تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 405 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

فلوریدا پکیج خوبیه اما در مورد خدماتش نظری ندارم.مارکهای بهتر از اون هم میتونی انتخاب کنی. برای یک واحد 130متری باید از یکیج24000 استفاده کنی.اما اگر توی واحدتون میخوای جکوزی ببندی باید ظرفیت بالاتر(32000) بگیری تا دبی خروجی آبگرم بیشتری داشته باشی. شما میتونید هم از پکیج فن دار استفاده کنی هم از پکیج بدون فن اما من پکیج فن دارو توصیه میکنم چون ظریب ایمنی بالاتری داره. رادیاتور کال خیلی عالیه امابرای خرید رادیاتور اول ببینید فاصله اکس به اکس لوله های واحدت شما چند سانتیمتر هست.چون اغلب 50 سانتی متره و شما باید رادیاتور 500بخرید. اما باید بگم بهترین رادیاتوری که میتونه در کنار پکیج استفاده بشه و راندمان بهتری داشته باشه رادیاتور پنلی که هواگیریش کمتره و اینجوری خود شما هم راحتری .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام من یک سوالی برام پیش آمده؟ آیا میشه پکیج فن دار رو به دودکش معمولی 15و یا 10 وصل کنیم به نظرتون درست کار میکنه یا پکیج فن دار ففط باید از دودکش دوجداره استفاده کنیم. اگر با یک لوله فقط به دریچه دودکش نصب بشه پس اکسیژن لازم برای سوختن رو از کجا میاره.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

بله میشه والان دارن انجام میدن.اما باید یک لوله 8به عنوان تغذیه هوای پکیج بالای پکیج قرار بدی و لوله را به بیرون منتقل کنی تا هوای مورد نیاز پکیج رو از بیرون تامیین کنه.و دود را به داخل دودکش هدایت کنی.که متاسفانه خیلی کم پیش میاد کسی این کارو انجام بده جون اصلا هواکشی برای پکیج از طرف بساز بفروش ها تعبیه نمیشه.

4. این کاربر از tamirkar1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

اگر از دودکش دوجداره هم استفاده کنی که خیلی بهتره اما متاسفانه بساز بفروش ها برای این دودکش ها هم اصلا فکری نکردن و خیلی از این مهندسین تاسیسات هم اصلا نمی دونن چیه که پیشنهاد بدن که از دودکشهای دوجداره استفاده بشه.

6. این کاربر از tamirkar1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

اگر از دودکش دوجداره هم استفاده کنی که خیلی بهتره اما متاسفانه بساز بفروش ها برای این دودکش ها هم اصلا فکری نکردن و خیلی از این مهندسین تاسیسات هم اصلا نمی دونن چیه که پیشنهاد بدن که از دودکشهای دوجداره استفاده بشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

ممنون از راهنماییهای خوبتون
    بهترین پکیج دیواری که خدمات خوبی در شیراز داشته باشه را چی پیشنهاد می کنید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام
    ممنون از زحماتی که تاکنون کشیده اید و دانش ارزنده تون رو در اختیار گذاشتید

سوالی که برای اینجانب وجود دارد این است که برای یک واحد در شهر همدان با متراژ 145 متر که 20 متر آن بصورت سوئیت و در طبقه ی بالای بقیه واحد قرار دارد و مجهز به پنجره های دوجداره و یو پی وی سی است چه سیستم پکیج و رادیاتوری پیشنهاد می کنید؟ سیستم لوله کشی نیوپایپ است. آیا رادیاتورهای آلومینیومی از طریق آب با محفظه مسی پکیج واکنش مخرب خواهند داشت و اینکه آیا رادیاتورهای پنلی مزیتی بر رادیاتورهای پره ای دارند؟ پکیج های پیشنهاد شده آریستون، فرولی، ایمرگاز، بوتان هستند و احتمالا ظرفیت آنها باید 24 باشد. آیا نمایندگی وستن نیز در این شهر وجود دارد و می توان به خدمات آن اطمینان کرد؟

با تشکر

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

در حال حاضر تو پکیج های خارجی فرولی وتو پکیج های ایرانی بوتان خدمات بهتری رو دارن ارائه میدن.برای واحد 145 متری با سویت در بالا بهتره پکیج 28 هزار بوتان و یا 32 هزار فرولی بخری که از نظر میزان آبگرم و پمپاژ شوفاژ دچار مشکل نشه.رادیاتور پنلی با پکیج دیواری سازگاری بیشتری داره.من خودم رادیاتور پنلی فرولی رو دیدم و بستم به نظرم کیفیتش از همه رادیاتورهای دیگه بهتره اما قیمتش نصبت به راداتورهای مشابه یکم گرانتره واقعاً عالیه هم از نظر بست زدن که محدودیت نداره هم از نظر تنظیماتش که نصبت به بقیه راداتورهای پنلی بهتره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام دوست گرامی .چندوقتیه داریم دنبال یه پکیج خوب میگردیم هرفروشگاهی سر زدیم هرکس تبلیغ کار خودشا میکنه واقعا گیج شدیم نمیدونیم حرف کدوما باور کنیم اگه لطف کنید مارا راهنمایی کنید ممنون میشیم .یه پکیج میخوایم هم قیمتش خوب باشه هم کیفیتش هم خدماتش برا یه واحد 100متری در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم در مورد رادیاتور هم اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشیم.

داره خودمونی میشه Mohammad_Asus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این پکیج واقعا داستانی داره برا خودش..

من خودم یه زمانی درگیر مسائلی با همین پکیج ها بودم...یه روز اتفاقی اومدم خونه و دیدم پدرم یه پکیج مرکوری خریده بجای ایرفوی قبلی که 8 سال کار کرد واین 1-2 سال آخر اشکمون رو در آورد. واقعا خدمات پس از فروش در الویت قرار داره..زنگ میزدی شرکت یه سرویسکار می فرستادن که معلوم نیست تا دیروز چی کاره بودهو امروز اومده داره پکیج سرویس می کنه..هر دفعه خرابترش می کردن..

خلاصه این مرکوری هم توسط یک نصاب نا وارد نصب شد و می دونید که این پکیج ها باید تنظیمات خاصی بشوند ، وگرنه کارایی درستی بروز نمی دهند. البته اینهایی که الکترونیکی هستند ، دردسر بیشتری دارند.
    بعد از 1-2 ماه که کلافه شدیم یه سرویسکار نسبتا خوب اومد و مشکل رو بر طرف کرد. بعد از 4 ماه هم مبدل کلا رسوب گرفت. (بخاطر سختی آب زیاد محل ما) مجبور شدیم مبدل رو عوض کنیم. که در اون مرحله من فهمیدم این پکیج کاملا چینی هست و توسط کارخانه Bartery تولید میشه. یعنی روی بردهاش این اسم رو زده.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از نصب مبدل ، یک دستگاه ضد رسوب الکترونیکی مخصوص سختی آب زیاد از یک شرکت ایرانی به نام بهرشد خریدیدم. خلاصه که شاید 7-8 ماهی هست مشکل خاصی با پکیج نداریم.
    خدا آخر و عاقبت مارو بخیر کنه.

به نظر من هم تو ایرانی ها بوتان بهتره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •