تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 405 اولاول ... 24248495051525354555662102152 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه shkz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    روی پمپ آب پکیج یه پیچ هست که پیچ گوشتی تخت بزرگ می خوره. کارش چیه؟
    و اینکه تو خونه ای که 4 تا رادیاتور پنلی هست، میشه یکیشو با نوع پره ای عوض کرد که بهتر گرما بده؟
    ممنون.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

اگر ابزار کار شو داشته باشید و یکم کار فنی بلد باشین بله خودتون میتونید عوضش کنید.قیمتش در حدود 15 تا 25 تومن باید باشه.

مرسی از راهنمایی کاملتون . یه سوال دیگه هم داشتم
    برای خونه 80 متری پکیج بوتان چه مدلیش خوبه ؟ قیمتش در چه حدیه؟
    با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    روی پمپ آب پکیج یه پیچ هست که پیچ گوشتی تخت بزرگ می خوره. کارش چیه؟
    و اینکه تو خونه ای که 4 تا رادیاتور پنلی هست، میشه یکیشو با نوع پره ای عوض کرد که بهتر گرما بده؟
    ممنون.
    موقعی که پکیج به مدت طولانی خاموش باشه پمپ جام میکنه اون پیچ بزرگ رو باز میکنن پشتش شافت روتور قرار گرفته بایه دو پخ کوچکتر مثل فازمتر اونو میچرخونن تا روون بشه
    رادیاتور پانلی به غیر از آتروبان بازده حرارتیش بالاتر از پره ایه

4. این کاربر از hosein002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

از دوستان کسی تخصصی در رابطه با سیستم گرمایشی اپارتمانها با استفاده از کنتور حضور دارند

اگه نباشه جاش خالی می مونه shkz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

موقعی که پکیج به مدت طولانی خاموش باشه پمپ جام میکنه اون پیچ بزرگ رو باز میکنن پشتش شافت روتور قرار گرفته بایه دو پخ کوچکتر مثل فازمتر اونو میچرخونن تا روون بشه
    رادیاتور پانلی به غیر از آتروبان بازده حرارتیش بالاتر از پره ایه
    ضمن تشکر از توجه شما، اتفاقاً رادیاتورها از مارک آتروبان هست و یکی از اتاقها بدلیل کوچکی رادیاتور گرم نمیشه و تصمیم داریم با نوع بزرگتر عوضش کنیم.
    پیشنهاد شما چیه؟

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

با سلام و تشکر از دوستان عزیز خصوصا tamirkar 1 که واقعا دارن در حق همه لطف می کنن

یه سوالی داشتم متاسفانه ضروری و فوری

برا یه آپارتمان در حدود 120 متر مربع در تبریز می خواستم پکیج optima بوتان و رادیاتور پنلی بگیرم
    خواهش می کنم کسی در مورد مشخصات چیزی که می خوام بگیرم راهنمایی کنه ، مثلا اول بگه انتخابم درست هست یا نه و بعدا هم بگه مثلا اپتیما مدل ..... رو بگیر با رادیاتور مدل ...... که برات خوبه و یکی هم اینکه مدل 24 یا 28 / طبقه سوم هستیم از 5 طبقه
    و مهمتر از همه اینکه تصمیمم درست هست یا نه
    چون optima مدل های زیادی داره و تازه پنلی هم کسی نمی گه که کدوم مارکش بهتر هست
    ممنون میشم سریع راهنماییم کنید
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    اگر دیدی نظریات با واقعیات منطبق نیست ، سعی کن واقعیت ها را تغییر بده ( انشتین )
    برای 120 متر پکیج 24 هزار کافیه اما اگر فاصله حمام دستشویی از پکیج زیاده 28 بخری خیلی بهتره مخصوصا توی زمستان.اوپتیما بوتان پکیج خوبیه قیمتش نوسان زیادی داره سعی کن از نمایندگی بخری تا برات ارزونتر تمام بشه.شما هم میتونی پکیج فن دار بخری هم بی فن که باید با نصاب بوتان مشورت کنی و بعد از بررسی دودکش بهتون میگه که کدوم مدل (فن دار یا بی فن) برای ساختمان شما مناسبتره.
    رادیاتور پنلی هم من پیشنهادم راداتور پنلی فرولی که ساخت ترکیه و با گارانتی معتبر 10 ساله شرکت ایرتمپ(کارخانجات صنعتی جنرال) هست که کیفیت بسیار بالایی داره.و بهتره تیپ 22 بخری که دو پانل و دو کانکتور داره و از ورق فولادی با ضخامت 1/2 میلیمتر ساخته شده.
    موفق باشید.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

مرسی از راهنمایی کاملتون . یه سوال دیگه هم داشتم
    برای خونه 80 متری پکیج بوتان چه مدلیش خوبه ؟ قیمتش در چه حدیه؟
    با تشکر
    اوپتیما یا کالدا خوبه که برای 80 متر باید مدل 24 هزار بخرید.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام دوست من
    برای سیستم گرمایش از کف برای ساختمان حدود290 متر چه پکیجی مناسبه؟ آیا تاچی 28000 جواب میده ؟ شاپه بگیرم بهتره یا تاچی؟ چند هزار؟!!
    هیچکدام از این پکیج هابا این ظرفیت های که گفتید جوابگوی کار شما نیست.برای این متراژ یا باید 2 تا پکیج 28 هزار بزارید یا اینکه یک پکیج 37 هزار در نظر بگیری(چون برای 290 متر مربع حدودا 1500 متر لوله مصرف میشه که به یک پکیج با هدپمپ بالا تری نیاز داره تازه اونهم در صورتی که کل این متراژ در یک طبقه باشه) که فقط آریستون و فرولی پکج های با این ظرفیت دارن . گرمایش از کف برای این متراژ باید خیلی اصولی و کاملا با حساب کتاب اجرا بشه که برای این کار باید از شرکت های معتبری مثل سوپر پایپ یا نیو پایپ کمک و مشاوره بگیرید.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام
    من بین ایساتیس سوپر لوکس و فرولی دیواتک اف 24 موندم کدوم رو انتخاب کنم
    تو صفحات اول این بحث یکی از دوستان خیلی از فرولی بد گفته مثلا اینکه چینیه و جنسش افتضاحه
    لطفا راهنمایی کنید
    در ضمن برای یک واحد 92 متری طبقه اول روی پارکینگ از 5 طبقه با دو خواب 12 متری و دو جای رادیاتور در پذیرایی 4 تا رادیاتور پنلی چند سانتی باید بگیرم ؟ به نظرتون چه برندی بهتره؟
    پکیج فرولی مدل دیواتک 24 فن دار از بقیه بهتره و خدمات معتبر تری هم داره .من با حرف دوستان که میگن فرولی چینیه اصلا موافق نیستم.چون دارم کیفیت بالای این محصولو با بقیه برندها مقایسه میکنم واقعا از بقیه بهتره و امکانات خیلی عالیه نسبت به بقیه پکیج ها داره.
    چون واحد شما روی پارکینگ قرار داره من پیشنهاد میکنم یکم دست بالا بگیرید و برای اتاق ها حدااقل دوتا 1متری و برای پذیرای دو تا 1/40 بذارید.چون روی پارکینگ از بقیه واحد ها سردتر میشه و اگر رادیاتور کوچکتر بزارید بعداز یک مدت باید عوضش کنیدو بزرگترشو بخرید.اما اگر رادیاتور بزرگتر بزارید اگر دیدید خونه خیلی گرم شده حداقلش اینه که دمای پکیجو کمتر میکنید واینجوری مصرف سوختتون هم پایین میاد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام بر دوستان و همکاران عزیز
    ممنون میشم اگر کسی جواب منو بده.
    پگیج دیواری باکسی اکو 3 دارم سیستم گرمایشی زمستانه خیلی خوبه داره و لی آبگرم شیر آبگرم
    رو نهایتان تا 25 درجه یا 30 درجه میده با اینکه درجه گرما رو هم زیاد می کنم چه روی تابستانه و چه روی زمستانه .البته روی زمستانه که می زارم یک صدای شبیه باز شدن لولای قدمی رو میده.اگه این مشکلو می دونید جواب بدین با تشکر؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •