تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 383 از 405 اولاول ... 283333373379380381382383384385386387393 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,821 به 3,830 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

دوستان نظرتون در رابطه با پکیج ریللو چیه ؟
    ولف ظاهرا دیگه وارد نمیشه و شرکت ایرانرادیاتور اسمبلش میکنه
    خواستم ببینم ریللو چظوره ؟
    یا اصلا الن بهترین پکیج خارجی چیه تا رنج ۴ تومن میخوام هزینه کنم
    ۲۴۰۰۰ هم میخوام
    سلام دوست عزیز
    بنده از ریلو اطلاعی ندارم ولی برند های خوب بازار به ترتیب کیفیت براتون مینویسم خودتون یه تحقیق بکنید ببینید خدماتشون توی شهر شما چطور هست
    وایلانت ، ویسمن ، سونیه دوال ، بیاسی ، آریستون ، فرولی ،والترو و.... برند هایی که حضور ذهن داشتم و اطلاع داشتم که خوب هستند براتون فرستادم

2. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام ،
    چند وقت بود فشار پکیج بوتان کالدا وینزیا من با روشن شدن و خاموش شدن شعله بالا و پایین می شد ، تا اینکه چند روز پیش اومدم فشار منبع انبساط رو اندازه بگیرم ببینم اندازه اش یک اتمسفر هست یا نه ، یه کم آب رفت داخل فشارسنجم بعد با کمک تلمبه بادش زدم تا یه اتمسفر ، آیا این یک اتمسفر هم بایستی رو گیج فشار پکیج نشان داده شود، البته دوباره فشار رو گرفتم و آبی بیرون نمی زد . بعد فشار رو با باز کردن آب به 2 رسوندم ازون روز تا الان ( سه روز) فشار تغییری نکرده است و در ضمن اتومات زدن پکیج هم کمتر شده است.
    آیا منبع انبساط خراب شده است یا خیر؟ چون فکر کنم جناب آقای hesam.eng فرموده بودید اگر آب از منبع انبساط بیرون بزنه ، منبع انبساط خراب است.
    Last edited by hamidrezaaf; 09-03-2018 at 13:13.

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام ،
    چند وقت بود فشار پکیج بوتان کالدا وینزیا من با روشن شدن و خاموش شدن شعله بالا و پایین می شد ، تا اینکه چند روز پیش اومدم فشار منبع انبساط رو اندازه بگیرم ببینم اندازه اش یک اتمسفر هست یا نه ، یه کم آب رفت داخل فشارسنجم بعد با کمک تلمبه بادش زدم تا یه اتمسفر ، آیا این یک اتمسفر هم بایستی رو گیج فشار پکیج نشان داده شود، البته دوباره فشار رو گرفتم و آبی بیرون نمی زد . بعد فشار رو با باز کردن آب به 2 رسوندم ازون روز تا الان ( سه روز) فشار تغییری نکرده است و در ضمن اتومات زدن پکیج هم کمتر شده است.
    آیا منبع انبساط خراب شده است یا خیر؟ چون فکر کنم جناب آقای hesam.eng فرموده بودید اگر آب از منبع انبساط بیرون بزنه ، منبع انبساط خراب است.
    سلام دوست عزیز
    صحبت های شما با هم جور در نمیاد اگر آب توی منبع انبساط باشه و سوزنش را فشار بدید آب بیاد بیرون یعنی دیافراگم وسط منبع انبساط سوراخ شده و باید تعویض بشه که در این صورت فشار آب پکیج با سرد شدن آب پایین می آید و با گرم شدن آب بالا
    به گفته شما داخل منبع انبساط آب هست پس نمیتونه فشار ثابت بمونه با تغییر درجه حرارت یا اینکه آب داخل منبع انبساط نیست حالا شاید دفعه اول از جایی دیگه بوده آب و یا .....
    یا اینکه منبع خراب هست و حجم آب تو سیستم کم هست و تغییرات دما کم که این افزایش حجم آب نمیتونه فشار خیلی بالا ببره در اینصورت دمای گرمایش کم بشه پکیج با افت فشار زیاد روبرو میشود و ارور میدهد

5. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

الان دوباره بعد از چند روز پکیج رو خاموش کردم و دوباره بعد از چند روز اومدم ببینم ازون آب خارح میشه یا نه ، که آب خارج نشد و هوا خارج شد. البته نسبت به چند هفته گذشته تغییرات فشار محسوس بود تغییر فشار آنی اصلا نداشتیم ،فقط فشار به اندازه 0.1 کلا کمتر شده بود.
    سوال من اینه در زمانی که آنوقت با تلمبه در حال باد زدن منبع بودم گیج فشار به اندازه ا اتمسفر بادی که من زدم هم بالا رفت. آیا این طبیعیه ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

الان دوباره بعد از چند روز پکیج رو خاموش کردم و دوباره بعد از چند روز اومدم ببینم ازون آب خارح میشه یا نه ، که آب خارج نشد و هوا خارج شد. البته نسبت به چند هفته گذشته تغییرات فشار محسوس بود تغییر فشار آنی اصلا نداشتیم ،فقط فشار به اندازه 0.1 کلا کمتر شده بود.
    سوال من اینه در زمانی که آنوقت با تلمبه در حال باد زدن منبع بودم گیج فشار به اندازه ا اتمسفر بادی که من زدم هم بالا رفت. آیا این طبیعیه ؟
    سلام پس با این شرایط منبع انبساط سالم هست
    بله باید فشار بره بالا

8. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام ، ماه پیش فشار آب گرم پکیج بوتان کالدا ونیزیا ما کم شده بود ، نماینده بوتان بعد از مراجعه مبدل را جدا و شستشو داد و در محل مورد نظر جا زد و مشکل آب گرم حل شد ولی ما یه مشکل جدید داریم که تقریبا بعد از این کار پیش آمده است. و اون هم اینه که بعضی وقتا روشن شدن مشعل با صدایی همراه هست.( مثل این که گاز در جایی جمع بشه و یه مرتبه با صدای بلند روشن بشه. )

علت این مشکل چیه و آیا خطرناکه ؟ آیا میتونه ناشی از جا زدن بد باشه ؟

ممنون و متشکرم به خاطر راهنمایی که خواهید فرمود.

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام ، ماه پیش فشار آب گرم پکیج بوتان کالدا ونیزیا ما کم شده بود ، نماینده بوتان بعد از مراجعه مبدل را جدا و شستشو داد و در محل مورد نظر جا زد و مشکل آب گرم حل شد ولی ما یه مشکل جدید داریم که تقریبا بعد از این کار پیش آمده است. و اون هم اینه که بعضی وقتا روشن شدن مشعل با صدایی همراه هست.( مثل این که گاز در جایی جمع بشه و یه مرتبه با صدای بلند روشن بشه. )

علت این مشکل چیه و آیا خطرناکه ؟ آیا میتونه ناشی از جا زدن بد باشه ؟

ممنون و متشکرم به خاطر راهنمایی که خواهید فرمود.
    سلام دوست عزیز
    ممکنه فاصله جرقه زن زیا شده با مشعل و یه مقدار گاز جمع میشه بعد روشن میشه برای همین یه صدای انفجار مانند میده
    یا اینکه فشار گاز زیاد هستش

11. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

با عرض سلام و ادب بنده هنوز در مورد نوع و مدل پکیج به جمع بندی نرسیدم اگه ممکنه نام و مدل پکیج مورد نظر خود را در خصوص برای بنده ارسال کنید ضمنا ایده بنده این هستش که پول خوب بده جنس خوب بخر اما همیشه گرون بودن جنس نشان از خوب بودن نیست بلکه گاهی با قیمت کمتر محصولی مشابه جنس گرونتر می شود تهیه که که کارایی ان را داشته باشد لذا خواهشمندم در صورت امکان نوع و مدل مورد نظر خور را خصوصی بفرمایید یا به شماره تلفن 9124523424 پیامک نمایید از لطف حضرتعالی تشکر می کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

با عرض سلام و ادب بنده هنوز در مورد نوع و مدل پکیج به جمع بندی نرسیدم اگه ممکنه نام و مدل پکیج مورد نظر خود را در خصوص برای بنده ارسال کنید ضمنا ایده بنده این هستش که پول خوب بده جنس خوب بخر اما همیشه گرون بودن جنس نشان از خوب بودن نیست بلکه گاهی با قیمت کمتر محصولی مشابه جنس گرونتر می شود تهیه که که کارایی ان را داشته باشد لذا خواهشمندم در صورت امکان نوع و مدل مورد نظر خور را خصوصی بفرمایید یا به شماره تلفن 9124523424 پیامک نمایید از لطف حضرتعالی تشکر می کنم

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز شما برند هایی که مد نظرت هست بگو تا بنده و دوستان دیگه بگیم کدوم بهتر هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •