تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 386 از 405 اولاول ... 286336376382383384385386387388389390396 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,851 به 3,860 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام اگر ممکن هست من راهنمایی کنید.
    برای یک خانه دو طبقه که دوبلکس هستند هر طبقه حدود 200 متر (لوله کشی طوری هست که باید یک پکیج برای هر دو طبقه گذاشته بشه) چی پیشنهاد میدین؟؟؟با توجه به متراژ خوندم که باید زمینی گإاشته بشه آیا درست هست!؟
    می خوام خوب و عالی باشه چه برتد خارجی پیشنهاد می کنین!!؟؟ الویت اول آلمانی می خوام بعد ایتالیا
    ممنونم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام اگر ممکن هست من راهنمایی کنید.
    برای یک خانه دو طبقه که دوبلکس هستند هر طبقه حدود 200 متر (لوله کشی طوری هست که باید یک پکیج برای هر دو طبقه گذاشته بشه) چی پیشنهاد میدین؟؟؟با توجه به متراژ خوندم که باید زمینی گإاشته بشه آیا درست هست!؟
    می خوام خوب و عالی باشه چه برتد خارجی پیشنهاد می کنین!!؟؟ الویت اول آلمانی می خوام بعد ایتالیا
    ممنونم
    سلام دوست عزیز
    پیرو صحبت شما آلمانی اگر ویسمن آلمان نوع چگالشی 35 بخرید خوبه یا بیاسی ایتالیا 35 چگالشی از نوع مخزن دار هر دو مدل اگر بگیرید کفایت میکنه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    پیرو صحبت شما آلمانی اگر ویسمن آلمان نوع چگالشی 35 بخرید خوبه یا بیاسی ایتالیا 35 چگالشی از نوع مخزن دار هر دو مدل اگر بگیرید کفایت میکنه .
    ممنونم.لوله کش که اومد گفت لوله کشی شما باید حداقل 3 باشه الآن 2.5 هست.از طرفی لوله کشی بد انجام شده باید یا موتور خانه درست کنید یا دو تا پکیج بگذارید که یکی برای اتاق های دو طبقه که قسمت دوبلکس هستن باشه (چون بهم مربوط هستن) یکی هم برای قسمت پایین هر دو طبقه.اما اگر بخواین دوتا پکیج بگذارین احتمالا دو تا پمپ هم لازم دارین به خاطر ارتفاعی که وجود داره(چون باید زیر زمین نصب بشن).به ما بوش پیشنهاد داد.حالا ما واقعا گیج شدیم.الآن بوش 35000 ساخت کجاست؟؟؟کیفیت داره؟؟؟
    چون ما هرچی گفتیم خارجی نطرشون این بود اونا خدمات ندارن یا قظعاتش بعد گیر نمیاد.واقعا نمی دونیم چه مارکی بگیریم یا چکار کنیم!؟

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

ممنونم.لوله کش که اومد گفت لوله کشی شما باید حداقل 3 باشه الآن 2.5 هست.از طرفی لوله کشی بد انجام شده باید یا موتور خانه درست کنید یا دو تا پکیج بگذارید که یکی برای اتاق های دو طبقه که قسمت دوبلکس هستن باشه (چون بهم مربوط هستن) یکی هم برای قسمت پایین هر دو طبقه.اما اگر بخواین دوتا پکیج بگذارین احتمالا دو تا پمپ هم لازم دارین به خاطر ارتفاعی که وجود داره(چون باید زیر زمین نصب بشن).به ما بوش پیشنهاد داد.حالا ما واقعا گیج شدیم.الآن بوش 35000 ساخت کجاست؟؟؟کیفیت داره؟؟؟
    چون ما هرچی گفتیم خارجی نطرشون این بود اونا خدمات ندارن یا قظعاتش بعد گیر نمیاد.واقعا نمی دونیم چه مارکی بگیریم یا چکار کنیم!؟
    سلام دوست عزیز
    لوله کشی شما از چه جنسی هست ؟
    از چه شهری هستید ؟
    فا عکس منزل و در صورت امکان قسمت هایی از لوله کشی و محل نصب پکیج را به شماره بنده تلگرام یا واتس آپ بفرستید .
    شما با پکیج در صورتی که هد پمپ جواب نده میتونید یه پمپ اضافه ببندید . ولی اگر لوله کشی گاز هر دو طبقه دارید و امکان نصب 2 تا پکیج دارید که هد پمپ پکیج جواب میده
    در مورد اینکه بوش کجایی هست بوش آلمانی هست یه مدت مونتاژ ترکیه وارد میشد و بوش جدید مونتاژ ایران هست و اینکه اگر قرار باشه برند های دیگه وارد نشوند بوش یا بوتان و ایران رادیاتور هم وارد نمیشوند چون همه مونتاژ هستند و هیچکدوم تولید ایران نیست . با شماره بنده 09132223581 تماس بگیرید که لوله کش و یا .... سرتون کلاه نگذارند یه خورده از صحبت های شما حس کردم لوله کشی که آوردید میخواد هزینه هاتون را ببره بالا

5. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید لطفا منو کمک کنید من یه واحد آپارتمان 64 متری دو خوابه واقع در تهرانپارس طبقه چهارم (اخرین طبقه) خریداری کردم چون بخاری و آبگرمکن داشته الان می خوام پکیج و شوفاژ براش نصب کنم می خواستم چند مدل پکیج که برای این فضا خوب باشه بهم معرفی کنید هم ایرانی هم خارجی برام بیشتر کیفیت مهم تا پولش می خوام چندین سال راحت باشم چون داخل اشپزخانه صداشم زیاد نباشه ممنونم در مورد شوفاژ قصدم خرید نوع پره ای آبا ایران رادیاتور خوبه ؟ اگر مدل بهتری می شناسید لطفا معرفی کنید با تشکر ممنونم

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید لطفا منو کمک کنید من یه واحد آپارتمان 64 متری دو خوابه واقع در تهرانپارس طبقه چهارم (اخرین طبقه) خریداری کردم چون بخاری و آبگرمکن داشته الان می خوام پکیج و شوفاژ براش نصب کنم می خواستم چند مدل پکیج که برای این فضا خوب باشه بهم معرفی کنید هم ایرانی هم خارجی برام بیشتر کیفیت مهم تا پولش می خوام چندین سال راحت باشم چون داخل اشپزخانه صداشم زیاد نباشه ممنونم در مورد شوفاژ قصدم خرید نوع پره ای آبا ایران رادیاتور خوبه ؟ اگر مدل بهتری می شناسید لطفا معرفی کنید با تشکر ممنونم
    سلام دوست عزیز
    در مورد پکیج 22 یا 24 کیلو وات نیاز دارید ببینید برند هایی که توی شهر شما موجود هست نام ببرید تا هرکدام بهتر هست معرفی کنیم
    رادیاتور پانلی بهتر از پره ای هست با پکیج ولی اگر صرفا میخواید پره ای باشه بهترین برند پره ای بوتان و ایران رادیاتور هستند

8. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

ممنون بابت راهنماییتون نظرتون در مورد پکیج دیواری بوش مدل Class 6000 -24 FF چیه ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

ممنون بابت راهنماییتون نظرتون در مورد پکیج دیواری بوش مدل Class 6000 -24 FF چیه ؟
    سلام دوست عزیز
    بوش پکیج خوبی بود تا مونتاژ شده وارد میشد حالا هم باید خوب باشه البته بوتان مونتاژ میکنه اطلاع ندارم چند درصد قطعات اصلی هستند ولی باید کیفیتش خوب باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض

دوستان برای منزل 170 متری پکیج 24000 کافی هست؟

بعد از بین مارک های زیر کدوم رو پیشنهاد میکنید؟ (شیراز هستم)
    بوتان
    آلزان
    آریستون
    ویستا

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

دوستان برای منزل 170 متری پکیج 24000 کافی هست؟

بعد از بین مارک های زیر کدوم رو پیشنهاد میکنید؟ (شیراز هستم)
    بوتان
    آلزان
    آریستون
    ویستا
    سلام دوست عزیز
    جهت اطلاع دوستان بهتره برای 170 متر پکیج 28 خرید شود که طبق هماهنگی 24 بوتان خریدند مبارکشون باشه

13. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •