تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 370 از 405 اولاول ... 270320360366367368369370371372373374380 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,691 به 3,700 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

داداش سلام.واسه اتاق خوابم که ۱۲ متریه یه پنلی تاش یک متری خریدم آیا با این متراژ یک متری جواب میده؟میخواستم ۱/۲۰ بگیرم موجود نداشتن ..البته یک پنجره دارم که خودشو دیوارش هم دوجدارست..فردا قراره بیان نصب بکنند و منم از این بابت سایز یکم میترسم که جوابگو نباشه..
    سلام دوست عزیز
    برای محاسبه سایز رادیاتور موارد زیر مورد نیاز است :
    1. طبقه چند هستید اگر طبقه وسط باشید رادیاتور کوچک جوابگو هست در صورتی که طبقه آخر یعنی سقف باز دارید رادیاتور بزرگتر و اگر زیر کف روی خاک باشه یا روی پیلوت و... اینا بار حرارتیشون متفاوت هست
    2. چه شهری با چه دمایی
    3 . اینکه رادیاتور روی دیوار سرد که کنارش اطاق نیست نصب شده یا رو دیوار گرم ؟ اگر دیار گرم نصب شده باید سایز برگتر استفاده شود
    4 . دیوار های اتاق چن عدد به هوای آزاد راه داره و چند عدد به فضاهایی که گرم میشوند ؟
    این اطلاعات برای محاسبه رادیاتور نیاز هست
    مثال اطاق 12 متری طبقه بالا که سقف باز و 2 بر باز بدون عایق داره با پنجره و رادیاتور نصب شده باشه روی دیوار گرم با یک رادیاتور 1 متری گرم نمیشه بخصوص موقع خواب همیشه سرما از سمت دیوار سرد به سمت گرم میره و همیشه احساس سرما میکنید
    ببخشید پر حرفی کردم توضیح دادم که دوستان تو اجرای تاسیسات منزلشون دقت کنند رادیاتور سمت دیوار سرد نصب شود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    برای محاسبه سایز رادیاتور موارد زیر مورد نیاز است :
    1. طبقه چند هستید اگر طبقه وسط باشید رادیاتور کوچک جوابگو هست در صورتی که طبقه آخر یعنی سقف باز دارید رادیاتور بزرگتر و اگر زیر کف روی خاک باشه یا روی پیلوت و... اینا بار حرارتیشون متفاوت هست
    2. چه شهری با چه دمایی
    3 . اینکه رادیاتور روی دیوار سرد که کنارش اطاق نیست نصب شده یا رو دیوار گرم ؟ اگر دیار گرم نصب شده باید سایز برگتر استفاده شود
    4 . دیوار های اتاق چن عدد به هوای آزاد راه داره و چند عدد به فضاهایی که گرم میشوند ؟
    این اطلاعات برای محاسبه رادیاتور نیاز هست
    مثال اطاق 12 متری طبقه بالا که سقف باز و 2 بر باز بدون عایق داره با پنجره و رادیاتور نصب شده باشه روی دیوار گرم با یک رادیاتور 1 متری گرم نمیشه بخصوص موقع خواب همیشه سرما از سمت دیوار سرد به سمت گرم میره و همیشه احساس سرما میکنید
    ببخشید پر حرفی کردم توضیح دادم که دوستان تو اجرای تاسیسات منزلشون دقت کنند رادیاتور سمت دیوار سرد نصب شود
    مرسی داداش پس با این وضعیت که خونه من همکفه و فضای بالای سقف در حالت انتظار برای طبقه بعدی باز هست شاید جوابگو نباشه...حالا بازم باید یه زمستون رو سر کرد تا دقیق مشخص بشه..محل زندگیمونم شماله شباش مثل جاهای دیگه مثل تهران و ...سوز نداره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام من پکیجم ایران رادیاتور l24ff هست آب گرم مصرفیش سرد می شد که دیدم مشعل خاموش می شه مبدل رو با جوهر نمک یکی 2 بار پر کردم و تکون دادم تمیز شد و خلاصه آب دیگه سرد نمی شه و درست شد
    حالا یه سوال می گن مبدل رو نباید با جوهر نمک شست چون باعث خرابیش می شه آیا این درست هست و اگر بله پس با چی باید شستشو بدم ممنون

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام من پکیجم ایران رادیاتور l24ff هست آب گرم مصرفیش سرد می شد که دیدم مشعل خاموش می شه مبدل رو با جوهر نمک یکی 2 بار پر کردم و تکون دادم تمیز شد و خلاصه آب دیگه سرد نمی شه و درست شد حالا یه سوال می گن مبدل رو نباید با جوهر نمک شست چون باعث خرابیش می شه آیا این درست هست و اگر بله پس با چی باید شستشو بدم ممنون
    سلام
    در یک مغازه تعمیر آبگرمکن دیدم با پودر لوله بازکن میشوره و همون رو هم میفروشه
    مهم غلظت محلول و مدت شستشو هست . اگر بیش از حد غلیظ باشه و یا سستشو رو زیاد طول بدین لوله ها رو هم میخوره و سوراخ میکنه
    شگرد کار در انتخاب غلظت مناسب و مدت مناسب برای شستشو هست
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 19-10-2017 at 15:55.

5. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Mr.Crow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

همسایه های ما به محض اینکه هوا یه روز سرد شد، رفتن موتورخونه رو راه انداختن و فن کویل ها گرم شده. من هم از گرما بیزار هستم و الآن با اینکه فن اتاقم خاموش هست، ولی لوله ها انقدر داغ هستن که هوای اتاق رو گرم میکنن!
    دو تا لوله به فن وصل میشه که دو تا شیر فلکه هم به اینا وصل هستن. حالا سوالم اینه که اگه من این شیرها رو کامل ببندم، گرمای لوله از بین میره؟ بعد مشکلی برای بقیه همسایه ها یا بقیه فن های خونه پیش نمیاد؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

همسایه های ما به محض اینکه هوا یه روز سرد شد، رفتن موتورخونه رو راه انداختن و فن کویل ها گرم شده.
    من هم از گرما بیزار هستم و الآن با اینکه فن اتاقم خاموش هست، ولی لوله ها انقدر داغ هستن که هوای اتاق رو گرم میکنن! دو تا لوله به فن وصل میشه که دو تا شیر فلکه هم به اینا وصل هستن. حالا سوالم اینه که اگه من این شیرها رو کامل ببندم، گرمای لوله از بین میره؟
    بعد مشکلی برای بقیه همسایه ها یا بقیه فن های خونه پیش نمیاد؟
    سلام
    شما میتونین با خیال راحت شیر وروئی رادیاتور اتاقتون و هال و غیره رو ببندین . این کار باعث مشکلی در کار بقیه رادیاتورهای ساختمان نمیشه چون رادباتورها به روش موازی متصل هستند به 2 تا لوله های آب گرم و سرد .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

همسایه های ما به محض اینکه هوا یه روز سرد شد، رفتن موتورخونه رو راه انداختن و فن کویل ها گرم شده. من هم از گرما بیزار هستم و الآن با اینکه فن اتاقم خاموش هست، ولی لوله ها انقدر داغ هستن که هوای اتاق رو گرم میکنن!
    دو تا لوله به فن وصل میشه که دو تا شیر فلکه هم به اینا وصل هستن. حالا سوالم اینه که اگه من این شیرها رو کامل ببندم، گرمای لوله از بین میره؟ بعد مشکلی برای بقیه همسایه ها یا بقیه فن های خونه پیش نمیاد؟
    سلام دوست عزیز
    تکمیل جواب دوست عزیزمون آقای آسمانی و با تشکر از زحمات ایشان
    تو موتور خانه منزلتون یه سر بزنید ممکنه که رفت و برگشت آب گرمایشی منزل شما مجزا باشه از منازل دیگه و براتون این امکان باشه که والف ورودی منزلتون را ببندید ا حتی قبل از ورودی به منزل هم ممکنه این امکان براتون باشه

10. 2 کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال edi2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    hogwarts

پيش فرض

سلام . دوستان برای اپارتمان تو طبقه دوم که طبقات بالا و پایینش ساکن هستن و دیوار ها و پنجره ها دو جداره و عایق هست با متراژ 85 متر چندتا پره رادیاتور و چه متراژی کفایت میکنه؟
    بعدشم پکیج چه مدلی بگیرم که کفایت کنه برای این متراژ؟
    در ضمن اینم بگم شمال زندگی میکنم که زمستون خیلی خیلی سرد نمیشه!
    Last edited by edi2; 24-10-2017 at 21:25.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام .
    دوستان برای اپارتمان تو طبقه دوم که طبقات بالا و پایینش ساکن هستن و دیوار ها و پنجره ها دو جداره و عایق هست با متراژ 85 متر چند تا پره رادیاتور و چه متراژی کفایت میکنه؟
    بعدش هم پکیج چه مدلی بگیرم که کفایت کنه برای این متراژ؟ در ضمن اینم بگم شمال زندگی میکنم که زمستون خیلی خیلی سرد نمیشه!
    سلام
    نکته مهم برای انتخاب سایز رادیاتور:
    بزرگتر بودنِ رادیاتور مشکلی به وجود نمیاره . مثلاً اگر باید رادیاتور 80 سانتی نصب کنین میتونین رادیاتور 1 متری یا حتی 120 سانتی نصب کنین
    مشکلی پیش نمیاد جز اینکه کمی هزینه بالا میره اما وقتی هوا خیلی سرد میشه مشکلی ندارین
    وقتی هم هوا زیاد سرد نیست کافیه درجه حرارتِ آب رو کاهش بدین . به همین سادگی . صرفه جوئی در گاز هم داره . استهلاک پکیج هم کم میشه .
    پس برای اتاق خواب آپارتمان 80 متری یک رادیاتور 120 سانتی نصب کنین و برای هالش 150 سانتی یا 160 یا 170 سانتی . رادیاتور بزرگ نصب کردن خیلی بهتر از کوچک نصب کردن و مواجه شدن با مشکل در سرمای شدید هست .
    ================
    این نظر بنده بود . نظرات و پیشنهادات و انتقادات خودتون رو مطرح کنین .
    با تشکر
    =======================
    صرفه جوئی در هزینه های زندگی:
    میلیونها تومن صرفه جوئی در هزینه های خودرو
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 25-10-2017 at 01:02.

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام . دوستان برای اپارتمان تو طبقه دوم که طبقات بالا و پایینش ساکن هستن و دیوار ها و پنجره ها دو جداره و عایق هست با متراژ 85 متر چندتا پره رادیاتور و چه متراژی کفایت میکنه؟
    بعدشم پکیج چه مدلی بگیرم که کفایت کنه برای این متراژ؟
    در ضمن اینم بگم شمال زندگی میکنم که زمستون خیلی خیلی سرد نمیشه!
    سلام دوست عزیز
    شما باید ابعاد هر فضا و تعداد جای پیش بینی شده را بدید تا رادیاتور سایز زده شود . ولی برای 85 متر مفید برای طبقه وسط و با عایق و پنجره دو جداره 5 متر رادیاتور نیاز دارید که طبق گفته دوست عزیزمون آقای آسمانی اگر یک سایز رادیاتور بزرگتر خرید کنید مزایای زیادی که دوستمون توضیح دادند را شامل میشود بخصوص اتاق خواب ها وقتی رادیاتور سمت دیوار سرد نباشه بهتره چند سایز بزرگتر گرفته بشه .
    برای این متراژ پکیج 24 کفایت میکنه که بسته به بودجتون کیفیت پکیج میتونه خوب تر بشه پکیج تقریبا از 1500000 تومان هست تا حدود 4000000 برای 24 کیلووات
    ببینید تو شهر شما چه برند هایی هست و خدمات داره

14. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •