تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 302 از 405 اولاول ... 202252292298299300301302303304305306312352402 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,011 به 3,020 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

بهتره برای رادیاتورهای که فاصله دورتری دارند و یا جاهای مثل پذیرایی که رادیاتورهای بزرگ میخواهید نصب کنید ، حتما از لوله سایز 20 استفاده کنید. در خیلی از مواقع لوله 16 نمیتونه آب را با دبی بالای به چرخش در بیاره در نتیجه قسمت های پایین رادیاتور سرد میشه.
    سلام ممنون از پاسختون.
    با توجه به انتخاب پکیج فلوری 37000 و رادیاتور کرمی و اینکه ابعاد رادیاتورهای من از 1.2 تا 2 متر میباشد و دورترین مسیر من حدود 18 متر یعنی رفت و برگشت 36 متر میباشد . نصاب به من پیشنهاد کرده از لوله 16 برای رادیاتورها استفاده کنم. گفت اگر از 20 استفاده کنی برای تبدیلات به مشکل برمیخوری.
    ضمنا برای نصب رادیاتور کرمی نصاب میگه هر دو اتصال ورودی را به یک طرف رادیاتور متصل نکن و اگر لوله ورودی را به سمت چپ رادیات وصل میکنی خروجی را به سمت راست رادیات وصل کن خصوصا برای رادیاتورهای 2 متری .

سوال من اینست که آیا لوله 16 کفایت میکند.
    جمعا 6 رادیاتور دارم . سه تا 2 متر و 160 و 140 و 120 هر کدام یکی. متراژ آپاتمان نهایتا 150 متر

لطفا در اسرع وقت متخصصین محترم جواب فرمایند. متشکرم.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

نصاب رادیاتور کاملا درست گفته و بهترین کاره ممکنه را بهتون پیشنهاد کرده.
    سلام ممنون از پاسختون.
    با توجه به انتخاب پکیج فلوری 37000 و رادیاتور کرمی و اینکه ابعاد رادیاتورهای من از 1.2 تا 2 متر میباشد و دورترین مسیر من حدود 18 متر یعنی رفت و برگشت 36 متر میباشد . نصاب به من پیشنهاد کرده از لوله 16 برای رادیاتورها استفاده کنم. گفت اگر از 20 استفاده کنی برای تبدیلات به مشکل برمیخوری.
    ضمنا برای نصب رادیاتور کرمی نصاب میگه هر دو اتصال ورودی را به یک طرف رادیاتور متصل نکن و اگر لوله ورودی را به سمت چپ رادیات وصل میکنی خروجی را به سمت راست رادیات وصل کن خصوصا برای رادیاتورهای 2 متری .

جمعا 6 رادیاتور دارم . سه تا 2 متر و 160 و 140 و 120 هر کدام یکی. متراژ آپاتمان نهایتا 150 متر

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

بهتره از لوله 20 استفاده کنید. قطعا نتیجه خیلی بهتری خواهید گرفت.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

باتوجه به بحث تفاوت هزینه ، در صورتی که استفاده از لوله سایز 20 مقدور نباشه ، اتصال راست و چپ برای رادیاتورهای بزرگ می تونه کارساز باشه.

بهتره برای رادیاتورهای که فاصله دورتری دارند و یا جاهای مثل پذیرایی که رادیاتورهای بزرگ میخواهید نصب کنید ، حتما از لوله سایز 20 استفاده کنید. در خیلی از مواقع لوله 16 نمیتونه آب را با دبی بالای به چرخش در بیاره در نتیجه قسمت های پایین رادیاتور سرد میشه.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

حرف شما کاملا درسته. اما چون خودم بارها این مشکل را از نزدیک دیدم ، که توی زمستون نیمه پایین رادیاتور 20 کاملا سرده و حتی دو طرفه کردنش هم جواب نداده.ولی وقتی که شیر رادیاتورهای دیگه را میبندی پایینش هم داغ میشه. و چقدر مشتری شاکی و ناراحته که چرا اینطوری شده.
    چون در حال حاضر بیشتر لوله کشی های شوفاژ در بیشتر ساختمانها با لوله سایز 16 انجام میشه.
    اما با توجه به اینکه این دوستمون برای خودش داره اجرا میکنه و قطعا بساز بفروش نیست این پیشنهاد را بهشون دادم.
    در حال حاضر قیمت هر متر لوله در بازار
    لوله 16 متری 1450 تومان
    لوله 20 متری 2000 تومان.
    نهایتا کل لوله ای که این واحد احتیاج داره 150 متر میشه.و در کل چیزی حدود 70 تا 80 هزار تومان اختلاف قیمت داره.
    قیمت شرهای کلکتوری 16 و 1/2 هم اختلاف خیلی زیادی نداره.
    باتوجه به بحث تفاوت هزینه ، در صورتی که استفاده از لوله سایز 20 مقدور نباشه ، اتصال راست و چپ برای رادیاتورهای بزرگ می تونه کارساز باشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام و تشکر از پاسخ های کاربردی دوستان
    پکیج ایران رادیاتور M24FF دو مبدله داریم و وقتی شیر آب گرم رو باز می کنیم شروع به کار می کنه و صدایی شبیه به جرقه زدن میده ولی روشن نمیشه و چندین بار این کار تکرار می شه تا پکیج ارور میده و چراغ قرمز چشمک زنش روشن می شه و بعد از مثلا ۴ یا ۵ بار ریست کردن بالاخره روشن میشه و چراغ شعله نارنجی می شه و آب گرم می شه .
    در ضمن بعد از گرم شدنم دمای آب نوسان داره و گرم و ولرم می شه .
    لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست ؟
    هم بیخود آب هدر میره تا روشن شه و هم دماش نوسان داره .
    با تشکر

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

به احتمال زیاد دیافراگم شیر هیدرولیکیش سوراخ شده. بهتره با نمایندگی تماس بگیرید تا بیان برای سرویس دستگاه.
    با سلام و تشکر از پاسخ های کاربردی دوستان
    پکیج ایران رادیاتور M24FF دو مبدله داریم و وقتی شیر آب گرم رو باز می کنیم شروع به کار می کنه و صدایی شبیه به جرقه زدن میده ولی روشن نمیشه و چندین بار این کار تکرار می شه تا پکیج ارور میده و چراغ قرمز چشمک زنش روشن می شه و بعد از مثلا ۴ یا ۵ بار ریست کردن بالاخره روشن میشه و چراغ شعله نارنجی می شه و آب گرم می شه .
    در ضمن بعد از گرم شدنم دمای آب نوسان داره و گرم و ولرم می شه .
    لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست ؟
    هم بیخود آب هدر میره تا روشن شه و هم دماش نوسان داره .
    با تشکر

8. این کاربر از tamirkar1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

به احتمال زیاد دیافراگم شیر هیدرولیکیش سوراخ شده. بهتره با نمایندگی تماس بگیرید تا بیان برای سرویس دستگاه.
    با تشکر
    چند ماه بیشتر نیست کار می کنه .
    اگر مشکلش این باشه حدود قیمتش چقدر می شه ؟
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

چراغ قرمز روشن میشه و چراغهای ۷۰ و ۸۰ شروع می کنن به چشمک زدن .
    تودفترچش عیبشو نوشته ( عیب شعله یابی (یون) حین کار )
    لطفا راهنمایی کنید .
    Last edited by Frdsbi; 10-07-2015 at 22:46.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

حرف شما کاملا درسته. اما چون خودم بارها این مشکل را از نزدیک دیدم ، که توی زمستون نیمه پایین رادیاتور 20 کاملا سرده و حتی دو طرفه کردنش هم جواب نداده.ولی وقتی که شیر رادیاتورهای دیگه را میبندی پایینش هم داغ میشه. و چقدر مشتری شاکی و ناراحته که چرا اینطوری شده.
    چون در حال حاضر بیشتر لوله کشی های شوفاژ در بیشتر ساختمانها با لوله سایز 16 انجام میشه.
    اما با توجه به اینکه این دوستمون برای خودش داره اجرا میکنه و قطعا بساز بفروش نیست این پیشنهاد را بهشون دادم.
    در حال حاضر قیمت هر متر لوله در بازار
    لوله 16 متری 1450 تومان
    لوله 20 متری 2000 تومان.
    نهایتا کل لوله ای که این واحد احتیاج داره 150 متر میشه.و در کل چیزی حدود 70 تا 80 هزار تومان اختلاف قیمت داره.
    قیمت شرهای کلکتوری 16 و 1/2 هم اختلاف خیلی زیادی نداره.
    سلام - متاسفانه من اکثر لوله کشی را که زیر کار هم هست انجام دادم. وقتی من پکیچ و رادیاتور فلوری و کرمی را انتخاب میکنم اختلاف هزینه لوله 16 با 20 و اتصالاتش برای من قطعا مهم نخواهد بود. من فقط از جنبه فنی سوال کرده بودم .
    لوله کشی من تو کار کف میباشد که پوشانده شده ولی اگر بدانم که به مشکل برخورد میکنم دوباره کف را جمع میکنم . متراژ لوله و اندازه رادیاتورها بصورت زیر است:

1: رادیات 200 فاصله 15 متر از کلکتور
    2: رادیات 160 فاصله 12 متر
    3: رادیات 120 فاصله 9 متر
    4: رادیات 140 فاصله 6 متر
    5: ردیات 200 فاصله 10 متر ( هنوز انجام نشده و رو کار )
    6:رادیات 200 فاصله 11 متر ( هنوز انجام نشده و رو کار )
    Last edited by ghiasi; 11-07-2015 at 11:27.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •