تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 405 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام من خودم تو کار تعمییرات پکیج هستم . البته زیاد حرفه ای نیستم.بیشتر در زمینه موتورخونه کار کاردم .از بحثهای شما خیلی استفاده کردم .اگه امکان داره هر وقت که مشکلی داشتم از شما مشاوره بگیریم . بیشتردر مورد سیستم کدوم پکیج ها (ایتالیای،آلمانی ،ایرانی،ترکیه ای و...)فعالیت میکنید.من خیلی وقته که دنبال جای میگردم که در زمینه کاریم بتونم با همکارام بحث وگفتگوکنم اما متاسفانه همون تور که خودتون می دونید اصلا چنین چیزی در اینترنت نداریم.
    من در خدمتم دوست عزیز. من به جز سیستم های آلمانی (بوش های قدیمی) در بقیه سیستم ها فعالیت میکنم و خوشحال میشم بتونم کمکت کنم.

2. این کاربر از pedi261 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

شما خیلی لطف دارید.مشکل اصلی الان با این پکیجهای جدیدی که داره وارد بازار میشه که کاملا چینی و درجه 3 هستن.ایرادهای عجیب غریب گیرها یبیخودی والکی.که دردسر بزرگی برای تکنسین دارن.مشتری هم که فقط همه زورش به تکنسین میرسه.بخدا بعضی وقتها میگم این چه کاری که آخه ما داریم.اما خوب ...باید ساخت.پکیج های قدیمی بهتر بودن کمتر خراب می شدن اما این جدیدا بدتر شدن.اصلا بیشتر وقتها برد اشون داغونه و فقط باید عوض بشه.البته چند وقتم ایمر کار میکنم اون خرابیش کمتره اماکار کردن با شرکتش سخته.شاید اونم خرابیاش بعدن در بیاد.الان تو شهر ما بوتان،ایمر گاز،فرولی،آریستون(که اصلا ازش راضی نیستن)،بوش،وستن،روکا(که دیگه نمیاد)،ایساتیس،والترو،تاچ ،مرکوری(که نتونسته خوب فروش کنه)،مگا ترم،ایران رادیاتورو ،بایکن وغیره کار میکنن که من از همکارا پرسیدم همه از اینکه کیفیت ها پایین هست ناراضی هستن.نظر شما چی هست آیا شما هم این حرف را قبول دارین.راستی کی ها میتونم با شما چت کنم.

4. این کاربر از tamirkar1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

راستی شما ت.ی کدوم استان کار میکنید.واگه اشکال نداره بگید با کدوم شرکت ها کار میکنید.برای تبادل فکرو یا قطعه بد نیست بدونم.

6. این کاربر از tamirkar1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

شما خیلی لطف دارید.مشکل اصلی الان با این پکیجهای جدیدی که داره وارد بازار میشه که کاملا چینی و درجه 3 هستن.ایرادهای عجیب غریب گیرها یبیخودی والکی.که دردسر بزرگی برای تکنسین دارن.مشتری هم که فقط همه زورش به تکنسین میرسه.بخدا بعضی وقتها میگم این چه کاری که آخه ما داریم.اما خوب ...باید ساخت.پکیج های قدیمی بهتر بودن کمتر خراب می شدن اما این جدیدا بدتر شدن.اصلا بیشتر وقتها برد اشون داغونه و فقط باید عوض بشه.البته چند وقتم ایمر کار میکنم اون خرابیش کمتره اماکار کردن با شرکتش سخته.شاید اونم خرابیاش بعدن در بیاد.الان تو شهر ما بوتان،ایمر گاز،فرولی،آریستون(که اصلا ازش راضی نیستن)،بوش،وستن،روکا(که دیگه نمیاد)،ایساتیس،والترو،تاچ ،مرکوری(که نتونسته خوب فروش کنه)،مگا ترم،ایران رادیاتورو ،بایکن وغیره کار میکنن که من از همکارا پرسیدم همه از اینکه کیفیت ها پایین هست ناراضی هستن.نظر شما چی هست آیا شما هم این حرف را قبول دارین.راستی کی ها میتونم با شما چت کنم.
    من تهران هستم.
    در چینی بودن پکیج ها که شکی نیست اما چینی داریم تا چینی. مثلا فرولی چینیه درجه 3 هست ولی آماتیس چینیه درجه 1.
    ایمر پکیجه نسبتا خوبیه. وستن خیلی با کیفیته و کاملا مشابه تمام دستگاه های باکسی گروپه. روکا بهترین بود ولی اونم رفت زیر مجموعه باکسی شد و دستگاهاش با نام آکواتور وارد میشه.
    بله دستگاه ها دیگه کیفیت قدیم رو ندارن اما هنوز هم دستگاه خوب پیدا میشه.
    من با فرولی، ال جی، روکا، وستن، بوتان و ایران رادیاتور کار میکنم.

8. این کاربر از pedi261 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

من شهرستان هستم الان با فرولی و ایمر کار میکنم.و یک پیشنهاد هم از وستن و نوتا داشتم که با حرف های شما روی نوتا اصلا هیچ حسلبی باز نمیکنم اما انگار وستن بهترین گزینه بعدی برای کار هست.راستش من خودم دنبال یک پکیج میگردم که هم فروشش و هم خدماتش دست خودم باشه پکیج های که گفتکم داره تو شهر ما استفاده میشه.با اونا کاری ندارم میخوام جدید باشه گئومات و اماتیس و نوتا جزء گزینه هام هست اما نمی خوام خودمو تو دردسر بندازم شما پیش نهادی برای من ندارین.پکیجی باشه که تازه آمده دست توش زیاد نیست و جا برای کار داره .

10. این کاربر از tamirkar1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

تو سایتا که گشت می زدم آریوستون سرویس یک پکیجی آورده با اسم گئومات که میگه صدرصد ایتالیایی که باورش خیلی سخته.تیپش مثل پکیج های دومیکامپکت خودمونه.(واقعا بهترین محصول فرولی نوتا هم بود که وقتی برای قرار داد فرولی آمده بودمم تهران از دوستان پرسیدم گفتن طرفش نرو چون دست شخصیه اگه یهو نخواد قطعه بده مشتریا شاکی میشن.اینجا اکثراً بوتان و ایران و توی خارجی ها فرولی و ایمر میخرن.به نظرت کدوم پکیج میتونه با اینا رقابت کنه.و طوری باشه که ما هم از طرف تعمیرش خیالمون راحت باشه که حداقل تعمیر با پشتیبانه خوب شرکت رو داشته باشه.در مورد ویسمن ،بایکن،بودروس وچی اطلاعات داری اینها هم تازه آمده شهر ما و فروشنده ها دارن می فروشن.

12. این کاربر از tamirkar1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

تو سایتا که گشت می زدم آریوستون سرویس یک پکیجی آورده با اسم گئومات که میگه صدرصد ایتالیایی که باورش خیلی سخته.تیپش مثل پکیج های دومیکامپکت خودمونه.(واقعا بهترین محصول فرولی نوتا هم بود که وقتی برای قرار داد فرولی آمده بودمم تهران از دوستان پرسیدم گفتن طرفش نرو چون دست شخصیه اگه یهو نخواد قطعه بده مشتریا شاکی میشن.اینجا اکثراً بوتان و ایران و توی خارجی ها فرولی و ایمر میخرن.به نظرت کدوم پکیج میتونه با اینا رقابت کنه.و طوری باشه که ما هم از طرف تعمیرش خیالمون راحت باشه که حداقل تعمیر با پشتیبانه خوب شرکت رو داشته باشه.در مورد ویسمن ،بایکن،بودروس وچی اطلاعات داری اینها هم تازه آمده شهر ما و فروشنده ها دارن می فروشن.
    وستن از لحاظ کیفیت فوق العادس و آماتیس هم چینیه خوبیه. بقیه برندهای جدیدم نه خودم کار کردم و نه چیزی ازشون شنیدم.

14. این کاربر از pedi261 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام
    قصد خرید پکیج دارم به نظر شما چه برندی مناسب تره؟
    ایمرگاز بهتر است یا شاپه یا ....؟؟؟

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

ایمرگاز پکیج خوبی و میشه بهش اعتمادکرد اما باید دید خدماتش توی شهرشما چطوره چون به نظر من خدمات جزء مهم در انتخاب پکیجه. برای خرید یک پکیج یک سری فاکتورها خیلی مهم هستن.مثل متراژ ساختمان، چه نوع سیستم گرمایشی (گرمایش از کف و یا رادیاتور)میخواید استفاده کنید.دودکش ساختمان چه شرایطی داره، طبقه چندم بودن واحد(برای اینکه فن دار بخرید یا بدون فن) و... الان فرولی خدمات خوبی میده پکیج های نسبتا خوبی هم داره و 3سال گارانتی میده.که مدل های دیواتاپ میکرو فرولی نسبت به بقیه بهتره .و جزء پکیج های دو مبدله هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

از راهنماییتون ممنونم. فروشگاهی مارک فلوریدا رو معرفی کرد و ازش خیلی تعریف کرد نظر شما چیه؟؟
    پکیج رو برای یک واحد 130 متری در طبقه سوم از ساختمان 5 طبقه در یک شهر سردسیر می خوام البته با رادیاتور. به نظر شما دودکش فن دار لازمه؟
    سوال آخر: برای رادیاتها مدل کال 600 ایران رادیاتور مناسبه؟
    سپاسگزارم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •