تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 29 از 29

نام تاپيک: dell 5110 یا Acer 5755

پروفشنال Silent TR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

رم بالاتر میخوای چیکار 4 گیگ بسه دگ

گرافش ضعیفه گول سی پی یو ش رو نخور

ب نظر من ک خیلی درگیر این کانفینگا نشو ی مدل i5 بگیر با گراف 540 تا دو سه سال کارتو راه میندازه

سی پی یو i7 فقط گرما و مصرف بیشتری داره 90% مواقع هم نمیتونی از تمام ظرفیتش استفاده کنی
    خوب میشه شما یک مدل با کانفیگ مد نظرتون بهم معرفی کنید که مناسب باشه ؟
    و قیمتش تو همین حدودا باشه

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Silent TR;6803[COLOR=Black
    344][/COLOR]نظرتون درباره این چیه ؟ ::>>

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت: 8,990,000ریال

مشخصات کلی :
    مشخصات کلی: لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.5 کیلوگرم
    Intel 2630QM 2.0GHz Core i7 2.93 GHz - Cache 6 MB - BUS 1333:پردازنده
    4 GB DDR3:حافظه
    640GB 5400 RPM :هارد دیسک
    Nvidia GeForce GT 520M GPU 1024 MB UpTo 4096 MB :کارت گرافیک
    15.6" - Bright LED :صفحه نمایش
    امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
    سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - DOS

دوستان میشه بعدا این رمش رو افزایش داد ؟
    تا جایی که من خبر دارم
    این مدل کارت گرافیک 512 مگابایت رم داره شما بهتره تو سایت اصلی شرکت سازنده هم یه نگاهی بندازی

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

تا جایی که من خبر دارم
    این مدل کارت گرافیک 512 مگابایت رم داره شما بهتره تو سایت اصلی شرکت سازنده هم یه نگاهی بندازی
    کانفیگ های مختلف داره !
    اینم کارت گرافیک یکی از کانفیگ هاشه :
    Nvidia GeForce GT 540M GPU 2048 MB UpTo 4096 MB :کارت گرافیک

قیمتش هم
    12,500,000ریال هستش

---------- Post added at 01:39 PM ---------- Previous post was at 01:35 PM ----------

که قیمتش هم مناسب من نیست !
    دوستان خواهشا افراد متخصص بیان بگن اگه جای من بودن و بودجشون بین 900 تا 970 بود چه مدل و چه کانفیگی رو انتخاب میکردن ؟
    اگر یک توضیحی هم بدن خوبه

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

کانفیگ های مختلف داره !
    اینم کارت گرافیک یکی از کانفیگ هاشه :
    Nvidia GeForce GT 540M GPU 2048 MB UpTo 4096 MB :کارت گرافیک

قیمتش هم
    12,500,000ریال هستش

---------- Post added at 01:39 PM ---------- Previous post was at 01:35 PM ----------

که قیمتش هم مناسب من نیست !
    دوستان خواهشا افراد متخصص بیان بگن اگه جای من بودن و بودجشون بین 900 تا 970 بود چه مدل و چه کانفیگی رو انتخاب میکردن ؟
    اگر یک توضیحی هم بدن خوبه
    اگه واسه کارای معمولی میخوایو یخورده بازی (البته نه بازی های سنگین) لپ تاپ مناسبی هست و مناسب شما
    تو پست اولتون چیز خاصی ندیدم که گفته باشین با فلان برنامه میخوام کار کنم یا برای بازی پس با این اوصاف پیشنهاد من اینه شما همون کانفیگ با گرافیک 520 رو وردارید من خودم لپ تاپ سونیم گرافیکش 512 هستش و پردازندشم 2 هسته ای و خوب جواب میده پس فک نمیکنم شمام با این کاربری که دارید مشکلی باهاش داشته باشید

5. این کاربر از Farshid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من زیاد اهل بازی نیستم ولی خوب پیش میاد یک موقع هایی هم آدم حوس میکنه بازی کنه !
    بازی هایی مثل این gta جدیده که قراره بیاد که فکر کنم gta v بودش
    و یا dead space 2 و یا fifa 12 و.... رو این سیستم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که بالا مشخصاتش رو نوشتم میکشه ؟
    (فکر کنم دیگه این سنگین ترین کاری باشه که بتونم ازش بکشم ! بقیه کارام هم وبگردی و تماشای فیلمه ! )

اگه این نمیکشه حداقل چه سیستمی میکشدش ؟ ( میتونید یک مدل معرفی کنید ؟ )

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

من زیاد اهل بازی نیستم ولی خوب پیش میاد یک موقع هایی هم آدم حوس میکنه بازی کنه !
    بازی هایی مثل این gta جدیده که قراره بیاد که فکر کنم gta v بودش
    و یا dead space 2 و یا fifa 12 و.... رو این سیستم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که بالا مشخصاتش رو نوشتم میکشه ؟
    (فکر کنم دیگه این سنگین ترین کاری باشه که بتونم ازش بکشم ! بقیه کارام هم وبگردی و تماشای فیلمه ! )

اگه این نمیکشه حداقل چه سیستمی میکشدش ؟ ( میتونید یک مدل معرفی کنید ؟ )
    ببین دوسته عزیز بزار یه چیزی و رک و پوسکنده بهت بگم :
    با این بودجه ای که شما دارید اگه قصد دارید حدود 1.5 تا 2 سال لپ تاپ خودتونو داشته باشید میتونید برید دل بخرید و همه کار براتون میکنه(که البته اصلا توصیه نمیشه)
    ولی شما با همون کانفیگ هم میتونید این بازی ها رو اجرا کنید ولی باید توقع خودتونو بیارید پایین و تنظیمات رو روی medium یا گاها روی low قرار بدید
    توصیه من اینه شما همین کانفیگو خریداری کنید(سیستم بدی نیست)ولی خب کمتر بفکر بازی باشید حالا گاهی اوقات یه کولینگ خوب بزارید زیرش و تنظیماتم در حد معقول قرار بدید مثلا anistrophy (اگه درست نوشته باشم) رو روی x4 یا x8 نزارید اونو off کنید میتونید بازی هم باهاش انجام بدید
    ولی توصیه من اینه شما فعلا از خرید دست بکشید اجازه بدید دلار ثبات خودشو پیدا کنه بعد اقدام به خرید کنید شاید تا دو ماه اینده هم دلار ثابت بشه هم اینکه تا اون موقع شما یخورده بودجه خودتونو افزایش داده باشین که بتونین بهترین انتخابو کرده باشین

8. این کاربر از Farshid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

خوب ببین من الان دارم اطلاعات جمع میکنم که هر موقع دلار ثابت شد یک انتخاب مناسب بکنم
    تا الان خیلی ها رو دیدم لپ تاپ دل داشتن و راضی هم بودن !
    دل هم الان زیاد قیمتاش با این مدل ایسر فرقی نداره !

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

خوب ببین من الان دارم اطلاعات جمع میکنم که هر موقع دلار ثابت شد یک انتخاب مناسب بکنم
    تا الان خیلی ها رو دیدم لپ تاپ دل داشتن و راضی هم بودن !
    دل هم الان زیاد قیمتاش با این مدل ایسر فرقی نداره !
    میدونم دوست عزیز شما هم اگه از یه لپ تاپ دل فقط در حد دل بودنش انتظار داشته باشید و فشار بهش نیارید یعنی بازی نکنید و performance سنگین روش اجرا نکنید مشکلی نخواهد داشت
    اینکه میگم مشکل پیدا میکنه این نیست که یهو خاموش میشه البته همین مشکل هم بینشون خیلی شایع هستش ولی در کل افزایش دما داره و این عمر قطعات رو کاهش میده و مشکلات مشابه که زیر پوستی هستن و شما در ظاهر نمیبینیشون ولی در دراز مدت بلایی سر سیستم میاره که دیگه نمیشه کاریش کرد
    تازه همه مدل های دل اینجوری نیستن و یه سری از سری های دل واقعامعرکه هستن
    ولی زیر 1 تومن تا زیر 1600 چیز خوبی توشون نیست
    قطعات رو دل نمیزنه بلکه همه رو میخره ولی خمیر سیلیکون یا لوله ای انتقال حرارت و و و و رو خودش میزنه برای اینکه قیمت بیاد پایین و فروش خوبی داشته باشه از جنس خوب استفاده نمیکنه واسه همین کانفیگاش ارزونه
    در کل منم گفتم اگه واسه 1.5 تا 2 سال میخواید مناسبه
    Acer شاید شسیستمش بالا نباشه ولی همون سیستم معمولی رو شما با یه کولینگ وب میتونید استفاده خیلی خوبی ازش کنید
    در کل لپ تاپ برای بازی نیست و همون گرون قیمت هاشم نباید هر بازی رو روش اجرا کرد مثل بازی های :
    Cartel و همینطور BF3

11. این کاربر از Farshid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

میدونم دوست عزیز شما هم اگه از یه لپ تاپ دل فقط در حد دل بودنش انتظار داشته باشید و فشار بهش نیارید یعنی بازی نکنید و performance سنگین روش اجرا نکنید مشکلی نخواهد داشت
    اینکه میگم مشکل پیدا میکنه این نیست که یهو خاموش میشه البته همین مشکل هم بینشون خیلی شایع هستش ولی در کل افزایش دما داره و این عمر قطعات رو کاهش میده و مشکلات مشابه که زیر پوستی هستن و شما در ظاهر نمیبینیشون ولی در دراز مدت بلایی سر سیستم میاره که دیگه نمیشه کاریش کرد
    تازه همه مدل های دل اینجوری نیستن و یه سری از سری های دل واقعامعرکه هستن
    ولی زیر 1 تومن تا زیر 1600 چیز خوبی توشون نیست
    قطعات رو دل نمیزنه بلکه همه رو میخره ولی خمیر سیلیکون یا لوله ای انتقال حرارت و و و و رو خودش میزنه برای اینکه قیمت بیاد پایین و فروش خوبی داشته باشه از جنس خوب استفاده نمیکنه واسه همین کانفیگاش ارزونه
    در کل منم گفتم اگه واسه 1.5 تا 2 سال میخواید مناسبه
    Acer شاید شسیستمش بالا نباشه ولی همون سیستم معمولی رو شما با یه کولینگ وب میتونید استفاده خیلی خوبی ازش کنید
    در کل لپ تاپ برای بازی نیست و همون گرون قیمت هاشم نباید هر بازی رو روش اجرا کرد مثل بازی های :
    Cartel و همینطور BF3
    اگه بخواهد عمرشون کم باشه اصلا این دل ها بدرد نمیخورن ! حالا واقعا همینطوره ؟
    اگه اینطوریه که اصلا سراغش نمیرم ! چون 1.5 دو سال که چیزی نیست برای یک لپ تاپ
    من یک لپ تاپی میخواهم بگیرم که عمرش خوب باشه !

الان این کانفیگ :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مد نظرم بود ولی باطریش فقط 3.5 ساعت نگه میداره که به نظرم خیلی کمه ! دل باطریش تا 5 ساعت نگه میداره

13. این کاربر از Silent TR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •