تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 335 از 405 اولاول ... 235285325331332333334335336337338339345385 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,341 به 3,350 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

واینکه رادیتور پره با پنلی کدوم مدل بهتره از نظر خرابی خوردگی بیشتر شرایط نگهداریش برام مهم تا هزینه اولیش ممنون میشم پاسخ بدید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

با عرض سلام میخواستم بدونم تو این دو مدل کدوم یک بهتر پکیج والترو یا بوتان از نظر خدمات مث هم هستن تقریبا
    سلام
    والترو کیفیتش خیلی خوب هست بی صدا و کم مصرف اکثر مدل هاش قابلیت برنامه ریزی دما روزانه(8 مرحله ) داره که مصرف خیلی میاد پایید کیفیت قطعاتش هم عالی هست خرابی خیلی کم داره

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

واینکه رادیتور پره با پنلی کدوم مدل بهتره از نظر خرابی خوردگی بیشتر شرایط نگهداریش برام مهم تا هزینه اولیش ممنون میشم پاسخ بدید
    با پکیج رادیاتور پانلی بهتر جواب میده و هوا نمیگیره ( نیاز به هواگیری دوره ای نداره ) همین دلیل باعث میشه هوا توی پمپ کمتر بیاد و پمپ دیرتر خراب میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

با پکیج رادیاتور پانلی بهتر جواب میده و هوا نمیگیره ( نیاز به هواگیری دوره ای نداره ) همین دلیل باعث میشه هوا توی پمپ کمتر بیاد و پمپ دیرتر خراب میشه
    امروز از فروشنده بوتان که سوال میکردم میگفت Benessere Pro کاملا ایتالیایی هست و اینکه حتی یه پیچم بونتان نبسته خیلی خوب از این حرفا و بابت اینکه پره ببندیم یا پنلی گفت پره بهتره گرماش بیشتر چند جا بود که بخاطره گرم نکردن مجبور به تعویض رادیاتور پنلی به پره شدن ،بابت هواگیری این حرفا که رادیاتور آلمینیوم با پمپ مسی سازگار نداره برگشت گفت رادیاتور بوتان هم داخلش رنگ شده و هم رورش که این مشکل نداره این روزها هیچکس نمیگه ماست من ترشه ممنون میشم اگه مارک دیگه هست بهتر از این دوتا مارک تقریبا تو رنچ همینا باشه بهم معرفی کنید ،شهر سکونت من یزد هست واینکه والترو با جنرال والترو فرقی میکنه کلا من سر رشته تو پکیج اینا نداره یه راهنمایی کلی بکنید خیلی خیلی ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

امروز از فروشنده بوتان که سوال میکردم میگفت Benessere Pro کاملا ایتالیایی هست و اینکه حتی یه پیچم بونتان نبسته خیلی خوب از این حرفا و بابت اینکه پره ببندیم یا پنلی گفت پره بهتره گرماش بیشتر چند جا بود که بخاطره گرم نکردن مجبور به تعویض رادیاتور پنلی به پره شدن ،بابت هواگیری این حرفا که رادیاتور آلمینیوم با پمپ مسی سازگار نداره برگشت گفت رادیاتور بوتان هم داخلش رنگ شده و هم رورش که این مشکل نداره این روزها هیچکس نمیگه ماست من ترشه ممنون میشم اگه مارک دیگه هست بهتر از این دوتا مارک تقریبا تو رنچ همینا باشه بهم معرفی کنید ،شهر سکونت من یزد هست واینکه والترو با جنرال والترو فرقی میکنه کلا من سر رشته تو پکیج اینا نداره یه راهنمایی کلی بکنید خیلی خیلی ممنون میشم
    سلام
    پانلی تعویض کردند برای اینکه از اول درست محاسبه نکردند و رادیاتور کوچک انتخاب کردند و در مورد رادیاتور پره ای بوتان بله درست گفتند رادیاتور پره ای بوتان کیفیتش خوب هست ولی باز هم پانلی بهتر هست و از نظر قیمت مناسب تر
    با توجه به اینکه شما یزد هستید و کارخانه والترو در یزد برای شما بهترین گزینه والترو هست و بهترین خدمات را بهتون میده و کیفیت پکیج والترو واقا عالی هست
    پیام خصوصی براتون گذاشتم بخونید
    تفاوت والترو و جنرال والترو تو مدل ها هست توی پکیج والترو وارداتی هست و جنرال والترو منتاژ ایران
    رادیاتور هم والترو ترکیه و هم ایرانی داره و جنرال والترو رادیاتور ایرانی که بازدهی جنرال والترو عالی و خیلی شیک و منحصر بفرد میباشد

6. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    پانلی تعویض کردند برای اینکه از اول درست محاسبه نکردند و رادیاتور کوچک انتخاب کردند و در مورد رادیاتور پره ای بوتان بله درست گفتند رادیاتور پره ای بوتان کیفیتش خوب هست ولی باز هم پانلی بهتر هست و از نظر قیمت مناسب تر
    با توجه به اینکه شما یزد هستید و کارخانه والترو در یزد برای شما بهترین گزینه والترو هست و بهترین خدمات را بهتون میده و کیفیت پکیج والترو واقا عالی هست
    پیام خصوصی براتون گذاشتم بخونید
    تفاوت والترو و جنرال والترو تو مدل ها هست توی پکیج والترو وارداتی هست و جنرال والترو منتاژ ایران
    رادیاتور هم والترو ترکیه و هم ایرانی داره و جنرال والترو رادیاتور ایرانی که بازدهی جنرال والترو عالی و خیلی شیک و منحصر بفرد میباشد

من قیمتی برا این پکیج که به دوستمون پیشنهاد کردید داخل نت ندیدم
    اگر حدود قیمت دارید ممنون میشم بفرمایید

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

من قیمتی برا این پکیج که به دوستمون پیشنهاد کردید داخل نت ندیدم
    اگر حدود قیمت دارید ممنون میشم بفرمایید
    سلام دوست عزیز
    حدود قیمت پکیج جنرال والترو و والترو از 2000000 تومان به بالا داره و پکیج های وارداتیش قیمت بالا تری نسبت به مونتاژ ایران داره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

مشکل شما میتونه یا از سنسور NTC آب مصرفی باشه و یا اینکه دستگاهتون نیاز به جرم گیری داره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

مشکل دستگاه شما در منبع انبساط دستگاه میباشد که دلایل زیادی برای خرابیش وجود دارد از جمله کم شدن فشار هوای منبع و یا پارگی دیافراگم داخل منبع انبساط

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

درود
    نظر اساتید راجع به پکیج الجی (پایونیر که انالوگ هستش و پرستیژ که دیجتاله)چیه؟؟؟
    2 تا از دوستام 2-3 سالی هست که استفاده میکنند مدل پایونیر و خیلی راضین و فعلا مشکلی نبوده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •