تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 49 از 405 اولاول ... 394546474849505152535999149 ... آخرآخر
نمايش نتايج 481 به 490 از 4050

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوست عزیز ،مشکل صدای فن در ایران رادیاتور از همه برندها مشهود تره و تقریبا تنها پکیجی که دیدم مشتریاش از صداش شکایت میکنن ایران رادیاتوره. اغلب این مشکل رو ندارن.اما کم صدا ترین پکیجی که من دیدم فرولی میکرو بود . چون دور فنش متغیره.کلا فرولی کم صداس
    با درود بر اساتید محترم .

پکیج منزل من ایران رادیاتوره اما صداش داره میره تو مغزم .

واحد 60 متری است و داخل آشپزخانه نصب شده .

پکیج فوق 2 مبدل و از نوع فن داره مدل 24 FF .

خیلیها میگن ال جی . آریستون . شاپر . لامبرگ .

برای من فعلآ فقط صداش مهمه ( تهران ) .

ال جی مدل پرستیژ واقعآ صداش کمه ؟

واقعآ چشمام ازین خرید ترسیده .

باسپاس از جوابتون .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام
    برای یک واحد 92 متری طبقه اول روی پارکینگ از 5 طبقه میخوام پکیج بگیرم ساختمان نوساز و پنجره دوجداره پی وی سی دارد
    میخواستم بدونم نظرتون راجع به پکیج زمینی چیه؟ مزایا و معیب زمینی نسبت به هوایی چیه ؟ در مورد محل نصب هم فکر نمیکنم مشکل داشته باشم چون یه تراس داریم که میشه اونجا نصب کرد
    لطفا مدل و مشخصات رو اعلام کنید
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    ما پکیجمون 4 تا رادیاتور داره فشار اب روی یک و نیم تنظیم می کنیم اما به مرور می ره بالا و می رسه به 2 و خورده ای و 2 تا از رادیاتورها هم صدای اب می ده هر چی هم هواگیری می کنیم فایده نداره صدای اب قطع نمی شه مشکل چی می تونه باشه ؟
    هواگیری صحیح را می شه گام به گام بگید لطفا

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام
    ما پکیجمون 4 تا رادیاتور داره فشار اب روی یک و نیم تنظیم می کنیم اما به مرور می ره بالا و می رسه به 2 و خورده ای و 2 تا از رادیاتورها هم صدای اب می ده هر چی هم هواگیری می کنیم فایده نداره صدای اب قطع نمی شه مشکل چی می تونه باشه ؟
    هواگیری صحیح را می شه گام به گام بگید لطفا
    بهترین روش برای هواگیری به اینصورت که:
    1- اول برق پکیج رو قطع کنید.
    2- تک تک رادیاتوره رو هواگیری کنید.
    3- فشار پکیج رو تنظیم کنید و روی 1/5 قرار بدید.
    4- دوباره برق پکیج رو وصل کنید.
    بهتره روی حوله خشک کن داخل حمام یک ارونت نصب کنید.چون رادیاتور حمام بالاتر از رادیاتورهای دیگه نصب شده معمولا هوا ی زیادی اونجا جمع میشه که از این ایرونت به صورت خود به خود خارج میشه و یک مقداری دردسر شما روبرای هواگیری کمتر میکنه.

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام
    برای یک واحد 92 متری طبقه اول روی پارکینگ از 5 طبقه میخوام پکیج بگیرم ساختمان نوساز و پنجره دوجداره پی وی سی دارد
    میخواستم بدونم نظرتون راجع به پکیج زمینی چیه؟ مزایا و معیب زمینی نسبت به هوایی چیه ؟ در مورد محل نصب هم فکر نمیکنم مشکل داشته باشم چون یه تراس داریم که میشه اونجا نصب کرد
    لطفا مدل و مشخصات رو اعلام کنید
    با تشکر
    به نظر من پکیج های دیواری راندمان بالاتری نسبت به پکج های زمینی داره و از نظر مصرف گاز نصف پکیج زمینی مصرف داره.من پیشنهاد میکنم پکیج دیواری بگیری چون که ایمنی بیشتری داره .
    در ضمن پکیج های بدون فن را نمی تونید توی تراس و محیط باز نصب کنید.و باید حتما به یک دودکش با ارتفاع حداقل 4 متر وصل بشه در غیر اینصورت کار نمیکنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

من هم دقیقاً مشکل شما رو دارم. ما هم پکیجمون ایران رادیاتوره. در آشپزخانه و داخل کابینت نصب شده. صداش دیگه داره دیوونم میکنه. ما پارسال زمستون هم از همین پکیج استفاده میکردیم اما نمیدونم چرا پارسال صداش اذیتم نمیکرد!! نمیدونم پارسال هم این صدا رو میداد و من متوجه نبودم یا امسال مشکلی پیدا کرده؟ تازه امسال آب حموم هم سرده. شما چند ساله که از این پکیج استفاده میکنید؟ پکیج شما چه صدایی میده؟ مال ما که فکر کنم صدای فنش باشه.
    با درود .
    پکیج ما هم در کابینت نصب شده ، در مورد صداش عرض کنم که مثل صدای گرم کردن موتور هواپیمای جنگی قبل از تکاف در باند فرودگاست .

صدای فن یا مشعل هر چی که هست آرامش رو ازم سلب کرده و شدیدآ دنبال نوع بیصداشم ،

دوستان فرولی رو پیشنهاد میدن در یک سایت با مارک لامبرت آشنا شدم ، تازه وارد بازار شده .

قراره تا چند روزه دیگه نمایندگی این مدل در تهران نتیجه امتحان و جواب صدای این مدل ، و ساپورت بعد از فروش رو بمن ابلاغ کنه ، فعلآ منتظر جواب هستم
    .

نتیجه رو حتمآ مینویسم . با تشکر از شما و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز .
    Last edited by 21 دسامبر; 05-12-2012 at 00:01.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

بعد از بررسي تصميم گرفتم براي آپارتمان 97 متري طبقه 5 از 7 پکيج والترو بگيرم با رادياتورهاي پانلي . لطفا اگر دوستان نظري در مورد اين پکيج دارند بفرمايند . ضمنا فکر کنم رادياتورهاي پانلي بهتر باشند !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

ممنونم
    موقع هواگیری پیچ پایین رادیاتورها باید باز باشه یا بسته ؟
    ما حدود یک تشت اب هم می ذاریم ازش بیاد بیرون اما باز صدا می ده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام لطفا یه تعمیرگاه و نمایندگی مطمئن تو محدوده توحید ستارخان شهرآرا به من معرفی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    برای یک واحد 55 متری طبقه اول روی پارکینگ از 5 طبقه که پنجره دوجداره یو پی وی سی داره (در منطقه شهر قدس) میخوام پکیج و رادیاتور انتخاب کنم...خیلی تحقیق کردم کلا به این نتیجه رسیدم که بوتان کالدا بگذارم و رادیاتور ایل پریمو بوتان. نمایندگی بوتان میگه که مدل اپتیما بگذاری بهتره. من یخورده به حرفش مشکوکم. واقعا تفاوت این دو مدل به جز تک مبدله و دو مبدله بودنش چیه؟ بعضی ها میگن دو مبدله (اپتیما) اصلا خوب نیست.
    یک انتخاب دیگه هم دارم و اون تاچی هستش (هم رادیاتور هم پکیج) . چون نمایندگیش درست کنار این خونس که گفتم میتونه انتخاب بدی نباشه چون قیمتش تقریبا یکیه اما تعریف خوبی ازش نشنیدم. ممنون میشم اگر راهنمایی کنین و خانواده ای رو از نگرانی نجات بدین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 10 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 10 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •