تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 405 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه majid_306's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

خواهش میکنم
    این اولین بار بود که مزه گارانتی رو تجربه کردم. واقعا گارانتی در ایران بی معنی هست ولی این بار نمیدونم شانسی بود یا واقعا فرولی در ایران گارانتیش خوبه نمیدونم. البته موقع خرید از خوش نام بودن شرکت خدمات پس از فروش فرولی شنیده بودم. فرولی وب سایت رسمی داره، این هم لینکش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من از مدل 24 فن دار استفاده میکنم.

یک سئوال فرعی از دوستان:
    تابستان من هم شیرهای ورودی آب گرم رادیاتورها رو از کولکتور بسته بودم. آیا این کار میتونه برای پکیج آسیب برسونه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

به نظر من الات تو این اوضاع که نمیشه پکیجهای خوب رو از بد تشخیص داد بهتره یکیجی بخریم که حدااقل خدماتش خوب باشه. من کسی رو میشناسم که با این که یک پکیج خوب خریده بود اما چون گارانتی و خدمات دهیش یسار ضعیف بود خیلی به دردسر افتاده.وهمیشه میگه کاش پکیجمچینی بود اما خدمات دهی داشت.حالا به نظر شما خدمات دهی کدوم شرکت ها خوبه لطفا اگر اطلاعات دارین به ما هم بگین.
    این حرف کاملا درست و منطقیه. اگه بهترین خدمات رو بخواهید با اطمینان خاطر بهتون میگم بوتان. فرولی هم انصافا خدمات بدی نداره اما اگه بخام نمره بدم بوتان 90 از 100 اما فرولی 50.
    اما منهای خدمات باید کیفیت هم مد نظر باشه. قطعات فرولی گرون و به شدت بی کیفیت هستن. درسته که فرولی 3 سال گارانتی داره یعنی 2 برابر بوتان اما این 3 سال هم تمام خواهد شد بی کیفیت بودن قطعات مشکل ساز خواهد شد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

همون طور که قبلا هم عرض کردم 2 سال پیش بعد از کلی تحقیق از بین دو گزینه وستن و فرولی به خاطر قدمت و گارانتی سه ساله فرولی انتخاب کردم. پارسال اوایل پاییز فشار منبع خودبخود بالا میرفت و شیر اطمینان باز میشد. با تماس تلفنی با شرکت سرویسکار اومد و رادیاتور (یا یک همچین اسمی داشت) رو که مدعی بود قیمت آزادش 200 تومنه، بدون هیچ سئوال و جوابی و در اسرع وقت عوض کرد و تمام. برای خودم تازگی داشت، توی ایران گارانتی معنا داشته باشه!!
    حداقل از این بابت خاطره خوبی از خدمات پس از فروش فرولی دارم.
    باید به شما عرض کنم که کیفیت فرولی یک پنجم وستن هم نیست. کاملا مطمئن باشید از این بابت. از لحاظ کیفیت خدمات هم سبز گستر ( وستن) در تهران اگه بهتر از فرولی نباشه بد تر هم نیست. هر دوتا خدمات خیلی خوبی دارن.اما در شهرستان فرولی قوی تره.
    همین مشکلی که برای شما پیش اومد ، سوراخ شدن منبع انبساط، به علت بی کیفیت بودن جنس بوده. منبع انبساط بین 3 تا 5 سال باید کار کنه. خیلی وقتا هم بیشتر (8 سال 9 سال)

4. این کاربر از pedi261 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

از این که لطف کردین و جواب دادین واقعاً ممنونم.
    این واقعاً برای خودمم شده بود یک سوال که یک شرکت داره واقعا گارانتی میده اونم تو ایران؟؟؟؟؟؟؟؟فرولی؟؟؟؟/؟ من قبلاً گفتم خدمات دهی فرولی واقعا عالی هست مخصوصا تکنسین هاش که شرکتش سعی کرده بیشتر از نیروی جوان و نحصیلکرده استفاده کنه.واقعاً گروه خوب با برخورد مودبانه ای هستن برعکس بوتان یا آریستون و.....که بعد از خروج محصول از فروشگاه دیگه هیچی براشون مهم نیست.وقتی برای تعمییر میان اصلاًبرخورد خوبی ندارن.
    نمیدونم شاید باز فرولی بخرم اما مدل جدیدترش.کسی از مدل های فرولی خبر دارهکه کدومش بهتره.
    در مورد کیفیت خدمات و دانش و تجربه سرویس کارها هیچ شرکتی به گرد پای بوتان هم نمیرسه. در خیلی از شهر ها سرویس کارای بوتان نمایندگیه فرولی رو هم دارن و میشه به تجربه و دانششون مطمئن بود. تجربه تو این کار به شدت تاثیر گذاره.....
    در مورد مدل های فولی هم باید یگم مدل جدیدش با قدیمیش تقریبا فرقی نداره. بسته به متراژ خونه باید دستگاه مناسب انتخاب بشه. اگه کمتر از 120 متره ،دومیتک اف 24 رو پیشنهاد میکنم. به این دلیل که پر فروش ترین دستگاه فرولیه و تجربه سرویس کارا رو این دستگاه از سایر دستگاه ها بیشتره. اما بهترین دستگاه نیست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

خواهش میکنم
    این اولین بار بود که مزه گارانتی رو تجربه کردم. واقعا گارانتی در ایران بی معنی هست ولی این بار نمیدونم شانسی بود یا واقعا فرولی در ایران گارانتیش خوبه نمیدونم. البته موقع خرید از خوش نام بودن شرکت خدمات پس از فروش فرولی شنیده بودم. فرولی وب سایت رسمی داره، این هم لینکش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من از مدل 24 فن دار استفاده میکنم.

یک سئوال فرعی از دوستان:
    تابستان من هم شیرهای ورودی آب گرم رادیاتورها رو از کولکتور بسته بودم. آیا این کار میتونه برای پکیج آسیب برسونه.
    باید خدمتتون عرض کنم که خدمات فرولی خوبه و شانسی هم نبود این داستان. و اینکه در ایران هم کم کم شرکت ها به این نتیجه رسیدن که باید خدمات خوبی ارائه بدن. و پیشرو های این امر هم بوتان و ال جی بودن.
    و اینکه مدلی به نام 24 فن دار نداریم. عدد 24 بیانگر ظرفیت دستگاهه و مدل دستگاه این نیست. مثلا دومیتک 24 یا دومی کاپکت 24 و ...
    برای سوال فرعیتون هم باید بگم چون پمپ دستگاه به طور دائم در حال سیرکوله کردن آب موجود در مدار رادیاتوره ( جهت جلو گیری از گیر پاژ پمپ) ، این کار شما میتونه به پمپ دستکاه اسیب برسونه. پمپ سعی میکنه آبو پمپاژ کنه اما شما با بستن شیر کلکتور یه مانعی جلوش گذاشتید. ممکنه پمپ بسوزه یا گیر پاژ کنه.

7. این کاربر از pedi261 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه majid_306's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

باید خدمتتون عرض کنم که خدمات فرولی خوبه و شانسی هم نبود این داستان. و اینکه در ایران هم کم کم شرکت ها به این نتیجه رسیدن که باید خدمات خوبی ارائه بدن. و پیشرو های این امر هم بوتان و ال جی بودن.
    و اینکه مدلی به نام 24 فن دار نداریم. عدد 24 بیانگر ظرفیت دستگاهه و مدل دستگاه این نیست. مثلا دومیتک 24 یا دومی کاپکت 24 و ...
    برای سوال فرعیتون هم باید بگم چون پمپ دستگاه به طور دائم در حال سیرکوله کردن آب موجود در مدار رادیاتوره ( جهت جلو گیری از گیر پاژ پمپ) ، این کار شما میتونه به پمپ دستکاه اسیب برسونه. پمپ سعی میکنه آبو پمپاژ کنه اما شما با بستن شیر کلکتور یه مانعی جلوش گذاشتید. ممکنه پمپ بسوزه یا گیر پاژ کنه.
    منظورم از مدل 24 فن دار همون مدل "دومیتک اف 24 " بود که شما گفتید پرفروش ترین هست (24 هزار فن دار). امسال دیگه شیرهای کلکتور رو نبستم. منبع انبساط همون قسمت لوله ای هست که آب ازش جریان پیدا می کنه و داغ میشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

از راهنمای های خیلی خوبتون سپاسگذارم. راستش من رشته تحصیلیم مکانیک وخیلی دوست دارم وارد کار تاسیسات بشم.با این راهنمای های شما خیلی علاقه مند شدم که برم تو کار پکیج.فکرکنمکارهخیلی جالبیه.وقتیم که تعمیر کار میامد خونه خیلی مشتاق بودم که یاد بگیرم. الان دوست دارم یک شرکت خوب پیدا کنم که برمدوره ببینم.میتونی راهنمایم کنی که از کجا باید شروع کنمچکار باید بکنم.کدوم پکیج؟کدوم شرکت؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

معلومه شما اطلاعاتتون در موردپکیج زیاده اگه لطف کنیدو منوراهنمایی کنیدتا بتونم نمایندگی یک پکیج خوب و با کیفیت برای شهرمون بگیرم.منبه کار تاسیسات خیلی علاقه مند هستم.راستش میخواستم برم فرولی اما با این حرف های شما که می گید بی کیفیت هست و چینی درجه 3 هست از فرولی نامید شدم.اگهامکان داره کمکم کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

معلومه شما اطلاعاتتون در موردپکیج زیاده اگه لطف کنیدو منوراهنمایی کنیدتا بتونم نمایندگی یک پکیج خوب و با کیفیت برای شهرمون بگیرم.منبه کار تاسیسات خیلی علاقه مند هستم.راستش میخواستم برم فرولی اما با این حرف های شما که می گید بی کیفیت هست و چینی درجه 3 هست از فرولی نامید شدم.اگهامکان داره کمکم کنید.
    مکانیک سیالات مادر تاسیسات هست و شما هم اصول کار رو کاملا میشناسید.
    اما باید بدونید که کار عملی تاسیسات و به خصوص پکیج خیلی با تئوری فرق میکنه و باید تجربه زیادی تو این کار کسب کنید.
    متاسفانه به راحتی نمیشه وارد این حوزه شد و حتما باید یه سفارش خیلی قوی داشته باشید. اما برای شروع باید به صورت کمک سرویس کار (شاگرد) یه دوره عملی چند ماهه رو پیش یکی از سرویس کارای شهرتون (ترجیحا بوتان) رو سپری کنید و در طول این مدت به دنبال روابط بگردید تا بتونید بعد چند سال یک نمایندگی رو بگیرید.

داره خودمونی میشه keet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام ما یه پکیج بوتان داریم. که دائما مشکل داره. تقریبا هر سال بعد از زمستون که میخوایم بزاریم رو حالت تابستون این پکیج مون دیگه آب گرم نمیکنه و گاهی اوقات هم آب ازش میاد، وسط زمستون هم نمیدونم چرا این عقربه Bar مدام حرکت میکنه.
    پارسال به نمایندگیش زنگ زدیم اومدن هواگیری کردند و گفتن اون عقربه باید بین 1/5 تا 2 باشه ولی گاهی خودش یهو حرکت میکنه و به صفر میچسبه و چراغش قرمز میشه. تازه شوفاز یکی از اتاق ها هم نشتی داره و ازش آب میچکه. امسال دوباره به نمایندگیش زنگ زدیم برای اینکه مارو از سر خودشون باز کنن گفتن که نشتی شوفاژ تو خواب رو بگیریم در صورتی که پارسال هم همین نشتی وجود داشت.
    ختم کلوم اینکه ما در حال حاضر این پکیج بیریخت رو خاموش کردیم و آب گرم نداریم.
    کی میدونه چاره چیه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •