تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 397 از 405 اولاول ... 297347387393394395396397398399400401 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,961 به 3,970 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه web2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

پيش فرض

سلام
    تشکر بابت اطلاعاتی که نوشتین
    کنده شدنِ پره های فن باعث از بین رفتن بالانس پروانه ی فن و لرزش و صدا و خراب شدن محور فن میشه
    احتمالاً همه مشکلات از همون کنده شدنِ پره ها شروع شده
    البته علت کنده شدن پره ها میتونه بنجل بودنش و یا چک نشدنش در کارخانه ی تولید پروانه باشه
    شاید هم حرارت زیاد باعثش شده باشه .
    باید پره های کنده شده و جاش با ذره بین قوی چک بشه تا معلوم بشه علت جدا شدنش چی بوده . درست نصب نشدنِ پره ؟ یا حرارت زیاد ؟ یا طراحی غلط و تحمل نکردن گریز از مرکز ناشی از چرخش ؟
    .

===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    به نظر من شعله خیلی بالا بوده... وگرنه فن اولی ۲۰ روز دومی ۱۵ الی ۱۶ روز دوام اورد.
    حالا هم فن سومی که خطاهای دیگر امون تست فعلا بهش ندادن [emoji51]
    اولی با ترموستات در ۲۰ روز ،یعنی به دمای خاص رسیدن قطع میشد.
    دومی در ۱۶ روز عمرش از روز ۹ هم شروع به صدای خرخر کم و صدای زیر داشت و یکسره بود و بعد بیشتر شد و اصلا پکیج قطع نمیکرد...
    که باعث زیاد کار کردن فن و گرمی زیاد و انحراف پرها و خوردن به بدن و در اخر جدا شدن دو پر فلزی فن و خطای زنگوله در صفحه نمایش و چراغ قرمز چشمک زن بدون مشعل و....وقتی نصاب فن را عوض کرد و مبدل را دید شوکه شد و به ما چیزی نگفت و گفت دوده گرفته و شعله را کم کرد تا خرابی مبدل به گردنش نیفته ....با رفتنش فردا صبح خطای زنگوله و کد خطای E01 و چراغ قرمز و روی صفحه نمایش روی عکس شعله ضربدر خورده بود دیده میشد و پکیج کار نمیکرد.
    با مهندس حسام صحبت کردم....
    گفت صدا ها را گوش کن من وقتی به منزل رفتم....شنیدم اول فن شروع بکار میکنه و بعد صدای جیزجیز میاد که شمعک زور میزنه اما نمیتونه مشعل را روشن کنه... بعد دوبار زور زدن سیستم خطاهای مذکور را میداد....
    بحرحال با بوتان خریدن و ۷۰ درصد خطای سرویسکار اولی دهانمان سرویس شده و ۲۰ روزه بدون پکیجیم...البته منهای تعویض فن اولی ۸ روز .....
    حالا هم مشکل ثبت گارانتی....! [emoji50][emoji53][emoji20][emoji36]
    Last edited by web2003; 03-01-2019 at 21:13.

2. این کاربر از web2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

پيش فرض

در کل هر وقت پکیج مجدد نصب کردم و مشکلات حل شد
    با ذکر کدام قطعات و تنظیمات حل شده اینجا خواهم نوشت....با تشکر از دوستان که همراهیم کردند [emoji255][emoji272][emoji253]

4. 2 کاربر از web2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

پيش فرض

پکیج امروز اوردند (سرویسکار) و گفتند پرشر تعویض شده..مبدل هر چند سوخته ولی تا سال بعد دوام میاره....گفت ۴۸ ساعت چک کردند در کارگاه با تک رادیاتور و اتومات میزده...
    وقتی دستگاه روشن شد و داشت ۱۵ دقیقه کار میکرد و ما هم خوشحال که دیگه درست شد.
    یکدفعه شعله خاموش و علامت زنگوله امد و چراغ قرمز چشمک زن شد. گفتیم اوووووفففف
    خاموشی شعله بدلیل خرابی مجدد پرشر بود و دمای بدنه فن خیلی داغ شد و داشت فن صدای کوچکی میکرد من گفتم دیدی دوباره فن داره مشکل دار میشه....
    دلیل سوختن پرشر مجددا بدلیل گرم شدن زیاد فن و انتقال باد گرم از فن به پرشر از مسیر لوله لاستیکی و خراب شدن همانا و قطع شدن مشعل همانا....و روشن زنگوله.....
    حالا میگن مبدل عوض بشه ....
    من میگم وقتی دستگاه بار اول بود و مبدل نو بود چرا فن باز مشکل پیدا کرد باز چرا بار دوم فن داغ شد و مشکل پیدا کرد فن سوم نصب شد فرداش پرشر سوخت حالا پرشر عوض شد باز فن خیلی خیلی داغ میشه که باعث سوختن پرشر شد وقتی سیم پرشر را یکسره میکنیم مشعل روشن میشه و....اگر یکسره ادامه بدیم فن صدا دار شد و داشت صدا میکرد که دستگاه را خاموش کردیم....
    والا بلا ما موندیم چرا حرارت بالای فن چیست که باعث خرابی خودش و پرشر میشه و از انطرف مبدلو داره داغون میکنه....تنظیم شعله هم افاقه نکرده... دیگه چی میتون باشه...والا با حوله خشک کن ۶ تا دیگر رادیاتور هست یعنی مجموعا ۷ تا....ایا پرلا پرو ۲۸۰۰۰ بهش فشار میاد و....ما که نفهمیدیم....باز میترسیم فن سوم بسوزه.... اوف....

فرستاده شده از Redmi Note 4ِ من با Tapatalk

6. این کاربر از web2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

پکیج امروز اوردند (سرویسکار) و گفتند پرشر تعویض شده..مبدل هر چند سوخته ولی تا سال بعد دوام میاره....گفت ۴۸ ساعت چک کردند در کارگاه با تک رادیاتور و اتومات میزده...
    وقتی دستگاه روشن شد و داشت ۱۵ دقیقه کار میکرد و ما هم خوشحال که دیگه درست شد.
    یکدفعه شعله خاموش و علامت زنگوله امد و چراغ قرمز چشمک زن شد. گفتیم اوووووفففف
    خاموشی شعله بدلیل خرابی مجدد پرشر بود و دمای بدنه فن خیلی داغ شد و داشت فن صدای کوچکی میکرد من گفتم دیدی دوباره فن داره مشکل دار میشه....
    دلیل سوختن پرشر مجددا بدلیل گرم شدن زیاد فن و انتقال باد گرم از فن به پرشر از مسیر لوله لاستیکی و خراب شدن همانا و قطع شدن مشعل همانا....و روشن زنگوله.....
    حالا میگن مبدل عوض بشه ....
    من میگم وقتی دستگاه بار اول بود و مبدل نو بود چرا فن باز مشکل پیدا کرد باز چرا بار دوم فن داغ شد و مشکل پیدا کرد فن سوم نصب شد فرداش پرشر سوخت حالا پرشر عوض شد باز فن خیلی خیلی داغ میشه که باعث سوختن پرشر شد وقتی سیم پرشر را یکسره میکنیم مشعل روشن میشه و....اگر یکسره ادامه بدیم فن صدا دار شد و داشت صدا میکرد که دستگاه را خاموش کردیم....
    والا بلا ما موندیم چرا حرارت بالای فن چیست که باعث خرابی خودش و پرشر میشه و از انطرف مبدلو داره داغون میکنه....تنظیم شعله هم افاقه نکرده... دیگه چی میتون باشه...والا با حوله خشک کن ۶ تا دیگر رادیاتور هست یعنی مجموعا ۷ تا....ایا پرلا پرو ۲۸۰۰۰ بهش فشار میاد و....ما که نفهمیدیم....باز میترسیم فن سوم بسوزه.... اوف....

فرستاده شده از Redmi Note 4ِ من با Tapatalk
    سلام دوست عزیز
    اگر میتونید تلاش کنید برای تعویض پکیج و بگید چند وقت هست پکیج خرابه زمستون و یه پکیج نو بهتون بدهند با واحد خدماتشون تماس بگیرید حتی پیگیر بشید با مدیر خدمات و تقاضای پکیج نو بدید حتی در صورت امکان شکایت در صورتی که مدارکی دارید دال بر اینکه این مدت پکیج نداشتید و ...
    عیب احتمالا خرابی مبدل هست و به دلیل اینکه مبدل نمیتونه دما را انتقال بده بیشتر دما خارج میشه و به فن میرسه البته ان تی سی حد باید داشته باشه که اگر مبدل زیاد داغ بشه باید شعله خاموش بشه شاید هم اون ان تی سی خراب هست بگید اون را هم بررسی کنند
    ولی تلاش کنید برای تعویض با پکیج نو و اینکه به نفر خدماتی هم که اومده ازش بخواهید تا از طرف ایشون هم پگیری بشه و بگه که یک ماه زمستون بدون پکیج هستید و از کار و زندگی باز شدید
    امیدوارم به نتیجه دلخواه برسید

8. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

با سلام
    پکیج دیواری بوتان مدل ونیزیا پس از تعمیر توسط تعمیرکار هم گرما و هم آب داغ خوب داره . ولی مشکل اینجاست که مدام خاموش میشد . با تعمیر کار که صحبت کردم گفتند صافی برنجیش کثیفه تمیزش کنی مشکل برطرف میشه پس از تمیز کردن صافی بعد از یک روز کارکردن خاموش میشه تا وقتی که من صافی را مجددا تمیز کنم. جالب اینکه هرروز این صافی کثیف میشه من هروروز دارم تمیزش میکنم . آیا راهی برای تمیز کردن وجود داره که مجبور نشم هر روز صافی برنجیش را باز کنم. ویا اصلا این مشکلش چیه که الان حدودا یک ماهه هر روز دارم تمیزش میکنم. آیا ادامه بدم تمیز کردن را یا نیاز به تعمیر اساسی داره. البته ناگفته نمانه که یکی از رادیاتورها شیر برگشتش نشتی داره ، آیا احتمالش هست که مشکل همین نشتی باشه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

با سلام
    پکیج دیواری بوتان مدل ونیزیا پس از تعمیر توسط تعمیرکار هم گرما و هم آب داغ خوب داره . ولی مشکل اینجاست که مدام خاموش میشد . با تعمیر کار که صحبت کردم گفتند صافی برنجیش کثیفه تمیزش کنی مشکل برطرف میشه پس از تمیز کردن صافی بعد از یک روز کارکردن خاموش میشه تا وقتی که من صافی را مجددا تمیز کنم. جالب اینکه هرروز این صافی کثیف میشه من هروروز دارم تمیزش میکنم . آیا راهی برای تمیز کردن وجود داره که مجبور نشم هر روز صافی برنجیش را باز کنم. ویا اصلا این مشکلش چیه که الان حدودا یک ماهه هر روز دارم تمیزش میکنم. آیا ادامه بدم تمیز کردن را یا نیاز به تعمیر اساسی داره. البته ناگفته نمانه که یکی از رادیاتورها شیر برگشتش نشتی داره ، آیا احتمالش هست که مشکل همین نشتی باشه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.
    سلام دوست عزیز
    نشتی رادیاتور باعث میشه شما آب تازه وارد سیستم گرمایش کنید و این آب تازه به همراه خودش املاح داره که باعث رسوب توی رادیاتور و مبدل پکیج و مسیر لوله کشی میشه
    1. در مرحله اول نشتی رادیاتور را بگیرید
    2 . برای پاک شدن رسوب های گرفته شده قبلی توی لوله کشی میشه لوله کشی را اسید شویی کرد

11. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

با سلام
    پکیج دیواری بوتان مدل ونیزیا پس از تعمیر توسط تعمیرکار هم گرما و هم آب داغ خوب داره . ولی مشکل اینجاست که مدام خاموش میشد .
    با تعمیر کار که صحبت کردم گفتند صافی برنجیش کثیفه تمیزش کنی مشکل برطرف میشه
    پس از تمیز کردن صافی بعد از یک روز کارکردن خاموش میشه تا وقتی که من صافی را مجددا تمیز کنم. جالب اینکه هرروز این صافی کثیف میشه من هروروز دارم تمیزش میکنم .
    آیا راهی برای تمیز کردن وجود داره که مجبور نشم هر روز صافی برنجیش را باز کنم ؟
    و یا اصلا این مشکلش چیه که الان حدودا یک ماهه هر روز دارم تمیزش میکنم.
    آیا ادامه بدم تمیز کردن را یا نیاز به تعمیر اساسی داره ؟
    البته ناگفته نمانه که یکی از رادیاتورها شیر برگشتش نشتی داره ، آیا احتمالش هست که مشکل همین نشتی باشه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.
    سلام
    ممنون میشم به این سوالها پاسخ بدین :
    1- این صافی روی کدوم خط وصل شده ؟ خطِ مداربسته ی رادیاتورها ؟ یا خط آبِ ورودی به پکیچ ؟

2- صافی چطوری کثیفیها رو میگیره ؟ چیزی کاغذ مانند یا اسفنج مانند داره داخلش ؟ یا فقط سوراخ سوراخ هست و ذرات رسوب رو میگیره ؟
    3- توی صافی چی جمع میشه ؟
    4- آیا فشارسنج پکیج خودبخود بعد از مدتی افت میکنه ؟
    5- وقتی پکیج داغ هست , فشار به چند میرسه ؟
    با تشکر

.

===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

1- فکر کنم خط آب ورودی به پکیج باشه .چون که بعد از تمیز کردن و گذشت چند ثانیه فشار آب کم و آب سرد میشه. احتمال زیاد خط آب ورودی باشه. من خیلی وارد نیستم. اولین لوله از سمت چپ پکیج
    2- سوراخ سوراخ است و رسوبها را می گیره.
    3- یه چیزی مثل ژل نرم یا مثلا رسوب ولی دون دون نیست .
    4- فشارسنج افت نمیکنه.
    5- فشار پکیج به حدود 80 تا 90 می رسه. البته نمیدونم کم و زیاد کردن درجه گرمای رادیاتور تو بالا رفتن فشار تاثیر میزاره یا نه؟
    Last edited by حمداله; 09-01-2019 at 16:48.

14. این کاربر از حمداله بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز iman_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

پکیج ایران رادیاتور L24فن دار دارم
    چندروز خونه نبودم برگشتم دیدم رادیاتورها سرد هست ولی آب مصرفی داغ.زنگ زدم سرویسکار اومد و با چندتا ضربه درست شد.گفت بخاطر رسوب هست.درجه رو تا آخر زیاد کرد و گفت اگه تا چندروز دیگه باز مشکل خورد ایراد از قطعه(اسمشو سادم نیست)هست و باید تعویض بشه اگه نشد هم بخاطر همین رسوب بوده
    حالا رادیاتورها گرم هستند ولی آب مصرفی ولرم هست و داغ نمیشه.میشه بدون اینکه باز سرویسکار خبر کنم خودم ردیفش کنم ومشکل از چی هست؟
    سلام دوست عزیز
    احتمالا فلومتر گیر داشته که با ضربه درست شده
    آب مصرفی را تست کنید ببینید وقتی شیر را باز میکنید پکیج میاد رو حالت آب مصرفی یا اینکه بزارید تابستونه ببینید آب مصرفی باز کنید مشعل روشن میشه ؟؟
    اگر روشن نشد فلومتر مجدد گیر کرده
    اگر روشن شد ممکنه از رسوب مبدل باشه یا دبی آب سرد مصرفی زیاد هست که با اینکه شیر ورودی آب سرد پکیج را یه مقدار ببندید باید دما بیاد بالا
    درضمن چون هوا سرد تر شده دمای آبگرم کمتر میشه و در نتیجه دمای پکیج را بالاتر تنظیم کنید
    گذاشتم رو حالت زمستانه و آب سرد شد.اینجور که مشخصه فلومتر مشکل داره.تعمیرکار هم تو کاغذش نوشته بود اگر باز خراب شد فلورگلاتور تعویض شود
    حالا سوالم اینه که فلومتر برای آب مصرفی هست ولی آب مصرفی من داغ و رادیاتورها سرد بود و بعد از اومدن تعمیرکار برعکس شد
    راستی تازگیا یکی از رادیاتورهام نشتی پیدا کرده و هر چندروز یکبار درجه فشار پکیج پایین میاد و خاموش میشه.وقتی پکیج خاموش میشه از زیرش آب سرازیر میشه.این مشکل که ربطی به فلومتر نداره؟

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

1- فکر کنم خط آب ورودی به پکیج باشه .چون که بعد از تمیز کردن و گذشت چند ثانیه فشار آب کم و آب سرد میشه. احتمال زیاد خط آب ورودی باشه. من خیلی وارد نیستم. اولین لوله از سمت چپ پکیج
    2- سوراخ سوراخ است و رسوبها را می گیره.
    3- یه چیزی مثل ژل نرم یا مثلا رسوب ولی دون دون نیست .
    4- فشارسنج افت نمیکنه.
    5- فشار پکیج به حدود 80 تا 90 می رسه. البته نمیدونم کم و زیاد کردن درجه گرمای رادیاتور تو بالا رفتن فشار تاثیر میزاره یا نه؟
    سلام
    اولین لوله اگر روبروی پکیج باشید سمت چپ شما میشه رفت گرمایش و سمت راست برگشت گرمایش که باید صافی روی برگشت باشه
    جواب 3 . احتمالا روی برگشت هست و رسوب داخل لوله میاد بهش گیر میکنه
    جواب 4. بله توی یک روز افت نمیکنه ولی اگر نشتی را نگیرید فشار افت میکنه پس بهتره اول نشتی بگیرید سپس شستشوی رادیاتور و لوله کشی و صافی را تمیز کنید و سیستم را آب کنید
    جواب 5 . دمای پکیج منظورتان هست ؟ بله چون آب درست چرخش نداره و صافی گرفته دما میره بالا و سنسور حد پکیج پکیج را خاموش میکند شما لوله کشی را شستشو دهید ایراد برطرف میشود

17. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •