تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 391 از 405 اولاول ... 291341381387388389390391392393394395401 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,901 به 3,910 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

سلام آیا پکیج برا دو طبقه که طبقه همکف۲رادیاتور و ط اول ۶داره جواب می ده؟؟

بهتر است ط اول نصب بشه پکیج یا همکف؟؟؟

- - - Updated - - -

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز
    بله جواب میده بسته متراژ مساحت باید قدر پکیج 28 یا 32 یا 35 یا ... درست انتخواب شود و بهتر است در طبقه پایین نصب شود

3. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام.
    دوستان حدودا 6 ماهه پکیج نصب کردیم. یه چند روزی خونه انگار سردتر شده بود. به رادیاتور دست زدم دیدم گرمایش سابق رو نداره (نه اینکه سرد شده باشه، کلا انگار گرماش کمتر شده با وجود اینکه تنظیم دماش رو دست نزده بودیم). رفتم فشارسنج روی پکیج رو که دیدم، نشانگرش نزدیک 3 رسیده بود! (که معمولش فکر کنم بین 1 تا 2 باید باشه). علتش چیه دوستان؟
    سلام دوست عزیز
    اگر با راهنمایی دوستمون آقای آسمانی درست نشد دلیل دیگه میتونه خرابی منبع انبساط یا کم بودن فشار باد منبع انبساط باشه

5. 2 کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام
    رادیاتوری که تو اتاق خواب تصب شده وقتی گرم میشه هر چند دقیقه صدای تیک تیک میده به نظرتون علت چیه؟

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    رادیاتوری که تو اتاق خواب نصب شده وقتی گرم میشه هر چند دقیقه صدای تیک تیک میده
    به نظرتون علت چیه؟
    سلام

یک جای رادیاتور با گرم و سرد شدن , منقبض و منبسط میشه و با لغزیدنش صدا تولید میکنه
    به احتمال 90% از بستهایی هست که به دیوار وصل شده
    معمولاً یک طرف رادیاتور و یا دو طرفش گذاشته شده روی بستهایی که به دیوار وصل شده
    با گرم و سرد شدنِ رادیاتور , رادیاتور روی این بستها کمی میلغزه و تکون میخوره و اگر گیر داشته باشه صدای تیک میده
    باید یک تکه کوچک پارچه بذارین بین بستها و رادیاتور تا بی صدا تکون بخورند
    اگر پایینش هم بست داره باید همین کار انجام بشه
    اگه امکانش نیست که پارچه بذارین بینشون , باید همون قسمتهایی که روی هم میلغزند رو با گریس کمی چرب کنین تا بدون صدا روی همدیگه بلغزند
    .
    گاهی هم از لوله هایی هست که به بالا و پایین رادیاتور وصل شده و با گرم شدن و منبسط شدن رادیاتور به لوله فشار میاره و لوله در جای خودش کمی حرکت میکنه و صدای تیک میده
    اگر از هیچکدوم از اینها نبود پس خودِ بدنه ی رادیاتور بد ساخته شده و با گرم شدنش صدا تولید میکنه . البته این احتمال خیلی خیلی کم هست .

.
    ===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

نه دودکش فن دار نداریم، لوله پکیج به لوله سیمانی وصل هست
    صداش موقعی هست که شروع میکنه به گرم کردن آب رادیات و روشن میشه یعنی بعد از گرم کردن که خاموش میشه صدای پمپ خیلی کمه و از پمپ نیست
    قبل از روشن شدن مشعل که شروع میکنه به کار کردن، منظورم اون صداست
    نکنه صدای فن داخل خود پکیجه؟!
    الان فشار 1.5 و رو به بالا هستش ولی تاثیری فکر نکنم داشته باشه چون زیاد امتحان کردم و معمولا کمتر از 2 میذارم تا فشار نیاد
    نه سمت پیچ هواگیری سرد نیست. کلا نصف رادیات از پایین سرده و هر چقدر پایینتر میریم سردتر میشه
    ترازش هم درسته
    والا اینجوری که شما میفرمایید از بوتان و ایران رادیاتور بهتره، به شک افتادم چون میخوایم واسه طبقه پایین یکی از این 2 تا رو بگیریم یا با این جابجاش کنیم!

بازم ممنونم از راهنماییتون

اینم اضافه کنم که زیربنای ما حدودا 160 متره و متاسفانه فروشنده به ما گفت 24 هزار جواب میده و ما 24 هزار خریدیم، سرد بودن رادیات میتونه از ظرفیت پایین پکیج باشه؟
    و منطقه ما سردسیر هم هست.
    لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنماییم کنه.
    درضمن مشکل و سوال اصلی بنده دلیل سرد بودن قسمت پایین رادیات ها به اندازه 20 سانت از پایین هستش؟؟؟

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنماییم کنه.
    درضمن مشکل و سوال اصلی بنده دلیل سرد بودن قسمت پایین رادیات ها به اندازه 20 سانت از پایین هستش؟؟؟
    سلام دوست عزیز
    1. صدایی که میگید از فن هست و به سرویسکار بگید بیاد براتون فن را شستشو بده درست میشود
    با توضیحاتی که دادید صدا از فن یا بدنه هست و از فشار و صدای داخل پمپ نیست
    2. سرد بودن پایین رادیاتور دو دلیل داره اول ممکنه شیر پایین رادیاتور کم باز باشه بیشتر بازش کنید با آچار آلن یا 6 گوشه و دلیل دوم پرت حرارت زیاد رادیاتور که نسبت به اون فضا رادیاتور کوچک هست و آب زود سرد میشه که البته اگر اتاق درست گرم میشه از این نیست . درضمن چند درجه اختلاف دما منطقی هست
    3. بله بهتر از بوتان و ایران هست
    4 . اگر زیر بنای مفید 160 متر باشه پکیج 28 نیاز بوده اگر سرویس کار اومد بگید دور پمپ اگر روی 2 هست بزار روی 3 و از لوله کشی و در صورتی که این فضا بالاتر هست از اختلاف ارتفاع هم تاثیر داره
    پیشنهاد : اگر با کارهای فوق بهتر نشد ورود و خروج را از دو جهت مخالف بگیرید مثلا ورودی سمت راست رادیاتور و خروجی سمت چپ
    بررسی کنید طول رادیاتور نسبت به فضا و شرایط محل کوچک نباشد یا تعداد پره کم نباشد

11. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    1. صدایی که میگید از فن هست و به سرویسکار بگید بیاد براتون فن را شستشو بده درست میشود
    2. سرد بودن پایین رادیاتور دو دلیل داره اول ممکنه شیر پایین رادیاتور کم باز باشه بیشتر بازش کنید با آچار آلن یا 6 گوشه و دلیل دوم پرت حرارت زیاد رادیاتور که نسبت به اون فضا رادیاتور کوچک هست و آب زود سرد میشه که البته اگر اتاق درست گرم میشه از این نیست . درضمن چند درجه اختلاف دما منطقی هست
    4 . اگر زیر بنای مفید 160 متر باشه پکیج 28 نیاز بوده اگر سرویس کار اومد بگید دور پمپ اگر روی 2 هست بزار روی 3 و از لوله کشی و در صورتی که این فضا بالاتر هست از اختلاف ارتفاع هم تاثیر داره
    پیشنهاد : اگر با کارهای فوق بهتر نشد ورود و خروج را از دو جهت مخالف بگیرید مثلا ورودی سمت راست رادیاتور و خروجی سمت چپ
    بررسی کنید طول رادیاتور نسبت به فضا و شرایط محل کوچک نباشد یا تعداد پره کم نباشد
    با سلام و تشکر
    1.بله صدای فن هستش، از همون اولش صداش اینطوری بوده و زیادتر نشده. منظورم اینه که خراب نیست.
    درضمن دودکش فن دار نیست و لوله سیمانی هستش که به پشت بام میره، میتونه صدای زیاد فن از این باشه؟
    2.قبلا عرض کردم همه رادیات ها رو چک کردم و شیر پایین تا آخر بازه.
    لوله کش برای بار اول رادیات ها رو شست و شو نداده ممکنه آشغالی چیزی پایین رادیات ها جمع شده باشه؟ آخه اوایل که هواگیری میکردم آب سیاه میومد!
    3.بله مفید 160 هست و ای کاش 28 میگرفتم نه 24
    مگه دور پمپ قابل افزایشه؟! اگه راحته لطفا راهنماییم کنید خودم زیادش کنم تا حدودی فنی هستم خودم یه بار قسمت جلوش رو باز کردم
    4.دیگه بعد از لوله کشی کاری نمیشه کرد!

اگه ممکنه شمارتون رو داشته باشم تا تلگرام کنم.ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    با سلام و تشکر
    1.صدای فن از اولش اینطوری بوده زیادتر نشده
    نه صدای پمپ نرماله
    2.قبلا عرض کردم همه شیرهای برگشت بازه
    شنیدم و تو کاتالوگ پکیج هم نوشته بود که قبل از راه اندازی پکیج، رادیات ها رو شست و شو باید داد ولی لوله کش این کار رو نکرده، ممکنه آشغالی چیزی ته رادیات ها باشه؟ یادمه اوایل که هواگیری میکردم آب سیاه خارج میشد!
    3.بله زیربنای مفید 160 هست
    دور پمپ روی 2 هست خودم نگاه کردم واسه افزایش دور فقط روی 3 بذارم کافیه یا باید کار دیگه ای هم بکنم؟ این کار فشار زیاد به پمپ نمیاره؟
    4.در مورد ورود و خروج سمت رادیات ها باید عرض کنم که لوله کشی دیگه انجام شده کاریش نمیشه کرد.

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

با سلام و تشکر
    1.صدای فن از اولش اینطوری بوده زیادتر نشده
    نه صدای پمپ نرماله
    2.قبلا عرض کردم همه شیرهای برگشت بازه
    شنیدم و تو کاتالوگ پکیج هم نوشته بود که قبل از راه اندازی پکیج، رادیات ها رو شست و شو باید داد ولی لوله کش این کار رو نکرده، ممکنه آشغالی چیزی ته رادیات ها باشه؟ یادمه اوایل که هواگیری میکردم آب سیاه خارج میشد!
    3.بله زیربنای مفید 160 هست
    دور پمپ روی 2 هست خودم نگاه کردم واسه افزایش دور فقط روی 3 بذارم کافیه یا باید کار دیگه ای هم بکنم؟ این کار فشار زیاد به پمپ نمیاره؟
    4.در مورد ورود و خروج سمت رادیات ها باید عرض کنم که لوله کشی دیگه انجام شده کاریش نمیشه کرد.
    سلام
    بله اگر شستشو داده بود بهتر بود ولی معمولا آشغال اینقدر نیست که بگیره . اگر زیر پکیج صافی هست صافی را تمیز کنید
    بله دور پمپ را بزارید روی 3 کار خاص ی نداره و فشار به پمپ نمیاد امیدوارم درست بشه
    اگر بازم نشد لوله کشی میشه کرد لوله کش بیارید از زیر رادیاتور به صورت روی کار میبره به سمت دیگه رادیاتور

15. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •