تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 389 از 405 اولاول ... 289339379385386387388389390391392393399 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,881 به 3,890 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

آخر فروم باز masoudboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

دوستان کسی رادیاتور بارلی مدل الگانت داشته ؟ آیا این برند را تایید می کنید ؟؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

ممنون
    بله گفت 12 سال گارانتی داره آکسون
    رادیاتور دمیرتاش هم داره

هر دو محصول مشترک ایران ترکیه هستن
    سلام دوست عزیز
    بخرید مبارکتون باشه رادیاتور ها معمولا همه خوبند فقط طول رادیاتور سعی کنید بزرگتر بخرید هرچی رادیاتور بیشتر داشته باشید مصرف گاز کمتر هست رادیاتور اگر کم باشه مصرف گاز فوق العاده زیاد میشه

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

دوستان کسی رادیاتور بارلی مدل الگانت داشته ؟ آیا این برند را تایید می کنید ؟؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام دوست عزیز
    بخرید مبارکتون باشه رادیاتور ها معمولا همه خوبند فقط طول رادیاتور سعی کنید بزرگتر بخرید هرچی رادیاتور بیشتر داشته باشید مصرف گاز کمتر هست رادیاتور اگر کم باشه مصرف گاز فوق العاده زیاد میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    ما تازه یه خونه گرفتیم که سیستم شوفاژ داره و پکیجش هم ایران رادیاتور مدل L24FF هستش
    من میخوام شوفاژ رو راه بندازم
    یه سوالی برام پیش اومده من شیرهای ورودی شوفاژ رو باز کردم ایا باید شیر های خروجی هم باز بشه ؟؟
    اگه قرار باز بشه چطوری بازش کنم چون الن خوره و در ثانی کل او پیچ الن خور رو باید باز کنم و بعد درپوش رو ببندم یا نه؟؟
    حقیقتش من شیر ورودی رادیاتور رو باز کردم (شیرهای ورودی و خروجی شوفاژ که زیر پکیج هستن از قبل باز بود) پکیج شروع به کار کرد اب وارد رادیات شد بعد از مدتی رادیات خیلی داغ شد رفتم فشار پکیج رو نیگاه کردن دیدم داره میره بالا یعنی از 2 بار هم داشت رد میشد بعدش یه صدایی اومد منم از حولم از برق کشیدمش یعنی علت بالا رفتن سریع فشار بسته بودن شیر برگشتی رادیاتور بوده؟؟یا نه پکیج مشکل داره؟؟؟ اصلا مگه فشار خیلی بره بالا مگه نباید شیر اطمینان فعال بشه و از قسمت شلنگ زیر پکیج اب تخلیه بشه (طبق اطلاعات خودم) ولی تو اون لحظه هیچ ابی خارج نشد حتی یک قطره یعنی پکیج مشکل داره یا من اشتباه میکنم؟؟؟
    خواهشن یکی راهنمایی کنه چیکار کنم؟؟؟
    ممنونم
    Last edited by pc67; 31-10-2018 at 09:35.

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    ما تازه یه خونه گرفتیم که سیستم شوفاژ داره و پکیجش هم ایران رادیاتور مدل L24FF هستش
    من میخوام شوفاژ رو راه بندازم
    یه سوالی برام پیش اومده من شیرهای ورودی شوفاژ رو باز کردم ایا باید شیر های خروجی هم باز بشه ؟؟
    اگه قرار باز بشه چطوری بازش کنم چون الن خوره و در ثانی کل او پیچ الن خور رو باید باز کنم و بعد درپوش رو ببندم یا نه؟؟
    حقیقتش من شیر ورودی رادیاتور رو باز کردم (شیرهای ورودی و خروجی شوفاژ که زیر پکیج هستن از قبل باز بود) پکیج شروع به کار کرد اب وارد رادیات شد بعد از مدتی رادیات خیلی داغ شد رفتم فشار پکیج رو نیگاه کردن دیدم داره میره بالا یعنی از 2 بار هم داشت رد میشد بعدش یه صدایی اومد منم از حولم از برق کشیدمش یعنی علت بالا رفتن سریع فشار بسته بودن شیر برگشتی رادیاتور بوده؟؟یا نه پکیج مشکل داره؟؟؟ اصلا مگه فشار خیلی بره بالا مگه نباید شیر اطمینان فعال بشه و از قسمت شلنگ زیر پکیج اب تخلیه بشه (طبق اطلاعات خودم) ولی تو اون لحظه هیچ ابی خارج نشد حتی یک قطره یعنی پکیج مشکل داره یا من اشتباه میکنم؟؟؟
    خواهشن یکی راهنمایی کنه چیکار کنم؟؟؟
    ممنونم
    سلام دوست عزیز منزل جدید میارکتون باشه
    شیر های پایین رادیاتور نیاز نیست دست بزنید معمولا باز هستند و برای تنظیم سرعت چرخش آب توی رادیاتور هست
    شما در حالتی که آب رادیاتور سرد هست فشار را روی 1.2 تا 1.5 تنظیم کنید ( باید اگر در حالت سرد فشار بیشتر هست رادیاتور ها را هواگیری کنید )
    سپس پکیج را روشن کنید در صورتی که باز هم دیدید فشار تا 3 رفت بالا یعنی منبع انبساط پکیج باد نداره یا خراب شده البته با گرم شدن مقدار جزئی تغییر فشار مجاز هست ولی اگر از 1.5 بره تا 3 باید عیب منبع انبساط برطرف شود
    بله شیر اطمینان دارد که از فشار 3 بار به بالا که بره عمل میکنه و آب تخلیه میشود
    صدایی که شنیدید ممکنه هوای داخل سیستم بوده از پمپ تخلی شده و یا ....
    در صورت نیاز به راهنمایی سریعتر با شماره بنده 09132223581 تماس بگیرید

6. 2 کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

سلام
    بهترین مارک بخاری گازی دیواری دودکش دار چه پشهنادی دارین؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

آقا حسام تفاوت این دو تا مدل ایران رادیاتور در چی هست؟

L28FF
    ES28FF

به جز دیجیتالی بودن اولی که خودم در جریانش هستم،منظورم بقیه تفاوت ها هستش

خیلی ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام
    برای واحد 150متری بصورت دوطبقه می شود از یک پکیج استفاد کرد اگه میشود چه پکیجی توصیه میشود وچند هزار
    مرسی

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

آقا حسام تفاوت این دو تا مدل ایران رادیاتور در چی هست؟

L28FF
    ES28FF

به جز دیجیتالی بودن اولی که خودم در جریانش هستم،منظورم بقیه تفاوت ها هستش

خیلی ممنون
    سلام دوست عزیز
    بنده هم با ایران کار نمیکنم ولی معمولا کیفیت قطعات متفاوت میشوند و قیمت را متفاوت میکنند و مدل ال که نیمه دیجیتال هست کد خطا میزنه که عیب یابی با اون کد راحت تر میشه

11. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام
    برای واحد 150متری بصورت دوطبقه می شود از یک پکیج استفاد کرد اگه میشود چه پکیجی توصیه میشود وچند هزار
    مرسی
    سلام دوست عزیز
    اگر هر طبقه 150 متر هست بهتره از 2 پکیج استفاده بشه از نظر خرابی در صورتی که یکی خراب شد دیگری بهتون کار میده و
    در صورتی که یک پکیج بخواهید نصب کنید باید پکیج با پمپ قوی تر بگذارید که بیشتر توی چگالشی های ایتالیایی هست قیمت بیشتر از 2 تا پکیج مونتاژ ایران میشود
    اما درصورتی که شرایطی مثل دوبلکس بودن ساختمان هست و جایی برای نصب پکیج نباشد این کار شدنی هست که یک پکیج نصب شود و بهتر هست در طبقه همکف نصب شود

13. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •