تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 378 از 405 اولاول ... 278328368374375376377378379380381382388 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,771 به 3,780 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید
    اگر در مورد رادیاتورهای شیشه ای و قرنیزی اطلاعی کسی داره راهنمایی کنه اعتماد میشه کرد یا همون رادیاتورهای قدیمی
    در ضمن بین رادیاتورهای پنلی و پره ای کدوم یک بهتر هستش
    با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید
    اگر در مورد رادیاتورهای شیشه ای و قرنیزی اطلاعی کسی داره راهنمایی کنه اعتماد میشه کرد یا همون رادیاتورهای قدیمی
    در ضمن بین رادیاتورهای پنلی و پره ای کدوم یک بهتر هستش
    با تشکر
    سلام دوست عزیز
    رادیاتور های شیشه ای بیشتر جنبه تزیینی دارند مگر مدل هایی که روی رادیاتور پانلی شیشه نصب کرده باشند
    رادیاتور قرنیزی بسته به شرایط ساختمان میتونه خوب باشه و میتونه بد باشه یعنی برای ساختمان های آپارتمانی طبقات وسط با متراژ پایین خوب هستند ولی برای ساختمان های ویلایی با مساحت زیاد با توجه به اینکه متراژ رادیاتور قرنیزی که میشه استفاده کر نسبت به بار حرارتی اون فضا کم هست خوب نیست برای اینکه نمیتونه اون فضا را گرم کنه ولی در کل از قرنیزی زیاد استقبال نشده و اجرای صحیحش هم خیلی مهم هست
    با سیستم های پکیج رادیاتور پانلی بهتر هست به دلیل اینکه پره ای ها زیاد هوا میگیره و هواگیری زیادی میخواهد
    و از نظر قیمت هم پانلی به صرفه تر از پره ای هست مثلا اگر رادیاتور پانلی قیمتش بشه 400000 تومان پانلی با همون بازده حرارت قیمتش میشه حدود 250000 تومان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با سلام من ساکن اصفهان هستم بین پکیج های بوش،ایمر و باکسی کدوم بهتره؟

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

با سلام من ساکن اصفهان هستم بین پکیج های بوش،ایمر و باکسی کدوم بهتره؟
    سلام دوست عزیز
    تقریبا همه در یک سطح هستند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

با سلام
    من ساکن اصفهان هستم بین پکیج های بوش،ایمر و باکسی کدوم بهتره؟
    سلام

اگر وضع مالیتون خوبه برید سراغ آلمانی و ایتالیایی اصل و حتماً سیستم پیشرفته رسوب گیر هم نصب کنین برای کل ساختمون یعنی بعد از کنتور چون آب اصفهان خیلی رسوب داره
    پیشنهاد بنده
    اما اگر دنبال پکیج کارامد و اقتصادی با خدمات و قطعات فراوون هستین برید سراغ ایران رادیاتور و بوتان
    اگر 500 بیشتر هزینه کنین میتونین یه آبگرمکن بوتان 3115 بگیرین برای آب گرم مثرفی و یک پکیج و از کلی مشکلات راحت بشین مثل سرد و گرم شدن آبِ مصرفی در زمستان
    در تابستان هم میتونین پکیج و رادیاتورها رو کلاً تخلیه کنین تا سال بعد که در کاهش استهلاکشون خیلی تاثیر داره
    نصب آبگرمکن با پکیج هزینه چندانی نداره فقط یک متر شیلنگ فلزی میخواد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید
    رادیاتورهای پکیج ما مدام هوا میگیره، یعنی حدود یک هفته میشه که اینطور شده، حتی با هواگیری کردن رادیاتور چند ساعت دیگر باز هوا داخل رادیاتورهای دیگر می رود.
    اولش خوب بود و فشار رادیاتور هم حدود 1.5 است که البته اوایل 2 بوده، به نظرتون از چی میتونه باشه؟
    و اینکه آیا کم و زیاد کردن مداوم پکیج از سمت دستگاه مرکزی میتونه باعث این مسئله و هواگیری رادیاتورها شود؟
    چون من هر روز صبح دمای دستگاه را کم میکردم و شب ها زیاد!!

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید
    رادیاتورهای پکیج ما مدام هوا میگیره، یعنی حدود یک هفته میشه که اینطور شده، حتی با هواگیری کردن رادیاتور چند ساعت دیگر باز هوا داخل رادیاتورهای دیگر می رود.
    اولش خوب بود و فشار رادیاتور هم حدود 1.5 است که البته اوایل 2 بوده، به نظرتون از چی میتونه باشه؟
    و اینکه آیا کم و زیاد کردن مداوم پکیج از سمت دستگاه مرکزی میتونه باعث این مسئله و هواگیری رادیاتورها شود؟
    سلام دوست عزیز
    رادیاتورتون پره ای هست یا فولادی ؟ اگر پره ای باشه معمولا خودشون هوا تولید میکنند ولی بررسی کنید ممکنه معایب زیر باشه برطرف کنید
    1 . ممکنه رادیاتور تراز نباشه و انتهای رادیاتور هوا بمونه و کامل تخلیه نشه برا همین هوا زیاد میشه ( باید سمت شیر هواگیری چند میلیمتر بالتر از سمت دیگر باشد ممکنه رادیاتور شما سمت شیر هواگیر پایین تر از سمت دیگه باشه )
    2. اگر لوله کشی کلکتوری هست ممکنه داخل کلکتور هوا داشته باشداونم هواگیری کنید
    درضمن هوا گیری صحیح و اصولی این هست که شما فشار آب را بیارید بالا تقریبا 2 و بالاتر و بعد از چند دقیقه که پکیج کار کرد پکیج را خاموش کنید و چند دقیقه بعد هواگیری کنید و پکیج را روشن کنید .
    اگر جایی از سیستم نشتی داره قبل از هر کاری نشتی را برطرف کنید
    کم و زیاد کردن دمای پکیج کاری به هوا گرفتن نداره

8. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید
    سلام
    جناب مهندس اشاره کردند به این موضوع که رادیاتور خودش گاز تولید میکنه
    توضیح بیشتر
    مُبدّلِ داخل پکیج از جنس مس هست
    همیشه مقداری از این مس حل میشه در آب این مس میره داخل رادیاتورها و بیشتر و بیشتر میشه .
    اگر رادیاتور آلومینیومی باشه تبدیل میشه به یک باتری شیمیائی و دائماً گاز ئیدروژن تولید میشه داخل رادیاتورها
    پیشنهاد بنده
    اگر رادیاتورها الومینیومی هست پس بهتره پکیج رو خاموش کنین و آب همه ی رادیاتورها رو تخلیه کنین از شیر پایینش
    بعدش شیرها رو ببندین و شیرهای هواگیری رادیاتورها رو باز کنین و سیستم رو با آب تازه پر کنین با باز کردن شیر پرکن که زیر پکیج هست
    بعدش یک بار دیگه تخلیه کنین و با آب تازه پر کنین و هواگیری کنین
    بعدش پکیج رو روشن کنین و با آب 60 درجه سیستم رو هواگیری کنین دوباره اگر که صدای شرشر یا چکه آب میاد ار داخل رادیاتورها و در همون حالت فشار هم باید حداکثر 3 باشه با پکیج داغ . با پکیج سرد بهتره 1.75 باشه وقتی آب تازه باشه در رادیاتورها مقدار مسش کمتره و گاز خیلی کمتری تولید میشه
    ==========================
    همونطور که جناب مهندس گفتند , کم و زیاد کردن درجه آب باعث تولید ئیدروژن یا هوا گرفتن رادیاتورها نمیشه
    اما این موضوع رو نمیشه نادیده گرفت که هر چه مبدل بیشتر داغ بشه مسِ بیشتری در آب حل میشه و میره توی رادیاتورها
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 29-12-2017 at 23:59. دليل: تصحیح

10. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه iman23's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید
    من میخوام برای منزل 60 متری پکیج دیواری بگیرم . دوستان پکیج ارزان و خوب چی پیشنهاد میکنید .نمیتونم زیاد هزینه کنم.پکیج داخل آشپزخونه نصب میشه .ممنوووون

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید
    من میخوام برای منزل 60 متری پکیج دیواری بگیرم .
    دوستان پکیج ارزان و خوب چی پیشنهاد میکنید .نمیتونم زیاد هزینه کنم.پکیج داخل آشپزخونه نصب میشه .
    ممنوووون
    سلام

بوتان و ایران رادیاتور
    بدون گارانتی معتبر نخرید
    استفاده صحیح و سرویس و نگهداریش رو به خوبی اجرا کنید تا سالهای سال بهتون خدمت کنه . همین تاپیک اطلاعات زیادی داره در این موردها . از صفحه آخر بخونید
    =============================
    صرفه جویی میلیونی در هزینه های خودرو و هزینه های زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •