تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: خارج شدن ناگهانی از بازیها

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض خارج شدن ناگهانی از بازیها

با سلام
    مشخصات سیستم من به شرح زیر می باشد
    win 7 32bit/2500k/evga 560ti/asus p8z68-v/corsair 4g 1600 cl9/Lg 22 و درایور کارت گرافیکم 290.53 (تازه دانلود کردم)
    در بازیها با وجود اینکه روی بالاترین تنظینات نمی گذارم اما وسطای بازی هی خارج می شه و دیگه تا وارد بازی میشم از اون خارج می شه اما مثلا تنها بازی که با بالاترین تنظیمات از اون خارج نشد war in the north بود اما بقیه بازیها اولش خیلی راحت و روان اجرا می شن حتی در هنگامی که از بازی هم خارج می شه بازی خیلی روان در حال اجراست اما یک دفعه خارج می شه ویندوز هم عوض کردم اما مثل قبل اولش راحت اجرا می شه اما تا وسطاش که می رسه شروع می کنه به خارج شدن و دیگه نمی شه بازی کرد که این مشکل رو با بازیهای crysis2 ,fablle 3,the elder skyrim,assassins creed brother hood دارم

آخر فروم باز shahin_mp3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

با سلام
    مشخصات سیستم من به شرح زیر می باشد
    win 7 32bit/2500k/evga 560ti/asus p8z68-v/corsair 4g 1600 cl9/Lg 22 و درایور کارت گرافیکم 290.53 (تازه دانلود کردم)
    در بازیها با وجود اینکه روی بالاترین تنظینات نمی گذارم اما وسطای بازی هی خارج می شه و دیگه تا وارد بازی میشم از اون خارج می شه اما مثلا تنها بازی که با بالاترین تنظیمات از اون خارج نشد war in the north بود اما بقیه بازیها اولش خیلی راحت و روان اجرا می شن حتی در هنگامی که از بازی هم خارج می شه بازی خیلی روان در حال اجراست اما یک دفعه خارج می شه ویندوز هم عوض کردم اما مثل قبل اولش راحت اجرا می شه اما تا وسطاش که می رسه شروع می کنه به خارج شدن و دیگه نمی شه بازی کرد که این مشکل رو با بازیهای crysis2 ,fablle 3,the elder skyrim,assassins creed brother hood دارم
    کامپیوتر ریست هم میشه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

فقط در بازی fablle 3 بعد از چند بار خارج شدن و اسرار بنده در اجرای مجدد کامپیوتر ریست می شود اما در مابقی بازیها فقط از بازی خارج می شود البته در fablle 3 چند ثانیه که بازی می کنم وارد محیط option می شود و کلا از بازی خارج نمی شود تا اینکه بعد از چند بار که هی وارد محیط option می شود و من مجدد وارد بازی میشم کامپیوتر ریست می شه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

دوستان منتظر راهنمایی هستیم

آخر فروم باز shahin_mp3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

دوستان منتظر راهنمایی هستیم
    صفحه ابی (کرش) هم میاد وقتی ریست میشه

مشکلتونو اینجا مطرح کنید سریع تر به جواب میرسید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •