تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 405 اولاول ... 4147484950515253545561101151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    پکیج ما مدل bn32ci بوتانه
    این پکیج منو بیچاره کرده!
    یه بار دیدم فشارش به 1.1 رسیده بود منم شیر پرکنش رو باز کردم که فشارش بره بالا یهو شروع به چکه کرد و و دیگه فشار آب هم هر 2 3 ساعت به زیر 1 می رسید.
    شیر پر کن رو هم عوض کردیم ولی این افت فشار سریع درست نشد. تعمیر کار می گفت نشتی دارید یه جای سیستم.
    چند تا تست انجام دادم.
    شیر رفت و برگشت شوفاز هارو بستم و پکیج رو گذاشتم رو حالت آب گرم چند ساعت که موند دیدم فشار نیافتاد ولی وقتی شیر رفت برگشت شوفاز رو باز می کنی باز فشار می افته
    تست دوم:
    روی 2 تا از شوفازها در 2 نوبت مجزا این کارو انجام دادم:
    یه شوفاز رو بستم تا 6 7 ساعت فشار نیافتاد بعد همون شوفاز رو هم باز کردم (سیستم کامل) فشار تا یه روز خوب بود بعد یه روز یهو شروع کرد در عرض 2 3 ساعت افت کرد تا نزدیک 1
    همین تست رو برای یه شوفاژ دیگه انجام دادم نتیجه مشابه گرفتم.
    اما الان دیگه مجدد تست میکنم دیگه مثل قبل نیست که فشار نیافته ، حتی با بستن هر کدوم از شوفاژها هم فشار افت میکنه!
    دیگه نمی دونم چیکار باید بکنم
    لطفا راهنمایی کنید

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    پکیج ما مدل bn32ci بوتانه
    این پکیج منو بیچاره کرده!
    یه بار دیدم فشارش به 1.1 رسیده بود منم شیر پرکنش رو باز کردم که فشارش بره بالا یهو شروع به چکه کرد و و دیگه فشار آب هم هر 2 3 ساعت به زیر 1 می رسید.
    شیر پر کن رو هم عوض کردیم ولی این افت فشار سریع درست نشد. تعمیر کار می گفت نشتی دارید یه جای سیستم.
    چند تا تست انجام دادم.
    شیر رفت و برگشت شوفاز هارو بستم و پکیج رو گذاشتم رو حالت آب گرم چند ساعت که موند دیدم فشار نیافتاد ولی وقتی شیر رفت برگشت شوفاز رو باز می کنی باز فشار می افته
    تست دوم:
    روی 2 تا از شوفازها در 2 نوبت مجزا این کارو انجام دادم:
    یه شوفاز رو بستم تا 6 7 ساعت فشار نیافتاد بعد همون شوفاز رو هم باز کردم (سیستم کامل) فشار تا یه روز خوب بود بعد یه روز یهو شروع کرد در عرض 2 3 ساعت افت کرد تا نزدیک 1
    همین تست رو برای یه شوفاژ دیگه انجام دادم نتیجه مشابه گرفتم.
    اما الان دیگه مجدد تست میکنم دیگه مثل قبل نیست که فشار نیافته ، حتی با بستن هر کدوم از شوفاژها هم فشار افت میکنه!
    دیگه نمی دونم چیکار باید بکنم
    لطفا راهنمایی کنید
    کاملا مشخصه که لوله کشیتون سوراخه باید محل نشتی رو پیدا کنید و تعمیرش کنید یا اینکه لوله کشی منزلتون رو از رو بکشید.

3. این کاربر از tamirkar1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

کاملا مشخصه که لوله کشیتون سوراخه باید محل نشتی رو پیدا کنید و تعمیرش کنید یا اینکه لوله کشی منزلتون رو از رو بکشید.
    مرسی از جوابتون
    اگه لوله کشی سوراخه چرا مثلا وقتی یکی از شوفاژهارو می بستم بعد چند ساعت باز می کردم تا یه روز خوب بود فشارش؟

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

مرسی از جوابتون
    اگه لوله کشی سوراخه چرا مثلا وقتی یکی از شوفاژهارو می بستم بعد چند ساعت باز می کردم تا یه روز خوب بود فشارش؟
    جنس لوله هاتون چیه (فلزی ،لوله سبز ، لوله 5 لایه)؟آیا سیستم شما به صورت کلکتوری یا نه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

این قطعه اسمش ایرونت و برای این روی پکیج نصب شده تا هوای ایجاد شده داخل مدار شوفاژ را که در حوزینگ پمپ جمع شده به صورت اتوماتیک خارج کنه. و الان رسوب گرفته وعمل نمیکنه و باید تعویضش کنید.بهتره با یک تعمیر کار تماس بگیرد تا این کارو براتون انجام بده.
    موفق باشید.

ممنون از راهنمایی تون . ایا من می تونم خودم تو خونه عوضش کنم ؟ قیمتش در چه حدی ؟

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

ممنون از راهنمایی تون . ایا من می تونم خودم تو خونه عوضش کنم ؟ قیمتش در چه حدی ؟
    اگر ابزار کار شو داشته باشید و یکم کار فنی بلد باشین بله خودتون میتونید عوضش کنید.قیمتش در حدود 15 تا 25 تومن باید باشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام دوست من
    برای سیستم گرمایش از کف برای ساختمان حدود290 متر چه پکیجی مناسبه؟ آیا تاچی 28000 جواب میده ؟ شاپه بگیرم بهتره یا تاچی؟ چند هزار؟!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام
    من بین ایساتیس سوپر لوکس و فرولی دیواتک اف 24 موندم کدوم رو انتخاب کنم
    تو صفحات اول این بحث یکی از دوستان خیلی از فرولی بد گفته مثلا اینکه چینیه و جنسش افتضاحه
    لطفا راهنمایی کنید
    در ضمن برای یک واحد 92 متری طبقه اول روی پارکینگ از 5 طبقه با دو خواب 12 متری و دو جای رادیاتور در پذیرایی 4 تا رادیاتور پنلی چند سانتی باید بگیرم ؟ به نظرتون چه برندی بهتره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام و تشکر از دوستان عزیز خصوصا tamirkar 1 که واقعا دارن در حق همه لطف می کنن

یه سوالی داشتم متاسفانه ضروری و فوری

برا یه آپارتمان در حدود 120 متر مربع در تبریز می خواستم پکیج optima بوتان و رادیاتور پنلی بگیرم
    خواهش می کنم کسی در مورد مشخصات چیزی که می خوام بگیرم راهنمایی کنه ، مثلا اول بگه انتخابم درست هست یا نه و بعدا هم بگه مثلا اپتیما مدل ..... رو بگیر با رادیاتور مدل ...... که برات خوبه و یکی هم اینکه مدل 24 یا 28 / طبقه سوم هستیم از 5 طبقه
    و مهمتر از همه اینکه تصمیمم درست هست یا نه
    چون optima مدل های زیادی داره و تازه پنلی هم کسی نمی گه که کدوم مارکش بهتر هست
    ممنون میشم سریع راهنماییم کنید
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    اگر دیدی نظریات با واقعیات منطبق نیست ، سعی کن واقعیت ها را تغییر بده ( انشتین )
    Last edited by masoud2613; 13-12-2012 at 09:57. دليل: تصحیح بعضی سوالات

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

جنس لوله هاتون چیه (فلزی ،لوله سبز ، لوله 5 لایه)؟آیا سیستم شما به صورت کلکتوری یا نه؟
    سلام دوست عزیز
    حق با شما بود نشتی رو پیدا کردم توی زانویی های اول لوله کشی بعد از پکیج هست ، یه کم باید دیوار کنده بشه
    مرسی بابت راهنماییتون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •