تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 405 از 405 اولاول ... 305355395401402403404405
نمايش نتايج 4,041 به 4,049 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام من یک امسال خونه رو عوض کردم و اولین باره که پکیج دار شدیم ، پکیج بوتان کاندولیزا دارم ، فنی هم هستم ، وقتی تو حالت زمستانه هستش پکیج روشن میشه و به دمای مورد نظر میرسه و خاموش میشه ، رادیاتور ها هم داغ داغ ، بعد از اون هر 3 دقیقه پکیج 30 ثانیه روشن میشه و بعدش خاموش میشه ، این روال درسته ؟ اگر درسته میشه تو زمانش تاخیر ایجاد کرد ؟ یا اگر مشکل داره از کدوم قسمت میشه . ضمنا سنسور ntc رو هم عوض کردم گفتم شاید مال اون باشه که فرقی نکرد

2. این کاربر از soheilsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام من یک امسال خونه رو عوض کردم و اولین باره که پکیج دار شدیم ، پکیج بوتان کالدا ونزیا دارم ، فنی هم هستم ، وقتی تو حالت زمستانه هستش پکیج روشن میشه و به دمای مورد نظر میرسه و خاموش میشه ، رادیاتور ها هم داغ داغ ، بعد از اون هر 3 دقیقه پکیج 30 ثانیه روشن میشه و بعدش خاموش میشه ، این روال درسته ؟ اگر درسته میشه تو زمانش تاخیر ایجاد کرد ؟ یا اگر مشکل داره از کدوم قسمت میشه . ضمنا سنسور ntc رو هم عوض کردم گفتم شاید مال اون باشه که فرقی نکرد

4. این کاربر از soheilsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال a6543210's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    بیژن یورد

پيش فرض

سلام عزیزان
    پکیج گلد ایران مدل پریستیژ داریم.مشکل اعصاب خورد کنی که داره اینه وقتی حموم می ریم یا اب خیلی سرد می شه یا یه هو گرم گرم ... علت چی می تونه باشه؟

admin Sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2004
    محل سكونت
    P30world

پيش فرض

سلام عزیزان
    پکیج گلد ایران مدل پریستیژ داریم.مشکل اعصاب خورد کنی که داره اینه وقتی حموم می ریم یا اب خیلی سرد می شه یا یه هو گرم گرم ... علت چی می تونه باشه؟
    یه سنسور مخصوص برای همین موضوع داره که وقتی خراب میشه اینطوری میشه
    باید سرویس کار بیاد و اون سنسور رو عوض کنه

7. این کاربر از Sina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال a6543210's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    بیژن یورد

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    یه پکیج مدل گلد ایران(پریستیژ) داریم ... نامرد خیلی حالمون گرفته ... وقتی می ریم حموم خیلی ازیت می کنه ... شیرو که یکم به سمت چپ می چرخونیم یه هو خیلی داغ می شه و یکم می یاریم وسط که ملایم بشه یه دفعه سرد می شه.خلاصه کلافه کرده... استاتید فن اگه سر در می یارن راهنمایی کنند...
    راستش اومدم دمای آب گرم (دوش) رو روی 35 گذاشتم که فقط با آب گرم بتونیم حموم کنیم که اونم نشد و دما آب باز خیلی بالا می ره!یعنی در واقع آب گرم دماش قابل تنظیم هم نیست.
    اینم بگم یکی از عزیزان می گفت مال من همین مشکلو داشت که شیر دوش رو عوض کردن درست شد.نمی دونم والا می ترسم برم فلان قدر بدم شیر بگیریم بیام عوض کنم باز نشه...به تعمیر کار پکیج زنگ می زنی مشکلو می گی می گه باید بازدید بشه و .... از یه طرف هم تعمیر کار بیاد پکیج دست بزنه نتونه درست کنه و الکی خرج رو دستمون بزاره... الانم که می دونید بیاد یه قطعه هم بندازه 700-800 خرجش می شه و هیچی...
    خلاصه عزیزانی که تجربه دارن لطفا راهنمایی بفرمایند ممنون می شم.
    Last edited by a6543210; 21-11-2021 at 20:01.

داره خودمونی میشه alivolvo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

درمورد تنظیم دمای اب گرم مصرفی (آب گرم حمام و دستشویی) پکیج یک نکته وجود داره.
    اولا بهترین راه برای اینکه پکیج بهش کمتر فشار بیاد اینه که همیشه در زمان حمام فقط اب گرم رو تا اخر باز کنید و اب سرد رو باهاش مخلوط نکنید. در این حالت ممکنه بگید که اب خیلی داغ میشه و نمیشه ازش استفاده کرد. برای این مسئله میتونید دمای اب پکیج رو مثلا حدود 40 درجه تنظیم کنید تا دمای اب خیلی بالا نره. در تابستان 39 یا 38 هم کفایت میکنه.
    در این حالت یک نکته مهم وجود داره. اونم اینه که خیلی از پکیجها نمیتونند باحرارت خیلی کم روشن بشن. یعنی وقتی شما اب گرم حمام رو با زکنید مشعل پکیج روشن میشه و دمای اب رو ناخواسته مثلا تا 50 درجه بالا میبره با اینکه شما دما رو روی 40 درجه گذاشته اید. بعد از چند ثانیه خاموش میشه تا دمای اب بالا نره. دوباره روشن میشه و الی آخر.
    برای رفع این مشکل اولا باید ابی که مصرف میکنید حجمش زیاد باشه. یعنی اب گرم حمام را تا اخر باز کنید تا مقدار اب زیادی خارج بشه و دمای اب خیلی بالا نره. اگر در این حالت باز هم دمای اب رفت بالا اون وقت یک شیر اب گرم دیگه رو هم همزمان با حمام باز کنید ببینید که ایا دمای اب درست میشه یا خیر. اگر درست شد معنیش اینه که دبی اب گرم حمام کمه. در این صورت یک شیر یا دوش با دبی بیشتر بخرید که اب بیشتری ازش خارج بشه.
    بنده سالهاست که از این روش استفاده میکنم.

10. 2 کاربر از alivolvo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض استفاده از پکیج و آبگرمکن دیواری با همدیگه

سلام دوستان

سال نو بر شما مبارک باد

◼️ بنده تا حالا این عکس رو که ترکیبی آبگرمکن دیواری با پکیج هست رو در ۴ جا اجرا کردم برای دوستان و اقوام.
    ◼️ مشکل سرد و گرم شدنِ آبِ گرمِ مصرفیِ پکیج ، خصوصاً در زمستان که سیستم شوفاژ روشن هست به طور کامل حل شده و بسیار راضی هستند .

◼️ضمناً در ۲ جا از آبگرمکن شمعک دارِ بوتان استفاده کردیم که اصلاً نیازی به برق هم نداره . یعنی در مواقع قطع برق ، مشکلی برای آب گرم مصرفی خانه ندارند .

◼️ دقت کنید که در این صورت ، خروجیِ آبِ گرمِ مصرفیِ پکیج باید با درپوش بسته بشه . یعنی درست مثل این هست که اصلاً کسی در خانه از آب گرم مصرفی پکیج استفاده نمی‌کنه و فقط برای گرمایش ازش استفاده میشه ( شوفاژ)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

◼️ اگر آبگرمکن در جایی نصب میشه که در معرض باد هست پس نمیشه ازمدل شمعک دار استفاده کرد و باید از مدل فندک دار (جرقه زن ) استفاده کنید .

◼️ ◼️مسئولیت رعایت نکات ایمنی و درست انجام دادن کارها و هر گونه خسارت جانی و مالی بر عهدۀ خوانندگان این مطالب هست . بنده و این سایت هیچگونه مسئولیتی نداریم .

=======================================
    ◼️ دوستان , به نفع شما هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی ، هم آسایش و آرامش ، هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا و هم پایان و عاقبت‌ِ خیر و خوش إن شاء الله ..
    چند نمونه⬇️ : ( روی دکمه‌ی نمایش کلیک کنید )

محتوای مخفی:
    .
    [b 

◼️ میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و هزینه‌های زندگی :

◼️ تجربه‌های رانندگی ( بسیار مهم )

◼️ تجربه های زندگی

◼️ توصیه های مهم امنیتی:

◼️ قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر:

.
    ◼️ برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی :
    .
    .
    ◼️ تاپیک جامع لوله‌کشی و پمپ آب و مخزن آب ( مشاوره و تعمیر و سرویس)
    .

◼️ مشاوره ، سرویس و نگهداری و تعمیر آبگرمکن دیواری

◼️ مشاوره ، سرویس و نگهداری و تعمیر پکیج

◼️ تاپیک جامع دستگاه تصفیه آب خانگی. (مشاوره، سرویس و تعمیر )

◼️ جسارتاً آموزش توبــهٔ واقعی
    .

12. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

لطفا پست حذف شود
    Last edited by amir169; 19-06-2022 at 17:00.

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض روش شستشوی رادیاتورهای پکیج به صورت تک تک با فشار آب

با سلام به محترینِ سایت

◼️ بهتره بعد از پایان فصل سرما و یا در آغاز فصل سرما ، مسیر رفت و برگشت رادیاتورها و خودِ رادیاتورها با فشار آب شستشو بشه

روش کار :

آب و برق و گاز پکیج رو ببندید

روی همه‌ی شلنگهای زیر پکیج شماره بزنید و همچنین به محل نصب شدنشون هم همون شماره ها رو بزنید . یعنی بر فرض مثال
    ۱ و ۱
    ۲ و ۲
    ۳ و ۳
    ۴ و ۴
    این کار برای این هست که بعداً سردرگم نشید که کدام شلنگ کجا باید وصل بشه چون زیر پکیج ۴ شیلنگ هست :
    آب سرد ورودی که از ساختمان میاد
    آب گرم مصرفی
    شیلنگ آب گرم رادیاتورها (شلنگ رفت )
    شیلنگ آب سرد رادیاتورها (شلنگ برگشت )

تمام شیرهای بالایی همه‌ی رادیاتورهای پکیج رو هم محکم ببندید (شیرهای ورود آب گرم به رادیاتورها )

سرِ شلنگی که از پکیج، آبِ گرم می‌فرسته برای رادیاتورها رو از لوله‌ی توی دیوار باز کنید و جدا کنید ( شلنگِ رفت)

شیلنگ آب سردِ ساختمان که به پکیج وصل هست رو از سمت پکیج باز کنید و وصل کنید به همون لوله‌ی توی دیوار که آب گرم می‌بره برای رادیاتورهای پکیج (شلنگِ رفت )

شیلنگ برگشت از رادیاتورها رو از سمتِ دیوار باز کنید

دور یک شلنگِ معمولیِ آب رو نایلون بپیچد و بزنین توی همین لوله در دیوار و سر دیگر شلنگ رو بذارید توی فاضلاب تا آب برگشت بتونه بره توی فاضلاب .

شیر بالایی دورترین رادیاتور رو باز کنید (فقط دورترین رادیاتور )

حالا شیر آب ورودیِ پکیج رو تا آخر باز کنید تا آب سردِ ساختمان با فشار بره برای همون رادیاتوری که شیر بالاییش رو باز کردین .

مدتی صبر کنید تا آبی که می‌ره برای آخرین رادیاتور، دوباره برگرده و از شلنگ معمولی خارج بشه و بره توی فاضلاب . خواهید دید که آبِ سیاه رنگی از شیلنگی که در فاضلاب گذاشتین خارج میشه . اینها رسوباتِ داخلِ همون رادیاتور هست که داره شستشو میشه .

باید صبر کنین تا رنگ آب شفاف بشه

بعدش شیر آب ورودی رو ببندید

شیر بالایی همون رادیاتور که شستشو شده رو هم محکم ببندید

حالا شیر یک رادیاتور دیگه که دور هست رو باز کنید

حالا آب سرد ورودی رو دوباره باز کنید و این رادیاتور رو هم با همون روش شستشو بدین

به همین شکل ، همه ی رادیاتورها رو شستشو بدین
    یادتون باشه در هر نوبت فقط شیر بالاییِ یک رادیاتور باز باشه و بقیه بسته باشه

هر چه سیستم کهنه تر باشه رسوبات بیشتری در اون هست . گاهی رنگ این رسوبات مثل رنگ قیر هست !!

بعدش همه چیز رو به حالت اول برگردونید .

سوالی داشتید مطرح کنید

◼️ مسئولیت رعایت نکات ایمنی و درست انجام دادن کارها و هر گونه خسارت جانی و مالی بر عهدۀ خوانندگان این مطالب هست . بنده و این سایت هیچگونه مسئولیتی نداریم .
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 21-06-2022 at 13:25. دليل: تصحیح

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •