تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 100 از 102 اولاول ... 509096979899100101102 آخرآخر
نمايش نتايج 991 به 1,000 از 1015

نام تاپيک: آنالـیز و پاکسازی سیستم های آلوده(ابتدا پست اول را ببینید و فایل گزارش را آماده کنید)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

اینجور سایتای تبلیغی
    یا تروجان یا بدافزار یا...هستند

من شر اینا رو با کاسپراسکی کندم شما هم یه ویروس کش قوی مثل کاسپر نصب کنید شاید شرشون کنده بشه

راه حل دیگه هم اینه با برنامه یا افزونه های ضد تبلیغات بلاکشون کنید ولی پیشنهاد من اینه که با ویروس کش قوی شرشون رو کم کنید بهتره

آنتی ویروس 360 Total security نصب داشتم و با این وجود این اتفاق افتاده بود ... به هر حال دوتا تروجان ریماور هم دانلود/نصب کردم
    یکی Loaris-Trojan-Remover و دیگر Gridinsoft-Anti-Malware

اون اولی که که داغون بود اصلا ... اول مواردی رو شناسایی کرد (که یحتمل خیلیاشون هم ربطی به قضیه نداشتند) بعد متوجه شدم پولیه و باید یک اکانتی بخری وگرنه حذف نمیکنه هیچ تروجان و ... رو ... آخر هم یک ارور داد که این نسخه خراب است لطفا آن را حذف کنید...

دومی هم همینطور... پولی بود ... اما خب کرک اش موجود بود و کرک کردم و دورش زدم ... چند روزی مشگل مربوط به مرورگر هام که عرض کرده بودم مرتفع شده بود

اما از دیروز دوباره باز برگشته ....
    Last edited by banii; 27-08-2016 at 14:54.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

آنتی ویروس 360 Total security نصب داشتم و با این وجود این اتفاق افتاده بود ... به هر حال دوتا تروجان ریماور هم دانلود/نصب کردم
    یکی Loaris-Trojan-Remover و دیگر Gridinsoft-Anti-Malware

اون اولی که که داغون بود اصلا ... اول مواردی رو شناسایی کرد (که یحتمل خیلیاشون هم ربطی به قضیه نداشتند) بعد متوجه شدم پولیه و باید یک اکانتی بخری وگرنه حذف نمیکنه هیچ تروجان و ... رو ... آخر هم یک ارور داد که این نسخه خراب است لطفا آن را حذف کنید...

دومی هم همینطور... پولی بود ... اما خب کرک اش موجود بود و کرک کردم و دورش زدم ... چند روزی مشگل مربوط به مرورگر هام که عرض کرده بودم مرتفع شده بود

اما از دیروز دوباره باز برگشته ....

برنامه ad muncher رو هم نصب کنید

خودش اتوماتیک بلاک میکنه بعضی از سایتا رو

اگر هم بلاک نکرد آدرس همین سایتا رو بهش بدید،بلاک میکنه،

3. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض مشكل

سلام و وقت بخير
    من يه پي سي دارم كه دچار اين مشكل شده
    -توانايي دسترسي به اينترنت از طريق بروزرها رو ندارم (مثلاً ميتونم آنتي ويروس و ويندوزم رو آپديت كنم ولي با فاير فايكس و اينترنت اكسپلرور نه) و ارور ميده .
    -وقتي دبل كليك ميكنم روي آيكون ها صفحه جديد باز ميشه
    -فايلهاي هيدن با پسوند ini تو كامپيوترم هست (desktop.ini)
    -توي درايو c هم فايل pagefile.sys و hiberfil.sys هستش كه هيدنه و حجمش ٣ گيگه حالا نميدونم ربط داره يانه
    -روي تسكبار هم آيكونهاي سمت راست غيب ميشن
    ٣،٤ سالي هست كه ازش استفاده نكردم
    ولي فكر كنم از انتقال ديتا با يو اس بي از كامپيوترهاي دانشگاه به اين روز افتاده
    آنتي ويروس : نود ٣٢
    سيستم عامل : ويندوز ٧
    اين هم لوگ : ( البته بعد از اسكن كامپوتر و پاك كردن چند ويروس )

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام و وقت بخير
    من يه پي سي دارم كه دچار اين مشكل شده
    -توانايي دسترسي به اينترنت از طريق بروزرها رو ندارم (مثلاً ميتونم آنتي ويروس و ويندوزم رو آپديت كنم ولي با فاير فايكس و اينترنت اكسپلرور نه) و ارور ميده .
    -وقتي دبل كليك ميكنم روي آيكون ها صفحه جديد باز ميشه
    -فايلهاي هيدن با پسوند ini تو كامپيوترم هست (desktop.ini)
    -توي درايو c هم فايل pagefile.sys و hiberfil.sys هستش كه هيدنه و حجمش ٣ گيگه حالا نميدونم ربط داره يانه
    -روي تسكبار هم آيكونهاي سمت راست غيب ميشن
    ٣،٤ سالي هست كه ازش استفاده نكردم
    ولي فكر كنم از انتقال ديتا با يو اس بي از كامپيوترهاي دانشگاه به اين روز افتاده
    آنتي ويروس : نود ٣٢
    سيستم عامل : ويندوز ٧
    اين هم لوگ : ( البته بعد از اسكن كامپوتر و پاك كردن چند ويروس )

1-سیستمت ویروس داره باید یه انتی ویروس نصب کنی اگه از نود استفاده میکنی باید اخرین نسخه نود رو نصب کنی و اون قبلی رو کلا پاکش کنی یا از انتی ویرووس های رایگان موجود استفاده کنی
    2- در مورد سوالت ک انتی ویروست اپدیت میشه ولی نمیتونی وب گردی کنی نمیدونم مشکلت چیه اینم یحتمل واسه ویرسه شما میتونی یهبار سخت افزار نتورکت نصب کنی از اول یعنی اون قبلی رو کلا پاک کنیا و با سی دی مادربرد دوباره نصب کنی ببینی مشکلت رفع میشه یا نه؟ مرورگر فایرفاکست کلا پاک کن از اول صنب کن ببین حل میشه یا نه؟ کش و هیسترو مروگرت پاک کنی ممکنم هست این ارور به خاطر پاک شدن بعضی فاییلهای سیستمی باشه خب من نمیدونم چ اروری میده ک راهنماییت کنم . شما میتونی از دستور SFC /SCANNOW توی cmd استفاده کنی اگه فایل حساسی پاک شده باشه این دستور میتونه به احتمال زیاد برشگردونه ولی نه صد در صد البته ( واسه استفاده از این دستور تو گوگل بزنی SFC /SCANNOW روش رو نشونت میده کار راحتیه )
    3-اون فایلاهایی ک گفتی فایل pagefile.sys این ویروس نیس و مربوط به رم مجازی هستش ک ویندوز ازش استفاده میکنه
    4-فایل hiberfil.sys مربوط به هایبرنیت کردن ویندوز هست مثال وقتی ک میخوای خاموش کنی سیستم رو یه گزینه هست هایبرنیت این مال اونه اطلاعات برنامه هایی ک ذخیره شده موقع هایبرنیت اینجا سو میشه
    5-شماباید یه نرم افزار بهبود سازی ویندوز مث cleaner نصب کنی واسه اینکه فایلهای جانک و بی مصرف سیستمت رو پاک کنه اون رو ک نصب کنی فایلهای بی مصرفی ک تو این دو تا پوشه هست رو هم میتونه حذف کنه
    پیشنهاد من نصب یه انتی ویروس رایگان هستش پاندا اوست یا ای وی جی
    نصب نرم افزار adwcleaner و اسکن کردن سیستمت بعد از اون هستش
    وقتی سیستمت رو اسکن کردی با این دو تا نرم افزار واسه اینکه خیالت راحت بشه میری Kaspersky Virus Removal Tool که یه بسته رایگانه ک سیستمت رو از تروجان اسپای وار ویروس کامل جستجو میکنه و پاک میکنه این سه تاکارو ک ردی با دستور SFC /SCANNOW فایلهای اسیب دیده یا پاک شده ای ک برای استارت ویندوز لازم هست رو هم تعمیر میکنی سیستمت ریست میکنی
    اگه مشکلت حل شد ک شد اگه نشد دیگه کاری از دست تو برنمیا باید ویندوزت از اول نصب کنی و درایوی ک ویندوز توش نصبه رو کلا فرمت کنی

goodluck
    Last edited by sunshineboy; 16-01-2017 at 18:28.

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

پست اخر از همین صفحم به روز تر شده اینو پاکش میکنم
    Last edited by sunshineboy; 10-03-2017 at 18:57.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام
    متاسفانه چند روز پیش پس از دانلود و نصب چند پلاگین فیل شکن ظاهرا سیستمم ویروسی شد و چندتا تسک جدید با هربار بالا آمدن ویندوز فعال میشوند و بعد از چند لحظه svchost.exe تا 100درصد cpu درگیر میکنه و عملا دیگه نمیشه کاری کرد
    با چندتا آنتی ویروس هم تست کردم درست نشد
    کسی از عزیزان راه حل عملی میتونه ارايه بده؟
    عکسهای این این ویروسهای احتمالیو هم ضمیمه میکنم لطفا توجه بفرمایید
    ضمنا ویندوز ایکس پی و نود32 دارم
    با سپاس از عنایت شما
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام مجدد
    کسی از دوستان اینجا نمیتونه راه حل عملی به من بده که مشکلم حل بشه؟!
    ضمنا دیسک نجات بروز کسپر هم استفاده کردم نتیجه ای نداد!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

با سلام
    دوستان من چند روز پیش ویندوزمو با انتی ویروس اسکن کردم و متوجه شدم تروجان و ویروس به سیستمم نفوذ کرده حالا من نگرانم که وبکمم هک شده باشه ولی فعالیت غیرعادی مشاهده نکردم لطفا کمک کنین احتمالش هست وبکمم هک شده باشه
    ممنون
    TR/SKeeyah
    SPR/Hacktool
    تو سیستمم اینارو پیدا کردم

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام مجدد
    کسی از دوستان اینجا نمیتونه راه حل عملی به من بده که مشکلم حل بشه؟!
    ضمنا دیسک نجات بروز کسپر هم استفاده کردم نتیجه ای نداد!

سلام من قدم به قدم راهنماییت میکنم این مراحل به ترتیب انجام بده
    ب خاطر اینه گفتی چند تا انتی ویروس رو امتحان کردی درس نشده این کارایی ک میگم رو دقیق انجم بده

1- هر نرم افزاری ک رو سیستمته و کرک شده است یا نسخه دزدیه و غیر قانونیه رو پاک کن مث اینترنت دانلود منیجر چون تو لوگ های جک من میتونم ببینم اینترنت دانلود منیجر رو ! کامل آنیستالش کن شما میتونی از نرم افزار رایگان فلش گت استفاده کنی

گه اینترنت دانلود منیجر میخوای نیازی نیست از نرم افزار کرک شده استفاده کنی وقتی جایگزینی مجانی هست با همون کیفیت!!
    همینطور TuneUp Utilities 2014 این هم نرم افزار شرکت ای وی جی هست
    نسخه قدیمیشم هست این هم مطمعنا کرک شدس انیستالش کن جایگزینش هست نیازی نیست استفاده کنی از این برنامه همینطور قدیمیم هست

وارد اینجا بشو:

Control Panel\Programs and Features

لیست نرم افزار های نصب شده رو رو نگاه کن با چشمت دو نه دونه هر نرم افزاری ک میدونی نصب کردی ولی یا کرک شدس یا پچ واسش بوده رو آنیستال کن( مهمه اگه نکردی ممکنه حل نشه مشکلت حداقل الان پاکشون کن بعد ک سیستمت پاک شد از بدافزار دوباره نصبشون کن و کرکشون کن ولی الان باید تموم نرم افزار هایی ک کرک شدن یا غیر قانونی هستن رو پاکشون کنی اگه این کارو نکردی و مشکلت حل نشد وقت خودتم تلف کردی ) همینطور نگا کن ببین نرم افزاری هست ک خودت نصب نکردی باشی؟ مشخصا خودت میدونی چیارو نصب کردی تو ذهنت مونده اگه نرم افزاری هست ک شک داری نصب کردی یا نه پاکش کن

************************************************** ************************************************** ***********
    نکته:
    تموم نرم افزار های زیر رو به صورت run as administrator اجرا کن

2- نرم افزار Wise Disk Cleaner رو دانلود کن داخل گوگل سرچ کن لینک اولی سافت8-9 هست وارد لینک شو نسخه نصبیشو دانلود کن نسخه پرتابل نه نصبی!

3- نرم افزار رو اجرا کن

سمت چپ همونطور ک میبینی چند تا مربع هست رو هر مربعی کلیک کن به صورتی ک داخلش علامت تیک ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

بخوره مث عکس تیک ک خورد یعنی همه قسمتایی ک هست رو سرچ میکنه دنبال فایل جانک وقتی تیک خورد تموم مربع ها اسکن رو بزن سمت راست بالا وقتی اسکنش تموم شد گزینه clean رو بزن منتظر بمون تموم شه تموم ک شد نرم افزار ببند

4- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وارد صفحه ک شدی بالای صفحه سمت چپ بر اساس 64 بیت یا 32 بیت بودن ویندوزت دانلود کن نرم افزار هوس کال رو ترجیحا هم روی دسکتاپت بریزش

بعد از این مرحله انتی ویروس نودت رو غیر فعال کن(خیلی مهم!!!) disable کن این مهمه باید حتما انتی ویروست غیر فعال بشه

اگه نمیدونی چ طوری اینجا :

وقتی غیر فعال کردی نودرو هوس کال رو استارتش کن این نرم افزار زمان بره چندین ساعت طول میکشه ک اسکنش تموم بشه باید صبور باشی تموم بشه شاید 4 ساعت واسه اسکن تموم هادرت بستگی به حجم هاردت داره! پس باید شکیبا باشی وقتی استارت شد باید به اینترنت متصل باشی تا اپدیت کنه اپدیتش خداروشکر زیاد نیس حجم زیادی نیس منتظر میمونی 100 درصد بشه 100 درصد ک شد نرم افزار باز میشه تا وقتی اسکن نرم افزار تموم بشه باید به اینترنت متصل باشی پس تو این چند ساعت نباید اینترنتت قطع بشه(خیلی مهم) قوانین رو اکسپت میکنی قبول میکنی وارد صفحه بعدی میشی تو صفحه بعدی زیر کلمه scan now نوشتهه setting وارد تنظمیات میشی سمت چپ بالا وسطی full system scan انتخاب میکنی رو ok رو میزنی وارد صفحه قبلی میشه حالا scan now رو میزنی منتظر میمونی شروع به کار کنه گفتم زمان بره اینکارو وقتی انجام بده ک کاری به سیستم نداری میزاری به حال خودش اسکنش تموم بشه تموم ک شد هر چی پیدا کرده رو تیک میزنی به صورت پیش فرض همش تیک شدس fix now رو میزنی منتظر میمونی پاکشون کنه وقتی پاک کرد هم یه لوگ میده اون لوگ نگه دار همینجا اپلودش کن نرم افزار رو ببند

5- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این نرم افزار دانلود میکنی روصفحه دسکتاپت اول بعد اجراش میکنی اکسپت میکنی قوانین نرم افزار رو وارد ک شد change parameters رو میزنی اون پایین سمت چپ یه دونش تیک شدس دو تای دیگرو هم تیک میکنی استارت اسکن رو میزنی منتظر میمونی تموم بشه اگه چیزی پیدا کردد دیلیتش میکنی و لوگش میفرسی ولی اگه چیزی پیدا نکرد و عدد 0 نشون داد لوگشو نمیخواد بفرسی

6- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وارد میشی دانلودش میکنی دانلود ک شد وارد تب
    tools میشی بعد options بعد سمت راست تموم مربع هارو تیک میکنی همینطور سمت چپ هم تموم مربع ها تیک خورده باشه ok میزنی اسکن رو انتخاب میکنی منظتر میمونی تموم بشه وقتی تموم شد هر چیزی ک پیدا کرده رو clean رو میزنی سیستمت به صورت خودکار ریست میشه باز میاد بالا

7- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وارد لینک میشی سمت چپ free 30 days trial رو میزنی دانلودش میکنی وارد نرم افزار میشی وارد تب license میشی اون پایین اکتیویت 30 رو میزنی نرم افزار رو 30 روز فعال میکنی این مهمه ها باید اکتیوت بشه اگه نشد فایده نداره فقط نتایج اسکن رو نشون میده ولی پاک نمیکنه واست باید اکتیو شده باشه اگه مشکل داشتی بهم بگو بازم راهنماییت کنم
    وقتی اینکارو کردی وارد قسمت setting میشی تموم تیک های سمت راست رو میزنی و بعد ok بعد از این next رو میزنی گزینه اولی رو انتخاب میکنی defaullt اسکن رو میزنی منتظر میمونی تموم بشه وقتی تموم شد اگه چیزی پیدا کرد رو پاک میکنی

8-سیستمت رو ریست میکنی بالا ک اومد وارد مرورگرات میشی کروم موزیلا هر چی هست کش هیستوری رو پاک میکنی واسه کروم the beginning of time رو انتخاب میکنی من موزیلا ندارم نمیدونم کدوم قسمتشه ک مربوط به این موضوعه ولی اونم مث همین مرورگرات رو ریست میدی همینطور تنظیمات اینترنت اکسپلورر رو ریست میکنی این قسمت مهمه خیلی اگه نمیدونی بگو ک واست بازم توضیح بدم یا سرچ کن تو گوگل ریست کردن اینترنت اکسپلورر

این کاررو ک کردی مشکلت ب احتمال زیاد حل میشه اگه نشد باز بگو بهم همینجا بازم راه حل هست فقط وقت بیشتری میخواد و زمان بره این راه حلای من خلاصه ترین بود!

اینارم اضافه کنم
    1-ویندز ایکس پی از رده خارج شدس سعی کن عوضش کنی به ویندوز 7 نسخه ultimate 7 windows
    2- انتی ویروس نود رو اخرین ورژنشو دانلود کن از سایت خودشون و از اخرین ورژن استفاده کن اگه ک با پیدا کردن کلید و این چیزا مشکل داری اوست یا ای وی جی رایگان رو استفاده کن در کنار فایروال رایگان زون الارم یا کومودو
    3-بهتره مرورگرات رو کلا پاک کنی از اول نصبشون کنی ب جای اینکه ریستشون کنی (مهم) اگه نیازی نداره به فایرفاکس و کار خاصی با اینترنت نمیکنی ک فایرفاکس نیازت باشه کلا پاکش کن فایرفاکس رو هم سرعتش کمه هم رم سیستم رو میخوره ب جاش مرورگر کرومیم نصب کن

ب نظر من بهترین مروگر سریع و امن yandex هست ک دیروز فی-.تر شده دیگه کار نمیکنه ولی مرورگر srwareiron ک مروگر کرومیوم هست رو میتونی جایگزین کروم کنی

4-این extension ها رو رو مروگر کرومیومت نصب کن ک وقتی نت گردی میکنی امن باشی و سیستمت مث الان به این وضع نیفته !
    adguard AdBlocker
    Popup Blocker (strict)
    McAfee SECURE Safe Browsing
    avast Online Security

5- دانلود منیجر رایگان flash get استفاده کن

6-دیدم از هات اسپات شیلد استفاده میکنی اگه هات اسپات شیلدت کرک شدش و نسخه elite هست بندازش دور نیازی نیس از نسخه کرک شدس استفاده کنی چون نسخه رایگانش ی سرور پرسرعت داره و همون کافیه واسه وب گردی
    7-برنامه بهنیه ساز کرک شده هیچ وقت استفاده نکن میتونی از برنامه های wisecleaner استفاده کنی خیلی ملحقاتش رایگانه و بهتر از اینکه ک نرم افزا کرک شده استفاده کنی
    Last edited by sunshineboy; 04-03-2017 at 06:48.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام دوستان

کیبورد لپتاپ من چند ماه مشکل عجیبی پیدا کرده.

دکمه s رو که میزنم کپس لاک فعال میشه و چیزایی تایپ میکنه

دکمه w ویندوز رو قفل می کنه

ctrl+z صفحه رو می چرخونه

همه ی انتی ویروس هارو هم امتحان کردم node32 kaspersky windows defender avira avast ....

و کلی تروجان ریموور

و فایروال

3بار ویندوز عوض کردم

حتی یه بار درایو ویندوزم رو کامل فرمت کردم و از نو پارتیشن رو تعریف کردم.

هیچ که هیچ...

واقعا دیگه نمیدونم باید چیکار کنم...

ممنون میشم اگر راهی به نظرتون میرسه بگید

لپتاپ هم acer aspire v5 573G هستش

تشکر.

log file
    uupload.ir/view/twu_hijackthis.log

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •