تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: دوربین مادون قرمز رو میشه خرید؟!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض دوربین مادون قرمز رو میشه خرید؟!

سلام.

آقا من نمی دونستم این سوالو کجا باید می پرسیدم برا همین اینجا مطرح کردم.

من می خواستم بدونم میشه این دوربین و جایی قانونی خرید مثل همین دوربینای شکاری که هستن
    من تا حدودی لازمش دارم آخه ما باغ داریم ، طرفای ما دزدم کم نیست!خواستم بدونم اگه نصف شب گوسفندی چیزی سر و صداشون در اومد، ببینم آدمیزاد هست یا حیوون!!!
    (یعنی اینکه با دو لول بزنمش یا نزنمش !!)

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

چرا نمیشه خرید؟؟ مگه محدودیتی داره؟ ؟ اصلا مشکلی نیست دوربین دارینم هفت هشت ملیون قیمتشه البته من تو این مجله های لوازم نظامی (که اسمه مثلا دوربین دو چشمی نظامی میگن یعنی آخرشه و مختص نظامیا نیست) خوندم دوربین 20 ملیون یا بیشتر هم بود
    تا چقد میتونی هزینه کنی؟

کـاربـر بـاسـابـقـه sourena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اسرائیل - اورشلیــم

پيش فرض

به نظر من گوسفندها رو سفت ببند! یا در طویله رو سنسور دزدگیر و Ip camera بذار !

برای خرید این دوربین هم میتونی بری بانه! شنیدم اونجا مدلهای خوبی پیدا میشه .

4. 2 کاربر از sourena بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز officer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایران - گیلان

پيش فرض

میتونید به گوسفند ها ردیاب ماهواره ای هم وصل کنید تا در صورت دزدیده شدن بشه محلشون رو پیدا کرد.

6. 3 کاربر از officer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mohsentanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

حرف sourena هم تایید میشه البته نظر من اینه که بهترین کار اول یه انبار درست حسابی درست کنی و درشم قفل کنی شب ها فکر کنم اینجور که شما گفتید تو پرچین نگه میدارین فکر کنم خرجشم کمتر بشه و ایمنی هم بالاتره دیه شب ها هم نیازی نیست که بیدار بمونین

8. این کاربر از mohsentanha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

حرف sourena هم تایید میشه البته نظر من اینه که بهترین کار اول یه انبار درست حسابی درست کنی و درشم قفل کنی شب ها فکر کنم اینجور که شما گفتید تو پرچین نگه میدارین فکر کنم خرجشم کمتر بشه و ایمنی هم بالاتره دیه شب ها هم نیازی نیست که بیدار بمونین

10. این کاربر از mohsentanha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه sourena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اسرائیل - اورشلیــم

11

میتونید به گوسفند ها ردیاب ماهواره ای هم وصل کنید تا در صورت دزدیده شدن بشه محلشون رو پیدا کرد.
    آره ... آفرین! میکروچیپ میگن بهش! دوست من اسم سگش جسیــکاست .... به اون وصل کرده که ندزدنش...شاید روی گوسفند هم جواب بده.

12. 2 کاربر از sourena بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

آره ... آفرین! میکروچیپ میگن بهش! دوست من اسم سگش جسیــکاست .... به اون وصل کرده که ندزدنش...شاید روی گوسفند هم جواب بده.
    نه نمیشه چون میکروچیپ یه امواجی داره که برای گوسفندا مضر هست باید تولیدمثل رو هم در نظر بگیرید

14. این کاربر از mohsentanha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام

اصلا مشکلی نیست دوربین دارینم هفت هشت ملیون قیمتشه
    اوووو...چند میلیون خیلی زیاده! یا باید دوربین بخرم یا اینکه گوسفندام و داشته باشم!
    من حداکثر بردش 100 مترم باشه کافیه بیشتر از یه تومن نمی تونم هزینه کنم (چون میخوام یه تلسکپ قوی هم بخرم!)

به نظر من گوسفندها رو سفت ببند! یا در طویله رو سنسور دزدگیر و Ip camera بذار
    آها...دوست عزیز شما مثل اینکه این قوم و نمی شناسین! سرشون داد بزنی یه جور اذیتت میکن!
    به غذاشون دست بزنی یا با پا بریزی پیششون قهر میکنن نمی خورن باز یه جور دیگه اذیتت میکنن!
    جاشون بد باشه اینقدر شبا سر صدا میکنن که اگه کسی بخواد توبه خالص بکنه به طرز عجیبی موفق میشه!!
    حالا با این اوصاف من بیام اونا رو ببندم!!!...وااااا... فک میکنی پیش خودشون چی منظور میگیرن! به روز نشده کودتا میکنن! فقط کافیه نقشه بکشن هر کدوم از یه ور برن که دیگه من کارم تمومه که!

اون دزدگیر و هم که با این تفاسیر از خیرش بگذریم...!

اما دوربینه فکر بدی نیست چقد قیمتشه ؟

این فکر خوبیه اما میدونی چیه دوتا ایرادم داره!
    اول اینکه الان تو تحریم هستیم این چیزا گرون میفته برام
    دوم اینکه اگه به هوای این بگیرم بخوابم و بعدم فرداش اگه دیر برسم (یعنی گوسفنده رو اوراق کنن) من این فشنگی که توی لوله گیر کرده رو تو شکم کی خالی کنم!! (نمیشه که)

از شما هم تشکر

بهترین کار اول یه انبار درست حسابی درست کنی و درشم قفل کنی شب ها فکر کنم اینجور که شما گفتید تو پرچین نگه میدارین فکر کنم خرجشم کمتر بشه و ایمنی هم بالاتره دیه شب ها هم نیازی نیست که بیدار بمونین
    آره انبار داریم همینطوری که نیست که، درشم با قفلای خیلی بزرگ (خیلی یزرگ) بسته شده اما میدونی چیه همیشه دست رو دست زیاد هست هر کار بکنی یه راهی براش پیدا میکنن همش که نمیشه بیدار موند که... حق با شماست، اما دزد چون بیدار میمونه پس برندست!

چه کیفی میده اون سگه رو با دولول دنبال کنی بزنی آخ خدااااا...!

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

آره انبار داریم همینطوری که نیست که، درشم با قفلای خیلی بزرگ (خیلی یزرگ) بسته شده اما میدونی چیه همیشه دست رو دست زیاد هست هر کار بکنی یه راهی براش پیدا میکنن همش که نمیشه بیدار موند که... حق با شماست، اما دزد چون بیدار میمونه پس برندست!
    یه سری قفل هست ایتالیاییه قدیمیه ۶۰ ۷۰ میتونی دست دو پیدا کنی که به سادگی با قیچی و اره اهنبر شکسته نمیشه
    یا اینکه پروژکتور وصل کنی که مثل روز روشن باشه دیگه میتونی راحت تشخیص بدی از نظر مالی هم از چیزای دیگه بصرفه تر بیده باز هم خود دانی

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •