تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 92 از 102 اولاول ... 4282888990919293949596 ... آخرآخر
نمايش نتايج 911 به 920 از 1015

نام تاپيک: آنالـیز و پاکسازی سیستم های آلوده(ابتدا پست اول را ببینید و فایل گزارش را آماده کنید)

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام عزیزم
    من نمیدونم شماها با اون سیستم زبون بسته چیکار میکنید که اینهمه مشکل گریبانگیر شماها میشه!
    من هم نظرم بر روی potplayer است .تبلیغات و یا باگ و یا راه نفوذ برای دسترسی به تبلیغات هست.
    با سلام . Potplayer رو حذف کردم تغییری نکرد . همچنین سیستم رو با Kaspersky و Bitdefender اسکن کردم و مجددا بازم هم با Adwcleaner و Malwarebytes اسکن کردم . باز هم پیداش نمی کنن !

هرچی می گردم اصلا هیچ چیز مشکوکی نیست . واقعا برام عجیبه چرا پیدا نمیشه ( نکنه خوابم ! ) به هر حال خیلی خیلی چقر بد بدنه

--------------------------
    Last edited by Public Enemy; 10-09-2015 at 22:43.

2. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

همچنان مشکل برقرار هستش .

محصولات زیر رو استفاده کردم هیچکدوم اثر نمی کنند :

AdwCleaner
    Avast
    Kaspersky
    bitdefender
    Comodo
    panda
    Hitman Pro
    Malwarebytes
    Spyhunter

تبلیغات حتی توی Edge و Chromodo هم نمایش داده میشه

4. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن نرم افزار jimrako's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

همچنان مشکل برقرار هستش . محصولات زیر رو استفاده کردم هیچکدوم اثر نمی کنند : AdwCleaner Avast Kaspersky bitdefender Comodo panda Hitman Pro Malwarebytes Spyhunter تبلیغات حتی توی Edge و Chromodo هم نمایش داده میشه
    برنامه ی spyHunter به هیچ عنوان برنامه ی امنی نیست و باعث خرابی توی سیستم خیلی ها شده . توی افزونه ی wot به عنوان ویروس و trojan هم معرفی شده !!! اکثریت کاربرها نقد منفی به این برنامه داشتن . ممکنه بعضی از خرابکاری ها کار این برنامه باشه . البته فکر نکنید با پاک کردن برنامه راحت میشه از دست خرابکاری های اون راحت شد . خرابکاری از رجیستری گرفته تا سکتورهای هارد شما رو میتونه مورد حمله قرار بده . نمیگم مشکل شما از این برنامه هست ولی روی این برنامه هم متمرکز بشین . مطمئن باشین بیشتر از potplayer باید به این شک کرد .

6. این کاربر از jimrako بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

برنامه ی spyHunter به هیچ عنوان برنامه ی امنی نیست و باعث خرابی توی سیستم خیلی ها شده . توی افزونه ی wot به عنوان ویروس و trojan هم معرفی شده !!! اکثریت کاربرها نقد منفی به این برنامه داشتن . ممکنه بعضی از خرابکاری ها کار این برنامه باشه . البته فکر نکنید با پاک کردن برنامه راحت میشه از دست خرابکاری های اون راحت شد . خرابکاری از رجیستری گرفته تا سکتورهای هارد شما رو میتونه مورد حمله قرار بده . نمیگم مشکل شما از این برنامه هست ولی روی این برنامه هم متمرکز بشین . مطمئن باشین بیشتر از potplayer باید به این شک کرد .
    با سلام . این برنامه رو برای اولین بار همین چند روز پیش نصب کردم و فقط برای حذف آلودگی پیش آمده استفاده کردم . در حالی که بیش از دو هفتست به این بد افزاری که مشخص نیست کجا قایم شده مبتلا شدم

به اون لیست بلند بالا Norton Power Eraser هم اضافه کنین کاری از پیش نبرد .

8. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

منم این مشکل رو دارم
    من با نود ۳۲ آپدیت شده و کاسپر اسکای ۲۰۱۵ ،آپدیت شده تا به حال دوبار کل کامپیوتر رو اسکن کردم هیچی پیدا نمی کنن
    الان با نرم افزار yac در کامپوتر این ویروس عمل تمی کنه ولی هنوز داخل کامپوترم است چون وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل می کنم آنتی ویروس cm security ویروس رو پیدا می کنه
    با ترندمیکرو ATTK یا Housecall اسکن کن .
    ضد ویروست اصلی و اورجیناله ؟

کاربر فعال انجمن نرم افزار jimrako's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

با سلام . این برنامه رو برای اولین بار همین چند روز پیش نصب کردم و فقط برای حذف آلودگی پیش آمده استفاده کردم . در حالی که بیش از دو هفتست به این بد افزاری که مشخص نیست کجا قایم شده مبتلا شدم به اون لیست بلند بالا Norton Power Eraser هم اضافه کنین کاری از پیش نبرد .
    SpywareBlaster رو هم نصب کن . برنامه رایگان هست . برنامه رو نصب کن و بعد از آپدیت تمام حالت های امنیتی اون رو فعال کن . برنامه توی مرورگر شما کوکی های خاصی رو بلاک میکنه که شاید بتونه کمک کنه . در ضمن شما برای مرورگرتون اقزونه ی Click&Clean رو نصب کنین ! توی آپشن های افزونه قسمتی داره با قرار دادن تیک اون با هر بار بستن مرورگر، پنجره ای بالا میاد که با قرار دادن تمامی تیک ها در داخل اون و کلیک روی clean مرورگر شما به نوعی پاک و تازه میشه . اشتباه نکن ! فکر نکن فقط ردپاهای مرورگری و این چیزا رو که خیلی از برنامه ها هم میتونه پاک میکنه پاک میکنه ! خیلی فراتر از این حرفها هست حتما این دوتایی که گفتم رو تست کن !

11. این کاربر از jimrako بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

SpywareBlaster رو هم نصب کن . برنامه رایگان هست . برنامه رو نصب کن و بعد از آپدیت تمام حالت های امنیتی اون رو فعال کن . برنامه توی مرورگر شما کوکی های خاصی رو بلاک میکنه که شاید بتونه کمک کنه . در ضمن شما برای مرورگرتون اقزونه ی Click&Clean رو نصب کنین ! توی آپشن های افزونه قسمتی داره با قرار دادن تیک اون با هر بار بستن مرورگر، پنجره ای بالا میاد که با قرار دادن تمامی تیک ها در داخل اون و کلیک روی clean مرورگر شما به نوعی پاک و تازه میشه . اشتباه نکن ! فکر نکن فقط ردپاهای مرورگری و این چیزا رو که خیلی از برنامه ها هم میتونه پاک میکنه پاک میکنه ! خیلی فراتر از این حرفها هست حتما این دوتایی که گفتم رو تست کن !
    با تشکر دانلود کردم . اما ظاهرا فعلا چند ساعتی هستش ظاهر نشده . احتمالا یکی از درایور ها آلوده بوده . چون یکی از درایور هارو حذف کردم فعلا چند ساعتیه ظاهر نشده

13. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوستان مدتیه دوباره گوگل کروم باز میکنم این پیغام میادش. در صورتی که آنتی ویروس baidu دارم و malware چیزی پیدا نمیکنه نرم افزار ضد تبلیغات هم دارم ولی نمیدونم چرا میادش.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این آدرس را به Adblock plus اضافه کنید تا دسترسیش بسته بشه:
    m51.dnsqa.me

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

با سلام . این برنامه رو برای اولین بار همین چند روز پیش نصب کردم و فقط برای حذف آلودگی پیش آمده استفاده کردم . در حالی که بیش از دو هفتست به این بد افزاری که مشخص نیست کجا قایم شده مبتلا شدم

شما از اول باید ی ضد ویروس خوب و معتبر مرگرفی و نصب میکردی .

بعدش اون نرم افزاری که نصب کردی معتبر نیست .

- - - Updated - - -

شما از اول باید ی ضد ویروس خوب و معتبر میگرفتی و نصب میکردی .

- - - Updated - - -

دوستان مدتیه دوباره گوگل کروم باز میکنم این پیغام میادش. در صورتی که آنتی ویروس baidu دارم و malware چیزی پیدا نمیکنه نرم افزار ضد تبلیغات هم دارم ولی نمیدونم چرا میادش.
    خوب بایدو ضد ویروس با کیفیت و خوبی به حساب نمیاد . و نسخه رایگان هستش . نباید ازش انتظار داشته باشی .

پنیر مجانی فقط تو تله موش پیدا میشه .

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

شما از اول باید ی ضد ویروس خوب و معتبر مرگرفی و نصب میکردی .

- - - Updated - - -

شما از اول باید ی ضد ویروس خوب و معتبر میگرفتی و نصب میکردی .

- - - Updated - - -

خوب بایدو ضد ویروس با کیفیت و خوبی به حساب نمیاد . و نسخه رایگان هستش . نباید ازش انتظار داشته باشی .

پنیر مجانی فقط تو تله موش پیدا میشه .
    با سلام . فکر نکنم خرید آنتی ویروس به قول شما معتبر تاثیری در نتایج می کرد.
    سیستم هم در زمان آلودگی با Comodo در حالت پارانوید برای موتور آنتی ویروس و تنظیمات SafeMode برای فایروال هم تست شده و تمامی فایل هایی که Comodo در این حالت اخطار داده شد از نظر امضای دیجیتالی و سلامتی با Metascan-online بررسی شده بوده اما به مورد مشکوکی برخورد نشده . ضمنا تبلیغات در Sandbox کومودو نمایش داده می شدن .

در نهایت پس از بررسی ها به این نتیجه رسیدم که آلودگی از سمت DNS ها بوده و ارتباطی به سیستم نداشته . ایراد درایوری باعث شده بوده که ویندوز تنظیمات DNS ذخیره شده در آداپتر رو نادیده بگیره و از تنظیمات DNS آلوده ی روتر استفاده کنه .
    Last edited by Public Enemy; 25-09-2015 at 03:11.

17. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •