تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 405 اولاول ... 44450515253545556575864104154 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام
    من در خونه یک پکیج مارک بوتان دارم ..البته بنده مدت 3 ماه است به این منزل نقل مکان کردیم ... متاسفانه هر روز پکیج یه مشکل داره ....یه روز اب گرم نمیکنه یه روز رادیاتورها رو گرم نمی کنه و متاسفانه چند روزی است که از پکیج آب نشت می کنه .... نمیدونم چیکارش کنم .. بس دفعه های پیش 40-30 هزار تومان دادم تا راهش انداختن امروز گفتم بیام سرچ کنم شاید خودم بتونم مشکل رو حل کنم
    ممنون میشم اگه کسی بنتونه راهنماییم کنه
    برای حل این مشکل باید یک سری آموزشهای اولیه را یاد بگیرید تا برای هر کار کوچکی به تعمییرکار زنگ نزنیدو خیلی راحت کارهای مثل هواگیری و تنظیم فشار و تغییرات درجه حرارت آبگرم بهداشتی یا شوفاژ رو انجام بدید.مثلا همینکه میگید رادیاتورها گرم نمیشه احتمالا یا رو حالت تابستانه بوده یا رادیاتورها هوا گرفته بوده و خودت به سادگی میتونستی مشکلو حل کنی.یا اینکه میگی الان از پکیج داره آب نشت میکنه احتمال خیلی زیاد فشار مدار شوفاژ بالا رفته و باید با هواگیری فشارو روی 1/5 تنظیم کنی.بهتره وقتی تعمییر کاربه منزل شما آمدبهشون بگید آموزش های لازم را به شما بده تا دیگه این همه هزینه روی دستتون نذاره.
    موفق باشید.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامي،
    درست قبل از اينكه بخوام پست جديدي از سوال خودم رو مطرح كنم ، از اول اين تاپيك شروع به مطالعه سوال ها و پاسخ هاي دوستان كردم. با پاسخ هاي زيادي از افراد مواجه شدم كه كاملا نشان از تخصص و تجربيات شون در اين زمينه بود به از جمله يوزر پدي و تعمير كار 1. خيلي ممنوم ميشم دوستان منو راهنمايي كنن البته ميدونم كه شايد سوال تكراري باشه اما با توجه زمان سوال من نسبت به سوالات قبلي دوستان و تغييراتي احتمالي كه در وضع بازار پيش امده و شايد هه تغييراتي در برخي از سياست هاي هر شركت و برند در نوع كالا و خدمات پس از فروش شون، مي خوام بدونم كه برا يه آپارتمان 60متري چه پكيجي و چه نوع ان ( تك مبدل، دو مبدل) مناسبه؟
    دوستان من مشهد هستم و قصد دارم تا 2ميليون تومان براي خود پكيج به تنهايي هزينه كنم.

با تشكر.
    دوست عزیز شما لطف دارید.
    با این مبلغی که میخواید هزینه کنید میتونید پکیج 24 هزار بوتان بگیرید که الان با حدودا 1600000 تا 1700000 میتونید این پکیجو از بازار تهیه کنید.اما اگر پکیج خارجی بخوایید باید 500 هزارتون بزاری رو پولت تا مثلا بتونی یک پکیج ایتالیایی بخری.مشهد تکنسین های خیلی خوبی در زمینه پکیج داره و فکر نمیکنم از نظر خدمات مشکلی داشته باشید. م
    همچنین پیشنهاد میکنم بخاطر سختی بالای آب یک پکیج دومبدله بخرید.
    موفق باشید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام خدمت دوستان و اساتید محترم به خصوص تعمیکار1 و پری
    سوالی دارم بنده پکیج دیواری ایران رادیاتور تک مبدله فن دار گرفتم اولا این مدل بهتر است یا بنه سره پرو بوتان دوما برای نصب اون آیا میتونم از دودکش دوجداره به طول عمودی یک متر و طول افقی دو متر استفاده کنم(حالت ال شکل برای لوله دوجداره یه متر عمودی و دو متر افقی؟

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام خدمت دوستان و اساتید محترم به خصوص تعمیکار1 و پری
    سوالی دارم بنده پکیج دیواری ایران رادیاتور تک مبدله فن دار گرفتم اولا این مدل بهتر است یا بنه سره پرو بوتان دوما برای نصب اون آیا میتونم از دودکش دوجداره به طول عمودی یک متر و طول افقی دو متر استفاده کنم(حالت ال شکل برای لوله دوجداره یه متر عمودی و دو متر افقی؟
    آقا هادی باید خدمت شما عرض کنم که
    در نصب دودکشهای دوجداره باید به یک سری نکات توجه کنید:
    حداکثر طول معادل کل مسیر با دودکش دوجداره 100*60 باید 4 متر باشه و اگر بیشتر از این مقدار باشه دستگاه کار نمیکنه.در مورد دستگاه شما که 1متر عمودی و2 متر افقی به همراه یک زانوی 90 درجه (1متر عمودی +2متر افقی+زانوی 90درجه 100*60 که معادل یک متر طول میباشد=4 متر )که روی مرز هست.
    همچنین اگر بتونید دودکش دوجداره 125*80 گیر بیارید که به پکیج شما بخوره حداکثر طول معادل کل مسیر با این دودکش10متر می باشد. (زانوی 90 درجه 125*80 معادل 0.5 متر میشه) (1متر عمودی +2متر افقی+زانوی 90درجه 125*80 که معادل نیم متر طول میباشد=3.5 متر ) خیلی مطمئن تره.

5. این کاربر از tamirkar1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

خیلی ممنون از پاسخ شما بنده هنوز این پکیج رو باز نکرده ام به نظر شما بهتر نیست اینو به مدل بنه سره پرو عوض کنم همچنین منزل ما 90 متری است با پنجره دو جداره پی وی سی آیا پنجاه پره کریستال ایران رادیاتور برای ما کافیست از این جهت میگم که من این رادیاتور رو دارم م

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

خیلی ممنون از پاسخ شما بنده هنوز این پکیج رو باز نکرده ام به نظر شما بهتر نیست اینو به مدل بنه سره پرو عوض کنم همچنین منزل ما 90 متری است با پنجره دو جداره پی وی سی آیا پنجاه پره کریستال ایران رادیاتور برای ما کافیست از این جهت میگم که من این رادیاتور رو دارم م
    پکیجت بد نیست اما برای رادیاتور اگر منظورت از رادیاتور مدل کریستال هستش من که اصلا پیشنهاد نمیکنم و میگم که پولتو داری دور میریزی.چون نه گرما داره و نه خوب آبندی میشه و مجبور میشی بعد از یک مدتی همه رو دور بریزی .اگر میخوای ایران رادیاتور بخری مدل کال بگیر که جزء رادیاتورهای صادراتی و مرغوب محسوب میشه و کیفیت بالای داره.
    موفق باشی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام خدمت اساتید.پکیج ایرفل ترکیه ای 4ماه قبل گرفتم همون روزا اول صدای ویز مانندی ازش میومد البته فقط موقعی که تو سیستم گرمایش بود وقتی رو سیستم آب گرم سویچ میشه صدا قطع میشه. ی بار تعمیر کار اومدو گفت داخلش آشغال جمع شده اگه دیرتر میومدم دستگاه میسوخت... الان دوباره چند روزه همون صدارو میده فقط شبها که فکر کنم شاید بخاطر فشار بالای اب تو این ساعتا باشه صدای بلندی داره . مشکل جدیه ؟ از چی میتونه باشه ؟ خونه نوسازه......

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

آقای تعمیرکار1 حیلی ممنون از پاسخ های کارشناسی ات میشه شما که به پکیج های مختلف کار کردی بگی صدای پکیجهای ایران رادیانور یا ایساتیس یا بوتان کدوم کمتره در ضمم پکیج بنه سره پرو از بوتان یهتره یا پکیج ایران زادیاتور من اگه ممکنه یه شماره تماس بهم بدید باهاتون تماس بگیرم

پروفشنال aban366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض

سلام
    یه سوال داشتم
    اقا برای راه اندازی پکیج نیاز به برق هستش یعنی اگه برق بره پکیج هم خاموش میشه و ما باید تو سرما بمونیم؟یا نه یه راهی پیش بینی کردن؟
    راستی من یه خونه خریدم و به مستاجره پول ریختم گفتم یه پکیج خوب بخر بنده خدا هم بوتان خریده حالا مدلش رو نمیدونم میخواستم بدونم برند بوتان الان با این وضعیت بازار در چه نسبت کیفیتی قرار داره؟
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید خدمت جناب تعمیرکار
    پکیج اپتیما 28ki خریدم وقتی مشعلش روشن میشه اول برای چند ثانیه با صدای بلنده بعد صداش کم میشه می خواستم بدون طبیعیه یا نه ؟
    یکی از رادیاتورها هم ازش صدای آب می یاد
    لطفاً راهنمایی کنید
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •