تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 394 از 405 اولاول ... 294344384390391392393394395396397398404 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,931 به 3,940 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه web2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

پيش فرض

فن تاب گرفته...موقع تعویض عکسی اینجا خواهم گذاشت.
    فن اولی نیز تاب گرفته بود!

فرستاده شده از Redmi Note 4ِ من با Tapatalk

2. 2 کاربر از web2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

پيش فرض

فن تاب گرفته...موقع تعویض عکسی اینجا خواهم گذاشت.
    فن اولی نیز تاب گرفته بود!

اینم صدای فن پکیج خراب ما....انگار موتور [emoji569] متوریه.... [emoji16]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 2 کاربر از web2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام

مننونم از شما
    متاسفانه فایل صدا رو نتونستم دانلود کنم ( با 2 مرورگر مختلف)
    بی زحمت بیشتر توضیح بدین که چه چیز فن تاب برداشته
    محورش ؟ پره های پروانه ؟ بدنه ی موتور که نصب میشه به شاصی پکیج ؟ دقیقاً کدوم قطعه ی فن تاب برداشته ؟
    با تشکر
    .
    ===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی

6. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

تشکر مجدد
    دودکش کمی شیب داره یعنی به سمت پایین هست اما زانویش کمی شل بود که بستها را سفت کردم. ولی وقتی صدای خ رررررررر هست به زانوی دودکش فشار میاری اون صدا ۴۰ درصد کم میشه و او صدا به داخل منتقل میشه ولی دستم را که کمی روی زانو فشار داده بودم ول میکنم صدا بیشتر و به حالت بم زیاد و خ رررررررر میاد!
    دو روزه هنوز سرویسکاری از بوتان نیامده...!
    جالب این هست صدای خ رررررررر خرررر یکسره هست یعنی اصلا ظاهر فن قطع نمیشه
    یا ترموستات در حالت گرمایشی نمیزنه فقط زمانی که اب گرم باز میشه و پس از قطع اب فن و صدا قطع میشه و بعد حدود ۳ الی ۴ دقیقه صدای بم دار خ رررررررر ادامه پیدا میکنه و حتی دقت کردم ظاهرا اصلا هم قطع نمیشه.... یعنی انگار یکسره کار میکنه....
    حالا اگر مشکلم بعد امدن سرویسکار حل شد.
    روش حل شدن را اینجا میزارم تا دوستان استفاده کنن.

سلام دوست عزیز
    پیام هاتون را خوندم متاسفم برا مونتاژ های معروف پکیج کشور که دقیقا مثل تولید کنندگان خودرو هستند و فقط منافع خودشون را میبینند
    بله از کیفیت بد قطعات بیشتر احتمال داره این ایراد
    ولی این که میفرمایید فن دائم به کارهست در حالت گرمایش یعنی باید همیشه پکیج رو حالت گرمایش روشن باشه و مشعل هم روشن باشه در نتیجه رادیاتور منزل شما نسبت به مساحت و بار حرارتی ساختمان کم میباشد در نتیجه قبض سنگین و قطعا خرابی بیشتر پکیج و بخصوص فن برای اینکه مدام به کار هست و داغ میشه و...
    در صورت که رادیاتور به اندازه لازم بسته شده باشه پس میشه حدس ز برد پکیج خراب هست و درست فرمان نمیده
    در صورتی که بعد از تعمیز باز فن دائما روشن بود مشعل بررسی کنید اگر روشن باشه رادیاتور کم هست اگر مشعل روشن یست خرابی برد یا پرشر سوئیچ دود و .... باید بررسی شود

8. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

14 لینکهای جدید و صدای فن

سلام
    صداش الان همان حالت و حالا صدا به جایی صاویدن فن هم میاد.
    والا قبلا موقعی که فن اولی خراب شده بود صدای خررررر می امد و بعد حدود 10 یا 15 دقیقه قطع میشد و دوباره صدا می آمد یعنی میشد فهمید ترموستات یا بصورت اتوماتیک پکیج به دمای تنظیمی رسید قطع میشود.
    اما در زمان خرابی فن دوم اینم لینک جدید و صدای پکیج تا دو روز پیش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و صدای زیاد! صدای که از دیشب تا الان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا اصلا صدای فن قطع نمیشه و انگار یکسره کار میکنه! یعنی ترموستات پکیج در دمای تنظیمی من قطع نمیکنه چون در خانه یکساعت حواسم به پکیج بود اما قطع نمیکرد. یعنی با قطع فن متوجه عمل کردن ترموستات میشدم(قبلا) اما انگار یکسره کار میکنه
    رادیاتور بنظرم به اندازه کامل هست چون قبل خرابی فن مشکلی نداشتم.هرچند از عمر این پکیج بوتان حدود 50 روز گذشته!
    یه ابهامی برام پیش امده میگوئید "رادیاتور منزل شما نسبت به مساحت و بار حرارتی ساختمان کم میباشد در نتیجه قبض سنگین" مگر اینطور نیست که مثلا من دمای پکیج را روی 50 بزارم و هر وقت دمای اب تا حدود 50 تا 54 برسه قطع بشه حالا تعداد رادیاتور کم باشه میخواهید بگید اب زود سرد میشه....حالا تعداد 6 رادیاتور تا اخر باز باشه با دمای مذکور هزینه گاز مصرفی کمتر میشه؟ و اگر 3 رادیاتور 50 درصد بسته و سه تای دیگر کامل باز باشند مصرف گاز بیشتری متحمل میشم. مهندس کمی بیشتر توضیح در این مورد بدید؟
    سوال
    دو سوراخی که با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرد مانند و با پیچ بسته در بالای پکیج کنار خروجی دود و محل اتصال دودکش چه نقشی دارند؟
    Last edited by web2003; 18-12-2018 at 20:08.

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

پيش فرض

من پیچهای درپوش را باز کردم اینا چی هستن

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

13

- - - Updated - - -

سلام

مننونم از شما
    متاسفانه فایل صدا رو نتونستم دانلود کنم ( با 2 مرورگر مختلف)
    بی زحمت بیشتر توضیح بدین که چه چیز فن تاب برداشته
    محورش ؟ پره های پروانه ؟ بدنه ی موتور که نصب میشه به شاصی پکیج ؟ دقیقاً کدوم قطعه ی فن تاب برداشته ؟
    با تشکر
    .
    ===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
    دوست عزیز وقتی سرویس کار اومد و دید گفت فن خراب شده بازم! بعد 20 روز ! چون فن اولی من اون موقع خونه نبودم اهالی منزل گفتن که دیده ان فن تاب گرفته
    و حالا تاب فن دوم را من ندیدم و با توجه به اطلاعات قبلی و صدای لینک جدیدی که قرار دادم فایلی با نام صدای فن جدید که مشخصا تاب گرفته و بجایی هم گیر میکنه. منظور فن خروجی و دفع دود از دودکش
    اگر موقع تعویض اومد حتما عکس میگیرم و میزارم. بازم ممنونم از پیگیری هایتان
    فقط ذهنم خیلی درگیر عمل نکردن ترموستاته
    به سرویسکار میگم چرا اینبار باتوجه به خرابی و صدا کردن گاهی فن قطع نمیشه و مشعل و فن با هم روشن هستن با خنده میگه تو وسواس شدی! میگه فن باید روشن باشه دیگه و میخندد
    بنظر خودم حداقل اگر فن روشن باشد مشعل باید بعضی وقتها روشن خاموش شود....بحرحال ترس از خرابی بیشتر پکیج و....
    هزینه گاز مصرفی...
    اصلا این فن دفع دود خروجی قیمتش چقدره و چه نوع و مارکی دارند؟
    دوما با این اوصاف گارانتی بوتان آیا این پکیج را دستگاه دیگه ای عوض میکنه؟
    Last edited by web2003; 18-12-2018 at 20:30.

12. این کاربر از web2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

پيش فرض

تنها راهی که تا فن تعویضی را بیارند و از صدای ان خلاص بشیم باز کردن شیر اب گرم آشپزخانه تا پکیج به آب گرم مصرفی سوئیچ میشه و به محض بستن شیر اب گرم فن و مشعل خاموش میشه و حدود 3 الی 4 دقیقه از شر صدای ناجور راحت میشیم....یک هفته خیلی طولانیه تا فن بیاد...چقدر عذاب...باز میگن کالای داخلی بخرین! آیا در بازار فن خوب خارجی هست برای پکیج پرلا پرو 28 ؟ تا خودمان را با خرید محصول خوب و با کیفیت راحت بکنیم.

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

پيش فرض

سلام.دیگه پکیج مشکل پیدا کرد و حالا چراغ قرمز روشن و روی صفحه عکس زنگوله میاد!
    و پکیج دیگه کار نمیکنه!؟

15. این کاربر از web2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام
    صداش الان همان حالت و حالا صدا به جایی صاویدن فن هم میاد.
    والا قبلا موقعی که فن اولی خراب شده بود صدای خررررر می امد و بعد حدود 10 یا 15 دقیقه قطع میشد و دوباره صدا می آمد یعنی میشد فهمید ترموستات یا بصورت اتوماتیک پکیج به دمای تنظیمی رسید قطع میشود.
    اما در زمان خرابی فن دوم اینم لینک جدید و صدای پکیج تا دو روز پیش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و صدای زیاد! صدای که از دیشب تا الان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا اصلا صدای فن قطع نمیشه و انگار یکسره کار میکنه! یعنی ترموستات پکیج در دمای تنظیمی من قطع نمیکنه چون در خانه یکساعت حواسم به پکیج بود اما قطع نمیکرد. یعنی با قطع فن متوجه عمل کردن ترموستات میشدم(قبلا) اما انگار یکسره کار میکنه
    رادیاتور بنظرم به اندازه کامل هست چون قبل خرابی فن مشکلی نداشتم.هرچند از عمر این پکیج بوتان حدود 50 روز گذشته!
    یه ابهامی برام پیش امده میگوئید "رادیاتور منزل شما نسبت به مساحت و بار حرارتی ساختمان کم میباشد در نتیجه قبض سنگین" مگر اینطور نیست که مثلا من دمای پکیج را روی 50 بزارم و هر وقت دمای اب تا حدود 50 تا 54 برسه قطع بشه حالا تعداد رادیاتور کم باشه میخواهید بگید اب زود سرد میشه....حالا تعداد 6 رادیاتور تا اخر باز باشه با دمای مذکور هزینه گاز مصرفی کمتر میشه؟ و اگر 3 رادیاتور 50 درصد بسته و سه تای دیگر کامل باز باشند مصرف گاز بیشتری متحمل میشم. مهندس کمی بیشتر توضیح در این مورد بدید؟
    سوال
    دو سوراخی که با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرد مانند و با پیچ بسته در بالای پکیج کنار خروجی دود و محل اتصال دودکش چه نقشی دارند؟
    سلام دوست عزیز
    این صدا هایی که فرستادید گوش دادم از پکیج هست یا توی یه کارگاه تولیدی صدا ضبط کردید شما با دفتر مرکزی بوتان تماس گرفتید ؟ خدماتی جدید اومد برا تعویض ؟ اگر به همون قبلی زنگ زدید یه نفر جدید بیارید شاید اون فن خودتون یا یه فن خرای دیگه انداخته روش براتون نباید به این زودی خراب بشه .

در صورتی که رادیاتور کم و یا باشه و ساختمان نیاز به گرما داشته باشه شما دما را میبرید بالاتر و مثلا به جای 50 روی 60 و یا در مواقعی که هوا سرد هست روی 80 که این باعث میشه پکیج همیشه روشن بمونه یا زود به زود روشن شود و روی شعله بلند و این باعث مصرف زیاد میشود
    شما اگر فقط فن روشن میماند دلیل میتونه خرابی برد باشه و دائما کار کردن فن باعث داغ کردن درنتیجه گشاد شدن بوش فن و صدا و غیره ...
    اون دو دریچه مجاور خروجی دود برا مواقعی هست که از دودکش دو جداره استفاده نمیشه و دود با یک لوله خارج میشه و تامین هوا با لوله دیگر از یکی از اون دو دریچه هر کدوم به محل تامین هوا مثل پنجره یا دودکش نزدیک تر باشه

17. 2 کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •