم و وارد تنظیماتش میشم هر کاری میکنم تو سی دی بوت نمیشه.چیکارش کنم؟

داره خودمونی میشه frobot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام

مارک لبتاپ تون چیه ؟ معمولا لبتاپها یک کلید برای تنظیم ترتیب بوت دارند . مثلا در خانواده DELL زمان روشن شدن کافیه کلید F12 را بزنید تا منوی ترتیب بوت را ببنید. معمولا کارکرد این دکمه ها را در خط پایین صفحه اول روشن شدن سیستم می توانید ببینید.

خوش باشید.

3. این کاربر از frobot بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوسته عزیز escape چرا ؟
    شما باید کلید delete رو فشار بدید تا وارد تنظیمات بایوس بشید و از وانجا درایو نوری خودتونو برای بوت شدن قرار بدید
    یه راه حل دیگه ای هم که دارید میتونید دیسک رو تو درایو قرار بدید پس از اون شما باید کلید F8 رو فشار بدید و از منوی باز شده درایو نوری خودتونو انتخاب کنید

5. این کاربر از Farshid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام

مارک لبتاپ تون چیه ؟ معمولا لبتاپها یک کلید برای تنظیم ترتیب بوت دارند . مثلا در خانواده DELL زمان روشن شدن کافیه کلید F12 را بزنید تا منوی ترتیب بوت را ببنید. معمولا کارکرد این دکمه ها را در خط پایین صفحه اول روشن شدن سیستم می توانید ببینید.

خوش باشید.
    مارکش asus است.مدلش n43
    من که چیزی ندیدم والا

---------- Post added at 10:58 AM ---------- Previous post was at 10:56 AM ----------

دوسته عزیز escape چرا ؟
    شما باید کلید delete رو فشار بدید تا وارد تنظیمات بایوس بشید و از وانجا درایو نوری خودتونو برای بوت شدن قرار بدید
    یه راه حل دیگه ای هم که دارید میتونید دیسک رو تو درایو قرار بدید پس از اون شما باید کلید F8 رو فشار بدید و از منوی باز شده درایو نوری خودتونو انتخاب کنید

من هر چقدر delete زدم وارد تنظیمات بایوس نشد.ولی esc زدم وارد شد.ولی هر کاری میکنم مثل pc بوت نمیشه رو سی دی.

روش دومتون رو توضیح میدین؟(f8)

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

وقتی دیسک توی درایو نوری هستش شما سیستم رو ریست کن بعد همینجور کلید F8 رو فشار بدین تا گزینه های بوت برای شما نمایش داده بشه یا بقول دوستمون میتونید کلید F12 رو فشار بدین
    اگه منوی بوت برای شما به نمایش در نیومد وارد بایوس لپ تاپ بشید و از اونجا در قسمت بوت درایو نوری خودتونو انتخاب کنید
    اگه تونستید یه عکس از بایوس قسمت بوت لپتاپتون بگیرید سایزشو کوچیک کنید در حد 600*400 و در سایت :
    UP98.ORG
    آپلود کنید ولینکش رو بزارید تا بهتر بتونیم راهنماییتون کنیم

8. این کاربر از Farshid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

شما ازطریق منوی بوت دستگاه خودتون که با فشردن کلیدهای f2 یا f8 یا f9 یا f12 که ظاهر میشه بالابیاین بعدشم دستگاه dvd خودتون معرفی کنید برین برای نصب ویندوز از بوت فلش هم میتونید برای نصب ویندوز استفاده کنید که سرعت عمل نصبش نسبت به سیدی خیلی بیشتره

10. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

وقتی دیسک توی درایو نوری هستش شما سیستم رو ریست کن بعد همینجور کلید F8 رو فشار بدین تا گزینه های بوت برای شما نمایش داده بشه یا بقول دوستمون میتونید کلید F12 رو فشار بدین
    اگه منوی بوت برای شما به نمایش در نیومد وارد بایوس لپ تاپ بشید و از اونجا در قسمت بوت درایو نوری خودتونو انتخاب کنید
    اگه تونستید یه عکس از بایوس قسمت بوت لپتاپتون بگیرید سایزشو کوچیک کنید در حد 600*400 و در سایت :
    UP98.ORG
    آپلود کنید ولینکش رو بزارید تا بهتر بتونیم راهنماییتون کنیم

والا هر کاری کردم نشد.f8 رو زدم صفحه safe mod اومد.

بعد با راهنمایی یکی از دوستان esc رو زدم صفحه تنظیمات بایوس اومد و مشگل حل شد.!!!
    الان دارم ویندوز عوض میکنم

---------- Post added at 04:20 PM ---------- Previous post was at 04:19 PM ----------

شما ازطریق منوی بوت دستگاه خودتون که با فشردن کلیدهای f2 یا f8 یا f9 یا f12 که ظاهر میشه بالابیاین بعدشم دستگاه dvd خودتون معرفی کنید برین برای نصب ویندوز از بوت فلش هم میتونید برای نصب ویندوز استفاده کنید که سرعت عمل نصبش نسبت به سیدی خیلی بیشتره
    چه جوری بوت فلش کنیم؟
    وقتی وارد تنظیمات میشی فقط ازت میپرسه از سی دی بوت کنی یا هارد. فلش دیگه ندیده بودم

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

تو لپ تاپ شما همون اولش که سیستم راه اندازی میشه قید شده که برای وارد شدن به منوی بوت لپ تاپ باید کدوم کلید فشار بدین بطور مثال طبق شکل پایین با همون کلیدهایی هم گفتم به احتمال زیاد وارد منوی بوت لپ تاپ خودتون میتونید بشین این کارم همون اول راه اندازی باید سریع انجام بدین برای بوت کردن فلشم ازبرنامه پست پایین استفاده کنید .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشی خدمت دوستان و مدیران انجمن

یکی از دوستانم لپ تاپ مدل Asus K55VD-SX405H گرفته و در اون ویندوز 8 نسخه معمولی در آن نصبه که میخوام براش ویندوز 7 نصب کنم . ولی متاسفانه وقتی وارد بایوس لپ تاپ میشم اصلاً در قسمت Boot چیزی تحت عنوان cd/dvd rom نداره و هر کاری که کردم نتونستم ویندوز نصب کنم .

اومدم در قسمت Boot چند عکس گرفتم تا شما دوستان بهم راهنمایی کنید که چطوری باید در قسمت تنظیمات بوت برای نصب ویندوز اونو روی cd/dvd rom بزارم .

قبلش از دوستان معذرت میخوام از اینکه کیفیت عکس پائین هست .

عکس اول : یه نمای کلی از قسمت Boot

عکس دوم : مربوط میشه به قسمت boot option # 1 که وقتی روش اینتر میزنم این پنجره کوچیک باز میشه .

عکس سوم : وقتی در قسمت Boot روی گزینه Add New Boot option کلیک میکنم وارد صفحه دیگه میشم .

بقیه عکس ها هم مربوط به گزینه Add new boot option هست . که روی هر کدوم از سطر ها که کلیک میکنم پنجره مربوط به خودش باز میشه .

این هم قسمت EXIT لپ تاپ

واین هم بگم دکمه ESC را هم میزنم و فقط بوت مربوط به هارد میاد. آیا زدن ESC قلق خاصی داره ( چون من تمام راه ها را امتحان کردم یعنی همون اول قبل از اینکه عارم ایسوس بیاد این دکمه را فشار دادم و زمانیکه خود عارم ظاهر شد این کار را کردم باز متاسفانه نتونستم بوت را روی حالت دی وی دی بزارم . و سریع میره روی ویندوز 8 .

کـاربـر بـاسـابـقـه saeed_136915's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    The Land of Skyrim

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشی خدمت دوستان و مدیران انجمن

یکی از دوستانم لپ تاپ مدل Asus K55VD-SX405H گرفته و در اون ویندوز 8 نسخه معمولی در آن نصبه که میخوام براش ویندوز 7 نصب کنم . ولی متاسفانه وقتی وارد بایوس لپ تاپ میشم اصلاً در قسمت Boot چیزی تحت عنوان cd/dvd rom نداره و هر کاری که کردم نتونستم ویندوز نصب کنم .

اومدم در قسمت Boot چند عکس گرفتم تا شما دوستان بهم راهنمایی کنید که چطوری باید در قسمت تنظیمات بوت برای نصب ویندوز اونو روی cd/dvd rom بزارم .

قبلش از دوستان معذرت میخوام از اینکه کیفیت عکس پائین هست .

عکس اول : یه نمای کلی از قسمت Boot

عکس دوم : مربوط میشه به قسمت boot option # 1 که وقتی روش اینتر میزنم این پنجره کوچیک باز میشه .

عکس سوم : وقتی در قسمت Boot روی گزینه Add New Boot option کلیک میکنم وارد صفحه دیگه میشم .

بقیه عکس ها هم مربوط به گزینه Add new boot option هست . که روی هر کدوم از سطر ها که کلیک میکنم پنجره مربوط به خودش باز میشه .

این هم قسمت EXIT لپ تاپ

واین هم بگم دکمه ESC را هم میزنم و فقط بوت مربوط به هارد میاد. آیا زدن ESC قلق خاصی داره ( چون من تمام راه ها را امتحان کردم یعنی همون اول قبل از اینکه عارم ایسوس بیاد این دکمه را فشار دادم و زمانیکه خود عارم ظاهر شد این کار را کردم باز متاسفانه نتونستم بوت را روی حالت دی وی دی بزارم . و سریع میره روی ویندوز 8 .
    سلام
    موقع بالا اومدن سیستم کلیدی واسه Boot Menu نمی نویسه؟؟ منظورم اینه که مثلا موقع بالا اومدن مینویسه که Press DEL to Enter Setup کنارش کلیدی واسه Boot Menu نداره؟؟

16. این کاربر از saeed_136915 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •