تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 405 اولاول ... 56789101112131959109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

پيشنهاد مي كنم حتما يك دستگاه وايلانت و ويسمان بخريد و ببينيد از فن تا برد خيلي فرق دارهVAILANT -Viessmann وايلات 130 سال ويسمان 98 سال سابقه داره هر كدوم يك ميليون دستگاه پكيج مي فروشن و من كارخونه فرولي - ايمر گاز و ويسمان و يالانت رو ديدم فرولي گفت ايمر برزگتر از ماست و ايمر گاز گفت كاش يك روز مثل ويسمان و وايلانت بشيم .
    ببخشید دوست عزیز این حرف شما کاملا درسته که وایلانت بهترین پکیج دنیا هست اما به نظر شما توی ایران از طرف وارد کننده وایلانت خوب ساپورت میشه.خوب خدمات ارائه میده یا نه.تو این اوضاح تحیرم ها که دیگه خیلی بدتر میشه ا در حال حاضر بعضی از شرکتها اصلا به ایران پکیج نمیدن.مثل اسپانیا.تجار هم روی آوردن به سمت پکیج های ترکیه ای که اکثرا هم طرح باکسی هستن.تواین اوضاع باید چه کنیم جی بخریم.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

پيشنهاد مي كنم حتما يك دستگاه وايلانت و ويسمان بخريد و ببينيد از فن تا برد خيلي فرق دارهVAILANT -Viessmann وايلات 130 سال ويسمان 98 سال سابقه داره هر كدوم يك ميليون دستگاه پكيج مي فروشن و من كارخونه فرولي - ايمر گاز و ويسمان و يالانت رو ديدم فرولي گفت ايمر برزگتر از ماست و ايمر گاز گفت كاش يك روز مثل ويسمان و وايلانت بشيم .
    ببخشید میخواستم بدونم نظرتون در مورد این پکیج جدید فرولی (دیواتک)چی هست.شیر گازش مثل باکسی و دو مبدل داره سویچ فشار هوا هم نداره.می تونه جای دومیتک رو بگیره؟

داره خودمونی میشه akparas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

خدمت دوست عزیزمون عرض کنم که مجصولات ایتالیا در سیستم های گرمایشی و سرمایشی حرف اول رو می زنه و آلمانی ها اصلاً در این موارد برند خوبی به شمار نمی رند فقط میشه به محصولات بوش اشاره کرد که این کمپانی در حقیقت یکی از برترین تولید کنند گان محصولات لوازم خانگی است و بعد ها وارد دنیای گرمایش و سرمایش شده و مثل (گوشی های نوکیا که پول اسمش رو می خوره ) توی این سیستم ها به زحمت خودش به محصولات ایتالیایی برسونه این مدل پکیج هایی رو که گفتی( وایلات) اصلاً قابل بحث نیستند

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

خدمت دوست عزیزمون عرض کنم که مجصولات ایتالیا در سیستم های گرمایشی و سرمایشی حرف اول رو می زنه و آلمانی ها اصلاً در این موارد برند خوبی به شمار نمی رند فقط میشه به محصولات بوش اشاره کرد که این کمپانی در حقیقت یکی از برترین تولید کنند گان محصولات لوازم خانگی است و بعد ها وارد دنیای گرمایش و سرمایش شده و مثل (گوشی های نوکیا که پول اسمش رو می خوره ) توی این سیستم ها به زحمت خودش به محصولات ایتالیایی برسونه این مدل پکیج هایی رو که گفتی( وایلات) اصلاً قابل بحث نیستند
    ولی همه میگن وایلانت خیلی عالی بوده.و قدمتش توساخت پکیج زیاده.من خودم وایلانتی دیدم که 15ساله داره کار میکنه.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

وایلانت خیلی عالی بوده.
    Last edited by tamirkar1; 03-08-2012 at 21:58.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

ولی الان کیفیتش پاین امده و قیمتش نسبت به پکیجهای ایتالیای زیاده.خدمات خوبی هم نداره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

ما خونمون 70 متر و سیستم گرمایش از کف داریم تو تهران هم هستیم به نظرتون چه پکیجی مناسبه ؟ اخه شنیدم باید برای گرمایش از کف باید پمپ قوی داشته باشه ؟
    در ضمن پکیجی داریم که تر موستات بیسیم داشته باشه ؟ دیگه نیاز به سیم کشی نباشه

قیمت هم مهمه و هم خدمات با این وضعیت من خودم نظرم رو بوتان و ایران رادیاتوره نظر شما چیه ؟

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

ما خونمون 70 متر و سیستم گرمایش از کف داریم تو تهران هم هستیم به نظرتون چه پکیجی مناسبه ؟ اخه شنیدم باید برای گرمایش از کف باید پمپ قوی داشته باشه ؟

قیمت هم مهمه و هم خدمات با این وضعیت من خودم نظرم رو بوتان و ایران رادیاتوره نظر شما چیه ؟
    دوست عزیز من در مورد ترموستات بی سیم چیزی نشنیدم اگر هم باشه خیلی گرونه.ولی چون زیربنای شما خیلی کمه پکیج 24 هزار باید بزاری و اگر گرمایش از کفت درست اجرا شده باشه هیچ مشکلی به وجود نمیاد.این رو هم اضافه کنم که پکیج با گرمایش از کف کمتر مشکل داره تا با رادیاتور.پس فرقی نمیکنه که ایران بگیری یا بوتان.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

در سیستم گرمایش از کف نحوه ی لوله کشی بسیار مهمه و در صورت بروز اشتباه در زدن حلقه ها یا لوپ ها مشکلاتی ایجاد میشه که قویترین پمپ ها هم کاری نمیتونن بکنند. اما در صورت استاندارد بودن لوله کشی این احتمال وجود داره که اخر مدار شما به خوبی گرم نشود و در این صورت باید یک پمپ به سیستم اضافه کرد( با نظر سرویس کار) پس خیلی خودتو نگران نکن.
    اما در مورد مارک هیچ کدوم از این دو رو پیشنهاد نمیدم. ایران رادیاتور رو که کلا فراموش کن. اما خوبی بوتان اینه که لا اقل خدمات خیلی خوبی داره اما بوتان هم کیفیت خوبی نداره. ضمنا فروش بوتان امروز صبح بسته شد...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    infinity

پيش فرض

بین ایرانی ها کدوم بهتره ؟
    ایران رادیاتور
    اخگر
    بوتان

من خودم سه چهار سالی می شه که دارم از ایران رادیاتور استفاده می کنم. تا حالا هیچ گونه مشکلی نداشتم. برای خونه جدید خواستم دوباره بررسی کنم اخه تو ایران کیفیت خیلی اتفاقیه
    در ضمن مشکلات هر کدوم چیه اگه می تونین راهنمایی کنید

در ضمن ایران رادیاتور تک بدله یا دو مبدل؟
    Last edited by BaniSoft; 08-08-2012 at 16:40.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •