تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 405 اولاول ... 61213141516171819202666116 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    رادیاتور فولادی بهتر از آلومینیومی هست درسته؟
    الان این بوتان که گفتید فقط آلومینیومی داره؟اگه فولادی بخوام چی بذارم؟چه مارکی به صرفه تره؟هم موقع خرید و هم بعدا برای مصرف انرژی؟
    خیلی ممنون
    یه اصل کلی نیست که حتما یکی از او یکی بهتره. رادیاتور یه شاخص داره به نام ضریب انتقال گرما به محیط. حالا واسه هر کی بیشتر باشه بهتره. اما یه مشکلی که رادیاتور های آلمنیونی دارند اینه که وقتی با پکیج استفاده میشن، چون مبدل پکیج از مس هستش باعث میشه آب کاتولیز بشه و وقتی این آبه کاتولیز شده به آلمنیوم میخوره هیدروژنش جدا میشه و باعث میشه تو رادیاتور هوا بیفته. اتفاقی کی در رادیاتور های ایران رادیاتور خیلی خیلی خیلی زیاد رخ میده.
    اما بوتان اومده داخل رادیاتور رو هم با یک لایه رنگ پوشونده که دیگه آب مستقیما با آلمنیوم تماس نداشته باشه.
    حالا من پیشنهادم آلمنیومیه بوتانه به چند دلیل: 1 اینکه بالاترین ضریب انتقال گرما رو داره. 2. اگه یک پرش سوراخ بشه میشه فقط همون پره رو عوض کرد چون رادیاتور آلمنیومی پره ای هست. اما در فولادی ها باید کل پنل رو تعویض کرد. 3. در صورت نیاز میشه بهش پره اضافه کرد یا ازش کم کرد. 4.داخلش تمیزه و نیازی به شستشو نداره و در طول زمان هم تمیز تر از فولادی میمونه. 5. وزنش کمتره و روی دیوار راحت تر سوار میشه. فولادی ها سنگینن و اگه دیوار سفت نباشه کنده میشن.و ....
    اما انصافا فولادی ها هم گرمای خوبی میدن. بین فولادی ها فرولی، آماتیس ، آژیر، کرمی و .... خوبن اما حتما به ضریب انتقالش دقت کن و دو کنوکتوره (convector ) بخر. بهش دوبل هم میگن.

2. این کاربر از pedi261 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام...لطفا به من هم کمک کنید....دنبال نمایندگی باکسی می گردم...برای شرایط منزل ما گفتن باکسی 2800 فن دار خوبه...می تونید نمایندگی معرفی کنید و اینکه از کجا بخریم به صرفه تر است...ممنونم
    لطفا زودتر راهنمایی کنید...خیلی عجله ای است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

در ضمن به من بوتان مدل اپتیما 2800 را معرفی کردن...نظرتون چیه؟

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

با سلام
    ضمن تشکر از دو دوست خوبم pedi261 و tamirkar1 که اطلاعات خوبی را به همه میدن.

می خواستم بدونم که در سنندج برای یک واحد 86 متری در طبقه اول که دو تا اتاق خواب داره هر کدوم 9 متر و حال 35 متری آیا این گزینه ها مناسبه؟
    1- پکیج بوتان 24000بدون فن
    2- رادیاتور بوتان el primo
    3- برای اتاق خواب ها 10 پره و برای حال 30 پره

زیاد وقتتون را نمی گیرم و فقط با اری یا خیر جواب بدین

من حدود 4 ماه پیش پکیج را خریدم 1150000 تومان. اگر فکر می کنید خوب نیست تا یک وستن یا آماتیس بگیرم

ممنون بازم ممنون از راهنماییهای بسیار خوبتون
    سلام دوست عزیز باید خدمت شما عرض کنم 1-چون شما توی طبقه اول هستی پکیج بدون فن مشکلی ایجاد نمیکنه اماتنها نکته ای که وجود داره اینه که پکیج باید دقیقا زیر خود دودکش و 30سانتیمتر پاینتر از دهانه خروجی دودکش نصب بشه تا تو مکش دودکش خللی ایجاد نشه یک نکته خیلی خیلی مهمی هم که هست اینه که باید حتما یک دریچه هوا توی واحد نصب بشه تا اکسیژن مورد نیاز برای پکیج فراهم بشه وگرنه پکیج بد کار میکنه.
    2-رادیاتور بوتان مدل ایل پریمو به نظر من از تمام رادیاتورهای آلومنیمی توی بازار بهتره پس انتخاب خوبی کردی.
    3-تعداد پره رادیاتورها اگرواحد شما روی پارکینگ هست و زیر واحد شما خالی برای اتاق ها 12 پره ببندی بهتره .

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

به نظر من پکیج باکسی خیلی بهتر از بوتانه تواین اصلا شک نکن.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام
    رادیاتور فولادی بهتر از آلومینیومی هست درسته؟
    الان این بوتان که گفتید فقط آلومینیومی داره؟اگه فولادی بخوام چی بذارم؟چه مارکی به صرفه تره؟هم موقع خرید و هم بعدا برای مصرف انرژی؟
    خیلی ممنون
    من هم معتقدم رادیاتور پنلی فولادی خیلی بهتر از رادیاتور آلومنیومی.به چندین دلیل که مهمترین دلیلا
    1- هواگیری کمترنصبت به آلومنیومی.
    2-طول عمر بالاتر مبدل به خاطر عدم واکنش های شیمیای بین مبدل مسی و رادیاتور آلونیومی و خوردگی کمتر مبدل.
    3-بالا رفتن طول عمر پمپ دستگاه چون تو رادیاتور آلومنیمی احتمال خوردگی و جدا شدن تکه های فلزی از رادیاتور خیلی زیاده و وقتی این تکه های فلزی بره داخل پمپ باعث خرابی پمپ میشه.اما تو رادیاتور پنلی این خوردگی اصلا وجود نداره.(رادیاتور بوتان پوشش داخلی داره و خوردگیش خیلی کمتر از بقیه رادیاتورهای آلومنیمی هستش).
    4-تو رادیاتورهای آلومنیمی از چسب برای آبندی استفاده میشه که بعضی از شرکتهای ایرانی از یک چسب خیلی بی کیفیت استفاده میکنن که باعث بالا رفتن ph آب میشه و شفت پمپ رو خراب میکنه و پمپ یکصدای خیلی ناهنجاری میده که مجبور میشی عوضش کنی.
    اما طول عمر رادیاتورهای آلومنیومی واقعا بالاست و میشه گفت در صورت نصب صیح اصلا خرابی نداره.
    Last edited by tamirkar1; 26-08-2012 at 20:19.

8. این کاربر از tamirkar1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

میتونید راهنمایی کنید که باکسی 24000 بگیریم یا 28000 ؟ و نمایندگی باکسی معرفی کنید؟
    الان با این وضعیت بازار از کجا میشه تهیه کرد؟ ممنونم از راهنمایتون
    Last edited by sofii147; 26-08-2012 at 20:38.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

اپتیما هم بد نیست اما اصلا به پای باکسی نمیرسه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام و تشكر از pedi261 عزيز
    مي خواستم بدونم فرق تك مبدله و دو مبدله چيه؟
    و اينكه ايمرگاس مدل star 24KW خوبه يا نه؟
    اگر در مورد بوش هم از همكاراتون اطلاعاتي بگيريد واسم ممنون مي شم شنيدم دستگاه هاي جديدش تركيه توليد مي شه و زياد خوب نيست. اين صحت داره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام و تشكر از pedi261 عزيز
    مي خواستم بدونم فرق تك مبدله و دو مبدله چيه؟
    و اينكه ايمرگاس مدل star 24KW خوبه يا نه؟
    اگر در مورد بوش هم از همكاراتون اطلاعاتي بگيريد واسم ممنون مي شم شنيدم دستگاه هاي جديدش تركيه توليد مي شه و زياد خوب نيست. اين صحت داره؟
    برای مصرف کننده فرق زیادی نداره. در دستگاه تک مبدله هم آب گرم مصرفی و هم آب سیستم گرمایش در یک مبدل گرم میشن. اما در دستگاه دو مبدله آب سیستم گرمایش در مبدل اصلی و آب گرم مصرفی در مبدل ثانویه گرم میشه.
    در دستگاه دو مبدله عمر مبدل بیشتره و میزان آب گرم مصرفی که دستگاه تولید میکنه معمولا کمی بیشتره. اما سیستم دستگاه پیچیده تره و چند قطعه به دستگاه اضافه میشوند که باعث ایجاد مشکلات بیشتری در دستگاه میشوند. و متاسفانه تعداد خیلی زیادی از سرویس کار ها هنوز در تعمیر و عیب یابی این دستگاه ها نا توان هستند به خصوص در شهرستان ها. من خودم سالی 7 ، 8 بار ماموریت به شهرستان هائی میرم که سرویس کار نتونسته دستگاه رو تعمیر کنه و واسه مشتری مشکلات زیادی پیش میاد.
    هر چند دو مبدله ها دستگاه های بهتر و جدید تری هستند اما من پیشنهاد نمیکنم. اولا به این دلیل که بعضی از کمپانی ها از قطعات نا مرغوب استفاده میکنن و ثانیا به دلیل ناتوانیه بعضی از سرویس کار ها.
    بله دستگاه بسیار خوبیه.
    کاملا درسته و بوش در ترکیه تولید میشه و از لحاظ کیفیت معمولیه. دستگاه بدی نیست اما خوب هم نیستش.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •