تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 405 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

منظورم از مدل 24 فن دار همون مدل "دومیتک اف 24 " بود که شما گفتید پرفروش ترین هست (24 هزار فن دار). امسال دیگه شیرهای کلکتور رو نبستم. منبع انبساط همون قسمت لوله ای هست که آب ازش جریان پیدا می کنه و داغ میشه؟
    خیر. اون قسمت مبدل دستگاه است و میتونه همون ایرادی که گفتید رو ایجاد کنه. اما قسمت بد قضیه اینه که خرابی مبدل خیلی کمتر لز سایر قسمت ها باید باشه. میشه گفت اصلی ترین قسمت دستگاهه و به این زودی ها نباید سوراخ بشه (حالتی که برای شما پیش اومده). شاید این قطعه جرم بگیره اما نباید به این سرعت سوراخ بشه و تنها علت این موضوع هم ضعیف بودن جنس این قطعه هست.

2. این کاربر از pedi261 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام ما یه پکیج بوتان داریم. که دائما مشکل داره. تقریبا هر سال بعد از زمستون که میخوایم بزاریم رو حالت تابستون این پکیج مون دیگه آب گرم نمیکنه و گاهی اوقات هم آب ازش میاد، وسط زمستون هم نمیدونم چرا این عقربه Bar مدام حرکت میکنه.
    پارسال به نمایندگیش زنگ زدیم اومدن هواگیری کردند و گفتن اون عقربه باید بین 1/5 تا 2 باشه ولی گاهی خودش یهو حرکت میکنه و به صفر میچسبه و چراغش قرمز میشه. تازه شوفاز یکی از اتاق ها هم نشتی داره و ازش آب میچکه. امسال دوباره به نمایندگیش زنگ زدیم برای اینکه مارو از سر خودشون باز کنن گفتن که نشتی شوفاژ تو خواب رو بگیریم در صورتی که پارسال هم همین نشتی وجود داشت.
    ختم کلوم اینکه ما در حال حاضر این پکیج بیریخت رو خاموش کردیم و آب گرم نداریم.
    کی میدونه چاره چیه؟
    متاسفانه باید بگم که تنها علت افت عقربه و پائین اومدن فشار وجود نشتی در مدارشوفاژه. و اگه از دستگاه آب نمیریزه، به احتمال خیلی زیاد نشتی رادیاتور اتاق باعث افت فشاره. اگه میخواهید مطمئن بشید شیرهای بالا و پائین رادیاتور رو ببندید(شیر پائین یا با دو سو یا با آچار آلن 8 یا آلن 6 بسته میشه). اگه باز هم افت عقربه داشتید نشتی از لوله هاست.
    حالا اگه عقربتون بالای 1 هست و دستگاه رو حالت تابستون کار نمیکنه دستگاهتون مشکل داره و به احتمال زیاد فلو سوئیچش خرابه.

4. 2 کاربر از pedi261 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

تعمیرکار بوتان به شما دزست گفته .افتفشار سیستم به دلیل وجود نشتی هست که خودتون می گید رادیاتور توی اتاقتون نشتی میده،اگه بتونید مشکل نشتی رادیاتور را حل کنسد دیگهافت فشار نخواهید داشت.اما در مورد سرد بودن آب گرم بعد از زمستون احتمالاً سنسور آبگرمبه خوبی عمل نمیکنه که تشخیص اونبا سرویس کاره وا کار شما نیست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

اما حالا برای خود من یک سوال پیش آمده و توش موندم و اون اینه که چرا آب حمام سردوگرم میشه.واقعا آزار دهنده است که توحمام زیر دوش یکدفعه آب سردو گرم بشه ، باور کنید یک شک خیلی بدی داره اگه میتونید راهنماییم کنید این تعمیر کارمون سر در نیاورده و گفته دلیلش نوسان گاز یا آب هست.اما بنظر منطقی نیست.آخه قبلا این جوری نبوده.اگه امکان داره یکجوری راهنماییم کنید تا بتونم حلش کنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

اما حالا برای خود من یک سوال پیش آمده و توش موندم و اون اینه که چرا آب حمام سردوگرم میشه.واقعا آزار دهنده است که توحمام زیر دوش یکدفعه آب سردو گرم بشه ، باور کنید یک شک خیلی بدی داره اگه میتونید راهنماییم کنید این تعمیر کارمون سر در نیاورده و گفته دلیلش نوسان گاز یا آب هست.اما بنظر منطقی نیست.آخه قبلا این جوری نبوده.اگه امکان داره یکجوری راهنماییم کنید تا بتونم حلش کنم.
    چند تا دلیل میتونه داشته باشه اما محتمل ترین دلیل نوسان فشار آبه. اگه اب خونه فشارش کم و زیاد بشه آب سرد و گرم میشه. و کاملا هم منطقیه.
    اما نوسان گاز اصلا منطقی نیست.
    و حالت دیگه هم اینه که سر دوش حمام جرم گرفته باشه. سوراخ هاشو با سوزن باز کن.

8. این کاربر از pedi261 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

اساتید لطفاً نظرشون رو راجع به پکیچ بوتان مدل کاندوولیزای 24000 بدند.ممنون میشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

اساتید لطفاً نظرشون رو راجع به پکیچ بوتان مدل کاندوولیزای 24000 بدند.ممنون میشم
    منظورتون کالدا ونزیا 24000 هست؟
    چینیه و از لحاظ کیفیت خیلی متوسط و معمولیه. اگه قصد خرید ذارید بگید ساکن کدوم شهرید تا بتونم بهتر راهنمائیتون کنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

مرسی از جوابی که دادید.پس دلیل سرد و گرم شدن آب فقط نوسان میدونید.حالا اگر نوسان آب نداشته باشیم مشکل از چی هست.چون پمپ آب سر راه مدار آب سر د نیست که نوسان داشته باشیم.

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام من خودم تو کار تعمییرات پکیج هستم . البته زیاد حرفه ای نیستم.بیشتر در زمینه موتورخونه کار کاردم .از بحثهای شما خیلی استفاده کردم .اگه امکان داره هر وقت که مشکلی داشتم از شما مشاوره بگیریم . بیشتردر مورد سیستم کدوم پکیج ها (ایتالیای،آلمانی ،ایرانی،ترکیه ای و...)فعالیت میکنید.من خیلی وقته که دنبال جای میگردم که در زمینه کاریم بتونم با همکارام بحث وگفتگوکنم اما متاسفانه همون تور که خودتون می دونید اصلا چنین چیزی در اینترنت نداریم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

مرسی از جوابی که دادید.پس دلیل سرد و گرم شدن آب فقط نوسان میدونید.حالا اگر نوسان آب نداشته باشیم مشکل از چی هست.چون پمپ آب سر راه مدار آب سر د نیست که نوسان داشته باشیم.
    وقتی شیرآبگرم باز است، چک کنید که پکیج خاموش روشن نشود. اگه دستگاه روشن خاموش شد یعنی مشکل از پکیجه و باید دید علتش چیست اما اگه دستگاه دائم روشنه و اب سرد و گرم میشه اونوقت مشکل یا شیر آبه یا نوسان فشار.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •