تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 91 از 102 اولاول ... 4181878889909192939495101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 901 به 910 از 1015

نام تاپيک: آنالـیز و پاکسازی سیستم های آلوده(ابتدا پست اول را ببینید و فایل گزارش را آماده کنید)

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

دوستان مدتیه دوباره گوگل کروم باز میکنم این پیغام میادش. در صورتی که آنتی ویروس baidu دارم و malware چیزی پیدا نمیکنه نرم افزار ضد تبلیغات هم دارم ولی نمیدونم چرا میادش.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by mrmostafa; 05-09-2015 at 18:15.

کاربر فعال انجمن نرم افزار jimrako's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوستان مدتیه دوباره گوگل کروم باز میکنم این پیغام میادش. در صورتی که آنتی ویروس baidu دارم و malware چیزی پیدا نمیکنه نرم افزار ضد تبلیغات هم دارم ولی نمیدونم چرا میادش. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام . البته جای سوال و جواب شما اینجا نیست ولی یک راه برای رفع مشکل میدم . برنامه ی adwCleaner Free رو دانلود کنید و سیستمتون رو باهاش پاکسازی کنید . به احتمال زیاد مشکلتون رفع میشه . برنامه رو از سایت معتبر و اصلی برنامه دانلود کنید . از این سایت : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. 3 کاربر از jimrako بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

دوستان مدتیه دوباره گوگل کروم باز میکنم این پیغام میادش. در صورتی که آنتی ویروس baidu دارم و malware چیزی پیدا نمیکنه نرم افزار ضد تبلیغات هم دارم ولی نمیدونم چرا میادش.

سلام . البته جای سوال و جواب شما اینجا نیست ولی یک راه برای رفع مشکل میدم . برنامه ی adwCleaner Free رو دانلود کنید و سیستمتون رو باهاش پاکسازی کنید . به احتمال زیاد مشکلتون رفع میشه . برنامه رو از سایت معتبر و اصلی برنامه دانلود کنید . از این سایت : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    جالبه برای بنده هم چند روزیه همین اتفاق افتاده ! نه خود Antivirus نه Malwarbytes نه Hitman Pro و نه Adwcleaner چیزی پیدا نمی کنند . Extension خاصی جز Addon block plus و Extension های پیش فرض کروم نصب نیست ! جالبه ABP هم جلوشو نمی گیره !!!! DNS ها هم روی OpenDNS ست هستند ! البته تو همه سایت ها اتفاق نمی افته . فقط برخی سایت ها مثل همین P30world به صورت نامحسوس ( توی لینک پیدا میشه ) و یا برخی سایت های دیگه . توی سایت های معروف معتبر اصلا دیده نمیشن

به هر حال بهتره بریم توی اورژانس سیستم های آلوده مطرج کنیم ببینیم دقیقا چه اتفاقی افتاده کسی راه حلی بلده یا نه

5. 3 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام
    سیستم دچار ویروسی شده که نمیتونم برنامه ای رو نصب کنم و نه حذف کنم و ارور میده که اجازه دسترسی ندارم و همینطور نمیشه وارد Group Policy تا permission را تغییر داد. آنتی ویروس هم رو سیستم نصبه AVG 2015 ورژن 2015.0.6086
    ویندوز 7- 64 bit

پروفشنال ALI16437's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

اسم رو تغییر بده بعد احتمالا بتونی نصب کنی ،
    از دیسک بوت کسپر و ...
    استفاده کن یا از hitmanpro
    یا ابزارهای پاکسازی کسپر یا کومودو و دها نمونه دیگر
    ولی بهترین روش همون دسیک بوت انتی ویروس هست .

موفق باشی.

- - - Updated - - -

اسم رو تغییر بده بعد احتمالا بتونی نصب کنی ،
    از دیسک بوت کسپر و ...
    استفاده کن یا از hitmanpro
    یا ابزارهای پاکسازی کسپر یا کومودو و دها نمونه دیگر
    ولی بهترین روش همون دسیک بوت انتی ویروس هست .

موفق باشی.

8. این کاربر از ALI16437 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ALI16437's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

اگر هیچ یک از انتی ویروسهای فوق پیدا نکردند پس ویروس نیست احتمالا یا نوارابزاری چیزی هست که خودشو نصب کرده یا
    adw یا یک چیزی تو این مایه ها این برنامه خوبی است
    adwCleaner Free
    CCleaner
    ایوست Browser Cleanup
    مرورگرها رو هم ریست کن

موفق باشی

- - - Updated - - -

اگر هیچ یک از انتی ویروسهای فوق پیدا نکردند پس ویروس نیست احتمالا یا نوارابزاری چیزی هست که خودشو نصب کرده یا
    adwCleaner Free
    CCleaner
    ایوست Browser Cleanup
    مرورگرها رو هم ریست کن

موفق باشی

10. 2 کاربر از ALI16437 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

جالبه برای بنده هم چند روزیه همین اتفاق افتاده ! نه خود Antivirus نه Malwarbytes نه Hitman Pro و نه Adwcleaner چیزی پیدا نمی کنند . Extension خاصی جز Addon block plus و Extension های پیش فرض کروم نصب نیست ! جالبه ABP هم جلوشو نمی گیره !!!! DNS ها هم روی OpenDNS ست هستند ! البته تو همه سایت ها اتفاق نمی افته . فقط برخی سایت ها مثل همین P30world به صورت نامحسوس ( توی لینک پیدا میشه ) و یا برخی سایت های دیگه . توی سایت های معروف معتبر اصلا دیده نمیشن

به هر حال بهتره بریم توی اورژانس سیستم های آلوده مطرج کنیم ببینیم دقیقا چه اتفاقی افتاده کسی راه حلی بلده یا نه
    والا من تو سایت معتبر فناوری بورس هم میرم یه دفعه میادش. البته فقط با کروم نیست با اپرا هم میرم این اتفاق میافته یه دفعه ظاهر میشه. قبلا این اتفاق برام میافتاد که گوگل کرومم متصل بود از اون طرف هم اندروید هم متصل بود اینطوری میشد قطع کردم درست شد. الانم تو کروم اندروید هم وارد سایت tsetmc.com شدم آوردش بعد خارج شدم از یوزرم ولی تو لپ تاپ وصل نبود یوزرم. کلا معلوم نیست چیه
    Last edited by mrmostafa; 07-09-2015 at 20:10.

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

adwCleaner Free
    CCleaner
    ایوست Browser Cleanup
    مرورگرها رو هم ریست کن

موفق باشی
    والا من تو سایت معتبر فناوری بورس هم میرم یه دفعه میادش. البته فقط با کروم نیست با اپرا هم میرم این اتفاق میافته یه دفعه ظاهر میشه. قبلا این اتفاق برام میافتاد که گوگل کرومم متصل بود از اون طرف هم اندروید هم متصل بود اینطوری میشد قطع کردم درست شد. الانم تو کروم اندروید هم وارد سایت tsetmc.com شدم آوردش بعد خارج شدم از یوزرم ولی تو لپ تاپ وصل نبود یوزرم. کلا معلوم نیست چیه

راهنمایی برای دوستانی که با این مشکل درگیر هستند

و اینکه خواهش میکنم سوالات خود را در این موارد در بخش مربوطه مطرح نمایید

با تشکر
    Last edited by Captain; 07-09-2015 at 22:13.

13. این کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

راهنمایی برای دوستانی که با این مشکل درگیر هستند

و اینکه خواهش میکنم سوالات خود را در این موارد در بخش مربوطه مطرح نمایید

با تشکر

با سلام .

توی Edge هم که Addon نمی خوره نشون داده میشه ( چه سمجه ) پس Addon نیست .

توی لیست Addon های کروم هم که چیز مشکوکی نیست.

ویندوز هم که تازه تعویض کردم و به جز چند نرم افزار ضروری نرم افزار دیگه ای نصب نیست ( ضروری مثل Libreoffice , Gimp , Chrome , FDM , Potplayer و آنتی ویروس که بین اینا مشکوک ترین میشه Potplayer ) توی لیست نرم افزار ها هم که نرم افزار مشکوکی نیست .

اون راههایی هم که توی اون دو تا پیج نوشته قبلا امتحان کردم ، اصلا چیز خاصی پیدا نمیشه . نه خود آنتی ویروس ، نه malwarebytes و نه Hitmanpro ، نه Adwcleaner و نه Avast browser cleaner چیزی پیدا نمی کنن

+

Ad block plus به صورت دیوانه واری داره ad هارو بلاک می کنه در هنگام نوشتن این پست در این تاپیک بیش از 120 تا Ad بلاک کرده در همین پیجی که تازه باز کردم

15. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

با سلام .

توی Edge هم که Addon نمی خوره نشون داده میشه ( چه سمجه ) پس Addon نیست .

توی لیست Addon های کروم هم که چیز مشکوکی نیست.

ویندوز هم که تازه تعویض کردم و به جز چند نرم افزار ضروری نرم افزار دیگه ای نصب نیست ( ضروری مثل Libreoffice , Gimp , Chrome , FDM , Potplayer و آنتی ویروس که بین اینا مشکوک ترین میشه Potplayer ) توی لیست نرم افزار ها هم که نرم افزار مشکوکی نیست .

اون راههایی هم که توی اون دو تا پیج نوشته قبلا امتحان کردم ، اصلا چیز خاصی پیدا نمیشه . نه خود آنتی ویروس ، نه malwarebytes و نه Hitmanpro ، نه Adwcleaner و نه Avast browser cleaner چیزی پیدا نمی کنن

+

Ad block plus به صورت دیوانه واری داره ad هارو بلاک می کنه در هنگام نوشتن این پست در این تاپیک بیش از 120 تا Ad بلاک کرده در همین پیجی که تازه باز کردم
    سلام عزیزم
    من نمیدونم شماها با اون سیستم زبون بسته چیکار میکنید که اینهمه مشکل گریبانگیر شماها میشه!
    من هم نظرم بر روی potplayer است .تبلیغات و یا باگ و یا راه نفوذ برای دسترسی به تبلیغات هست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •