تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 29 از 405 اولاول ... 192526272829303132333979129 ... آخرآخر
نمايش نتايج 281 به 290 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام.قیمت پره بوتان می خواستم؟اصلا شرکت فروش داره؟

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام.قیمت پره بوتان می خواستم؟اصلا شرکت فروش داره؟
    من خودم روز پنجشنبه مدل ایل پریمو
    گرفتم 24000 تومان

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

ممنون که خیالمو از بابت پکیج راحت کردی دیشب جلوی نشتی رو گرفتم مشکل حل شد ولی من پره های رادیاتور دست دوم خریدم ونمیدونم مارکش چیه چه جوری بفهمم مارکش چیه و ضمنا پره های رادیاتور همه سال هستن چون یکی از دوستان خونش رو داده بود بساز بفروش بمن پیشنهاد کرد پره های رادیاتور اونو بردارم
    ببخشید دفترچه راهنمای فارسی هم داره از کجا میشه گیرش اورد
    شبها روی درجه 60 میزارم ولی به نظر من گرمای خوبی نداره نمیدونم من خوب راه اندازی نکردمش یا مشکل جای دیگست شرمندتم اگه میشه یه توضیح مختصری هم بابت راه اندازی بهم بده ممنون
    باید چک کنی ببینی رادیاتورها هوا نداشته باشه .و یاآب داخل مدار خوب چرخش داشته باشه که باید صافی ذیر پکیج رو تمیز کنی.برای هوا گیری اول پکیجو از برق در میاری بعد تک تک رادیاتورهارو هوا گیری میکنی دوباره میزنی برق اینجوری بهتر هواگیری میشه.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام
    پکیج ما( tachi(eco class a هست ولی شوفاژ گرم نمی شه مشکلش می تونه چی باشه
    اگر تعدادی از پرهای رادیاتور خوب گرم نشده باید هوا گیری کنی اگر هواگیری کردی و نشد باید با یک تعمیر کار صحبت کنی که مدارو بشوره و فیلتر شوفاژو تمیز کنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

با سلام خدمت شما دوست عزیز و خوشحالم از اینکه میتونم مشکلمو از طریق شما حل کنم.
    پکیج دیواری آخگر داریم که موقع روشن کردن آب گرم عمل نمیکنه.در ابتدا ترموستاتش خراب بود وآب میریخت بیرون که تعویض کردم درست شد.همه جای پکیجو وارسی کردم از ریگلاتور گاز و ...تا سوزنای شعله همه درست بودن.کلید قطع و وصلش که فندکی و دکمه استارت گاز روشه درس کار نمیکنه یعنی شمعی روشن میشه ثابتم میمونه ولی آب گرمو باز میکنی عمل نمیکنه.از چیش میتونه باشه.
    یه سوالم اینکه میگن اینو عوض کنیم یه دونه از حالت به شکل لباسشویی هست با مارک اخگر به قیمت 1500000تومان.خونه 95 متر طرف شهرک غرب طبقه 3.پکیج واقع در تراس.بوتان چطوره.میگن قطعات کاملا ایرانی چینی نیست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض مرسی.کاملا ایرانی چینی نیست؟[/QUOTE]خونه 95 متر طرف شهرک غرب طبقه 3.پکیج واقع در تراس.بوتان چطوره.میگن قطعات

با سلام خدمت شما دوست عزیز و خوشحالم از اینکه میتونم مشکلمو از طریق شما حل کنم.
    پکیج دیواری آخگر داریم که موقع روشن کردن آب گرم عمل نمیکنه.در ابتدا ترموستاتش خراب بود وآب میریخت بیرون که تعویض کردم درست شد.همه جای پکیجو وارسی کردم از ریگلاتور گاز و ...تا سوزنای شعله همه درست بودن.کلید قطع و وصلش که فندکی و دکمه استارت گاز روشه درس کار نمیکنه یعنی شمعی روشن میشه ثابتم میمونه ولی آب گرمو باز میکنی عمل نمیکنه.از چیش میتونه باشه.
    یه سوالم اینکه میگن اینو عوض کنیم یه دونه از حالت به شکل لباسشویی هست با مارک اخگر به قیمت 1500000تومان.کاملا ایرانی چینی نیست؟
    خونه 95 متر طرف شهرک غرب طبقه 3.پکیج واقع در تراس.بوتان چطوره.میگن قطعات

سلام احتمالا پره هاي رادياتور جنسش خوب نيست يا اينكه پكيج رسوب گرفته

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2004

پيش فرض

يه راهنمايي ميخواستم از دوستان عزيزي كه تو اين تاپيك فعال هستند. كل تاپيك رو خوندم اما سئوال من كمي با بقيه فرق ميكنه. سيستم آپارتمان ما موتورخانه اي هستش و اخيرا" منبع آب دچار فرسودگي شده و دائما" سوراخ ميشه و هزينه تعميرش خيلي زياده چون شايد مجبور به تعويض بشيم.
    به ذهنم رسيد به همسايه ها پيشنهاد بدم بحث جداسازي كنتورهاي گاز و نصب پكيج رو اجرا كنيم اما نياز دارم تا يكسري اطلاعات اوليه داشته باشم تا به اونها هم درست خبر بدم اما سئوالها :
    1- با توجه به اين كه لوله اصلي آب سرد و گرم كليه واحدها مشترك هست امكان نصب پكيج وجود داره يا نه ؟
    2- امكان جداسازي مدار رادياتورها در هر واحد منفك از ساير واحدها وجود داره يا نه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام به همگی .یه چند تا سوال فنی داشتم ممنون میشم اگه پاسخ بدید

1. نحوه هواگیری اصولی چه طوریه؟هنگام هواگیری باید آب هم بیرون بیاد؟ آخه مال من میاد.
    2. من دو سال پیاپی در تابستان شیر ورودی رادیاتور رو می بستم از کجا بفهمم مشکلی برای پکیج به وجود نیامده؟مثلا برای پمپش؟
    3. در تابستان باید آب داخل پکیج خالی شود یا روی همون یک بار بمونه؟
    4. علامت پکیج رسوب گرفته چیه؟ توضیح اینکه تا حالا چند بار شیرحموم که از نوع اهرمیه جرم گرفته یا شیر پیسوارظرفشویی، به طوریه که اصلا آب نمیومد!!!!!!!
    5. درجه مربوط به آب مصرفی روی آخر باشه بهتره یا مثلا وسط باشه؟
    6. اگه از یک شوفاژ مثلاداخل اتاق نخوایم برای مدتی استفاده کنیم شیر ورودی شوفاژرو ببندیم کافیه یا خروجی رو هم باید ببندیم؟
    7. وقتی شیر آب گرم بسته میشه تا یه مدتی مثلا 30 ثانیه پکیج هنوز کار میکنه (حالا نمودنم پمپه ،فنه یا مشعلشه زیاد وارد نیستم!ولی صداش طبیعیه و غیر عادی نیست) در حالیکه سال اول این جوری نبود(پکیج بلافاصله خاموش میشد) آیا این میتونه نشون دهنده مشکل خاصی باشه؟

مدل پکیج هم بوتان calda venezia است دو سال ونیم هم است داره کار میکنه تا حالا هم سرویس نشده!
    ببخشید اگه سوالتم زیاد شد!

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

يه راهنمايي ميخواستم از دوستان عزيزي كه تو اين تاپيك فعال هستند. كل تاپيك رو خوندم اما سئوال من كمي با بقيه فرق ميكنه. سيستم آپارتمان ما موتورخانه اي هستش و اخيرا" منبع آب دچار فرسودگي شده و دائما" سوراخ ميشه و هزينه تعميرش خيلي زياده چون شايد مجبور به تعويض بشيم.
    به ذهنم رسيد به همسايه ها پيشنهاد بدم بحث جداسازي كنتورهاي گاز و نصب پكيج رو اجرا كنيم اما نياز دارم تا يكسري اطلاعات اوليه داشته باشم تا به اونها هم درست خبر بدم اما سئوالها :
    1- با توجه به اين كه لوله اصلي آب سرد و گرم كليه واحدها مشترك هست امكان نصب پكيج وجود داره يا نه ؟
    2- امكان جداسازي مدار رادياتورها در هر واحد منفك از ساير واحدها وجود داره يا نه؟
    سلام دوست عزیز
    در مورد سوال اول شما باید بگم از اونجای که لوله های آب سردو گرم شما مشترک هست و احتمال زیاد بصورت رایزری کار شده باید محلی رو که لوله آبگرم به هر واحدی وارد شده رو پیدا کنید و از اونجا قطعش کنید تا آبگرم واحد شما از باقی واحدها جدا بشه.
    در مورد جدا سازی مدار رادیاتورها اگر به صورت تک رایزری کار شده باشه میشه محل ورود به واحدو پیدا کرد و لوله ای هر واحدو جدا کرد.اما اگر چندتا رایزر داشته باشیم(مثلا تمام اتاقهای روی هم رو از یک لوله انشعاب گرفته باشن ویا همه حمام های هر واحد که روی هم هستند رو از یک رایزر اصلی انشعاب گرفته باشن) اصلا امکان جدا سازی وجود نداره و باید از نو لوله کشی کنی .
    من پیش نهاد میکنم اگر میتونی با همسایه ها صحبت کنید و یک حال حسابی به موتورخونه بدید چون موتور خونه خیلی بهتر از پکیج

10. این کاربر از tamirkar1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2004

پيش فرض

ممنون از جوابتون.
    با توجه به اين كه تجربه شما در زمينه موتورخانه هم هست لطفا" راهنمايي كنيد.
    به من گفتن كه درجه مشعل با درجه پمپ بايد 10 درجه اختلاف داشته باشه. توي اين روزا كه هنوز هوا خيلي سرد نشده من ميتونم درجه پمپ رو 45 و درجه مشعل رو 55 بذارم؟ چون يكي ميگفت نبايد از 50 كمتر باشه
    يه راهنمايي ديگه هم لطف كنيد . فلكه هاي موتورخانه رو به صورت ساده ميتوني توضيح بدي و اين كه كدومها بايد توي زمستون باز باشند و كدومها بسته؟

ممنون
    Last edited by رضا; 22-10-2012 at 09:17.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •