تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 362 از 405 اولاول ... 262312352358359360361362363364365366372 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,611 به 3,620 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

داداش من اصلا تخصصی در این زمینه ندارم ولی تقریبا تمام پست های این تاپیک و خوندم
    چیزی که تا حالا دتگیر من شده این بوده که پکیچ خارجی مارک ایتالیای و المانی خیلی از پکیج های داخلی بهترن
    از بین پکیج های داخلی، بوتان از ایران رادیاتور بهتره
    استاتید اگه اشتباه میکنم اصلاح کنید
    قربون معرفتت داداش

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

کسی نیست جواب مارو بده!!!!؟
    سلام دوست عزیز
    ببخشید بنده هفته گذشته مسافرت بودم اینترنت نداشتم
    شما باید ببینید بودجه شما به چه پکیجی میخوره روی بودجه میشه بیشتر نظر داد
    و طبق گفته دوستمون آقای bahmankh بوتان بهتر هست البته هرچند که بوتان 24 با قیمت 1300000 تا حدود 2000000 تومان داره و معمولا قیمت بالا تر دلیل بر کیفیت قطعات بهتر هست
    تو بازار رقابتی و رکود فعلی تقریبا میشه رو قیمت کلیه برند ها را از نظر کیفیت سنجید
    هرچند شما احتمالا تا حالا خریدتون را انجام دادید ولی وظیفه دونستم توضیح بدم و اعلام حضور کنم اگر سوالی دارید در خدمت هستم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

با سلام
    اساتید در مورد کیفیت پکیج ارونیکس اطلاعاتی میدید ؟

- - - Updated - - -

با سلام

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

با سلام

- - - Updated - - -

با سلام
    سلام
    بنده با آرونیکس کار نکردم و اطلاعی ندارم اما احتمالا خوب باشه
    دوستان دیگه شاید بهتر بدونند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    ببخشید بنده هفته گذشته مسافرت بودم اینترنت نداشتم
    شما باید ببینید بودجه شما به چه پکیجی میخوره روی بودجه میشه بیشتر نظر داد
    و طبق گفته دوستمون آقای bahmankh بوتان بهتر هست البته هرچند که بوتان 24 با قیمت 1300000 تا حدود 2000000 تومان داره و معمولا قیمت بالا تر دلیل بر کیفیت قطعات بهتر هست
    تو بازار رقابتی و رکود فعلی تقریبا میشه رو قیمت کلیه برند ها را از نظر کیفیت سنجید
    هرچند شما احتمالا تا حالا خریدتون را انجام دادید ولی وظیفه دونستم توضیح بدم و اعلام حضور کنم اگر سوالی دارید در خدمت هستم
    سلام داداش.نه هنوز نخریدم ولی قراره فردا بخرم راستش خودم قصد خرید بوتان ۲۴ رو داشتم حالا یا مدل ورونا با ۱۶۶۵۰۰۰ تومن یا مدل پرلا با ۱۷۷۵۰۰۰تومن از خود نمایندگی بوتان.به گفته خودشون قطعات مال اروپاست تو ایران مونتاژ میشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی اطلاعی از کیفیت پکیج مارک شوفاژکار داره؟ تعمیرکار میگه خیلی کم صدا هست و سابقه دار هم هست. واقعا همینطوره؟

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی اطلاعی از کیفیت پکیج مارک شوفاژکار داره؟ تعمیرکار میگه خیلی کم صدا هست و سابقه دار هم هست. واقعا همینطوره؟
    سلام دوست عزیز
    بنده با پکیج شوفاژ کار کار نکردم فقط میدونم خیلی تو بازار رواج نداره و اسمی از پکیجش نیست
    شوفاژ کار سابقه زیادی داره اما توی پکیج نه ولی توی ساخت دیگ چدنی و... سیستم های حرارت مرکزی بله سابقه زیادی داره پ
    از صدا و کیفیت قطعاتش اطلاعی ندارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سلام.خانه ویلایی در یکی از مناطق سردسیر با زیر بنای 130 متر داریم ممنون میشم راهنمایی کنید که چه پکیجی (خارجی) برای گرمایش مناسبه.
    4 سال است از پکیج مگاترم مدل mercury ...36000 استفاده میکنیم گرمایشش خیلی خوبه اما دایما نشتی داره و الان خیلی تو خرج افتاده لطفا یه پکیج بسیار خوب معرفی کنید
    ایا پکیج سونیه دو آل خوبه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام.خانه ویلایی در یکی از مناطق سردسیر با زیر بنای 130 متر داریم ممنون میشم راهنمایی کنید که چه پکیجی (خارجی) برای گرمایش مناسبه.
    4 سال است از پکیج مگاترم مدل mercury ...36000 استفاده میکنیم گرمایشش خیلی خوبه اما دایما نشتی داره و الان خیلی تو خرج افتاده لطفا یه پکیج بسیار خوب معرفی کنید
    ایا پکیج سونیه دو آل خوبه؟
    سلام
    شما چرا برای 130 متر پکیج 36000 خریدید ؟ خیلی زیاد هست و دیگه اینکه خیلی زود هست برا نشتی و خرابی تو 4 سال بنظرم باید خدماتی تون را عوض کنید یه خدماتی بیاد نشتی ها را بگیره البته اگر از اتصالات باشه اگر از مبدل باشه قضیه فرق میکنه و مشگل شما این هست که یا سختی گیر نبستید یا آب منطقه شما خورنده هست . با شماره من تماس بگیرید 09132223581 که بیشتر راهنماییتون کنم یا اینکه دقیق بنویسید کجا نشتی دارید که اگر میشه نشتی گیری کنید .
    در صورت نیاز به تعویض پکیج بیاسی ایتالیا و ویسمن آلمان و سونیه دوال فرانسه اصلی هستند و خوب و وایلانت مونتاژ ترکیه و والترو مونتاژ ایران و .... کیفیتشون خوب هست البته برند پکیج زیاد هست ببینید تو شهرتون چه برند هایی هست تا بگم کدوم بهتر هستند البته هرچند نظر من این هست که پکیج تو 4 سال نباید نیاز به تعویض داشته باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سلام ممنون از راهنماییتون
    این پکیج از روز اول که نصب کردیم نشتی داشت تا به امروز که 4 سال گذشته سالی دو بار سرویس کار میاریم هیچکدوم نتونستن درستش کنن .کلا دیگه بی خیال این پکیج شدیم .اینجا چون سردسیره 36 هم جواب نمیده رو اخرین درجه که 80 باشه تنظیم میکنیم.
    ممنون میشم راهنمایی کنین و بگین
    از بین این پکیج های خارجی که نام بردین کدومش بهترینه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •