تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 352 از 405 اولاول ... 252302342348349350351352353354355356362402 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,511 به 3,520 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    1. رسوبگیر مغناطیسی میشه اضافه ببندید بعضی از فیلتر ها هست به نام پلی مگنت که هم پلی فسفات هست مغناطیس تو مسیرش هست میشه هم جدا پلی فسفات بست و مغناطیسی هرچی به پکیج نزدکتر باشه بهتر پس زبر خود پکیج نصب میشه
    2 شیر صافی دار با صافی و شیر فرقی نمیکنه فقط شیر صافی دار جای کمتری میگیره و نیاز به اتصالات بین شیر و صافی نیست و بهتر هست
    در زیر یک عکس براتون میفرستم از طریقه نصب صافی که در صورتی که شیر صافی هم باشه باید به همین صورت افقی نصب شود و محل تخلیه ضایعات داخل مدار رو به پایین باشد
    ممنون از توضیحاتتون ،
    طبق عکس لوله کشی مسیر برگشت رادیاتور(دومی از سمت راست) کج هست در این حالت صافی برگشت چطور بایستی بسته شود؟

ممنون و متشکرم.

-
    Last edited by hamidrezaaf; 05-02-2017 at 20:33.

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام
    شیلنگ زیر پکیج را باز کنید سپس از شیر و سپس شیر و چاپقی و... را باز کرده و به لوله داخل دیوار مغزی ببندید و بعد شیر را به صورت افقی بسته و مغزی و صافی ببندید و بعد شیلنگ زیر پکیج را به صافی بسته و در انتهای کار به پکیج و سیستم را آبگیری کنید
    دقت کنید باید سیستم گرمایشی را کاملا از آب خالی کنید به روشی که بهتون توضیح میدهم
    ابتدا شیر آب سرد زیر پکیج را بسته و سپس شیر پرکن پکیج را باز کنید و شیر سرویس بهداشتی را باز کنید تا کل آب مسیر گرمایش از این طریق تخلیه شود و در ادامه میتوانید شیلنگ زیر پکیج را باز کرده و ......

3. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    شیلنگ زیر پکیج را باز کنید سپس از شیر و سپس شیر و چاپقی و... را باز کرده و به لوله داخل دیوار مغزی ببندید و بعد شیر را به صورت افقی بسته و مغزی و صافی ببندید و بعد شیلنگ زیر پکیج را به صافی بسته و در انتهای کار به پکیج و سیستم را آبگیری کنید
    دقت کنید باید سیستم گرمایشی را کاملا از آب خالی کنید به روشی که بهتون توضیح میدهم
    ابتدا شیر آب سرد زیر پکیج را بسته و سپس شیر پرکن پکیج را باز کنید و شیر سرویس بهداشتی را باز کنید تا کل آب مسیر گرمایش از این طریق تخلیه شود و در ادامه میتوانید شیلنگ زیر پکیج را باز کرده و ......
    عالی بود،

اون چیزی که به لوله دیوار وصله اسمش زانویی هست؟
    بایستی اونو کلا جدا کرد تا مغزی جاش بره تو لوله دیوار و آیا در نهایت اون زانویی که جدا شده است رو بعد از صافی ببندم و یا نیازی نیست و کلا از مدار خارج میشه(اضافیه ).

درضمن بهتره برای بستن اصولی مغزی و چپقی و ... از کدام آچار استفاده کنم(فرانسه ، شلاقی و...) تا کار خرابه نشه و رزوشون کمتر از بین بره.

در انتها برای بستن رسوبگیر مغناطیس دار هم به من راهنمایی می کنید؟ انگار این مشکلاتش بیشتره. چون شیر تو دیوار آب سرد خونه هست.

ممنون و متشکرم.
    Last edited by hamidrezaaf; 06-02-2017 at 14:14.

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

عالی بود،

اون چیزی که به لوله دیوار وصله اسمش زانویی هست؟
    بایستی اونو کلا جدا کرد تا مغزی جاش بره تو لوله دیوار و آیا در نهایت اون زانویی که جدا شده است رو بعد از صافی ببندم و یا نیازی نیست و کلا از مدار خارج میشه(اضافیه ).

درضمن بهتره برای بستن اصولی مغزی و چپقی و ... از کدام آچار استفاده کنم(فرانسه ، شلاقی و...) تا کار خرابه نشه و رزوشون کمتر از بین بره.

در انتها برای بستن رسوبگیر مغناطیس دار هم به من راهنمایی می کنید؟ انگار این مشکلاتش بیشتره. چون شیر تو دیوار آب سرد خونه هست.

ممنون و متشکرم.
    سلام
    1. اون چیزی که به دیوار هست یا مغزی و زانو هست که تو هم بسته شده یا چاپقی هستش که یه نوع زانو مانند هست یه سمتش دنده از داخل داره و یه سمت دیگه دنده از رو
    2. بله در صورتی که چاپقی باشه باید باز بشه و مغزی ببندید و در صورتی که مغزی و زانو هست فقط زانو را باز کنید و از خود مغزی در صورتی که گرفتگی نداره از همون استفاده کنید
    3. اون زانو یا چاپقی را بعد ببندید تا جهت به سمت بالا بشه و لوله تحت کشش و تغییر زاویه قرار نگیرد
    4 . اونا که آچار خور داره باید با فرانسه و ما بقی مثل چاپقی یا زانو از لوله گیر یا شلاقی
    5. شما شیر آب سرد را باز کنید بعد چاپقی را باز کنید و یه مغزی ببندید تو دیوار سپس سختی گیر را ببندید و بعد چاپقی و شیلنگ را ببندید

6. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    1. اون چیزی که به دیوار هست یا مغزی و زانو هست که تو هم بسته شده یا چاپقی هستش که یه نوع زانو مانند هست یه سمتش دنده از داخل داره و یه سمت دیگه دنده از رو
    2. بله در صورتی که چاپقی باشه باید باز بشه و مغزی ببندید و در صورتی که مغزی و زانو هست فقط زانو را باز کنید و از خود مغزی در صورتی که گرفتگی نداره از همون استفاده کنید
    3. اون زانو یا چاپقی را بعد ببندید تا جهت به سمت بالا بشه و لوله تحت کشش و تغییر زاویه قرار نگیرد
    4 . اونا که آچار خور داره باید با فرانسه و ما بقی مثل چاپقی یا زانو از لوله گیر یا شلاقی
    5. شما شیر آب سرد را باز کنید بعد چاپقی را باز کنید و یه مغزی ببندید تو دیوار سپس سختی گیر را ببندید و بعد چاپقی و شیلنگ را ببندید

ممنون از توضیحاتتون ،
    در خصوص 5
    اگه شیر آب سرد را از محل چپقی در داخل لوله متصل به دیوار باز کنم آیا آب توی لوله آب سرد که به آب شهر وصل هست با فشار نمیزنه بیرون . یعنی نبایستی شیر فلکه رو ببندم؟
    با توجه به اینکه پلی فسفات داخل محفظه حوضینگ قرار می گیره نحوه قرار گرفتنش داخل حوض فیلبرتو بایستی شکل خاصی باشد ؟

با سپاس فراوان.
    Last edited by hamidrezaaf; 06-02-2017 at 19:15.

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

ممنون از توضیحاتتون ،
    در خصوص 5
    اگه شیر آب سرد را از محل چپقی در داخل لوله متصل به دیوار باز کنم آیا آب توی لوله آب سرد که به آب شهر وصل هست با فشار نمیزنه بیرون . یعنی نبایستی شیر فلکه رو ببندم؟
    با توجه به اینکه پلی فسفات داخل محفظه حوضینگ قرار می گیره نحوه قرار گرفتنش داخل حوض فیلبرتو بایستی شکل خاصی باشد ؟

با سپاس فراوان.
    سلام
    چرا باید شیر اصلی آب سرد ورودی را ببندید
    پلی فسفات داخل خود فیلتر هست دیگه نیاز نیست تغییری بدید فقط اگر روی قسمتی که پلی فسفات داره پلاستیک کشیده پلاستیکش را جدا کنید
    در مورد جا خوردنش هم تو یه حالت جا میخوره
    در صورت نیاز عکس بزارید تا راهنماییتون کنم

9. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    چرا باید شیر اصلی آب سرد ورودی را ببندید
    پلی فسفات داخل خود فیلتر هست دیگه نیاز نیست تغییری بدید فقط اگر روی قسمتی که پلی فسفات داره پلاستیک کشیده پلاستیکش را جدا کنید
    در مورد جا خوردنش هم تو یه حالت جا میخوره
    در صورت نیاز عکس بزارید تا راهنماییتون کنم
    سلام ،
    چون من فکر می کردم که شیر سوم عکس بالا از سمت راست مستقیم به آب شهر وصل هست و تنها محل ارتباط پکیج با آب شهر هست. بنابراین من فکر می کردم اگر بخواهم زانویی محل اتصال به لوله دیوار را باز کنم چون قبلش دیگه شیری وجود نداره آب شهر از اونجا بیرون می زنه. به نظر اشتباه فکر می کردم ؟

در ضمن در خصوص جازدن محفظه حاوی پلی فسفاته عکسها رو به ترتیب جازدن آورده ام
    عکس اول: بعد از باز کردن پلاستیک
    عکس دوم: قرار دادت محفظه حاوی پلی فسفات داخل حوض رسوبگیر.

ممنون و متشکرم.

عکس اول

عکس دوم

Last edited by hamidrezaaf; 06-02-2017 at 21:22.

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام
    بله درست میگید منم منظورم همین بود که باید شیر آب ورودی به ساختمان را ببندید
    بله پلی فسفات را درست انجام دادید به همین شکل ببندید

12. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام ، ممنون و متشکرم ،
    مراحل بستن رسوبگیر رو از جملات شما خلاصه کرده ام آیا درسته ؟ در ضمن فروشنده رسوبگیر گفته بایستی فشار پکیج را در صورت بستن رسوبگیر و صافی یه کم افزایش دهید آیا درسته و به چه مقدار ؟

1- شیر آب ورودی به ساختمان را ببندید.
    2- شلینگ زیر پکیج مخصوص آب سرد را از محل شیر باز کرده.
    3- شیر آب سرد را باز کنید.
    4- چاپقی را باز کنید.
    5- یه مغزی در دیوار ببندید.
    6- سختی گیر را ببندید.
    (در اینجا بستن مغزی 1/2 جا نیفتاده ؟)
    7- بعد چاپقی را بسته .
    8- شیلنگ آب سرد را به چپقی وصل می کنیم.

-------------------------------------------------------

روش معمول برای باز کردن پیچ و مهره های زنگ زده و یا چپقی های زنگ زده چیه ؟ آیا استادکاران روش خاصی برای این کار دارند؟

ممنون و متشکرم.
    Last edited by hamidrezaaf; 07-02-2017 at 20:34.

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام ، ممنون و متشکرم ،
    مراحل بستن رسوبگیر رو از جملات شما خلاصه کرده ام آیا درسته ؟ در ضمن فروشنده رسوبگیر گفته بایستی فشار پکیج را در صورت بستن رسوبگیر و صافی یه کم افزایش دهید آیا درسته و به چه مقدار ؟

1- شیر آب ورودی به ساختمان را ببندید.
    2- شلینگ زیر پکیج مخصوص آب سرد را از محل شیر باز کرده.
    3- شیر آب سرد را باز کنید.
    4- چاپقی را باز کنید.
    5- یه مغزی در دیوار ببندید.
    6- سختی گیر را ببندید.
    (در اینجا بستن مغزی 1/2 جا نیفتاده ؟)
    7- بعد چاپقی را بسته .
    8- شیلنگ آب سرد را به چپقی وصل می کنیم.

-------------------------------------------------------

روش معمول برای باز کردن پیچ و مهره های زنگ زده و یا چپقی های زنگ زده چیه ؟ آیا استادکاران روش خاصی برای این کار دارند؟

ممنون و متشکرم.
    سلام
    سختی گیر رو آب مصرفی بسته میشه و فشار پکیج فشار گرمایش را نشون میده دلیلی نداره فشار گرمایش را بالا تر ببرید
    شاید منظورش این بوده که صافی تو مسیر گرمایش میبندید ابتدا فشار آب را بیشتر کنید حدود 2 تا 2.5 تا بعد که هواگیری کردید فشار زیاد پایین نیاید و نیاز به تغذیه مجدد آب نباشد
    بستن مغزی 1/2 جا نیفتاده به دلیل اینکه چاپقی خودش یه سر دنده داره که تو سختی گیر بسته میشه و نیاز به مغزی نیست
    روش خواصی نداره و فشار زیادتر تا باز بشه و بعضی مواقی ضربه زدن به اتصال یا گرم کردنش و اگر دو فلز به هم زنگ زده باشند زدن روغن ترمز زنگ ها را میبرد

15. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •