تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 306 از 405 اولاول ... 206256296302303304305306307308309310316356 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,051 به 3,060 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام،

بستن شیرهای رفت و برگشت شوفاژ به دلیل مشکلاتی که دوستان گفتند به هیچ وجه نباید انجام بشه.
    بجای این کار، با استفاده از سلکتورها یا دکمه ها (بسته به مدل و سیستم دستگاه و توصیه تولید کننده) دستگاه رو تو حالت تابستانی قرار بدید.

آیا اصلا تو تابستون باید شیر رفت و برگشت باز باشه؟
    تو کاتالوگ نوشته شیر رفت باید بسته باشه....مشکل از همین نیست که شیر رفت و برگشت بازه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

به phyniks

برای پیدا کردن نشتی (اگه از رادیاتورها باشه) می تونید گرمایش رو باز کنید و درپوش شیر رادیاتورها رو بردارید . بعد یه دستمال کاغذی نازک خود شیرها و رو لوله ها بکشید.
    اگه نشتی داشته باشه دستمال نم دار میشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام، بعضی تولید کننده ها رویکرد محافظه کارانه تری دارند و زانویی 90 رو دو متر و 4 رو یک متر حساب می کنند.

بحث دودکش در ایران به معماری ساختمانها گره خورده. بسیار دیدیم سازندگانی رو که به دلیل زشت (!) شدن نمای ساختمان حاضر به استفاده از دودکش دو جداره نیستند.
    الزام 4 متر رو تا جایی که من میدونم نه شرکت گاز و نه آتش نشانی ندارند. این تماماً الزام تولید کنندها و عرضه گننده های سیستم های گرمایشیه.
    پس به دلیل اینکه عدم رعایت طول مناسب باعث اختلال در تخلیه گازهای خروجی و تامین هوا میشه و نتیجه جز یک نصب غیر اصولی و مشتری ناراضی نیست، بهتره هر جا امکان استفاده از دو جداره افقی نیست از دودکش عادی طرح B22استفاده بشه. البته با در نظر گرفتن تهویه مناسب در محل.

دودکش های دوبل نیاز به آداپتورهای مخصوص دارند. اگر درست اجرا نشه باعث ایجاد خطا و درست کار نکردن دستگاه و در نهایت معیوب شدن برد عمدتا به دلیل آسیب به رله فن یا آسیب به خود فن میشه.

با سلام خدمت جناب آسمانی عزیز
    واقعا در بعضی مواقع شرایط محل نصب پکیج طوری هست که با توجه به محدودیت طول معادل 4 متری در دودکشهای 6*10 دو جداره ما اصلا نمیتونیم از دودکشهای دو جداره استفاده کنیم.
    طول معادل چگونه حساب مشود؟
    زانوی 90 درجه معادل یک متر.
    زانوی 45 درجه معادل نیم متر.
    و لوله دوجداره هم با توجه به طولش در این معادله حساب میشه.
    یعنی اگر شرایط طوری باشه که ما مجبور به استفاده از یک زانوی 90 درجه و یک زانوی 45 درجه باشم.این دو زانو روی هم برابر 1.5 متر طول معادل حساب میشه و ما نهایتا تا 2.5 متر میتونیم لوله دوجداره هم استفاده کنیم.

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

در مورد طرح B22 میشه توضیح بدید.این اسم را تا حالا نشنیدم.؟؟؟
    سلام، بعضی تولید کننده ها رویکرد محافظه کارانه تری دارند و زانویی 90 رو دو متر و 4 رو یک متر حساب می کنند.

بحث دودکش در ایران به معماری ساختمانها گره خورده. بسیار دیدیم سازندگانی رو که به دلیل زشت (!) شدن نمای ساختمان حاضر به استفاده از دودکش دو جداره نیستند.
    الزام 4 متر رو تا جایی که من میدونم نه شرکت گاز و نه آتش نشانی ندارند. این تماماً الزام تولید کنندها و عرضه گننده های سیستم های گرمایشیه.
    پس به دلیل اینکه عدم رعایت طول مناسب باعث اختلال در تخلیه گازهای خروجی و تامین هوا میشه و نتیجه جز یک نصب غیر اصولی و مشتری ناراضی نیست، بهتره هر جا امکان استفاده از دو جداره افقی نیست از دودکش عادی طرح B22استفاده بشه. البته با در نظر گرفتن تهویه مناسب در محل.

دودکش های دوبل نیاز به آداپتورهای مخصوص دارند. اگر درست اجرا نشه باعث ایجاد خطا و درست کار نکردن دستگاه و در نهایت معیوب شدن برد عمدتا به دلیل آسیب به رله فن یا آسیب به خود فن میشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام
    من پکیج ایران رادیاتور M24FF دو مبدله فن دار دارم با سیستم گرمایش از کف که هنوز شامل گارانتیست مدتی هست وقتی شیر آب گرم راباز میکنی روشن میشه ولی در حین کار خاموش میشه و دوباره روشن میشه که باعث نوسان دمای آب و هدر رفتن آب میشود از نمایندگی اومد به شیر پر شر ور رفت دودکش و مکش هوا را چک کرد ولی متاسفانه باز هم همینطوریه گویا ایراد رو نفهمید لطفا راهنمایی کنید.
    متـشکـرم
    Last edited by Ali_MB; 29-07-2015 at 10:14.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

چه مدته نصب شده و آیا از همون اول این مشکل رو داشتید یا نه؟

سلام
    من پکیج ایران رادیاتور M24FF دو مبدله فن دار دارم با سیستم گرمایش از کف که هنوز شامل گارانتیست مدتی هست وقتی شیر آب گرم راباز میکنی روشن میشه ولی در حین کار خاموش میشه و دوباره روشن میشه که باعث نوسان دمای آب و هدر رفتن آب میشود از نمایندگی اومد به شیر پر شر ور رفت دودکش و مکش هوا را چک کرد ولی متاسفانه باز هم همینطوریه گویا ایراد رو نفهمید لطفا راهنمایی کنید.
    متـشکـرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

چهار ماهه نصب شده اول خوب بود یک بیست روزی خاموشش کرده بودم بعد که روشن کردم روشن نمیشد خطای 40 60 80 میداد از نمایندگی اومد سیخش کرد راه افتاد وقتی رفت دیدم یه مدت که شیر باز هست هی خاموش روشن میشه تا این دفعه که چند روز پیش اومد ور رفت ولی بازم همونطوره !!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام
    برای یه آپارتمان 85 متری .
    آیا مارک گرم ایران (فن دار.دو مبدله.احتراق بسته) مدل eco3 240 fi تحت لیسانس baxi خوبه؟
    ممنون میشم از پاسخ کارشناسانه شما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

سلام
    دوستان اهل فن دارم تو منزل یکم تغییرات میدیم آیا پکیج را کاملا توصیه میکنید؟
    اگه آره چه مارکهایی رو توصیه میکنید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ODADO's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

سلام.

دو تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین:

اول اینکه بین این شرکتها کدوم یکی برای خرید مناسبتره:

مارس،بارال،باکسی،گرم ایران،بوتان

دوم هم اینکه وقتی با نصاب در مورد دودکش دوجداره صحبت میکردم در جواب گفت برای واحد شما(طبقه پنجم آپارتمان) امکان استفاده از این نوع دودکش وجود نداره!
    میخواستم بدونم چرا چنین امکانی نیست و آیا این طرف درست گفته یا نه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •