تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 21 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 206

نام تاپيک: اینترنت استان لرستان

اگه نباشه جاش خالی می مونه bigbang0661's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

منم یه دوسالیه که مخابرات دارم حدوده 700-800 گیگی دان کردم اما از وقتی که سرعت خراب شده دیگه زیاد دانلود نمیکنم
    یادش بخیر تو اون خفقان شرکت ها 250 مخابرات خیلی خوب بود!!!
    الان 128 دارم که از 40 بالاتر نمیره...
    تو قسمت مخابرات استان خوزستان نوشتن که سرعت دانلود 128 خوزستان تا 110 هم میره! مخابرات خرم آباد خیلی بی انصافه. گندشو درآورده با این سرعتاش.

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

تو قسمت مخابرات استان خوزستان نوشتن که سرعت دانلود 128 خوزستان تا 110 هم میره! مخابرات خرم آباد خیلی بی انصافه. گندشو درآورده با این سرعتاش.
    مگه چه قدره؟
    110؟!
    تا جایی که می دونم 256 اینقدره
    این رو بگم استان به استان فرق داره

3. این کاربر از Armin.Computer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

مگه چه قدره؟
    110؟!
    تا جایی که می دونم 256 اینقدره
    این رو بگم استان به استان فرق داره
    آخه سرویس 512 مخابرات من سرعت دانلودش 110ئه. نسبت به اهواز سرعت دانلود کمتری داره. نمیدونم چرا واسه بعضی استانها سرعت خیلی بالاتره.

آخر فروم باز KING iMAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خوزستان - بندر امام خمینی(سربندر)

پيش فرض

زمانی که سرعت توی لرستان خوب بود(دو سال پیش) توی خوزستان افتضاح بود،حالا خوزستان بهبود پیدا کرده،این خوبه،اما جای تأسفه که لرستان سرویسهاش پسرفت کرده.
    من الان 256 نامحدود دارم و یه سر به خوزستان بزنین(تاپیک)میبینین که سرعتم چطوره.همیشه بین 110 تا 170 و گاهی هم بالای 200(به ندرت)

6. این کاربر از KING iMAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

آخه سرویس 512 مخابرات من سرعت دانلودش 110ئه. نسبت به اهواز سرعت دانلود کمتری داره. نمیدونم چرا واسه بعضی استانها سرعت خیلی بالاتره.
    استان به استان فرق داره
    مثلا مازندران سرعت خیلی بالایی داره
    تو لرستان 256 چه قدره؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

استان به استان فرق داره
    مثلا مازندران سرعت خیلی بالایی داره
    تو لرستان 256 چه قدره؟
    تقریبا 70. به نظر من الان (های وب) با طرح دینامیت بهترین سرعت رو میده ولی حیف که ترافیک شبانه رایگان نداره. یکی از دوستام که گرفته سرعت دانلودش بین 800کیلوبایت تا 1 مِگه.

تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

تقریبا 70. به نظر من الان (های وب) با طرح دینامیت بهترین سرعت رو میده ولی حیف که ترافیک شبانه رایگان نداره. یکی از دوستام که گرفته سرعت دانلودش بین 800کیلوبایت تا 1 مِگه.
    اره دیگه
    دانلود رایگان بیشتر داشت خوب بود
    ولی 256 سرعت 70 تا بده خوبه شاید از خوزستان پایین تر باشه ولی این رو هم در نظر بگیرید 2 برابر می ده

10. این کاربر از Armin.Computer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه resident2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    مگه مهمه همه جای ایرن سرای من

پيش فرض

سرعت سرویس 512 منم بیشتر مواقع 110 هستش ولی بعضی موقع ها 140 هم میره .قبلا که دست خود مخابرات بود 250 فیکس دانلود می کردم ولی از وقتی امور مشترکین adsl واگذار شد به یکی از این شرکتهای خصوصی اینجوری شده ولی در کل به نظرم اگه اینجوری بمونه باز نسبت به خیلی شرکتهای دیگه بهتره مخصوصاْ از سرویس های حجمی . پارس آن لاین سرویس 128 نامحدود می گرفتم 28 تومن سرعتم تووی بهترین حالت 40 بود .

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سرعت سرویس 512 منم بیشتر مواقع 110 هستش ولی بعضی موقع ها 140 هم میره .قبلا که دست خود مخابرات بود 250 فیکس دانلود می کردم ولی از وقتی امور مشترکین adsl واگذار شد به یکی از این شرکتهای خصوصی اینجوری شده ولی در کل به نظرم اگه اینجوری بمونه باز نسبت به خیلی شرکتهای دیگه بهتره مخصوصاْ از سرویس های حجمی . پارس آن لاین سرویس 128 نامحدود می گرفتم 28 تومن سرعتم تووی بهترین حالت 40 بود .
    قبول دارم. اگه همین سرعت بمونه جای شکرش باقیه. من فردا سرویسم تموم میشه. میرم 2مگ نامحدود بگیرم. حالا ببینم سرعت دانلودش رو چنده. امیدوارم حداقل رو 250 باشه.

پروفشنال Memonex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

مرگ بر این مخابرات دزد و گران فروش لرستان که نه سرعت داره نه پینگ جدیدا سایتها رو هم به زور باز میکنه الان دو روزه به سختی چندتا صفحه میتونم بیارم سرعت دانلود هم از 30 40 تجاوز نمیکنه،

نامحدودی بخوره تو کمرش همه سرویس های اشغالش هم فرقی ندارن با هم سرعت همشون برا دی ال حداکثر رو 60 بسته شده، دو سه ماه پیش حداقل میشد بهش گفت اینترنت که سرعت دانلود 250 بود.

آخه تا کی میخوان این سرویس های مزخرف رو بهمون بندازن و اعتراضی نکنیم بخدا حق ما این اینترنت مزخرف نیست، چرا مثل همه کشورها در سطح جهانی نباشیم چرا همش باید ظلم بشه ؟؟!!!!!!!!!

14. این کاربر از Memonex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •