تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 405 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

با تشکر از پاسخ شما. اینطوری یعنی پمپ 24 ساعته کار میکنه؟ آخه یه بار یکی از رادیات ها گرم نمیکرد من پیچ هواگیریشو کلا باز کردم. یه مقدار آب اومد بیرون و قطع شد تا اینکه دوباره پکیج شروع بکار کرد.
    بله در حالت زمستان دائم کار میکنه.
    وقتی رادیاتور هوا داشته باشه گرم نمیشه. چون دیگه آب داغ وارد راریاتور نمیشه. اما دستگاه دائم کار خودشو میکنه و کاری به رادیاتورها نداره. احتمالا به طور اتفاقی وقتی هوا گرفتید شروع به کار کرد.

2. 2 کاربر از pedi261 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

پكيجهاي ايمرگاز mini ealo كيفيتشون چطوره ،baxi luna3 چطور
    كلا بهترين برند پكيج خارجي موجود كدومه
    Last edited by tvihng; 17-03-2012 at 22:07.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

پكيجهاي ايمرگاز mini ealo كيفيتشون چطوره ،baxi luna3 چطور
    كلا بهترين برند پكيج خارجي موجود كدومه
    پکیج ایمر کیفیتش بد نیست اما خدماتش خوب نیست. چون با سرویس کاراش خوب حساب کتاب نمیکنه ، اونام خوب خدمات نمیدن.
    اما باکسی یه کمپانیه خیلی خیلی قویه که تعداد زیادی شرکت با برند های مختلف زیر نظرش فعالیت میکنند اما باکسی هم خدمات خوبی نداره.
    در حال حاضر 95 درصد دستگاه های موجود چینی هستند. اروپائی ها فعلا فروش رو قطع کردن تا وضع ارز به ثبات برسه. احتمالا اواخر فروردین فروش رو شروع میکنن.
    در حال حاضر هم بین پکیج های چینی آماتیس از نظر قیمت ، کیفیت محصول و کیفیت خدمات بهترینه. در بین اروپائی ها هم روکای اسپانیا و وستن ایتالیا از بهترین ها هستند.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

ببخشید به نظر شما کمصدا ترین وکممصرفترینپکیجدیواری کدومه.ما فرولی داریمشیر گازش چند بار خراب شدهوزوزه میکشه اعصابموخرد کرده.میخام عوضش کنم.به نظر شماا چی بگیریم.

---------- Post added at 11:51 PM ---------- Previous post was at 11:48 PM ----------

صدای بسیار وحشتناکی داره.چندبارم پمپش با گارانتی عوض شده نصبت به قیمتش اصلا راضی نیستم.اما خدماتش بسیار عالی هستش.کاش ایمرگاز دست بچه های فرولی بود اونموقعه حرف نداشت .هم خدماتش خوبمیشد همکیفیتش بد نبود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

ببخشید به نظر شما کمصدا ترین وکممصرفترینپکیجدیواری کدومه.ما فرولی داریمشیر گازش چند بار خراب شدهوزوزه میکشه اعصابموخرد کرده.میخام عوضش کنم.به نظر شماا چی بگیریم.

---------- Post added at 11:51 PM ---------- Previous post was at 11:48 PM ----------

صدای بسیار وحشتناکی داره.چندبارم پمپش با گارانتی عوض شده نصبت به قیمتش اصلا راضی نیستم.اما خدماتش بسیار عالی هستش.کاش ایمرگاز دست بچه های فرولی بود اونموقعه حرف نداشت .هم خدماتش خوبمیشد همکیفیتش بد نبود
    متاسفانه فرولی دستکاه چینی درجه سه هست. و دو تا از ضعیف ترین قطعاتش شیر گاز و پمپش میباشد. اما خوبیش اینه که 3 سال گارانتی داره!
    در حال حاضر با این اوضاع ارز متاسفانه شرکت های خوب فروش رو متوقف کرده اند. اما اگه تونستی دستگاه وستن پیدا کنی سریع بخر. به حرف فروشنده ها هم اصلا اعتماد نکن به هیچ وجه.
    مصرف تمام پکیج ها تقریبا در یک سطحه. به جز پکیج های کندانس که مصرفش خیلی خیلی کم هستش.
    شمارمو واسط پ.خ میکنم اگه هنگام خرید کمک خواستی در خدمتتم.

7. 2 کاربر از pedi261 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه majid_306's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

متاسفانه فرولی دستکاه چینی درجه سه هست. و دو تا از ضعیف ترین قطعاتش شیر گاز و پمپش میباشد. اما خوبیش اینه که 3 سال گارانتی داره!
    در حال حاضر با این اوضاع ارز متاسفانه شرکت های خوب فروش رو متوقف کرده اند. اما اگه تونستی دستگاه وستن پیدا کنی سریع بخر. به حرف فروشنده ها هم اصلا اعتماد نکن به هیچ وجه.
    مصرف تمام پکیج ها تقریبا در یک سطحه. به جز پکیج های کندانس که مصرفش خیلی خیلی کم هستش.
    شمارمو واسط پ.خ میکنم اگه هنگام خرید کمک خواستی در خدمتتم.
    فرولی واقعا چینیه؟ دو سال پیش قطعات داخلیش رو که نگاه میکردم روشون نوشته بود ساخت اروپا یا ایتالیا!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

فرولی واقعا چینیه؟ دو سال پیش قطعات داخلیش رو که نگاه میکردم روشون نوشته بود ساخت اروپا یا ایتالیا!
    بله متاسفانه نه تنها چینیه بلکه چینیه درجه 3 هم هستش.
    تقریبا الان 3 ساله که دستگاهاش چینی شدن. با یک نگاه ساده به قاب دستگاه و نوع سیم کشی های داخل دستگاه و ... میشه چینی بودنشو فهمید.

10. این کاربر از pedi261 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

به نظر من الات تو این اوضاع که نمیشه پکیجهای خوب رو از بد تشخیص داد بهتره یکیجی بخریم که حدااقل خدماتش خوب باشه. من کسی رو میشناسم که با این که یک پکیج خوب خریده بود اما چون گارانتی و خدمات دهیش یسار ضعیف بود خیلی به دردسر افتاده.وهمیشه میگه کاش پکیجمچینی بود اما خدمات دهی داشت.حالا به نظر شما خدمات دهی کدوم شرکت ها خوبه لطفا اگر اطلاعات دارین به ما هم بگین.

اگه نباشه جاش خالی می مونه majid_306's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

به نظر من الات تو این اوضاع که نمیشه پکیجهای خوب رو از بد تشخیص داد بهتره یکیجی بخریم که حدااقل خدماتش خوب باشه. من کسی رو میشناسم که با این که یک پکیج خوب خریده بود اما چون گارانتی و خدمات دهیش یسار ضعیف بود خیلی به دردسر افتاده.وهمیشه میگه کاش پکیجمچینی بود اما خدمات دهی داشت.حالا به نظر شما خدمات دهی کدوم شرکت ها خوبه لطفا اگر اطلاعات دارین به ما هم بگین.
    همون طور که قبلا هم عرض کردم 2 سال پیش بعد از کلی تحقیق از بین دو گزینه وستن و فرولی به خاطر قدمت و گارانتی سه ساله فرولی انتخاب کردم. پارسال اوایل پاییز فشار منبع خودبخود بالا میرفت و شیر اطمینان باز میشد. با تماس تلفنی با شرکت سرویسکار اومد و رادیاتور (یا یک همچین اسمی داشت) رو که مدعی بود قیمت آزادش 200 تومنه، بدون هیچ سئوال و جوابی و در اسرع وقت عوض کرد و تمام. برای خودم تازگی داشت، توی ایران گارانتی معنا داشته باشه!!
    حداقل از این بابت خاطره خوبی از خدمات پس از فروش فرولی دارم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

از این که لطف کردین و جواب دادین واقعاً ممنونم.
    این واقعاً برای خودمم شده بود یک سوال که یک شرکت داره واقعا گارانتی میده اونم تو ایران؟؟؟؟؟؟؟؟فرولی؟؟؟؟/؟ من قبلاً گفتم خدمات دهی فرولی واقعا عالی هست مخصوصا تکنسین هاش که شرکتش سعی کرده بیشتر از نیروی جوان و نحصیلکرده استفاده کنه.واقعاً گروه خوب با برخورد مودبانه ای هستن برعکس بوتان یا آریستون و.....که بعد از خروج محصول از فروشگاه دیگه هیچی براشون مهم نیست.وقتی برای تعمییر میان اصلاًبرخورد خوبی ندارن.
    نمیدونم شاید باز فرولی بخرم اما مدل جدیدترش.کسی از مدل های فرولی خبر دارهکه کدومش بهتره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •