تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 401 از 405 اولاول ... 301351391397398399400401402403404405 آخرآخر
نمايش نتايج 4,001 به 4,010 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    با توجه به گرونی سرویس پکیج ها توسط تعمیرکار و همینطور خرابی و بی کیفیتی پکیج های موجود در بازار که فقط هزینه روی دست آدم میزاره ، یک سری مطالب آموزشی تعمیر و سرویس پکیج رو دوستانی که وارد به تعمیرات هستند لطف کنند و در این گروه بفرستن تا خودمون تا جایی که میشه پکیج رو تعمیر کنیم و نخواد به تعمیرکار زنگ بزنیم و ازمون پول هنگفت بگیره .
    لطفاً از ب بسم الله شروع کنین مطالب رو
    .

سلام
    گمان نکنم کسی فرصت کنه همه ی مطالب مربوط به طرز کار پکیج , قطعات شناسی و روشهای استفادن ی صحیح و سرویس اصولی و تعمیر اصولی رو اینجا بنویسه
    ولی در تمام صفحات این پکیج اطلاعات زیادی هست
    در گوگل هم اگر بنویسید آموزش تعمیر پکیج , خیلی اطلاعات پیدا میشه
    علاقمندان باید وقت بذارند و خودشون این مطالب رو جمع آوری کنند
    .
    بهتره همیشه از روشهای ساده ساختن و دسته بندی برای یادگیری اسفاده کنیم برای یاد گرفتن هر چیزی در زندگی
    مثل بدن انسان که میگن دستگاه گوارش , دستگاه گردش خون , دستگاه عصبی , دفع ادرار , عضلات , استخوانها و ....
    و بعش اندامهای هر دستگاه مثل دهان , مری , معده , روده برزگ , روده کوچک , جگر , پانکراس و غیره
    و سپس جزئیات هر اندام و کارش و ارتباطشون با همدیگه
    ,
    برای پکیج هم باید قسمتهای مختلفش دسته بندی بشه مثل :
    روکش , شاسی , مبدلِ تکی , مبدل دوقلو , پمپ , بورد کنترل , سنسورها , لوله های رابط , شیرها , سوپاپها , فن و غیره
    سنسورهاش مثل سنسور جریان آبِ مصرفی , سنسور حرارت مبدل , سنسور حرارتِ آبِ خروجی , سنسور فشار آب

خلاصه به همین صورت باید قطعات و طرز کارش رو اصولی یاد گرفت
    بعدش عیب یابیش رو
    سرویس و نگهداری
    تمام اصول ایمنی و خطرها .
    اقداماتی که باید انجام بشه برای طول عمر دستگاه
    تعمیر قطعات
    تعویض قطعات
    .

اگر هم سوالی داشتین میتونین اینجا مطرح کنین

2. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

سلام، من یه پکیج ایران رادیاتور آنالوگ دارم که چند روزیه با خطای 40-60-80 داره اذیتم میکنه. این خطا با ریست کردن برطرف میشه و در طول مدتی که از آب گرم استفاده میشه ( مثلاً موقع استحمام)، پکیج بدون مشکل کار میکنه اما اگر فاصلۀ استفاده از آب گرم قدری فاصله بیافته (مثلاً چند دقیقه) دوباره پکیج با این ایراد از کار میافته. سرویس کار هم آوردم میگه مشکل از برد پکیجه و حدس میزنه که باید رلۀ فن تعویض بشه میتونید راهنماییم کنید. آیا ممکنه مشکل از پرشر سوئیچ باشه ؟ در اینصورت با دو شلنگه شدن پرشر سوئیچ ممکنه مشکل حل بشه. توی یکی از ساییتها دیده بودم که این مشکل با تغییر فصل از سرما به گرما و انبساط و انقباض دیافراگم پرشر سوئیچ ممکنه ایجاد بشه از راهنماییتون ممنون میشم.

پروفشنال m.b.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام، من یه پکیج ایران رادیاتور آنالوگ دارم که چند روزیه با خطای 40-60-80 داره اذیتم میکنه. این خطا با ریست کردن برطرف میشه و در طول مدتی که از آب گرم استفاده میشه ( مثلاً موقع استحمام)، پکیج بدون مشکل کار میکنه اما اگر فاصلۀ استفاده از آب گرم قدری فاصله بیافته (مثلاً چند دقیقه) دوباره پکیج با این ایراد از کار میافته. سرویس کار هم آوردم میگه مشکل از برد پکیجه و حدس میزنه که باید رلۀ فن تعویض بشه میتونید راهنماییم کنید. آیا ممکنه مشکل از پرشر سوئیچ باشه ؟ در اینصورت با دو شلنگه شدن پرشر سوئیچ ممکنه مشکل حل بشه. توی یکی از ساییتها دیده بودم که این مشکل با تغییر فصل از سرما به گرما و انبساط و انقباض دیافراگم پرشر سوئیچ ممکنه ایجاد بشه از راهنماییتون ممنون میشم.
    اگر تهران باشید میتونم یه نفر رو بهتون معرفی کنم که هم کاربلده و هم قیمت کارش مناسبه
    من چندبار از ایران رادیاتور درخواست کردم که نیرو بفرستن. تنها کسی که دزد نبود و عیب الکی رو پکیج نذاشت همین بنده خدا بود
    اگر پرشر باشه فکر کنم 30-40 تومن بیشتر نشه
    دیافراگم هم حدود 20-25 در میاد جنس خوب
    ولی اگر برد باشه و یا پمپ باشه حسابی توی هزینه میفتی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام و عرض ادب خدمت اساتید محترم
    یک واحد نوساز رو می خوام پکیج براش خریداری کنم . واحد طبقه ی چهارم هست و متراژ 100 متر و یک بهار خواب هم بالا در طبقه ی پنجم وجود داره که متراژش 40 متر هست یعنی 100+40 = 140
    با توجه به اینکه شهر اردبیل هست و سردسیر چه ظرفیتی باید خریداری کنم ؟ بعضیا 28000 پیشنهاد میدن و بعضیا 32000 . البته بدلیل افزایش قیمت ها نهایت بتونم تا سقف 7 میلیون واسه پکیج هزینه کنم . لطفا برای برند هم راهنمایی بفرمایید . گویا با این بودجه چاره ای جز بوتان یا ایران رادیاتور نمیمونه
    در صورت امکان برای رادیاتور هم راهنمایی بفرمایید که چه مارکی بخرم ؟
    ممنون از دوستان عزیز

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام و عرض ادب خدمت اساتید محترم
    یک واحد نوساز رو می خوام پکیج براش خریداری کنم . واحد طبقه ی چهارم هست و متراژ 100 متر و یک بهار خواب هم بالا در طبقه ی پنجم وجود داره که متراژش 40 متر هست یعنی 100+40 = 140
    با توجه به اینکه شهر اردبیل هست و سردسیر چه ظرفیتی باید خریداری کنم ؟ بعضیا 28000 پیشنهاد میدن و بعضیا 32000 . البته بدلیل افزایش قیمت ها نهایت بتونم تا سقف 7 میلیون واسه پکیج هزینه کنم . لطفا برای برند هم راهنمایی بفرمایید . گویا با این بودجه چاره ای جز بوتان یا ایران رادیاتور نمیمونه
    در صورت امکان برای رادیاتور هم راهنمایی بفرمایید که چه مارکی بخرم ؟
    ممنون از دوستان عزیز
    سلام دوست عزیز
    28 بهتون جواب میده اگر حدود 7500 هزینه کنید برند دمراد 30 کیلووات کیفیت قطعاتش عالی هست شرکت وارد کننده و مونتاژ کننده هم نزدیک خودتون هست قطعات ایتالیایی و فرانسه روش هست و در مواردی ترکیه ای بسیار عالی هست

8. 2 کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

پکیج دیواری امروز از نسل های جدید سیستم های گرمایشی محسوب می شود که می تواند آب گرم مصرفی منازل و آپارتمان ها را تامین نماید. این دستگاه با صدای کم و راندمان بالایی که دارند، جایگزین های مناسبی برای آبگرمکن ها موتورخانه ها محسوب می شوند. یک پکیج دیواری می تواند هزینه های مصرف انرژی را کاهش دهد و به کاهش هزینه ها کمک کند. همچنین این دستگاه ها می توانند آبگرم مورد نیاز را به طور دائم و فوری تامین نمایند ضمن آنکه آسیبی به محیط زیست وارد نمی سازند. پکیج ها نسب به سایر وسایل گرمایشی، امنیت بیشتری دارند و با صدای کمی که دارند، آرامش محیط را بر هم نمی زنند. ضمن آنکه از عایق کاری بی نیاز هستند و با استفاده از سیستم های هوشمند می توانند به تخصیص انرژی کمک شایانی نمایند. پکیج ها قابلیت تنظیم دما به میزان دلخواه را دارند و فضای کمی را از ساختمان ها اشغال می کنند.

از طرفی این دستگاه با توجه به عملکرد، به دو فصل زمستانی و تابستانی تقسیم می شوند. در بخش تابستانی آن، وسایل گرمایشی مورد استفاده قرار نمی گیرد و تنها این دستگاه برای تامین آبگرم بهداشتی به کار می افتد. اما هنگامی که بخش زمستانی آن فعال می شود، پکیج به صورت دائم، آب گرم را تامین می کند.
    چنانچه مایل به کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با خرید پکیج هستید، می توانید به دماتجهیز مراجعه کنید

10. این کاربر از sabatajhiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام
    برای یک واحد آپارتمان جنوبی در طبقات میانی یه مساحت 120 متر با پنجره های دو جداره که گرمایش از طریق داکت اسپیلت قرار هست پخش بشه چه پکیجی معرفی میکنید؟
    با توجه به تحریمها تو بازار تهران بوتان و ایران رادیاتور بیشتر یافت میشه و برندهای خارجی خیلی کم شده
    برندهای خارجی سرویس خوبی میدن؟(البته اگه تو بازار باشه محصولاتش)
    Last edited by omidh999; 22-05-2019 at 12:44.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

دوستان عزیز می تونند در دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری آموزشگاه فن آموزان شرکت کنند. این دوره زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای در کارگاه کاملا مجهز برگزار میشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

سرفصل رو در صفحه زیر ببینید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •