تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 405 اولاول ... 91516171819202122232969119 ... آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

ویسمن خیلی وقته وارد ایران شده و خدمات و گارانتی شم ماله شرکتی که کولر های اجنرال رو گارانتی میکنه

من خودم از ویسمن نهایت رضایت رو دارم و میگم که نگران خدمات پس از فروش نباشین حرف نداره ...........

بقیه برند ها به غیر از این سه تا یعنی وایلانت و ویسمن و بوش معمولا یه جاشون میلنگه ولی اینا نه خدا وکیلی حرف ندارن مخصوصا ویسمن و وایلانت
    یعنی اینارو که میگم دیدم که میگم هاااا من پکیج فرولی رو با ویسمن مقایسه کردم ساید بای ساید و قطعه به قطعه دیدم که بابا اینا اصلا خدا و پیغمبرشونم یکی نیست !!!
    از لحاظ راندمان هم وایلانت اوله و بعدش ویسمن
    من تو این سه سال خیلی نه اسم ویسمن رو شنیدم و نه باهاش کار کردم. اما اینو میدونم په پکیج بدی نیست. کولر های اجنرال هم خدماتش دسته نیاس که بدک نیستن اما به هیچ وجه در زمینه پکیج نه تخصص دارن و نه تجربه.
    خوب فرولی چینیه اما اینکه شما بگی کنار هم مقایسه کردی و فهمیدی خیلی با هم فرق دارن یعنی شما 10 15 سال کارت پکیج بوده. هرچند یه سری از مسائلو میشه با دیدن فهمید اما حتما باید دستگاه روشن بشه تا معلوم بشه چی به چیه.
    از لحاظ راندمان هم پکیجه های کندانسی بالاترینن و بقیه تقریبا در یه سطحن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

من امروز يك پكيج ويسمن فندار 2مبدله 24 را به قيمت 17700000در تبريز گرفتم نظر تون در مورد قيمتش چيه؟

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

من امروز يك پكيج ويسمن فندار 2مبدله 24 را به قيمت 17700000در تبريز گرفتم نظر تون در مورد قيمتش چيه؟
    به نظر من که قیمت ها لحظه ای هر دقیقه داره تغییر میکنه پس بخر و شک نکن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوست عزیز تو تبریز فکر کنم نمایندش خیابان منصور بایستی که باشه تاسیسات پویا ...
    قیمتشم بله خوبه بخر هفته بعد زیر 2 تومن نمیتونی بگیری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام به دوستان و اساتید عزیز
    مطالب این فروم رو خوندم و انصافاً خیلی استفاده کردم
    دست گلتوم درد نکنه به خاطر وقتی که میزارین
    من یه واحد 88 متری دارم واقع در اراک دو خوابه (11 و 13 متری) سازه بتونی -سه بر روبه هوای آزاد (شمال-جنوب-شرق)-طبقه دوم (با احتساب پیلوت طبقه سوم)-آپارتمان 6 طبقه وپیلوت-دو واحده-نما سنگ -بدون دودکش- در ضمن شرایط آب اراک خیلی بده و حدود 800 پی پی ام فکر میکنم سختی داره.
    راستش میخواستم پکیج و رادیاتوری انتخاب کنم که علاوه بر مناسب بودن هزینه کمی هم داشته باشه.اگه لطف کنید پیشنهادتونو در خصوص محصولات داخلی به من بدین ممنون میشم.
    اگه ممکنه در رنج قیمتی بوتان و ایران رادیاتور.
    با تشکر از شما عزیزان
    سربلند و پیروز باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام به دوستان و اساتید عزیز
    مطالب این فروم رو خوندم و انصافاً خیلی استفاده کردم
    دست گلتوم درد نکنه به خاطر وقتی که میزارین
    من یه واحد 88 متری دارم واقع در اراک دو خوابه (11 و 13 متری) سازه بتونی -سه بر روبه هوای آزاد (شمال-جنوب-شرق)-طبقه دوم (با احتساب پیلوت طبقه سوم)-آپارتمان 6 طبقه وپیلوت-دو واحده-نما سنگ -بدون دودکش- در ضمن شرایط آب اراک خیلی بده و حدود 800 پی پی ام فکر میکنم سختی داره.
    راستش میخواستم پکیج و رادیاتوری انتخاب کنم که علاوه بر مناسب بودن هزینه کمی هم داشته باشه.اگه لطف کنید پیشنهادتونو در خصوص محصولات داخلی به من بدین ممنون میشم.
    اگه ممکنه در رنج قیمتی بوتان و ایران رادیاتور.
    با تشکر از شما عزیزان
    سربلند و پیروز باشید
    فقط بوتان اصلا به ایران رادیاتور فکر هم نکنید.
    حتما از هنگام نصب از سختی گیر استفاده کنید تا مقداری از سختی آب کم بشه...
    در انتخاب تعداد رادیاتور هم اصلا خسیس نباشید. هر چه بیشتر باشه خونه سریعتر گرم میشه و مصرف دستگاه کمتر میشه. مخصوصا چون از 3 طرف بازه ساختمونتون و اراک هم سرده و خیلی بادگیر.

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دوستان نظرتون در مورد نصب سختی گیر روی پکیج چیه؟
    کدوم سختی گیر خوبه ؟
    (مغناطیسی،شیمایی ویا ...)
    کدام سختی گیر را توصیه میکنید؟
    و مدت زمانی که سختی گیر بازده خوبی داره چقدره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض چه پکیجی بخرم؟

سلام دوستان عزیز
    من در حال تجهیز یک واحد 80 متری در باغی در حومه کرج هستم
    برای سیستم گرمایشی پکیج رو انتخاب کردم و لوله کشی هاش رو هم انجام دادم
    فقط می خواستم بدونم بین پکیج های ایران رادیاتور ، بوتان و آریستون کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
    البته طبق مشاوره هائی که گرفتم نکات زیر رو در نظر داشتم
    1- خدمات پس از فروش با توجه به اینکه در حومه کرج هستیم
    2- دو مبدله بودن پکیج با توجه به اینکه احتمالا آب اون منطقه جرم بیشتری نسبت به آب تهران یا کرج خواهد داشت
    3- بازدهی بهینه
    4-قیمت

لطفا در مورد انتخاب رادیاتور هم راهنمائیم کنید که رادیاتورهای ایران رادیاتور بهتر هستند یا بوتان؟
    ممنونم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوستان نظرتون در مورد نصب سختی گیر روی پکیج چیه؟
    کدوم سختی گیر خوبه ؟
    (مغناطیسی،شیمایی ویا ...)
    کدام سختی گیر را توصیه میکنید؟
    و مدت زمانی که سختی گیر بازده خوبی داره چقدره؟
    املاح کلسیم و منیزیم موجود در آب را اصطلاحا سختی می نامند.
    سختی گیر های مغناطیسی فقط ذرات رو معلق میکنه و اونا رو نمیگیره. اینکار باعث میشه که این سختی کمتر جذب جداره های فلزی بشه. کلا بد نیست اما به سختی گیر های رزینی نمیرسه.
    در سختی گیر های رزینی آب سخت با عبور از میان بستر رزین مخزن سختی گیر، املاح کلسیم و منیزیم خود را با سدیم موجود مبادله نموده و بصورت آب نرم از سختی گیر خارج می شود. فقط باید توجه داشت که بعد از گذشت مدتی رزین سختی گیر که با جذب سختی آب از املاح کلسیم و منیزیم اشباع شده است باید توسط مصرف کننده و بوسیله محلول کلرید سدیم (نمک) مجدداً احیا و قابل استفاده گردد. اما خوب این نوع خیلی گرونه و بیشتر واسه مصارف صنعتی و یا موتورخونه و ... استفاده میشه پس بیخیالش.
    اما اون چیزی که الان خیلی متداوله سختی گیر های پلی فسفات هستش. این سختی گیر ها شامل یک کارتریج فسفات می باشد(همون سنگهای سفید) وقتی آب از این کارتریج عبور می کند با مقادیر کوچک فسفات، نرم می شود. در واقع باعث میشه که سختی ته نشین نشه. این پلی فسفات ها از ته نشین شدن مواد معدنی سخت، از سخت شدن آب جلوگیری می کند. و معمولا 6 ماه تا 1 سال باید سنگهاش عوض بشه.

10. 2 کاربر از pedi261 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    من در حال تجهیز یک واحد 80 متری در باغی در حومه کرج هستم
    برای سیستم گرمایشی پکیج رو انتخاب کردم و لوله کشی هاش رو هم انجام دادم
    فقط می خواستم بدونم بین پکیج های ایران رادیاتور ، بوتان و آریستون کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
    البته طبق مشاوره هائی که گرفتم نکات زیر رو در نظر داشتم
    1- خدمات پس از فروش با توجه به اینکه در حومه کرج هستیم
    2- دو مبدله بودن پکیج با توجه به اینکه احتمالا آب اون منطقه جرم بیشتری نسبت به آب تهران یا کرج خواهد داشت
    3- بازدهی بهینه
    4-قیمت

لطفا در مورد انتخاب رادیاتور هم راهنمائیم کنید که رادیاتورهای ایران رادیاتور بهتر هستند یا بوتان؟
    ممنونم
    بوتان.
    1. بهترین شرکت خدمات پس از فروشه.
    2. 2 مبدله همونطور که خوبیاش بیشتره مشکلاتشم بیشتره. اما چون بوتان در کرج سرویس کارای خوبی داره میتونی با خیال راحت 2 مبدله انتخاب کنی.
    3. فرق زیادی ندارن. اکثرا حول و حوش 90 درصد راندمان دارن.
    4. بوتان و ایران رادیاتور
    رادیاتور هم شک نکن که بوتان بهترینه. اصلا و اصلا و اصلا رادیاتور ایران رادیاتور نخر که با پکیج سازگار نیست. تو صفحات قبلی علتشو توضیح دادم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •