تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: تصادف امروز من با ماشین صفر !!

پروفشنال mohsenking's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض تصادف امروز من با ماشین صفر !!

دوستان امروز یه .... با نیسان اسپورتشون توی اتوبان چنان از پشت کوبید بهم که ماشینی که 1 ماهه تحویل گرفتم به این روز افتاد :

حالا طرف خمار نه کارت ماشینی نه گواهینامه ای... ز زد دوستاش آوردن و داداشش گواهینامرو داد به پلیس منم لج داشتم جلوی پلیس گفتم این گواهینامه داداششه و خلاصه که پلیس کروکی رو کشید و پشتش هم شرح تصادف رو نوشت که طرف گواهینامه نداشت و...کارمون به شورای حل اختلاف کشید
    بیمه طرف هم شانس من ایران هست
    حالا چند تا سوال داشتم :
    - با این عکسهایی که میبینید وقتی بردم صافکاری قطعات تعویض بشه بهتره یا صافکاری نقاشی بشه ؟ کدوم حالت برای فروش ماشین آسیب کمتری داره ؟
    (شاسی سالمه ولی سینی ضربه خورده بقیشم که توی عکس معلومه )
    - اگر بهتره که قطعه عوض بشه خودم بگبرم بهتره یا خود صافکار بگیره ؟
    - نظرتون راجب ایران خودرو یا آپکو برای اینکه ببرم اونجا درست کنن چیه ؟
    - با توجه به اینکه ماشین صفره توی همون شورای حل اختلاف از طرف شکایت کنم میتونم پول افت ماشین رو بگیرم؟!
    - صافکاری خوب که کارش عالی باشه و فقط مثل همه عملش خوب باشه تا حرفش سراغ دارین که منصف هم باشه ؟
    (یه نزدیک حودمون هست کارش ماشینای بالای صد تومنه با کلی نگاه تحقیر آمیز گفت درست میکنم ولی فقط اجرتش میشه 700 ! ولی کارشون عالیه///یه جا دیگه هم گفت اجرت 400 رنگ هم 350 بدون لوازم)
    به نظر شما هزینه کلی چقد میشه ؟ چقد بیمه بده خوبه ؟
    Last edited by mohsenking; 20-01-2012 at 01:28.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

دوستان امروز یه .... با نیسان اسپورتشون توی اتوبان چنان از پشت کوبید بهم که ماشینی که 1 ماهه تحویل گرفتم به این روز افتاد :

حالا طرف خمار نه کارت ماشینی نه گواهینامه ای... ز زد دوستاش آوردن و داداشش گواهینامرو داد به پلیس منم لج داشتم جلوی پلیس گفتم این گواهینامه داداششه و خلاصه که پلیس کروکی رو کشید و پشتش هم شرح تصادف رو نوشت که طرف گواهینامه نداشت و...
    حالا چند تا سوال داشتم :
    - با این عکسهایی که میبینید وقتی بردم صافکاری قطعات تعویض بشه بهتره یا صافکاری نقاشی بشه ؟ کدوم حالت برای فروش ماشین آسیب کمتری داره ؟
    - با توجه به اینکه ماشین صفره توی همون شورای حل اختلاف از طرف شکایت کنم میتونم پول افت ماشین رو بگیرم؟!
    - صافکاری خوب که کارش عالی باشه و فقط مثل همه عملش خوب باشه تا حرفش سراغ دارین که منصف هم باشه ؟
    (یه نزدیک حودمون هست کارش ماشینای بالای صد تومنه با کلی نگاه تحقیر آمیز گفت درست میکنم ولی فقط اجرتش میشه 700 ! ولی کارشون عالیه///یه جا دیگه هم گفت اجرت 400 رنگ هم 350 بدون لوازم)

---- اضافه شده در تاریخ پنج شنبه دی 29, 90 11:01 pm ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

حالا طرف خمار نه کارت ماشینی نه گواهینامه ای... ز زد دوستاش آوردن و داداشش گواهینامرو داد به پلیس منم لج داشتم جلوی پلیس گفتم این گواهینامه داداششه و خلاصه که پلیس کروکی رو کشید و پشتش هم شرح تصادف رو نوشت که طرف گواهینامه نداشت و...
    حالا چند تا سوال داشتم :

سلام ... عکسش کووو؟!

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

چه عوض کنی و رنگ کنی و چه صاف کنی و رنگ کنی از ماشینت افت میکنه
    باز خوبه شاسیش نخورده!
    ماشین صفر این بدشانسی ها رو داره
    ولی احتمالا بیمه خوب پول بده یعنی بیمه ایران معمولا این طوریه یه همچین اتفاقی برای پراید ما افتاد بیمه 400 داد که خرجش 250 شد!
    فقط باید صافکار مطمئن و با انصاف گیر بیاری به یه جا دو جا هم قناعت نکن هر جا میشناسی ببر ما 5 جا بردیم 3 مدل حرف مختلف شنیدیم!
    برای افت ماشین هم بیمه نمیده باید همون شورای حل اختلاف بری که دردسر داره ولی اگه طرفی که بهت زده آدم ناتویی نیست که دورورز دیگه غیبش بزنه ارزش داره شکایت کنی وگرنه معلوم نیست چی بشه
    بقیه سوالات هم جوابی ندارم!

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir@sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    PERSIAN GULF

پيش فرض

دوست من تااونجایی که توی عکس پیداست ماشین فقط تورفتگی داره و رنگش زیاد خراب نشده بهترین راه اینه که بری پیش یه صافکار وارد و بگی با گریس بالابیاره اینجوری رنگش خراب نمیشه و موقع فروش هم اگر کار صافکار خوب باشه بدلیل رنگ نشدن ماشین نشون نمیده سینی روهم عوض کن و اگر لازم بود سپررو هم عوض کن و اون لکه ها هم با یه پولیش از بین میره بهترین روش یرای ماشین شما همینه فقط پیش یه صافکار وارد برو

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

فکر میکنم سپر عوض شه نهایاتا
    چون اون جاییی که ماشینت آسیب دیده یعنی گلیگر عقب عوض نشه بهتره. چون بعدا شر میشه در بنگاه . ولی اگه بدی صافکار در بیاره میگی آسیب دیدگی جزئی بوده . یه صافکار پیدا کن برات در بیاره . تو شهرت ببین کی کارش خوبه

6. این کاربر از Actros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

کلا سعی کن تا جایی که ممکن هست قطعات عوض نشه
    سعی کن خیلی خرجش نکنی چون بالاخره موقع فروش مشخص هست و افت قیمت هم قطعا داره
    نباید اون موضوع نداشتن گواهینامه را مطرح می کردی چون دچار دردسر شدیدی شدی
    شورای حل اختلاف اسمش معلوم هست(حل اختلاف) فکر کنم چند ماهی باید دوندگی داشته باشی

پروفشنال Amin-Nasim's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Kerman

پيش فرض

حالا طرف خمار نه کارت ماشینی نه گواهینامه ای... ز زد دوستاش آوردن و داداشش گواهینامرو داد به پلیس منم لج داشتم جلوی پلیس گفتم این گواهینامه داداششه و خلاصه که پلیس کروکی رو کشید و پشتش هم شرح تصادف رو نوشت که طرف گواهینامه نداشت و...کارمون به شورای حل اختلاف کشید
    خوب گلم چرا گفتی حالا شما بدو طرف بدو

9. این کاربر از Amin-Nasim بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •