تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 399 از 405 اولاول ... 299349389395396397398399400401402403 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,981 به 3,990 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام.
    مبدل را دو روز پیش عوض کردند نو هست
    پرشر را هم عوض کردند.
    تمام سوالم اینه که چرا
    ۱.با بستن محفظه درب دوم درپوش شعله بعد مدتی شعله خاموش میشه و باید بست درپوش را باز بزارم تا مثلا هوا اون داخل بره و به مشعل برسه تا خاموش نشه. اینجا جای سوالم هست چرا یاید چنین باشه.
    ۲.چرا یه تیکه پلاستیک زیر جرقه زن را باز گذاشته اونم برای هوا؟!
    ۳.فن نیز یک هفته هست عوض شده و درپوش فن نیز هر دوتا بازه! چقدر مشکل هوا داره این بوتان! میخوام بدونم سرویسکار جایش در کارش لنگ نمیزنه؟
    ۴.صدای شعله هم فکر کنم بخاطر همان نبستن بستهای دو طرف و باز گذاشتن ان باشه . البته جنابعالی عرض کردید تنظیم شعله ، ولی سرویسکار تنظیم کرد دیگه!
    ۵.الان پکیج درست کار می‌کنه و دما را هم گذاشتم ۵۷ و دما به ۶۲ میرسه ترموستات میزنه وبعد قطع شدن شعله ۳ دقیقه یا کمی بیشتر شعله باز روشن میشه و یا ترموستات عمل میکند. ایا داره صحیح کار میکنه؟
    ۶.این مشکل هوای شعله و جرقه زن میتونید توضیح دهید...توی تصاویر پست قبلی بارنگ قرمز علامت زدم.
    اب گرم هم فعلا درسته . احتمال حرف شما درست باشه هست، چون چند روز پیش دینامم را وصل کردم و فشار روی ۳ بار هست.شاید دبی اب زیاد شده که اب گرم را تا اخر باز میکنم خوب گرم نمیشه ولی اب نصفه باز باشه اب داغ میشود.
    درکل ایا نیاز به سرویسکار مجدد دارم که هوا و تنظیم اب گرم و محل دریچه فنها را بررسی کنه یا فعلا بیخال بشیم؟
    با تشکر
    سلام دوست عزیز
    1. جواب سوال 1 اینه که یه جای کار میلنگه یا فن ضعیف هست یا پرشر قوی هست نسبت به مدل و یا اینکه تو مسیر دودکش گرفتگی هست . هیچکدوم از دریچه ها نباید باز باشه مگر اینکه ایرادی یه جایی باشه مثلا فن توان اینکه هوا بکشه نداشته باشه و یا دلایل دیگه که گفتم
    2 . بله اونم برا هوا گرفتن باز گذاشته
    3. در صورت سلامت دستگاه درپوش ها باید بسته باشند ولی گفتم یه جا یه ایرادی داره
    4 . صدای شعله از باز بودن دریچه ها قطعا بیشتر بیرون میاد ولی اگر شعله بلند روی زیاد تنظیم باشه صدای شعله و مشعل شنیده میشود . درسته تنظیم کرده ولی میتونه تنظیم با فشار زیاد باشه حالا یا به اشتباه یا برای نیاز و دلایل دیگه ....
    5 . بله درست کار میکنه به شرطی که با بستن دریچه ها هم درست کار کنه
    6 . توضیحی نداره باید همه بسته باشه و پکیج کار کنه باید عیب بررسی شود که قبلا توضیح دادم
    بله دلیل آب گرم همون دبی زیاد و دمای کم آب ورودی به پکیج هست
    بله باید عیب برطرف بشه و دریچه ها بسته بشه .
    دودکش توی دیوار دارید توع سیمانی یا اینکه دودکش دو جداره ؟ اگر سیمانی هست از باز بودن دودکش ها مطمئن بشید

2. 2 کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

من کاتالوگشون رو نگاه کردم تفاوت چندانی متوجه نشدم،این اختلاف خودشو فقط سر بحث کیفیت نشون میده یا بحث کمیتی هم جاییش فرق داره؟
    بعد شما در اوضاع فعلی چه برندی رو پیشنهاد میکنید الان بازار جوری شده هر چی میگیرم عملا چینیه، فک نکنم بشه ی برند ایتالیایی گیر اورد، اگر جایی برای هر کدوم میشناسید که معتبره معرفی کنید ممنون میشم
    بعد ی سوال محفظه احتراق بسته و باز فرق چندانی دارن؟
    سلام دوست عزیز محفظه احتراق باز پکیج بدون فن هستند که هوای مورد نیاز جهت سوختن را از داخل خانه تامین میکنه و خونه ای که درب و پنجره دو جداره و درزبند داره نمیتونه از این مدل استفاده کنه یا متراژ کمتر از 60 متر و یا دودکش با ارتفاع 3 متر نداره و .... که بازرس گاز تاییدیه برای نصب پکیج بدون فن نمیده
    پکیج محفظه احتراق بسته هوای مورد نیاز را از بیرون از ساختمان میگیره و که برای همه ساختمان ها قابل استفاده هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه web2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    1. جواب سوال 1 اینه که یه جای کار میلنگه یا فن ضعیف هست یا پرشر قوی هست نسبت به مدل و یا اینکه تو مسیر دودکش گرفتگی هست . هیچکدوم از دریچه ها نباید باز باشه مگر اینکه ایرادی یه جایی باشه مثلا فن توان اینکه هوا بکشه نداشته باشه و یا دلایل دیگه که گفتم
    2 . بله اونم برا هوا گرفتن باز گذاشته
    3. در صورت سلامت دستگاه درپوش ها باید بسته باشند ولی گفتم یه جا یه ایرادی داره
    4 . صدای شعله از باز بودن دریچه ها قطعا بیشتر بیرون میاد ولی اگر شعله بلند روی زیاد تنظیم باشه صدای شعله و مشعل شنیده میشود . درسته تنظیم کرده ولی میتونه تنظیم با فشار زیاد باشه حالا یا به اشتباه یا برای نیاز و دلایل دیگه ....
    5 . بله درست کار میکنه به شرطی که با بستن دریچه ها هم درست کار کنه
    6 . توضیحی نداره باید همه بسته باشه و پکیج کار کنه باید عیب بررسی شود که قبلا توضیح دادم
    بله دلیل آب گرم همون دبی زیاد و دمای کم آب ورودی به پکیج هست
    بله باید عیب برطرف بشه و دریچه ها بسته بشه .
    دودکش توی دیوار دارید توع سیمانی یا اینکه دودکش دو جداره ؟ اگر سیمانی هست از باز بودن دودکش ها مطمئن بشید
    دودکش دو جداره / مال خود بوتان هست/

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    من دنبال یه پکیج بین ایران رادیاتور و بوتانم
    فقط بابت گرمای آب فعلا میخوام، نه رادیاتور
    چون بخاری گازی داریم
    از طرفی با آبگرمکن مشکل نوسان دما داریم.
    چه پکیجی رو پیشنهاد میدین با توجه به وسعت 64 متری خونه و حتما میخوام تا جای ممکن کم صدا باشه و دمای آب رو ثابت نگه داره و خرابی نداشته باشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه black sabbath's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

سلام
    من یه پکیج بوتان مدل پرلا دارم
    هیچ مشکلی نداشت تا اینکه دست تعمیرکار خورد بهش.مقصر خودم بودم به تعمیرکار گفتم بیاد یه چک کنه همینطوری الکی
    اونم اومد و پمپ آب رو مثلاًٌ به قول خودش سرویس کرد از وقتی رفته وقتی آب می خواد بیاد تو مدار یه ده ثانیه ای قر قر می کنه و بعدش صداش می افته
    سوالم اینه که مشکل چیه؟
    باز کردن و چک کردنش کار خودم هست یا نه؟
    زنگ زدم یه نمایندگی دیگه ندید میگه باید پمپ عوض بشه کلی هم گرونه 30 تومن هم هزینه اومدن و رفتنه!!!!!آخه لامصب بیا نگاه کن بعد بگو باید عوض بشه

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام
    من یه پکیج بوتان مدل پرلا دارمهیچ مشکلی نداشت تا اینکه دست تعمیرکار خورد بهش.
    مقصر خودم بودم به تعمیرکار گفتم بیاد یه چک کنه همینطوری الکی
    اونم اومد و پمپ آب رو مثلاً به قول خودش سرویس کرد
    از وقتی رفته وقتی آب می خواد بیاد تو مدار یه ده ثانیه ای قر قر می کنه و بعدش صداش می افتهسوالم اینه که مشکل چیه؟
    باز کردن و چک کردنش کار خودم هست یا نه؟
    زنگ زدم یه نمایندگی دیگه ندید میگه باید پمپ عوض بشه کلی هم گرونه 30 تومن هم هزینه اومدن و رفتنه!!!!!آخه لامصب بیا نگاه کن بعد بگو باید عوض بشه
    سلام
    اگه سالم بوده و هیچ مشکلی نداشته پس بهتره همون تعمیرکار بیاد ببینه چکار کرده
    آیا تمام مدت بالای سرش بودین و دیدین چکار کرد دقیقاً
    اگر نه , پس شاید چیزی رو عوض کرده یا خراب کرده یا دستکاری کرده
    به هر حال اگر مطمئنین سالم بوده پس زنگ بزنین به همون تعمیرکار و بگین بیاد ببینه چی خرابه
    ولی مراقب باشین چون ممکنه اون هم منتظر تماس شما باشه تا مرحله ی دوم عملیات رو انجام بده یعنی بیاد چک کنه و بگه فلان قطعه خرابه و هزینه اش هم اینقدر میشه
    البته اینها همه اش احتماله .
    همه چیز به این بستگی داره که آیا واقعاً سالم بوده ؟ و آیا دیدین دقیقاً چکار کرد ؟

بعدش میشه قضاوت کرد که مقصر و مسئول کی هست
    .
    ===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

دوستان سلام
    برای 110 متر زیر بنا میخام رادیاتور و پکیج بخرم
    آریستون class x معرفی کردن حدود 8 تومن
    و رادیاتور sanika متری 440 تومن

ممنون میشم راهنمایی کنین چی بخرم

ایران رادیاتور که نمیخام بخرم چون یکی داریم هر سال یه قطعش خراب میشه وصداش زیاده

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

دوستان سلام
    برای 110 متر زیر بنا میخام رادیاتور و پکیج بخرم
    آریستون class x معرفی کردن حدود 8 تومن
    و رادیاتور sanika متری 440 تومن

ممنون میشم راهنمایی کنین چی بخرم

ایران رادیاتور که نمیخام بخرم چون یکی داریم هر سال یه قطعش خراب میشه وصداش زیاده
    سلام دوست عزیز
    همین ها خوبه برند های خوب دیگه پکیج بیاسی و ویسمن و وایلانت
    رادیاتور هم تقریبا همه خوبند سانیکا هم خوبه زود خرید کنید تونستید یکم تخفیف بگیرید

11. 2 کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام
    من یه پکج ایران رادیاتور eco چند ماه پیش نصب کردم برای خونه نو.
    یکی دو روزه یه مشکلی دارم که چون هوا گرم شده کمابیش دیگه آخر روز معمولا زیادی گرم می شه، درجه رو میارم روی یک یا دو. اما صبح که بیدار می شم می بینم پکج خطای ۴۰،‌ ۶۰،‌۸۰ میده و قطع شده.
    قابش رو هم باز کردم ایراد ظاهری اطراف فن ندیدم.
    یکی دو بار که باهاش ور برم و خاموش و روشنش کنم و درجه هم زیاد باشه (در حد سه)، راه میفته و دیگه مشکلی نداره.
    الآن هم یکی دو ساعته درجه رو گذاشتم روی دو و باز هم مشکلی نداره (الآن ساعت ۱۱ صبحه)
    چه کار باید بکنم که این مشکل پیش نیاد؟

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام
    من یه پکج ایران رادیاتور eco چند ماه پیش نصب کردم برای خونه نو.
    یکی دو روزه یه مشکلی دارم که چون هوا گرم شده کمابیش دیگه آخر روز معمولا زیادی گرم می شه، درجه رو میارم روی یک یا دو. اما صبح که بیدار می شم می بینم پکج خطای ۴۰،‌ ۶۰،‌۸۰ میده و قطع شده.
    قابش رو هم باز کردم ایراد ظاهری اطراف فن ندیدم.
    یکی دو بار که باهاش ور برم و خاموش و روشنش کنم و درجه هم زیاد باشه (در حد سه)، راه میفته و دیگه مشکلی نداره.
    الآن هم یکی دو ساعته درجه رو گذاشتم روی دو و باز هم مشکلی نداره (الآن ساعت ۱۱ صبحه)
    چه کار باید بکنم که این مشکل پیش نیاد؟
    سلام دوست عزیز
    باید خدماتی پکیج بیاد پیش دستگاه ببینه عیب چی هست ممکنه از دودکش و یا پرشر فن و... باشه و یا ....

14. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •