تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 33

نام تاپيک: مشاوره برای خرید لپ تاپasus u36sd

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام
    این سری u36 که 3 مدل میباشد چه تفاوت هایی با هم دارند منظورم
    JC . SD . SG
    پایین ترین کانفینگ چه قیمتی داره ؟ بالا ترین کانفینگ چه قیمتی ؟
    رنگ بندی هم داره ؟ چه رنگهایی موجود است ؟ سفید داره ؟
    سوالا زیاد شد ببخشید

داره خودمونی میشه rocky_j's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    DigitalWorld

پيش فرض

SG فکر کنم وجود خارجی نداره! البته اسوس تو CES مدل U44SG رو معرفی کرد که کارت گرافیکش مثل U36SG هست (GeForce 610M) البته با وبکم HD, نمایشگر و اسپیکر های بهتر و Finger Print Reader یعنی دقیقا نقص هایی که سری U36 دارن برطرف شده. مدل SD هم تفاوتی با JC نداره فقط از سی پی یو های نسل دوم اینتل یعنی سندی بریج ها استفاده میکنه و کارت گرافیکش از مدل JC قدرتمندتر شده (GT520) و البته رم سریعتری هم داره (1333 در مقابل 1066)-اصلاح میکنم: SD خیلی با JC تفاوت داره!!- SD که توبازار نیست JC هم تغریبا 1200 در میاد فقط هم با کانفیگ Core i5 موجوده رنگ بندی هم نداره(البته داره ولی فکر نمی کنم تو ایران موجود باشه). از لحاظ ظاهری و وزن هم U36SD و U36JC و U36SG و U44SG هیچ تفاوتی با هم ندارند. سبک و بسیار زیبا هستند و تو رنج قیمت خودشون رقیب ندارند.
    من خودم دنبال U36SD می گردم ولی متاسفانه تو بازار فقط JC پیدا میشه اگه کسی خبر دار شد به ماهم بگه.
    Last edited by rocky_j; 30-01-2012 at 19:23.

3. این کاربر از rocky_j بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

SG فکر کنم وجود خارجی نداره! البته اسوس تو CES مدل U44SG رو معرفی کرد که کارت گرافیکش مثل U36SG هست (GeForce 610M) البته با وبکم HD, نمایشگر و اسپیکر های بهتر و Finger Print Reader یعنی دقیقا نقص هایی که سری U36 دارن برطرف شده. مدل SD هم تفاوتی با JC نداره فقط از سی پی یو های نسل دوم اینتل یعنی سندی بریج ها استفاده میکنه و کارت گرافیکش از مدل JC قدرتمندتر شده (GT520) و البته رم سریعتری هم داره (1333 در مقابل 1066)-اصلاح میکنم: SD خیلی با JC تفاوت داره!!- SD که توبازار نیست JC هم تغریبا 1200 در میاد فقط هم با کانفیگ Core i5 موجوده رنگ بندی هم نداره(البته داره ولی فکر نمی کنم تو ایران موجود باشه).
    من خودم دنبال U36SD می گردم ولی متاسفانه تو بازار فقط JC پیدا میشه اگه کسی خبر دار شد به ماهم بگه.
    مرسی دوست عزیز
    ایسر مدل AS3830T-6417
    و
    سونی سری S
    در مقابل این لب تاپ چگونه ارزیابی میکنید ؟ اینها در بازار پیدا میشوند ؟

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    DigitalWorld

پيش فرض

بله این مدل ها تو بازار پیدا میشن. به نظر من تنها برتری AS3830TG-6431 نسبت به U36SD کارت گرافیک قدرتمند GT540M هست (مدل AS3830T-6417 که کارت گرافیک مجزا نداره و با سی پی سی یو Core i3 بهتره با U36SD مقایسه نشه.) اما انتظار ما از یک لپ تاپ Ultraportable وزن کم و باطری با زمان شارژ دهی بیشتره که در این مورد ایسر نمی تونه با U36SD مقابله کنه در کنار این مسئله تجربه نشون داده که کیفیت اسوس خیلی بهتر از ایسر هست و من خودم بین این دو تا اسوس رو انتخاب میکنم. در مورد سونی هم همین بس که اگه پول یه SB با مشخصات مشابه U36SD رو می داشتم حتما سونی میخریدم!
    البته من تو سایت های زیادی چرخیدم و مقاله و مقایسه این سه لپ تاپ که آزمایشات نشون میدن هیچکدوم از U36SD سبک تر نیستند و البته هیچکدوم هم بیشتر از U36 نتونستند روشن بمونند.(با بار معمولی مثلا چرخیدن تو وبسایت ها با وای فای اسوس نزدیک به 8 ساعت دوم میاره!)
    اینم همین الان دیدم که سایت PCWorld رتبه دوم رو به U36S داده پس از سونی اینم لینکش: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by rocky_j; 30-01-2012 at 20:17.

6. این کاربر از rocky_j بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

یه ساعت پیش رفتم پایتخت 36j به قیمت 1250 و 36s رو یه جا پیدا کردم 1450 متاسفانه قیمت ها خیلی کشیده بالا بهتره تا تثبیت شدن قیمت دلار تو بازار صبر کرد
    از یکی از فروشنده ها هم شنیدم به خاطر وضع فعلی دلار وارد کننده ها یک ماهی است که جنسی وارد نکرده اند و قیمت های لب تاپ در بازار کاذب می باشد

8. این کاربر از meisamxp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

u36sdیکی دوماه پیش خرید ولی در حال حاضر موجود نیست
    منظورم اینه که از چند ماه پیش وارد بازار شده

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    DigitalWorld

پيش فرض

یه ساعت پیش رفتم پایتخت 36j به قیمت 1250 و 36s رو یه جا پیدا کردم 1450 متاسفانه قیمت ها خیلی کشیده بالا بهتره تا تثبیت شدن قیمت دلار تو بازار صبر کرد
    از یکی از فروشنده ها هم شنیدم به خاطر وضع فعلی دلار وارد کننده ها یک ماهی است که جنسی وارد نکرده اند و قیمت های لب تاپ در بازار کاذب می باشد
    موافقم. بازار لپ تاپ خیلی بهم ریخته. همین U36JC رو حدودا یک ماه پیش قیمت کردم 1 میلیون تومان بود حالا نزدیک به 200 هزار تومان گرون شده!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

من u36 را پسندیدم فقط مشکلم نداشتن درایو نوریه. به نظر شما u40 که درایو نوری داره می تونه گزینه ی خوبی باشه؟

آخر فروم باز amirkhan_0o0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تو لباسم!!

پيش فرض

من u36 را پسندیدم فقط مشکلم نداشتن درایو نوریه. به نظر شما u40 که درایو نوری داره می تونه گزینه ی خوبی باشه؟
    درايو نوري مشكل زيادي نيست چون اكسترنال هم عالي كار مي كنه و اغلب به درايو نوري نيازي نيست!
    u36jc عليرغم اينكه سندي بريج نيست يو اس بي 3 (آپشنال) داره و شارگ زيادي نگه مي داره! اما 40 اينجوري نيست!!

13. این کاربر از amirkhan_0o0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    DigitalWorld

پيش فرض

U36 خیلی سبکتره و شارژهم بیشتر نگه میداره به نظر من امروزه استفاده از CD/DVD کمتر شده و خیلی واجب نیست. در مواقع ضروری هم میشه از یه اکسترنال استفاده کرد یا درایو کامپیوتر خونه رو به اشتراک گذاشت در هر صورت باید میزان مصرف خودتونو از CD/DVD در نظر بگیرید و اگه فکر میکنید که برای کارتون واجب هست بهتره U40 رو بخرید والا U36 بهتره و صد البته U36SD از U36JC بهتره.

15. این کاربر از rocky_j بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •