تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 41 از 405 اولاول ... 313738394041424344455191141 ... آخرآخر
نمايش نتايج 401 به 410 از 4050

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دوست گلم سلام و ممنون بابت پاسختون. ازین مارکها چه مدلش رو باید بگیریم؟ قیمت خودش بجز رادیاتورهاش میشه 2.5؟ اگه کلا بخوایم 2.5 هزینه کنیم به نظرتون ایده آل هست و میشه خرید مطمئنی داشت یا باید هزینه بیشتر کنیم؟
    بله 2/5 برای خرید یک پکیج بد نیست چون الان قیمتها ثبات نداره و هر روز قیمتها پایین بالا میشه.فقط فراموش نکنید با توجه به مشکل سرد بودن خونه تعداد رادیاتورها کم نباشه.

2. این کاربر از tamirkar1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

درود
    من در طراحی منزل تغیراتی ایجاد کرده ام و الان پکیج دیواری داخل سالن افتاده ، آبا می توان آنرا به طبقه بالا منتقل کرد؟ در صورت مثبت بودن شرایط این انتقال چیست؟

با سپاس

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

درود
    من در طراحی منزل تغیراتی ایجاد کرده ام و الان پکیج دیواری داخل سالن افتاده ، آبا می توان آنرا به طبقه بالا منتقل کرد؟ در صورت مثبت بودن شرایط این انتقال چیست؟

با سپاس
    تا حد امکان سعی کنید که پکیج در طبقه پایین نصب بشه اینجوری فشار کمتری به پمپ پکیج میاد و اگر میتونید در همون طبقه پایین مکان نصب پکیج را تغییر بدید و پکیج رادر صورتی که فن داره توی یک اتاقک یا حتی توی تراس نصب کنید.و اگرپکیج بدون فن باید یک دودکش با شرایط مطلوب براش طراحی کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام خدمت متخصصین عزیز
    رشته تحصیلی : لیسانس تاسیسات
    در حال حاضر : نمایندگی فروش و خدمات آبگرمکن خورشیدی را دارم
    که اگر سوالی در این زمینه داشتین در خدمت هستم .

دوستان برای گرفتن نمایندگی پکیج برای یکی از شهرستان های استان اصفهان راهنماییم کنید ممنون میشم
    1 . چه مارکی بهتره با خدمات بهتر ؟
    2 . میخوام از پکیج های موجود توی شهرستان نباشه (پکیج های معروف موجود عبارتند از : بوتان و فرولی و ایساتیس و آریستون و بوش و بارال و چند مارک دیگه که حضور ذهن ندارم )
    3 . در مورد پکیج های : وستن و وایلانت و ولف و والترو و باکسی و نوتا و .... پیشنهاد بدید کدوم بهتره از نظر خدمات و فروش و واردات در آینده و .... درضمن میخواهم یه مارکی که خدمات کمتر نیاز داشته باشه .
    ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام ...
    با تشکر از راهنمایی دوستان به خصوص tamirkar و pedi ...
    دوستان من کمک فوری می خوام برای خرید پکیج مناسب..
    تقریبا تمام صفحات رو خوندم..به نظرتون برای خانه 90 متری شمالی-جنوبی طبقه چهارم در تهران با توجه به پیشنهادهای داده شده در این تاپیک پکیج ایمر مناسب تره یا ویسمن؟؟ یه مغازه ای خیلی تعریف پکیج شاپه (ساخت فرانسه) رو می کرد..نظر دوستان در مورد شاپه چیه؟...ممنون میشم مدل پیشنهادیتون رو هم بگین..

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان اگه کسی سوالی درباره کل تاسیسات داره بنده تا جایی که اطلاعات دارم در خدمتم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام.من به تازگی پکیج و رادیاتور وصل کردم.همه رادیاتورها گرمن به جز یه 10 پره.که مثل بقیه گرم نیست.تا انجا که تونستم هوا گیریم کردم.به نظر شما مشکل از کجاست؟
    بهترین فشار اب سیستم گرمایش چند باره؟اخه رو پکیج نوشته بین 1 تا 1.5

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

با سلام.
    ما 1 سال میشه که از آبگرمکن ایران رادیاتور استفاده میکنیم. چند روزی هست که آبگرمکن را به حالت زمستانی در آوردیم. اما چون هوا گرم شده بود درجه رادیاتور آبگرمکن را روی 0 گذاشتیم. اما متاسفانه این کار باعث سرد شدن آب شد و به همین خاطر مجبوریم هر بار نیم ساعت قبل از حمام کردن درجه رادیاتور را روی حالت max بگذاریم که این کار باعث گرم شدن مجدد رادیاتورها میشه. سوالم از شما اینه که یعنی وقتی آبگرمکن در حالت زمستانی هست باید دائما درجه رادیاتور روی درجه max باشه تا آب گرم بمونه؟ سوال دیگه اینکه در حالت زمستانی درجه bar روی چه عددی باید باشه؟ ممنون.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    شاید آب تو این رادیاتوری که می گید سرده خوب گردش نمیکنه.
    اولین کار اینه که شیر های این رادیاتور را ببندی.و بعد رادیاتور کامل از سر جاش باز کنی و بزار ی کنار.بعد یک ظرف بزرگ میزاری زیر شیر های رادیاتور و بعد شیرهارو یکی یکی باز میکنی تا ببینی آب خوب از داخل این شیرها میاد یا نه.این کارو که کردی جوابشو بگو تا بگم چه کار کنی.
    سلام.من به تازگی پکیج و رادیاتور وصل کردم.همه رادیاتورها گرمن به جز یه 10 پره.که مثل بقیه گرم نیست.تا انجا که تونستم هوا گیریم کردم.به نظر شما مشکل از کجاست؟
    بهترین فشار اب سیستم گرمایش چند باره؟اخه رو پکیج نوشته بین 1 تا 1.5

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

با توجه به گزینه های که گفتید یک پکیج 24 هزار ایمر گاس رو پیشنهاد میدم.
    سلام ...
    با تشکر از راهنمایی دوستان به خصوص tamirkar و pedi ...
    دوستان من کمک فوری می خوام برای خرید پکیج مناسب..
    تقریبا تمام صفحات رو خوندم..به نظرتون برای خانه 90 متری شمالی-جنوبی طبقه چهارم در تهران با توجه به پیشنهادهای داده شده در این تاپیک پکیج ایمر مناسب تره یا ویسمن؟؟ یه مغازه ای خیلی تعریف پکیج شاپه (ساخت فرانسه) رو می کرد..نظر دوستان در مورد شاپه چیه؟...ممنون میشم مدل پیشنهادیتون رو هم بگین..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •