تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 396 از 405 اولاول ... 296346386392393394395396397398399400 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,951 به 3,960 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

بعد ۳۰ دقیقه از اخرین بازدید از پکیج (که روی ۵۰ درجه تنظیم کردم) به ۴۹ درجه رسیده ... دمای خونه از ۳ ساعت پیش از ۱۲ درجه (دماسنج دیجیتالی کوچک دارم) به ۱۷ درجه رسیده و پکیج یکسره در حال کار کردن هست .
    قبلنا وقتی ۵۰ ست میکردم حدود ۲۰ دقیقه ای دما تا ۵۵ میرفت یعنی دمای در حال کار گرم کردن و حدود ۵۶ فکر کنم قطع میکرد.
    الان روی ۵۰ گذاشتم تا به ۴۹ برسه ۳.۵ ساعت طول کشیده....البته ما یه هفته خونه نبودیم و خونه یخ زده یعنی تا ۱۰ درجه داخل خونه بود!
    ایا طبیعی هست تمام این موارد؟!

فرستاده شده از Redmi Note 4ِ من با Tapatalk
    سلام دوست عزیز
    مبارک باشه
    اون ور رفتن سرویسکار این بوده که براتون شعله را تنظیم کرده و فشار گاز و یا تنظیم شعله زیاد بوده دوده میزده به مبدل حالا فشار تنظیم شده
    اینکه زمان میبره تا گرم بشه درسته باید روز اول حوصله به خرج بدید و بهتره که با دماهای پایین حدود 40 تا 50 بزارید بعد چند ساعت بیشتر کنید اشکال نداره ولی اینکه خاموش نمیکنه دلیلش فعلا اینه که مصالح ساختمانی که لوله ها از داخلش عبور کرده سرد هست و دمای برگشت آب خیلی افت میکنه این مشکل تا فردا درست میشه اگر بعد از یک روز دیدید باز هم مشعل و فن دائما روشن میمونند پیگیر عیب باشید تا مجددا فن خراب نشه
    فن قبل ظاهرا از عکس مثل اینکه شافت فن تاب داشته ؟ درسته یا تو جاش لق شده بود ؟

2. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

پکیج بوتان ۲۸هزار بنسرپرو دارم سال اول خیلی خوب بود و با نصف رادیاتورها خونه گرم بود حتی لوله های عبوری از کف حرارتش مشخص بود هر سال پیش میره بدتر میشه امسال تمام رادیاتورها روشن و گرم هستن ولی خونه گرم نمیشه البته یکی از رادیلتورها حرارتش خیلی کمه
    یادم میاد سال اول حوله خشک کن رو روشن نمی کردم چون زیاد گرم میشد دستشویی و حمام
    کسی میدونه مشکل از کجاست؟ رادیاتورها گزمه ولی خونه گرم نمیشه
    سلام دوست عزیز
    دلایلی که میتونه باشه 1. شاید تازه پکیج روشن کردید صبر کنید یکی دو روز بعد دما نرمال میشه
    2. شاید سال قبل دمای هوا گرمتر بوده
    3 . اگر زیر ساختمان و بالای ساختمان واحد دیگه ای بوده باشه که امسال خالی هست و سرد میتونه یکی از دلایل باشه
    4. در صورتی که صافی تو مسیر برگشت از رادیاتور زیر پکیج هست باز کنید تمیز کنید
    5. تنظیم فشار گاز
    6. رسوب گرفتن مبدل
    7. پنجره ها از درزبند در اومده ؟ یا اینکه پرده حذف نشده ؟
    و ........ بررسی کنید اگر از دلایل فوق نبد

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

پکیج ایران رادیاتور L24فن دار دارم
    چندروز خونه نبودم برگشتم دیدم رادیاتورها سرد هست ولی آب مصرفی داغ.زنگ زدم سرویسکار اومد و با چندتا ضربه درست شد.گفت بخاطر رسوب هست.درجه رو تا آخر زیاد کرد و گفت اگه تا چندروز دیگه باز مشکل خورد ایراد از قطعه(اسمشو سادم نیست)هست و باید تعویض بشه اگه نشد هم بخاطر همین رسوب بوده
    حالا رادیاتورها گرم هستند ولی آب مصرفی ولرم هست و داغ نمیشه.میشه بدون اینکه باز سرویسکار خبر کنم خودم ردیفش کنم ومشکل از چی هست؟
    سلام دوست عزیز
    احتمالا فلومتر گیر داشته که با ضربه درست شده
    آب مصرفی را تست کنید ببینید وقتی شیر را باز میکنید پکیج میاد رو حالت آب مصرفی یا اینکه بزارید تابستونه ببینید آب مصرفی باز کنید مشعل روشن میشه ؟؟
    اگر روشن نشد فلومتر مجدد گیر کرده
    اگر روشن شد ممکنه از رسوب مبدل باشه یا دبی آب سرد مصرفی زیاد هست که با اینکه شیر ورودی آب سرد پکیج را یه مقدار ببندید باید دما بیاد بالا
    درضمن چون هوا سرد تر شده دمای آبگرم کمتر میشه و در نتیجه دمای پکیج را بالاتر تنظیم کنید

5. 2 کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه web2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    مبارک باشه
    اون ور رفتن سرویسکار این بوده که براتون شعله را تنظیم کرده و فشار گاز و یا تنظیم شعله زیاد بوده دوده میزده به مبدل حالا فشار تنظیم شده
    اینکه زمان میبره تا گرم بشه درسته باید روز اول حوصله به خرج بدید و بهتره که با دماهای پایین حدود 40 تا 50 بزارید بعد چند ساعت بیشتر کنید اشکال نداره ولی اینکه خاموش نمیکنه دلیلش فعلا اینه که مصالح ساختمانی که لوله ها از داخلش عبور کرده سرد هست و دمای برگشت آب خیلی افت میکنه این مشکل تا فردا درست میشه اگر بعد از یک روز دیدید باز هم مشعل و فن دائما روشن میمونند پیگیر عیب باشید تا مجددا فن خراب نشه
    فن قبل ظاهرا از عکس مثل اینکه شافت فن تاب داشته ؟ درسته یا تو جاش لق شده بود ؟
    والا نمی دونم ولی عکس دیگه ای میزارم.
    ولی با تعویض فن صدا قطع شد. حتی برادرم میگفت پکیج که کار نمیکنه...گفتم چرا کار میکنه...اونا به صدای تراکتوری عادت کرده بودند.[emoji3]
    ولی دو تا از پرهای فن قبلی کنده شده بود.
    به سرویسکار میگفتم دلیلش چی بوده تا الان دو تا فن خراب کرده...و کفتم شاید از بردش باشه... خیلی ناراحت میشد....میگه از برد نیست...منم گفتم خوب یه دلیلی داره که دوبار پشت سرهم خراب میشه...جوابی نداشت.
    هرچی هست خرابی پشت سرهم فن بوتان پرلا پرو برایم مبهم مونده است!!

7. این کاربر از web2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

پيش فرض

طبق تحقیقاتی که کردم و بررسی های بعمل آمده بالا بودن شعله باعث سوختن مبدل شده و انتقال گرمای زیاد باعث خرابی فنها میشده است (احتمال 90%) بدلیل نصب اولیه و عدم دقت نصاب
    که این شعله بالا باعث خرابی فن دوبار ، خرابی مبدل و پرسشر فن شده است. که باعث خطای آلارم زنگوله و بعد مدتی خطای E01 میشده است.
    کارهایی که باید انجام شود :
    1-شعله آب گرمایش و بهداشتی تنظیم شود
    2-پرسشر (نمیدانم درست نوشتم) فن تعویض میشود
    3-فن تعویض میشود
    4-مبدل بدلیل آسیب نیز تعویض میشود
    فعلا پکیج در حال بررسی هست....
    ان شاالله دقیقا مشکلات حل شد جهت تجربه دیگر دوستان اینجا قرار میدهم.
    یک نکته : جهت نصب پکیج حتما حتما از سرویسکار اصلی و گوشزد کنید شعله و دیگر آیتمها را بررسی کنند. مثلا برای من فقط پکیج را نصب و هواگیری کردند که کلی مشکل برایمان درست شد.
    Last edited by web2003; 02-01-2019 at 14:37.

9. 2 کاربر از web2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

طبق تحقیقاتی که کردم و بررسی های بعمل آمده بالا بودن شعله باعث سوختن مبدل شده و انتقال گرمای زیاد باعث خرابی فنها میشده است (احتمال 90%) بدلیل نصب اولیه و عدم دقت نصاب
    که این شعله بالا باعث خرابی فن دوبار ، خرابی مبدل و پرسشر فن شده است. که باعث خطای آلارم زنگوله و بعد مدتی خطای E01 میشده است.
    کارهایی که باید انجام شود :
    1-شعله آب گرمایش و بهداشتی تنظیم شود
    2-پرسشر (نمیدانم درست نوشتم) فن تعویض میشود
    3-فن تعویض میشود
    4-مبدل بدلیل آسیب نیز تعویض میشود
    فعلا پکیج در حال بررسی هست....
    ان شاالله دقیقا مشکلات حل شد جهت تجربه دیگر دوستان اینجا قرار میدهم.
    یک نکته : جهت نصب پکیج حتما حتما از سرویسکار اصلی و گوشزد کنید شعله و دیگر آیتمها را بررسی کنند. مثلا برای من فقط پکیج را نصب و هواگیری کردند که کلی مشکل برایمان درست شد.
    سلام دوست عزیز
    ممنون بابت اینکه نتیجه را اعلام میکنید تا دوستان استفاده کنند
    1. تنظیم شعله عملا تنظیم فشار گاز هست و بعضی از ساختمان ها فشار گاز بالایی دارند و معمولا از روی شعله اجاق گاز میتوانید بفهمید که وقتی شعله را زیاد میکنید شعله از بدنه اجاق فاصله میگیره این یکی از راههای تشخیص خانگی فشار بالای گاز هست و معمولا برای پکیج با دستگاه مخصوص فشار ورودی و خروجی مصرفی و گرمایشی بررسی و تنظیم میکنند .
    2 . پرشر سوئیچ جهت اعلام کارکرد فن به برد هست که در صورتی که فن کار نکنه پرشر مسیر برق را قطع میکند . در سیستم شما پرشر نباید عیبی داشته باشه چون اگر خراب بود اصلا به برد اعلام نمیکرد که فن کار میکنه و اصلا پکیج روشن نمیشد و خطای احتراق میداد
    3 . مبارک باشه امیدوارم این یکی چرخش براتون بچرخه

11. 2 کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

پيش فرض

سلام.
    با تشکر از شما
    پرشر خراب شده .سرویسکار گفت کنتاکتهاش عمل نمیکنه و خراب شده و سیستم خطا میده و مشعل روشن نمیشه....حالا چون سرویسکار قبلی سریال گارانتی را ثبت نکرده حالا ثبت شده و منتظر۲۰ روز باید صبر کنیم روال اداری طی بشه تا سرویسکار بعدی بتونه پرخواست قطعه بده! خسته شدیم واقعا زمستون تمام شد. اما برند را شناختیم و تجربه بدی کسب کردیم!

13. 2 کاربر از web2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام.
    با تشکر از شما
    پرشر خراب شده .سرویسکار گفت کنتاکتهاش عمل نمیکنه و خراب شده و سیستم خطا میده و مشعل روشن نمیشه....حالا چون سرویسکار قبلی سریال گارانتی را ثبت نکرده حالا ثبت شده و منتظر۲۰ روز باید صبر کنیم روال اداری طی بشه تا سرویسکار بعدی بتونه پرخواست قطعه بده! خسته شدیم واقعا زمستون تمام شد. اما برند را شناختیم و تجربه بدی کسب کردیم!

سلام دوست عزیز
    20 روز برا اینکه پرشر بیاد پکیج باید خاموش باشه ؟ خوب یه پرشر بخرید بعد که از خودش اومد بدید به خدماتی و پولش را بگیرید ازش

15. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

والا نمی دونم ولی عکس دیگه ای میزارم.ولی با تعویض فن صدا قطع شد. حتی برادرم میگفت پکیج که کار نمیکنه...گفتم چرا کار میکنه...اونا به صدای تراکتوری عادت کرده بودند.[emoji3] ولی دو تا از پرهای فن قبلی کنده شده بود.به سرویسکار میگفتم دلیلش چی بوده تا الان دو تا فن خراب کرده...و کفتم شاید از بردش باشه... خیلی ناراحت میشد....میگه از برد نیست...منم گفتم خوب یه دلیلی داره که دوبار پشت سرهم خراب میشه...جوابی نداشت.هرچی هست خرابی پشت سرهم فن بوتان پرلا پرو برایم مبهم مونده
    است!!
    سلام
    تشکر بابت اطلاعاتی که نوشتین
    کنده شدنِ پره های فن باعث از بین رفتن بالانس پروانه ی فن و لرزش و صدا و خراب شدن محور فن میشه
    احتمالاً همه مشکلات از همون کنده شدنِ پره ها شروع شده
    البته علت کنده شدن پره ها میتونه بنجل بودنش و یا چک نشدنش در کارخانه ی تولید پروانه باشه
    شاید هم حرارت زیاد باعثش شده باشه .
    باید پره های کنده شده و جاش با ذره بین قوی چک بشه تا معلوم بشه علت جدا شدنش چی بوده . درست نصب نشدنِ پره ؟ یا حرارت زیاد ؟ یا طراحی غلط و تحمل نکردن گریز از مرکز ناشی از چرخش ؟
    .

===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 03-01-2019 at 20:19. دليل: تصحیح

17. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    20 روز برا اینکه پرشر بیاد پکیج باید خاموش باشه ؟ خوب یه پرشر بخرید بعد که از خودش اومد بدید به خدماتی و پولش را بگیرید ازش
    اخه مبدلش نیز خراب شده و پرشر فن و جهت بررسی بیشتر پکیج را بردند نمایندگی دیگر...تا گارانتی ثبت و فعال بشه. امان از نصاب اولی و بی تجربگی، که اوارگی ما از اونه... [emoji850][emoji36]

19. این کاربر از web2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •