تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 405 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

سلام. دوستان عزیز اگه کسی سوالی در باره پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی داشت من در خدمتم.
    در حال حاضر پکیج های دیواری بهترین و از لحاظ اقتصادی به صرفه ترین راه گرمایش و تولید ابگرم هستند و در اکثر کشور های اروپائی و بسیاری از مناطق امریکا و کانادا استفاده میشوند.
    با توجه به بالا بودن راندمان این دستگاه ها(اکثرا بالای 90 درصد) و راحتی استفاده و استقلال هر واحد و هزینه تعمیر و نگه داری کم در (مقایسه با موتور خونه) و مصرف خیلی کم گاز ( یارانه ها هم حذف شده) میشه گفت بهترین سیستم گرمایشی حال حاضره.
    از اونجائی که شرکت های زیادی اقدام به وارد کردن فروش این دستگاه ها کردن فکر میکنم خیلی از دوستان نیاز به راه نمائی و مشاوره دارن.
    هر سوالی بود من در خدمتم

2. 7 کاربر از pedi261 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام واسه آپارتمان ۱۲۰ متر چی پیشنهاد میدین.... در ضمن پکیج ال جی معتبر نست یا نه؟ با ضمانت گلدیران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    ما دو ماه هست پکیج ایران رادیاتور فن دار نصب کردیم. صدای فنش مخصوصا شبها خیلی اذیت میکنه. راهی واسه از کار انداختن وجود داره که گارانتی رو هم از بین نبره؟

در ضمن اگه ممکنه یه توضیحی در مورد طرز کار کلی دستگاه میدید؟ مثلا من فکر میکردم که آب همیشه تو رادیاتها در گردشه اما ظاهرا اینطور نیست و هر از گاهی این اتفاق میافته؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

پس چی شد؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    ما دو ماه هست پکیج ایران رادیاتور فن دار نصب کردیم. صدای فنش مخصوصا شبها خیلی اذیت میکنه. راهی واسه از کار انداختن وجود داره که گارانتی رو هم از بین نبره؟

در ضمن اگه ممکنه یه توضیحی در مورد طرز کار کلی دستگاه میدید؟ مثلا من فکر میکردم که آب همیشه تو رادیاتها در گردشه اما ظاهرا اینطور نیست و هر از گاهی این اتفاق میافته؟
    اصلا امکان همچین کاری وجود نداره. فن برای تخلیه اجباری گاز مونوکسید کربن ساخته شده و اصلا امکان حذفش وجود نداره. تنها کاری که میشه کرد اینه که اگه دودکش دستگاهتون فلکسیبل (فنری) هستش، عوضش کنید. چون صدای فن یکم توش میپیچه.
    در حالت زمستونی پمپ دستگاه دائما کار میکنه مگه این که جائی شیر اب گرم باز بشه.
    مثلا شما دما رو روی 70 درجه تنظیم کرده اید، دستگاه روشن میشه ، شعله تشکیل میشه و انقد کار میکنه که دمای اب داخل رادیاتور ها به 70 برسه. بعد شعله خاموش میشه اما پمپ هنوز کار میکنه تا زمانی که دمای این اب 15 تا 20 درجه کاهش پیدا کنه و این روند ادامه خواهد داشت.

---------- Post added at 11:34 PM ---------- Previous post was at 11:29 PM ----------

سلام واسه آپارتمان ۱۲۰ متر چی پیشنهاد میدین.... در ضمن پکیج ال جی معتبر نست یا نه؟ با ضمانت گلدیران
    برای 120 متر یک دستگاه 24000 مناسبه اما چون تبلیغ میشه اسم مارکو پیغام خصوصی میگم بت.
    اما در مورد پکیج ال جی باید بگم که دستگاه چینی با خدمات ضعیفه.
    ال جی فقط برای تکمیل بودن کالاهای خود اقدام به وارد کردن پکیج کرده و اصلا در این زمینه تجربه و تخصص ندارد.

---------- Post added at 11:36 PM ---------- Previous post was at 11:34 PM ----------

در ضمن آقای کاوه به هیچ وجه خودتون اقدام به تعویض دودکش نکنید. به طرز وحشتناکی خطرناکه و حتما باید تمام موارد استاندارد رعایت بشه تا خدائی نکرده اتفاقی پیش نیاد.

7. 3 کاربر از pedi261 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

بهترین پکیج بازار فعلا مارک وایلانت ساخت آلمان هستش که این مارک معروف به خرگوشیه.و متاسفانه فوق العاده هم گرون شده.آریستون و فرولی و ویسمن هم مارکهایه خوبین.ال جی و ایساتیس هم کیفیت خوبی ندارند و توصیه نمیکنم.موفق باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

بهترین پکیج بازار فعلا مارک وایلانت ساخت آلمان هستش که این مارک معروف به خرگوشیه.و متاسفانه فوق العاده هم گرون شده.آریستون و فرولی و ویسمن هم مارکهایه خوبین.ال جی و ایساتیس هم کیفیت خوبی ندارند و توصیه نمیکنم.موفق باشید
    در کیفیت مارک وایلانت هیچ شکی نیست. اما وایلانت های قدیمی. خودم وایلانت دیدم که 15 ساله بدون مشکل هنوز داره کار میکنه. اما در حال حاضر از این وایلانت ها دیگه خبری نیست.
    آریستون هم فقط تبلیغ خوبی داره و خودشو به عنوان پر فروش ترین پکیج دنیا معرفی میکنه اما کیفیتش خیلی معمولیه و خدماتش ضعیف.
    فرولی هم که یک پکیج چینیه درجه 3 هست اما خدماتش بعد از بوتان بهتر از بقیه هست. تنها خوبیشم اینه که 3 سال گارانتی داره. اما واقعا بی کیفیته. یعنی بعد از 3 سال ، سالی 200 300 هزار تومن خرج رو دستتون میزاره.

10. 2 کاربر از pedi261 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

در ضمن باید اضافه کنم که در مورد مارک دستگاه ها بحث های زیادی وجود داره اما همیشه به دنبال دستگاه خوب با خدمات خوب باشید. مخصوصا در این یک مورد که هم کیفیت دستگاه و هم خدماتش خیلی خیلی مهمه. فکر کنید زمستون خونه سرده دستگاه خرابه تازه یکی هم مریضه... نه اب گرم خواهید داشت و نه گرمایش پس خدمات به شدت مهمه و همچنین با توجه به گرون بودن قطعات ( مثلا پمپ 160 هزار تومن، مبدل 250 تومن...) کیفیت و عمر قطعات هم خیلی مهمه...

12. این کاربر از pedi261 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

وایلانت دستگاهیست که در مورد کیفیتش هیچ شکی نیست. این کمپانی بیشتر از 130 ساله که داره در زمینه گرمایش فعالیت میکنه. خودم وایلانتی دیدم که 15 ساله داره کار میکنه!!! اما در حال حاضر دیگه خبری از این وایلانت ها نیست...
    آریستون هم فقط بلده خوب تبلیغ کنه. با شعار پر فروش ترین پکیج دنیا. اما چینیه و کیفیتش هم معمولیه. خدمات خوبی هم نداره.
    فرولی که دیگه از نظر کیفیت جائی برای دفع نذاشته. به جرأت میتونم بگم چینیه درجه 3 هست. اما انصافا خدمات بدی نداره. تنها نقطه قوتش اینه که 3 سال گارانتی داره. اما بعد از 3 سال باید روی سالی 200 300 هزار تومنی خرج حساب کنید (کاملا جدیه). پمپ ها و مبدل ها و پرشر سوئیچ هاش واقعا بی کیفیت هستن.

14. این کاربر از pedi261 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

اصلا امکان همچین کاری وجود نداره. فن برای تخلیه اجباری گاز مونوکسید کربن ساخته شده و اصلا امکان حذفش وجود نداره. تنها کاری که میشه کرد اینه که اگه دودکش دستگاهتون فلکسیبل (فنری) هستش، عوضش کنید. چون صدای فن یکم توش میپیچه.
    در حالت زمستونی پمپ دستگاه دائما کار میکنه مگه این که جائی شیر اب گرم باز بشه.
    مثلا شما دما رو روی 70 درجه تنظیم کرده اید، دستگاه روشن میشه ، شعله تشکیل میشه و انقد کار میکنه که دمای اب داخل رادیاتور ها به 70 برسه. بعد شعله خاموش میشه اما پمپ هنوز کار میکنه تا زمانی که دمای این اب 15 تا 20 درجه کاهش پیدا کنه و این روند ادامه خواهد داشت..
    با تشکر از پاسخ شما. اینطوری یعنی پمپ 24 ساعته کار میکنه؟ آخه یه بار یکی از رادیات ها گرم نمیکرد من پیچ هواگیریشو کلا باز کردم. یه مقدار آب اومد بیرون و قطع شد تا اینکه دوباره پکیج شروع بکار کرد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •