تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 312 از 405 اولاول ... 212262302308309310311312313314315316322362 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,111 به 3,120 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام عزیزان
    من هنوز جوابی نگرفتم. میشه لطفا در مورد برندهای بالا نظرتون رو بگین؟ مخصوصا در مورد وایلانت و فرولی؟
    فرولی خدمات خوب و وایلانت کیفیت خوب
    البته پکیج با کیفیت خوب خرابی نداره که نیاز به خدمات داشته باشه البته این نظر بنده هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

با سلام و عرض أدب پكيج با مدل بارل ٢٨ كيلووات خريداري كره ام در موقع نصب موقعي درب انرا باز كرده ودرپوش لوله را باز كرديم مقداري كم أب زنگ زده از لوله بيرون امد نصاب ان گفت در كارخانه موقع تست در ان أب مانده ايا اين امكان دارد يا اينكه دستگاه كاركرده است البته دود كش و اتشدان ان نو و سالم بودند و سوالي ديگر براي متراژ ١٤٠متر و ٥عدد راديات و ١عدد حوله خشك كن پكيج چند كيلووات خريداري كنيم با تشكر فراوان

اگه نباشه جاش خالی می مونه kindlinessangel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام و عرض أدب پكيج با مدل بارل ٢٨ كيلووات خريداري كره ام در موقع نصب موقعي درب انرا باز كرده ودرپوش لوله را باز كرديم مقداري كم أب زنگ زده از لوله بيرون امد نصاب ان گفت در كارخانه موقع تست در ان أب مانده ايا اين امكان دارد يا اينكه دستگاه كاركرده است البته دود كش و اتشدان ان نو و سالم بودند و سوالي ديگر براي متراژ ١٤٠متر و ٥عدد راديات و ١عدد حوله خشك كن پكيج چند كيلووات خريداري كنيم با تشكر فراوان
    وجود آب (البته بسیار اندک) طبیعیه
    برای 140 متر 24 کافیه ولی میتونید 26یا28 هم بگیرید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام،
    1- درست
    2- درست
    3- نادرست
    4- درست
    5- نادرست
    6- بدون نظر. طرفش نرید بهتره.
    7- بدون نظر. طرفش نرید بهتره.

اگر گوینده مطالبی که اشاره کردید فروشنده ها هستند، یک بحث و اگر مصرف کننده بوده بحثی دیگر است.

در مورد انتخاب ظرفیت موارد زیر را روشن کنید تا در انتخاب کمکتون کنه:

- نوع دودکش
    - محل نصب (آشپرخانه- بالکن)
    - فاصله دورترین رادیاتور تا پکیج
    - فاصله حمام تا پکیج
    - تعداد کل پره رادیاتورهایی که الان دارید.
    - نوع مشکلی که با پکیج قبلی داشتید.
    - اصولن اگر بتونید یک عکس از محل فعلی نصب پکیج بفرستید خیلی بهتره.

سلام دوستان، برای یک واحد حدودا 140 متری در تهران واقع در طبقات وسط، می خواستم جایگزینی برای پکیج فعلی که ایران رادیاتور است و حسابی اذیتمون کرده است پیدا کنم. تا به حال بررسی هایی که کردم به این صورت بوده:
    1- پکیج وایلانت: میگن اصل آلمان است و خوب کار می کنه ولی اصلا خدمات پس از فروش خوبی نداره!
    2- فرولی: اکثر قطعاتش چینی درجه پایین است و احتمال خرابی متعدد دارد ولی خدمات سریع و خوبی دارد!
    3- بوش: میگن ترکیه است و نه کیفیت داره نه خدمات!
    4- بوتان: دایم خراب میشه ولی خدماتش خوبه!
    5- ایساتیس: از بوتان کیفیتش خوبه ولی خدماتش از بوتان بدتره!
    6- رادیانت: میگن اصل ایتالیاست ولی در مورد خدماتش نمیدونم!
    7-سونیه دوال: اصل فرانسه ولی خدمات غیر مطمین!

خلاصه مطلب اینکه تا 4 میلیون میخواهم هزینه کنم و هم کیفیت و هم خدمات پس از فروش مناسب رو مد نظر دارم. سوالاتم اینها هستند:
    1- چه پکیجی انتخاب کنم؟
    2- چه توانی جواب کار من رو میده؟
    3- آیا نیازی به تعویض رادیاتورهای 5 ساله قبلی دارم؟ اگر ضروری است جایگزین چه باشد؟ در اینصورت میتونم تا 2 میلیون هم برای رادیاتورها بگذارم کنار.

ممنون میشم که اگر در اطلاعاتی که تا به حال بدست آوردم نیز اگر نقصی و یا مطلب نادرستی است، راهنماییمان کنید.

با تشکر از متخصصین این امر که وقت میگذارن و راهنماییمان میکنند.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام،

کدام شهر هستید؟
    رادیاتورهاتون پنلیه یا پره دار؟ اگر پنلیه چند متر؟ و پره ای تعداد پره؟
    کدام طبقه ساختمان ؟ اطرافتون ساختمان هست یا خالیه؟
    محل نصب و نوع دودکش چیه؟
    فاصله حمام تا محل نصب پکیج چقدره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام. برای یک واحد 78 متری که طبقه اول و روی پارکینگ و انباری ها هست و 50 مترش رو گرمایش از کف دارم کار میکنم نیاز به راهنمایی اساتید برای خرید پکیج دارم . بودجه ام بین 1.5 تا 2.5 هست . در شهر ما که جنوب شرقی ایران هست خدمات بوتان از همه پکیج ها بهتره . در نمایندگی اینجا اپتیما و پرلا موجود هست .

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من شنیدم ایمر گاس جدیدا تو ایران مونتاژ میشه
    بله کارخونه ایمرگاس اومده تو ایران یک خط تولید راه انداخته که قطعاتش، خط تولیدش و حتی کارمنداش ایتالیاییه
    از نظر کیفیت با پکبجهای وارداتیش فرقی نداره .من که دارم راضی هستم.
    اگه اطلاعات بیشتر میخواستین پی ام بدین در خدمتم

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    دوستان مسوول خرید مجتمع ما خیلی رو مارک ایمر گس پافشاری میکنه........یه تحقیقی بکنید ببینین چطوره
    بازم ممنون از هم صحبتی همگی
    دوست عزیز پکیجهای ایمرگاس واقعا کیفیت قابل قبولی دارن.من خودم تو خونه یه مدلشو دارم.هرکی هم که میخواد پکیج بخره پیشنهاد میدم که ایمرگاس بخره
    اگه خواستین به من بگید من آشنا دارم .پی ام خصوصی بدید در خدمتم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    نوع دودکش رو نمیدونم ولی طبقه 3 هستیم و یک طبقه بالاسر ماست فقط
    محل نصب بالکن ولی نزدیک اتاق خواب
    فاصله دورترین رادیاتور تا پکیج حدود 16 متر
    فاصله حمام تا پکیج حدود 10 متر
    تعداد پره ها در سالن 30 عدد و مجموعا 27 عدد پخش شده در سه اتاق که نهایتا 57 عدد در کل است.
    پکیج قبلی ایران رادیاتور E24FF و اما مشکلات در 6 سال گذشته: صدای زیاد-چندین مرحله جرم گیری-خرابی منبع انبساط-هواگیری در هر هفته(که البته مطمین نیستم این یه قلم به پکیج ربط داشته باشد)-فشار دایم متغیر-آب حمام گرم و سرد می شد... خلاصه دایم در خدمت سرویس کارمون بودیم.

راستش یواش یواش بین وایلانت و فرولی میخواهم یکی رو انتخاب کنم البته از ایمرگاس هم دارن تعریف می کنند. بدون در نظر گرفتن قیمتش، کدوم رو توصیه میکنید؟
    خودم از خدمات وایلانت اگه نمیترسیدم بلادرنگ انتخاب میکردم. میترسم بخرم فردا یا قطعاتش پیدا نشه یا تعمیرکارش.

چاکریم

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز
    نوع دودکش رو نمیدونم ولی طبقه 3 هستیم و یک طبقه بالاسر ماست فقط
    محل نصب بالکن ولی نزدیک اتاق خواب
    فاصله دورترین رادیاتور تا پکیج حدود 16 متر
    فاصله حمام تا پکیج حدود 10 متر
    تعداد پره ها در سالن 30 عدد و مجموعا 27 عدد پخش شده در سه اتاق که نهایتا 57 عدد در کل است.
    پکیج قبلی ایران رادیاتور E24FF و اما مشکلات در 6 سال گذشته: صدای زیاد-چندین مرحله جرم گیری-خرابی منبع انبساط-هواگیری در هر هفته(که البته مطمین نیستم این یه قلم به پکیج ربط داشته باشد)-فشار دایم متغیر-آب حمام گرم و سرد می شد... خلاصه دایم در خدمت سرویس کارمون بودیم.

راستش یواش یواش بین وایلانت و فرولی میخواهم یکی رو انتخاب کنم البته از ایمرگاس هم دارن تعریف می کنند. بدون در نظر گرفتن قیمتش، کدوم رو توصیه میکنید؟
    خودم از خدمات وایلانت اگه نمیترسیدم بلادرنگ انتخاب میکردم. میترسم بخرم فردا یا قطعاتش پیدا نشه یا تعمیرکارش.

چاکریم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام. برای یک واحد 78 متری که طبقه اول و روی پارکینگ و انباری ها هست و 50 مترش رو گرمایش از کف دارم کار میکنم نیاز به راهنمایی اساتید برای خرید پکیج دارم . بودجه ام بین 1.5 تا 2.5 هست . در شهر ما که جنوب شرقی ایران هست خدمات بوتان از همه پکیج ها بهتره . در نمایندگی اینجا اپتیما و پرلا موجود هست .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •