تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 21 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 206

نام تاپيک: اینترنت استان لرستان

اگه نباشه جاش خالی می مونه resident2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    مگه مهمه همه جای ایرن سرای من

پيش فرض اینترنت استان لرستان

ما هرچی گشتیم یه جا پیدا کنیم یکم بدو بیرا به این کلاه بردارا بدیم جایی پیدا نکردیم واسه همین این تایپک رو زدیم هم استانی های ما هم در دو دلاشون رو بزارن اینجا .
    من یکی که فقط دوماه اول سرعتم خوب بود الان هر ماه داره سرعتم میاد پایین یه خط 512 واسه شرکت گرفتم سرعت دانلودش بین 16 تا 30 زنگ می زنم میگن این طبیعی واسم بخشنامه تنظیم مقرارت رو می خونند که سرعت 512 بین 30 تا 60 باید باشه اخه خودتون بگید این نامردا تا ک می خوان سر ملت بدبخت رو کلاه بزارن چرا قانونمون این همه راه فرار داره
    فقط از یک شب تا 8 صبح سرعتمون میشه 84 .فکر کنم هر پورت رو بین 500 نفر تقسیم کردند
    Last edited by resident2011; 23-01-2012 at 16:28.

2. 2 کاربر از resident2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Memonex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

منم از مخابرات اینجا دارم و اخیرا متوجه شدم مشکل پکت لاست داره که بدجور رو اعصاب هست و شدیدا تو بازی آنلاین باعث لگ میشه. هیج جایی رو هم سراغ ندارم که بشه اعتراض کرد. 1899 رو هم که اسمش رو نیارید بلانسبت اندازه بزی چیزی تو بارش نیست.

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت

پيش فرض

کلاً کدومشون چیزی بازشه که این دومیشون باشه .
    تجربه من که میگه واسه آن لاین بازی کردن باید بیخیال بشی ولی واسه دانلود شبانه از عید به بعد ترکونده خیلی خوب شده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

مال من که سرعت دانلود عالیه

سرعت دانلود بین 120 تا 250 نامحدود ماهیانه 1 ماه حدود 120 گیگ دانلود کردم کجا اینطور سرویسی هست؟
    خط 256 هم دارم
    Last edited by hpolo3; 08-05-2012 at 06:58.

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوستان چندروزه برا من مشکل نوسان شدید پینگ بوجود اومده بصورتی که اصلا نمیشه تشخیص داد پینگ رو چند هست. با 4.2.2.4 یکسره از 250 تا 600 نوسان هست. پینگ با خود ISP که تو شهرمونه هم رفته بالا !!! قبلا ثابت رو 30 بود بدون یک میلی ثانیه بالا پایین ولی الان اونم از 120 تا 250 شدیدا نوسان میکنه !!! آخه مشکل از کجاست؟ کسی این مشکل رو تایید میکنه؟؟

ضمن اینکه سرویس نامحدود 512 دارم از مخابرات بروجرد.

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت

پيش فرض

برای من که نزدیک 65
    معمولاً این مشکلات خیلی توی مخابرات پیش میاد دلیلش رو نمیدونم شاید پورت رو عوض کنن یا یه جایی شبکه دچار مشکل شده بهتره سیم کشی خونوتون رو چک کنید شاید اونجا ایرادی پیش اومده باشه اگه نبود بر می گرده به همون مخابرات که باید بی خیالش بشید

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوستان دیروز اینترنت زیاد دیسی داشت و کلا تایم آوت میشد یکسره تا دیشب که کاملا از ساعت 12 به بعد قطع شد. میخواستم ببینم شما هم این مشکل رو داشتید یا نه؟

ممنون...

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوستان اینترنت رو حجمی کردن ولی برای اونایی که سرویسشون تموم نشده هنوز نامحدوده بعد من پروفایل یکی از بچه ها رو دیدم حتی با سرویس جدید بازم نامحدود داره جریان چی هست؟ لطفا در مورد این وضعیت افتضاح حجمی شدن اگه اطلاع دارید توضیح بدین.

ممنون...

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت

پيش فرض

راستش من دو هفته پیش از طریق همون پنل قبلی تمدید کردم نمیدونم چند وقته دیگه می تونم سرویس رو تمدید کنم یا نه اگه قرار باشه حجمی بگیرم دیگه ازشون نمی گیرم

11. این کاربر از resident2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوستان یعنی کسی تو لرستان اینترنت مخابرات نداره؟ دمتون گرم واقعا !!!

من نمیدونم باز این شرکت چه گندی زده الان از هرکی میپرسی در مورد بحث حجمی شدن یکی میگه حجمیه یکی میگه نیست من دفعه قبلی که 512 نامحدود 21500 تمدید کردم ولی بجای آنلاین چون شناسه ام تو سیستم جدید مزخرف اینا نبود دو ساعت زنگ زدم 1899 طرف میگه آنلاین نمیشه باید بری بانک دو ساعت تو صف وایسی و بعد هم فیش بره مرکز مخابراتی تا تمدید بشه بابا این چه وضعیتیه آخه مگه مرض داشتید اون سیستم پرداخت قبلی رو برداشتید.

خلاصه الان که همون نامحدود وصل هست ولی یک هفته دیگه تموم میشه الان شناسه یکی از دوستان تو سیستم جدید هست ولی مال من و خیلی ها نه.

اگه کسی در مورد این قانون حجمی شدن لعنتی اطلاع داره توضیح بده کی میخوان خبر مرگشون اجراش کنن؟؟؟؟ از اون ور هم خبر گرون شدن اینترنت تا 70 درصد اعلام شد !!! من یه پیشنهادی دارم که تا حجمی نشده مثلا سه چهارماهه تمدید کنیم که اگه اینترنت حجمی شد حداقل ما چندماه یا یکسال تا زمان سررسید نامحدود داشته باشیم تو این حالت حتی اگه قانون رو سرویس های فعال هم اجرا بشه حداقل بهانه ای واسه فسخ کردن اینترنت داریم.

صفحه 1 از 21 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •